La Liga - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Celta Vigo : Málaga - 18. března 2018   18:30

0:0
(0:0)
Málaga
Málaga
Celta Vigo
S. Álvarez – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – P. Hernández, Lobotka, Portela (68. Radoja) – Aspas, Gómez, Sisto (67. Boyé).
Boyé, Cabral, Fontàs, Mazáň, Radoja, Jozabed.
Undiano – Alonso, Prieto
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres (C) – Success (69. Keko), Iturra, Lacen (80. Recio), Castro (74. Lestienne) – Rolán, En-Nesyri.
Gönen – Lestienne, González, Keko, Recio, Bueno, Bastón.

SESTŘIH LA LIGY: Celta Vigo - Málaga 0:0

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, na přečtenou!
Dnešní zápas je u konce, Celta de Vigo remizovala s Málagou 0:0. Domácí byli v závěru lepším týmem, ale nedokázali ani jednu z vytvořených šancí přetavit na úvodní gól zápasu. Týmy si tak rozdělily shodně po bodu. Málaga zůstává nadále poslední, Celta de Vigo je na desátém místě.
90+3'
90+3'
Z rohového kopu nedokázali hosté nic vytěžit, ba naopak, domácí se ženou do rychlého brejku.
90+2'
Do vápna Celty letěl prudký centr, ale Lobotka jej odklidil do zámezí, bude z toho roh.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Zápas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec základní hrací doby.
88'
Do vápna Málagy přilétl zajímavý přízemní centr, ale k zakončení nedošlo, neboť byl Aspas ihned zdvojen.
87'
Roncaglia byl až příliš důrazný, jeho faul neunikl očím hlavního arbitra.
84'
Roh sehraný na krátkou vzdálenost nepřinesl nic, domácí jsou ale stále na míči.
83'
Boye se dostal k centru ze strany, ale netrefil jej ideálně, míč odvrátila obrana Málagy na roh.
81'
Jednoznačně největší šance zápasu zůstala nevyužitá! Z pravé strany přilétl do vápna milimetrová přihrávka na zadní tyčku, kde byl zcela sám Aspas. Ten ale nedokázal z malého vápna trefit branku! Tohle by mohlo domácí celek velmi mrzet.
80'
Lobotka vyslal do vápna centr, na který si naskočil Gómez, ale jeho hlavička skončila pouze v náruči brankáře.
80'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Recio.
78'
Nedovolený zákrok proti Gómezovi na středové čáře, jde již o pětatřicátý faul celkově.
77'
Strkanice na středu hřiště se obešla bez karty i tentokrát, Aspas by ale měl myslet na to, že už jednu žlutou kartu dostal a mohla by klidně následovat druhá.
74'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Maxime Lestienne.
73'
Do vápna Málagy přilétl vysoký centr, ale nikdo z domácích nedokázal dobře zakončit.
71'
Lobotka prodloužil centrovaný míč na zadní tyčku, tam stepoval Gómez, který také vypálil. Jeho rána ale skončila pouze na tyčce!
70'
Z následného rohového kopu se nezrodilo nic, domácí ale nadále u míče.
70'
Aspas se dostal do vápna s míčem, vystřelil, ale brankář Roberto míč vyrazil do zámezí.
69'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Keko.
68'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez Portela, přichází Nemanja Radoja.
67'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pione Sisto, přichází Lucas Boyé.
66'
V 66. minutě tu máme první střelu, která směřovala mezi tři tyče! Aspas dostal míč na hranici velkého vápna a ihned vypálil, jeho pokus ale dokázal brankář Roberto zlikvidovat!
64'
Jeden z domácích se dostal po rohovém kopu k odraženému míči, vystřelil, ale trefil pouze clonícího obránce.
63'
Gómez dostal ideální pas za obranu, hledal někoho ze spoluhráčů, ale Torres se stihl vrátit včas a míč odkopl do zámezí, roh.
62'
Málaga zahrávala standardní situaci, centrovaný míč dopadl na hlavu Torrese, ten ale vůbec netrefil branku.
61'
Žlutou kartu dostává Jonny Castro (Real Club Celta de Vigo).
60'
Nepřesný nákop vyústil ve ztrátu míče, Celta de Vigo se tak může znovu podívat do útoku.
59'
Nedovolený zákrok Mendeze na středové čáře, Málaga bude rozehrávat.
58'
Následná standardní situace nepřinesla nic, co by stálo za zmínku.
57'
Mallo zastavil rozběhnutého protihráče pouze za cenu žluté karty.
54'
Lobotka se snažil projít kolem obrany soupeře, ale upadl a o míč přišel. Málaga tak může přejít do útoku.
53'
Mendez Torresovi přidupl ruku k zemi. Doufejme, že nepůjde o zlomeninu.
52'
Hra je již delší dobu přerušena, neboť na trávníku zůstal ležet Torres.
49'
Nyní jsem to nejspíše zakřikl, neboť si Rolán nabíhal za obranu, míč tam směřoval, ale brankář Álvarez mu jej sebral před očima.
48'
Druhý poločas pokračuje tam, kde ten první skončil. Žádná ofenzíva, týmy pouze kombinují kolem středové čáry.
46'
První polovina je za námi a neviděli jsme v ní vůbec nic. Za pětačtyřicet minut ani jeden tým nevystřelil na branku, a tak jsme nemohli vidět ani gól. Doufejme, že se druhý poločas zlepší. Zůstaňte s námi, začneme přibližně v 19:32!
45'
45'
Žlutou kartu dostává Iago Aspas (Real Club Celta de Vigo).
45'
Žlutou kartu dostává Miguel Torres (Málaga CF).
44'
Strkanice na středu hřiště, sudí si volá kohouty a bude udělovat žluté karty.
42'
Rosales vidí žlutou kartu za faul ze čtyřicáté minuty, kdy sudí ponechal výhodu a nechal hru pokračovat.
41'
Hosté se hnali do rychlého brejku, ale Castro situaci zbytečně zabrzdil a přihrál zpět na svoji polovinu.
39'
Castro dostal míč na hranici velkého vápna a vypálil, jeho přízemní pokus ale prolétl vedle. Álvarez bude odkopávat od branky.
37'
Málaga si vypracovala dnes čtvrtý rohový kop, ani tentokrát ale nedokázala dobře nacentrovat.
35'
Sisto se pokusil zakončit technickou střelou na zadní tyčku, ale branku minul. Pokus mířil o dobré dva metry vedle, přesto šlo o nejlepší akci za dosavadních pětatřicet minut.
34'
A opět hluchá pasáž, která nenabízí naprosto nic. Týmy se ani nepřibližují k vápnu soupeře a ztrácejí míče jak na běžícím páse.
31'
Málaga měla k dispozici další rohový kop, ale ani tentokrát k žádnému zakončení nedošlo.
30'
Do vápna Málagy přilétl vysoký centr, ale hostující obránci míč nadvakrát zneškodnili a odkopli do bezpečné vzdálenosti od branky Roberta.
28'
Domácí zahrávali standardní situaci, míč si na starost vzal Sisto, ale jeho centr byl o více než tři metry nepřesný.
27'
A další pískot po nepřesnostech na obou stranách. Nyní bude brankář Roberto odkopávat od branky.
25'
Trestuhodný míč z kopačky Castra. Ten od rohového praporku překopl všechny spoluhráče o dobrých pět metrů.
25'
Centr od rohového praporku odvrátila obrana Celty na další roh.
24'
Hosté budou zahrávat rohový kop po zblokovaném centru jednoho z hráčů Málagy. Jde o jednoznačně největší šanci zápasu.
22'
Hosté se od soupeřova vápna dostali zpětnými přihrávkami zpět na vlastní polovinu. Pískot všech přihlížejících je naprosto oprávněný.
21'
Jeden z hostujících hráčů vyslal do vápna soupeře centr, dal do míče ale příliš mnoho razance, balón přelétl kompletně celé vápno.
20'
Dvacet minut za námi, stále čekáme na první střelecký pokus mezi tři tyče.
20'
Laciná ztráta domácích, nyní se kupředu mohou vydat hosté.
19'
Celta de Vigo znovu kombinuje s brankářem. Na hřišti se neděje vůbec nic.
17'
Domácí se zpětnými přihrávkami vyhnali zpět k vlastnímu vápnu. Pro nezaujaté diváky jde o velmi nudný fotbal.
16'
Celta de Vigo drží míč na vlastní polovině, dobrý pressing soupeře ji dál nepouští.
14'
En-Nesyri se dostal na hranici velkého vápna k odraženému míči, jeho střela ale skončila vysoko nad brankou.
13'
Jeden z domácích se nyní dostal ve vápně k zakončení, ale akrobatické nůžky mu vůbec nevyšly, míč končí vysoko nad brankou.
12'
Do vápna Celty přilétl zajímavý centr, ale brankář Álvarez dobře vyběhl a zachytil centrovaný míč.
11'
Rolán byl až příliš rychlý, pomezního praporek vylétl prudce nahoru, ofsajd.
9'
Akce domácích ale měla jepičí život, Málaga je znovu na míči a okupuje vápno soupeře.
8'
Další nepřesnosti na straně hostí, opět je tu ztráta míče na středu hřiště.
7'
Málaga se sice drží na míči, ale stále je to pouze v pozicích, odkud nelze ohrozit branka soupeře.
5'
Míč se pohybuje především kolem středové čáry, ani jeden z týmů se zatím nemůže dostat do míst, odkud by se dalo zakončit.
3'
Hosté zahrávali standardní situaci, ale nepovedený signál donesl míč pouze k brankáři Blancovi.
2'
Hosté kombinují na pravé straně hřiště, zatím ale pouze v pozicích, odkud se zakončit nedá.
1'

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – P. Hernández, Lobotka, Portela – Aspas, Gómez, Sisto.
Náhradníci: S. Álvarez – Boyé, Cabral, Fontàs, Mazáň, Radoja, Jozabed.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres (C) – Success, Iturra, Lacen, Castro – Rolán, En-Nesyri.
Náhradníci: Gönen – Lestienne, González, Keko, Recio, Bueno, Bastón.

Rozhodčí: Undiano – Alonso, Prieto.
Poslední vzájemný zápas, který se hrál v říjnu loňského roku, dopadl lépe pro Málagu, která před vlastními fanoušky zvítězila 2:1. O góly se postarali Adrian a Recio za domácí, Aspas za Celtu de Vigo.
Málaga je na tom letos strašně zle. Je jasně poslední a z osmadvaceti zápasů vydolovala pouze 13 bodů. Navíc má děsivé skóre 16:45. Málaga v letošním roce ještě nevyhrála, momentálně drží sérii šestnácti zápasů bez výhry. Právě ze zmiňovaných šestnácti zápasů prohrála hned dvanáctkrát. Naposledy doma s Barcelonou 0:2.
Celta de Vigo je momentálně na jedenácté pozici se ziskem osmatřiceti bodů. K těm patří skóre 45:42. V minulém kole hrála Celta de Vigo na půdě Atlética Madrid a na favorita nestačila, podlehla mu 0:3.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu ze španělské La Ligy. Na programu je duel, ve kterém změří síly Real Club Celta de Vigo a Málaga CF. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.