La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Alavés : Celta Vigo - 3. února 2018   18:30

D. Alavés
4' Pedraza (Munir) • 18' Munir (I. Gómez)
2:1
(2:0)
Celta Vigo
90+1' Aspas
D. Alavés
Pacheco – Martín, Alexis, Laguardia, Ely – I. Gómez (88. H. Pérez), Pina, García (C), Pedraza – Munir (81. D. Torres), Sobrino (74. Krkić).
Sivera – Maripán, Krkić, D. Torres, H. Pérez, Demirović, Medrán.
Martínez – Barbero, Noval
Estadio Mendizorrotza (Vitoria-Gasteiz)
19 437 diváků
Celta Vigo
Blanco – Mazáň (58. Jozabed), Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Radoja (74. Mor), Portela (58. Sisto) – Aspas (C), Gómez.
S. Álvarez – Fontàs, Cabral, Mor, Sisto, P. Hernández, Jozabed.

SESTŘIH LA LIGY: Alavés - Celta Vigo 2:1

Deportivo urvalo nakonec tři body. Celta měla výraznou převahu na držení míče, ale hodně málo střílela. Domácí byli zejména v prvním poločase nesmírně efektivní v zakončení. Nakonec z toho bylo trošku překvapivě drama, kdy se Aspas v první minutě nastavení prosadil zprava na zadní tyč. Jenže hostům už se vyrovnat nákopem Blanca nepodařilo a ani Pacheco nebyl donucen k dalšímu zákroku.
90+3'
90+3'
Domácí udělali chybu na polovině hřiště, jenže Sisto pouze přihrával zprava z poloviny soupeře pod sebe na Wasse.
90+3'
Velice dobrá práce Laguardii na pravé straně a navíc je nařízený aut pro domácí z vlastní poloviny.
90+3'
Wass přihrával na levou stranu, následně se neprosadil na hranici vápna v hlavičkovém souboji Sisto.
90+2'
Sergi Gómez poslal míč křížem do levé části vápna k Morovi, ale tomu nebylo umožněno zakončit.
90+2'
Pravačka Blanca nakopla míč do ohně, ale nikdo z hostů nezakončil.
90+1'
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Nejprve byl na pravé straně pokrytý Sisto, ale Garcia, ani Torres nesebrali míč IAGU ASPASOVI. Ten se prosadil zprava směrem na delší tyč.
90+1'
Tři minuty se nastavují!
90'
Několik odrazů na domácí polovině až si míč na pravé straně našel Sisto.
90'
Hostující celek zvolil pro svůj útok levou stranu, kde byl pokrytý Mor, i tak ještě aut pro Celtu.
89'
Za držení protihráče za dres v době, kdy Celta hrála po levé straně, dostává kartu Martín.
88'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Ibai Gómez, přichází Hernán Pérez.
87'
Jozabed postrčil v duchu frustrace protihráče a dostává kartu.
87'
Hostující celek držel míč na polovině hrací plochy až se po levé straně viděl na zteč, jenže vše vyřešil faulem na hranici vápna Mor.
86'
Alexis vhazoval, ale Pedraza neodcentroval, jenže míč má na noze blízko soupeřova vápna Garcia.
86'
Sisto nezískal míč z postu pravého beka proti Pedrazovi, takže uvidíme aut pro domácí z hostující poloviny. Ten bere na sebe Alexis.
85'
Wass podržel míč na pravé straně, v jeho snaze o snížení pokračoval na ose hrací plochy Jozabed až přišel míč do koše Pacheca.
84'
Po tlaku hostů neuhlídal Torres protihráče na přední tyči, ale tomu zakončení nesedlo.
83'
Sisto šel na pravé straně zhruba na polovině hřiště do souboje s Pedrazou. Nakonec zasáhl na hranici vápna Ibai Gómez.
83'
Stejně tak si rukama poradil s centrem zleva na druhé straně Pacheco.
82'
Přízemní centr zprava chytil na hranici malého vápna bezpečně do koše Blanco.
82'
Pedraza tlačil na obránce a snažit se dostat k odraženému balonu, což se mu ve vápně hostů nepovedlo.
81'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Munir, přichází Daniel Torres.
80'
Laguardia udělal vynikající skluz v době, kdy chtěl zakončovat z levé části vápna Aspas. Na programu dne je ovšem aut pro hosty blízko vápna soupeře.
79'
Sisto byl v levé části vápna důrazný proti Munirovi. Sudí ovšem penaltu nepískl, a tak hostující hráči ještě mají šanci na bod.
79'
Ibai Gómez a Munir zatopili na levé straně vápna hostům, ale nakonec nebyl k vidění zásah Blanca. Nikdo z domácích hráčů nevystřelil.
78'
Wass na pravé straně po autu protihráče minul balon hlavou a hra se dostala na levou stranu k Pedrazovi.
78'
Celta má sice převahu na držení balonu, ale domácí celek je soustředěný na defenzivu, kterou dnes zvládá perfektně.
77'
Sisto převzal křižnou nahrávku na pravé straně na polovině hřiště a následně jej fauloval ze cenu žluté karty Alexis.
76'
Sisto centroval zprava na zadní tyč, kde byl jeho spoluhráč povalen k zemi zezadu, ale penalta se nepískala.
75'
Sisto a Wass pokračovali v tlaku na pravé straně, až neuspěl z úhlu Aspas.
75'
Munir měl na levé straně proti sobě Sergiho Gómeze, domácí hráč si nevymodlil faul na vlastní osobu u hlavního rozhodčího.
74'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Nemanja Radoja, přichází Emre Mor.
74'
Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Sobrino, přichází Bojan Krkić.
73'
Sisto centroval zleva do malého vápna směrem na zadní tyč, kde se s balonem pomazlila náruč Pacheca.
73'
Munir byl vynikající při presinku na levé straně, zatímco do je jisté, že do hry brzy půjde Krkič.
72'
Od vlastní branky bude vykopávat levačka Pacheca po ztrátě hostů na pravé straně.
72'
Hostům už zas až tolik času na vyrovnání a bod z tohoto mače nezbývá. Momentálně drží míč Celta na pravé straně Wassem.
71'
Navíc v levé části domácí poloviny pomohl Deportivu faulem zezadu Jozabed. O karetním trestu nemohla být žádná diskuse.
71'
Roncaglia nahrával zprava křížem, jenže soupeř si pokryl Sista a následně začíná svojí akci u Martína.
70'
Chyba při souhře Pedrazy a Alexie stojí za tím, že bude Castro vhazovat zprava z vlastní poloviny.
69'
Alexis se hlásil o míč na levé straně, ale s balonem se nesetkal. Domácí celek útočil nadále po pravém křídle Munirem.
69'
Ibai Gómez si na pravé straně počkal na nahrávku a ačkoliv hrál proti přesile, jejíž součástí byl Castro, tak vytěžil aut z hostující poloviny.
68'
Alexis rozehrával při akci po levé straně. Deportivo poté nezahrozilo Sobrinem na ose hrací plochy.
67'
Roncaglia hledal marně spoluhráče křížem na levé straně, ale hosté drží svého soupeře nadále pod tlakem, zejména v posledních minutách.
66'
Wass odcentroval zprava přes Alexise. Ve vápně byl aktivní Sisto, ale hosté prováhali Radojou čas na zakončení a ohrožení Pacheca.
66'
Pedrazův centr zleva pouze prosvištěl hostujícím vápnem a my uvidíme autové vhazování hostů u vlastní šestnáctky.
66'
Pacheco se rozhodl pro výkop na pravou stranu, tam byl pod tlakem Munira rozehrávající Sergi Gómez.
65'
Castro uháněl po levé straně, ale po míči do ohně se domácí celek ubránil tlaku Aspase. Navíc pokračujeme výkopem v podání levé nohy Pacheca od vlastní branky.
64'
Tohle se prostě musí dávat. Po křižné nahrávce ze středu zakončoval zleva po zemi vedle delší tyče Sisto zcela sám před Blancem.
64'
Wassův centr zprava na bližší tyč byl odvrácen hlavou. Zmiňovaný fotbalista ještě bude vhazovat, čemuž přihlíží Pedraza.
63'
Blanco si vyměnil míč při rozehrávce s Roncagliou na pravé straně a hosté se poté postupným útokem s Castrem přesouvali do vápna soupeře.
63'
Sisto odcentroval zleva na přední tyč, kde šel míč od jednoho z hostujících hráčů vedle levé brankové konstrukce.
62'
Roncaglia na levé straně na polovině hřiště zastavil nohou rodící se útok soupeře. Následně nebyl nebezpečný Sisto.
62'
Tři hostující hráči si nahrávali na pravé straně, proti nim nezasáhl Pedraza či Sobrino.
61'
Celta stále čeká na větší šanci. A to i přes fakt, že výkon hostů šel ve druhém dějství oproti prvnímu poločasu nepatrně nahoru.
60'
Ibai Gómez centroval zleva pravačkou na zadní tyč. Hostům přálo štěstí, kdy po několika odrazech zmizel balon mimo šestnáctku.
60'
Lobotka vidí kartu, protože fauloval Munira v době, kdy chtěl útočit protihráč po levé straně.
59'
Garcia faulovaný na hranici vlastního velkého vápna Maxim Gómezem, ten si pomohl rukama mimo povolené fotbalové prostředky.
59'
Domácí celek se bránil souhře protivníka Munirem na polovině hřiště. Hosté pouze potvrzovali svojí převahu na držení míče v kontextu celého zápasu.
58'
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Róbert Mazáň, přichází Jozabed.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Brais Méndez Portela, přichází Pione Sisto.
58'
Alexis vhazoval zleva z poloviny hřiště, hostující celek poté ukázal důraz v obraně, což poznal Pina v souboji s Castrem.
57'
Pedraza si počínal velmi jistě na levé straně v obraně, zatímco se do hry chystá Sisto.
56'
Sobrino byl volný na pravé straně, ale se spoluhráčem nenašel společnou řeč. Oba hráči se poté zlobí. Každý na toho druhého. Každopádně, vhazuje Mazáň.
56'
Několik centrů přilétlo do domácího vápna až zleva uklidnil hru nohama Alexis a chybu v rozehrávce neudělal.
55'
Ibai Gómez vystoupil zprava v obrany, Celta i tak odcentrovala, ale Pacheco se balonu vůbec nedotkl.
55'
Míč se na levé straně domácí poloviny odrazil k Wassovi, ten přihrával na pravou stranu Castrovi a domácí celek byl pod tlakem a nemohl se dostat k balonu.
54'
Pedraza si zase odvedl své na levé straně na polovině hřiště, ale psoléze neuspěl v souboji s Roncagliou, takže hraje Celta Castrem.
54'
Alexis zastavil míč na levé straně na polovině hřiště a poté našel Munira vzduchem na levém křídle v ofsajdu.
53'
Pedraza pomohl spoluhráčům na levé straně při přechodu do útoku a míč neztratil ani proti Wassovi, čehož již na hostující polovině mohl využít Garcia.
52'
Maxi Gómez neuspěl v souboji jeden na jednoho, ale následně přečetl křižnou nahrávku na pravé křídlo Alexis, takže Pacecho nezasahoval.
52'
Celta pokračovala v kombinaci na polovině hřiště. Deportivo nikterak nenapadalo hostující rozehrávku Munirem či Sobrinem.
51'
Roncaglia hrál na pravé straně domácí poloviny na jistotu. Vůbec neriskoval a míč poté putoval z nohy na nohu až zablokoval střelu Maxi Gómez.
50'
Celta rozhodně nebyla nebezpečná, když se chtěla prosadit trpělivostí. Nakonec to zkoušel dlouhým míčem na hranici vápna Lobotka.
50'
Munir při spolupráci s Maxim Gómezem na pravé straně odehrál míč vinou špatného doteku k protihráči a reaguje tak Celta na vlastní polovině.
49'
Martín si počínal jistě v obraně, ale vhazovat bude zleva blízko domácího vápna Mazáň.
49'
Sobrino navíc za faul na Wasse na polovině hřiště dostal kartu.
48'
Po ztrátě míče Sobrinem se domácí celek dopustil faulu Pinou proti Wassovi na polovině hřiště.
48'
Dnešní utkání sleduje 19 437 diváků.
47'
Pacheco velice dobře komunikoval s obranou a následně schoval míč před dobíhajícím Aspasem do koše.
47'
Celta držela míč na polovině hřiště a poté chtěla hrát po pravé straně, jenže Alexis předvedl čistý obranný skluz.
46'
Wass nedostal míč do pravé části vápna, ale hostující celek má ještě alespoň výhodu autu.
46'
Hostující celek se chopil rozehrávky druhého poločasu.
46'
První poločas nabídl minimum střel na branku, ale efektivitu domácích fotbalistů Ti si vypracovali dvě velké šance a obě dokázali proměnit. Hosté naopak výraznější šanci neměli. Mají sice obrovskou převahu na držení balonu, ale není jim to vůbec nic platné. V závěru mohl snížit Radoja, ale tvrdou střelou z levé části vápna se mu to nepovedlo.
45+1'
45'
Castro s tím nesouhlasí, ale je nařízen aut zleva pro Alexise z hostující poloviny.
44'
Radoja měl jasnou šanci, když jej domácí nechali nepochopitelně volného v levé části vápna, ale jeho tvrdá střela levačkou byla na přední tyči vyražena Pachecem.
44'
Mazáň nešel na levé straně domácí poloviny do souboje jeden na jednoho, ale hosté i tak zůstali na balonu.
43'
Za pískotu domácích fanoušků zapojili hosté do hry ve velkém vápně nohu Blanca, načež si své odvedl na polovině hřiště Wass.
43'
Nemuselo by se ani moc nastavovat. Hraje se prakticky bez většího přerušení až na problémy Wasse v první minutě.
42'
Alexis pracoval velmi dobře na levé straně, Munir byl napoprvé zablokovaný, napodruhé jeho střela z vápna letěla křížem mimo branku.
42'
Mazáň udělal ztrátu na levé straně na polovině hřiště, a tak drží míč Deportivo.
41'
Martín možná trošku pošetřil čas před autem zleva z vlastní poloviny. Následně domácí chybovali a míč má na polovině hřiště protivník.
40'
Wass byl na středu hrací plochy faulovaný, ale domácí zatím nejsou pod výraznějším tlakem.
40'
Wass neměl, jak zrychlit hru na domácí polovině a tak z toho byl pouze míč na levou stranu na Mazaně.
39'
Munir a Ibai Gómez vsadili na rozehrávku nakrátko, nakonec z toho plynul zajímavý centr z pravé části vápna, kdy se míč nakonec odrazil se štěstím pro hosty mimo šestnáctku.
39'
Následně byl odpískaný faul v pravé části hřiště při přechodu domácích do útoku, rozehrávat by měl Munir.
38'
Wass napálil při standardce z osy hřiště pravačkou fotbalistu, od kterého směřoval míč z pohledu hry do pravé části branky, kde chytil míč do koše Pacheco.
37'
Aspas uklouzl na levé straně na hranici vápna v souboji jeden na jednoho a poté dal najevo svojí frustraci a nespokojenost s výsledkem.
36'
Domácí celek disponoval aktivním presinkem a i proto bude zleva z vlastní poloviny vhazovat Alexis a rozhodně nebude nikam pospíchat.
36'
Hostující celek si nevypracoval ani jednu střelu na domácí branku za šestatřicet minut hry.
35'
Portela zakončil centrem zleva vedle zadní tyče, následuje výkop v podání levé nohy Pacheca od vlastní pokladnice.
35'
Důraz v obraně předvedl na hranici vlastního vápna Ely, ale podle rozhodčího bylo vše v rámci fotbalových pravidel.
34'
Lobotka vyzval ze středu k zakončení Castra na pravé straně, ale ten střelou tak z dvaadvaceti metrů poslal balon do bránícího fotbalisty.
34'
Jak typické pro tento mač – hostující fotbalisté si nahrávají a vyměňují si míč krátkými nahrávkami na polovině hrací plochy.
33'
Míč se dotkl ve vápně nohy Pacheca. Následně šel míč na levou stranu, kde byl ovšem jediný domácí fotbalista.
33'
Rychlý domácí kontr po levé straně byl zakončený přetaženým centrem vedle zadní tyče, takže pokračujeme útokem hostů.
32'
Mazaň nemohl hrát po levé straně, bránící fotbalista na tom byl výborně pozičně a z toho také plynula hostující ztráta.
31'
Wass si v pravé části vápna naskočil na centr z pravého křídla, ale jeho zakončení hlavou nebylo čisté a Pacheco jen sledoval míč letící do bezpečí.
31'
Hostující celek má převahu na držení balonu, ale hodně málo střílí a Pacheco byl prakticky zatím bez práce.
30'
Sobrino zatím dělá hostům potíže svým pohybem při presinku. To platí i v době, kdy se chtějí hráči Celty prosadit po kombinaci na polovině hrací plochy.
30'
Hraje se za složitých podmínek. Na stadionu hustě prší.
29'
Tři domácí hráči si zahráli v pravé části hostující poloviny, tím posledním byl Munir a míč posléze zaplul mimo vymezený prostor.
29'
Po centru Ibaie Gómeze na střed vápna odhlavičkovali hosté míč do bezpečné zóny, ale alespoň aut z vlastní poloviny z druhé strany má k dispozici Martín.
28'
Castro udělal ztrátu v pravé části hrací plochy třicet metrů od domácí branky. Munir z kontru po levém křídle vybojoval roh.
28'
Po několika odrazech a nepřesnostech jsme byli svědky krátkého domácího útoku po levé straně.
27'
Po faulu protihráče rozehrával zprava z vlastní poloviny Laguardia nakrátko. Nakonec svedl souboj na polovině hřiště Maxi Gómez.
26'
Hostující tlak ukončil zprava čistým obranným zákrokem Sobrino a poté navíc získal po souboji s protihráčem Aspasem aut z vlastní poloviny, který by měl vzít na sebe Martín.
26'
Lobotka roztáhl hru k Mazáňovi a Radojovi na levou stranu, ale domácí jsou aktivní v obraně a nepovolují soupeři odcentrovat.
25'
Hostující souhra na pravé straně na polovině hřiště byla rychlá a těžit z toho mohl krátce Mazaň na území soupeře.
24'
Garcia byl připravený na přední tyči a hlavou poslal míč bez potíží mimo vlastní šestnáctku. Na balonu ovšem je i tak Celta, avšak pouze na polovině hřiště.
24'
Munir fauloval v pravé části hrací plochy Aspase, za což se ihned hostujícímu kapitánovi omluvil. I tak je z toho zajímavá standardka pro hosty.
23'
Blanco dokázal zlikvidovat rukama míč na přední tyč a po pravé straně uháněl Aspas, jenže o míč přišel na hranici vápna.
23'
Munirova levačka zleva těsně za vápnem byla sražena na rohový kop z té samé strany.
22'
Statistika držení míče (vyjádřeno v procentech) – 25:75.
22'
Faul zprava na hostující polovině znamená, že útočit bude Celta z vlastního území.
21'
Domácí nákop směřoval na levou část hostující poloviny, kde napíše útok Deportiva další kapitolu, protože uvidíme autové vhazování.
21'
Radoja nejprve fauloval na domácí polovině Munira a poté přidal komentář k výroku hlavního rozhodčího, za který si prohlédl kartu.
20'
Blanco plnil roli jakéhosi třetího hostujícího stopera při kombinaci Celty na vlastní polovině. Následně se balonu na polovině hřiště na levé straně dočkal Mazáň.
18'
Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
Za deštivého večera vede domácí celek 2:0. Po centru zprava si seběhl do levé části vápna MUNIR a nohou z pohybu na přední tyč do dolního rohu branky přidává druhou trefu Deportiva.
18'
García šel hodně ochotně k zemi v pravé části vápna a chtěl penaltu pro svůj tým. Hlavní rozhodčí jí odmítl.
17'
Munir tvořil hru. Z toho těžil krátce na pravé straně Garcia, jehož centr z křídla se otřel o hlavu protihráče.
16'
Po několika soubojích získal míč v pravé části vlastní poloviny Aspas, ale ihned na to udělal nevynucenou chybu, takže vhazuje domácí celek.
16'
Po faulu na Munira, o což se postaral zezadu Maxi Gómez rozehrávají domácí zprava z poloviny protivníka.
15'
Martín opět vhazoval zprava z vlastní poloviny a jeho aut nebyl zrovna dvakrát povedený. Následně prohrál souboj jeden na jednoho při přechodu do útoku Sobrino.
15'
Blanco nalil hostům svojí chabou rozehrávkou, ale po aktivitě Garcií na levé straně je pískaný ofsajd.
14'
Martín vhazoval zprava z vlastní poloviny, ale domácí celek nezvládl přechod do útoku, takže míč skončil ve velkém vápně na noze Blanca.
14'
Přes výraznou hostující převahu na držení balonu zatím nebyl Pacecho donucen k těžšímu zákroku.
13'
Wass nemohl pokračovat v útoku po levé straně. Po sérii odrazů měl míč na noze Martín na vlastní polovině.
12'
Zatím se hraje hlavně na polovině hrací plochy, což byl případ i při útoku Celty, který skončil útočným faulem.
12'
Hostující celek zatím v úvodu zápasu sází především na trpělivost, ale je celkem pasivní směrem dopředu.
11'
Deportivo dobře zhustilo prostor na pravé straně, ale Celta mohla tvořit hru i nadále Mazáněm na polovině hrací plochy.
11'
Levačka Pacheca vykopávala od vlastní branky na levou stranu, kde z poloviny hřiště bude pokračovat jeho spoluhráč autovým vhazováním.
10'
Hostující celek tak dlouho kombinoval. Nakonec zprava neodcentroval Wass před Alexise. Ale jiný hráč Celty vyprodukoval z dvaadvaceti metrů střelu výrazně mimo tři tyče.
9'
Mazáň na levé straně složitě pracoval míč, ale udržel jej na hrací ploše. Hostující mužstvo poté přesunulo hru na polovinu hrací plochy, kde napadal Sobrino.
9'
Zase nabízí tento zápas stejný obrázek. Hosté kombinují na polovině hřiště, na levé straně je připravený Mazáň.
8'
Na balonu je zatím více hostující celek a viděli jsme v úvodu jednu větší šanci, kterou domácí dokázali využít.
7'
Aspas srazil míč z levé části vápna pod sebe, ale následně jeho spoluhráč neuspěl střelou na přední tyč, i tak pokračujeme prvním rohem tohoto mače.
7'
Celta si vyměňovala balon na polovině hřiště, nikam se nehnala, velice dobře pracoval napadáním hostující rozehrávky Sobrino.
6'
Z první vážnější šance padla branka, Deportivo následně vysunul presink zprava proti Portelovi.
4'
Po dlouhém míči do levé části vápna se neprosadil halfvolejem Munir, Blanco poté ještě zasáhl ze svého pohledu u pravé tyče, ale dorážka z brankové čáry v podání ALFONSA PEDRAZY dostává domácí do vedení.
3'
V pravé části vlastní poloviny byl faulovaný Pina Portelem, který se za svůj nedovolený zákrok protihráči ihned omlouvá.
3'
Nakonec balon směřující na Aspase odklidila domácí obrana tělem k brankáři Pachecovi, který schoval míč snadno do náruče ve velkém vápně.
2'
Celta přesunula svojí kombinaci na domácí polovinu, kde se míče dotkl Wass. Deportivo je ovšem agilní v obraně.
2'
Celta si nahrávala na vlastní polovině, využila obě strany, ale nikoliv jakoukoliv část těla Blanca.
1'
Wass zůstal ležet na polovině hřiště, byl otřesený, ale vše se obešlo bez ošetření.
1'
Výkopem Deportiva začal zápas. Domácí budou hrát v prvním poločase zleva na pravou stranu.
1'

Deportivo Alavés: Pacheco– Martín, Alexis, Laguardia, Ely – I. Gómez, Pina, García (C), Pedraza – Munir, Sobrino.
Náhradníci: Sivera – Maripán, Krkić, D. Torres, H. Pérez, Demirović, Medrán.

Real Club Celta de Vigo: Blanco – Mazáň, Roncaglia, Sergi Gómez, J. Castro – Wass, Lobotka, Radoja, Portela – Aspas (C), Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Fontàs, Cabral, Mor, Sisto, P. Hernández, Jozabed.

Rozhodčí: Martínez – Barbero, Noval.
Real Club Celta de Vigo jde do dnešního střetnutí ze sedmé pozice v ligové tabulce. Na šestou Sevillu ztrácí dva body. A právě šesté místo je první příčkou, která zajišťuje ve Španělsku poháry na příští sezonu.

V té letošní nasbíral hostující celek v Primera Division v jednadvaceti odehraných duelech jednatřicet bodů. V posledním duelu bral tři body za výhru 3:2 v domácím prostředí proti Betisu Sevilla. Vítěznou branku obstaral Iago Aspas, protivník už pouze v 91. minutě snižoval Guardadem ze značky pokutového kopu.
Deportivo Alavés je podle mínění sázkových kanceláří mírným favoritem tohoto střetnutí. Před 22. kolem španělské fotbalové ligy mu patřilo v tabulce sedmnácté místo. Z jednadvaceti odehraných duelů vytěžilo celkem devatenáct bodů. Naposledy z toho byla prohra na Camp Nou vypsaná poměrem 1:2.

Soupeř otočil duel v závěru brankou Luise Suáreze a Lionela Messiho, který rozhodl ze standardní situace. Na hřišti pobíhal také nejlepší střelec Deportiva, Španěl Ibai, ten se zapsal mezi střelce v letošní sezoně čtyřikrát. Nechyběl u toho ani Pacheco, což je gólmanská jednička domácích. V jednadvaceti duelech Primera Division nepustil nikoho jiného mezi tři tyče.
Vzájemné zápasy
CEL - ALA 1:0
ALA - CEL 3:1
ALA - CEL 1:0
CEL – ALA 0:0
Hezký večer, v rámci utkání španělské fotbalové ligy se od 18:30 zaměříme na souboj Deportivo Alavés – Real Club Celta de Vigo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.