La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Getafe : CD Leganés - 4. února 2018   12:00

0:0
(0:0)
Getafe
Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Portillo, Fajr (89. Šibasaki), Arambarri, Ndiaye (71. Pacheco) – Á. Rodríguez, J. Molina (84. Rémy).
E. Martínez – Cabrera, Šibasaki, Mora, Molinero, Pacheco, Rémy.
Álvarez – Barranco, Méndez
Coliseum Alfonso Pérez, Getafe
CD Leganés
Cuéllar – Zaldúa, Muňoz, Mantovani, Rico – Gumbau, Brašanac (63. R. Pérez) – Omar (46. El Zhar), Eraso, Naranjo (78. N. Amrabat) – Guerrero.
Champagne – Tito, N. Amrabat, El Zhar, Beauvue, R. Pérez, Siovas.

SESTŘIH LA LIGY: Getafe - Leganés 0:0

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:20.
Je konec! Dnešní utkání končí bezbrankovou remízou! Na první šanci jsme čekali až do závěru prvního poločasu. Molina se dokázal otočit v pokutovém území, jenže těsně minul branku. Po přestávce mohlo Getafe strhnout vedení na svou stranu! Antunes z přímého kopu orazítkoval břevno. Z další akce Molina trefil jen vyběhnutého brankáře. A o minutu později právě Molina po rohovém kopu hlavičkoval do břevna.
90+3'
90+2'
Amrabat se v blízkosti rohového praporku natlačil před Suáreze. Hostující fotbalista chtěl odcentrovat, jenže patičkou vybojoval jen aut.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Hosté mohli udeřit po rohovém kopu. Na vysoký centr si v pokutovém území naskočil Martín Mantovani, jenže od jeho hlavy se míč odrazil mimo tři tyče.
89'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Fayçal Fajr, přichází Gaku Šibasaki.
88'
Loic Rémy se krátce po příchodu na hrací plochu zapojil do útoku. Nováček v domácím dresu si podle arbitra pomohl při zpracování rukou.
87'
Vitorino Antunes poslal rozběhnutého soupeře ostrým zákrokem k zemi a dostává žlutou kartu.
86'
Amrabat se tentokrát pokusil o překvapivou kličku, jenže při úkonu podklouzl a poroučel se k nohám svého strážce. Getafe bude vhazovat.
85'
Nordin Amrabat si na polovině hrací plochy naběhl na vysokou přihrávku, jenže mu nevyšlo zpracování a míč mu uskočil do zámezí.
84'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Loïc Rémy.
82'
Iván Cuéllar vyrazil s za míčem na hranici pokutového území. Domácí brankář si pro míč vyšplhal do vzduchu, ale při dopadu špatně došlápl a podlomil si kotník.
81'
Miguel Ángel Guerrero si naběhl na dlouhou přihrávku mezi obránce, jenže si nepotykal se zpracováním a míč se odrazil k nohám obránce.
80'
Ángel Rodríguez dotíral na statické obránce soupeře. Proti dvojice zadáků v zelených dresech však neuspěl a míč se odrazil do zámezí.
79'
Rubén Pérez fauloval na polovině hrací plochy a daroval domácím fotbalistům balón. Getafe může rozjet kombinaci na polovině svého soupeře.
78'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází José Naranjo, přichází Nordin Amrabat.
77'
Diego Rico si na levé straně zpracoval prudkou přihrávku, přehodil si míč na levačku, jenže jeho centr do pokutového území zablokoval hned první obránce.
76'
Další žlutá karta! Za zatažení soupeře za dres ji dostává Rubén Pérez.
75'
José Naranjo postupoval vpřed po levém křídle, jenže zpětnou zasekávačkou nedokázal ošálit obránce Suáreze.
74'
Nabil El Zhar postupoval vpřed po pravé straně hrací plochy. El Zhar se natlačil před svého strážce, který se mu položil pod nohy a odkopl míč.
73'
Iván Cuéllar si dával načas s rozehrávkou z vlastní poloviny a za zdržování hry vyfasoval žlutou kartu.
72'
Tempo hry v posledních minutách mírně opadlo. Martín Mantovani se vrhl do souboje s obráncem domácího celku a byl faulován.
71'
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Daniel Pacheco.
70'
Ángel Rodríguez si na hranici pokutového území naskočil na vysokou přihrávku z pravé strany. Domácí útočník hlavou prodloužil míč do šestnáctky, kde byli jen připravení zadáci.
69'
Darko Brašanac fauloval na polovině hrací plochy a poté se pustil do potyčky s Rodríguezem. Domácí fotbalista si stěžoval, ale zatím se vše obešlo bez karet.
68'
Martín Mantovani se po rohovém kopu dostal k odraženému míči. Hostující stoper jej chtěl vrátit do šestnáctky, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.
67'
Javi Eraso hlavou odvrátil vysokou přihrávku za obranu hostujícího celku. Zadáci v zelených dresech v posledních minutách pracují na jedničku.
66'
Miguel Ángel Guerrero si špičkou kopačky obhodil Gonzáleze. Djené Dakonam svého kolegu ze stoperské dvojice pohotově zastoupil.
65'
Martín Mantovani se skvěle vrátil s rozběhnutým Molinou a nenechal se přetlačit. Hostující obránce tělem pohlídal cestu míče do zámezí.
64'
Damián Suárez vyslal přihrávku do pokutového území. Za míčem spěchal Francisco Portillo, jenže špičkou kopačky nedokázal přesně přihrát.
63'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Darko Brašanac, přichází Rubén Pérez.
62'
A právě Martín Mantovani nyní ostrým faulem zastavil domácího útočníka Molinu a dostává žlutou kartu.
61'
Martín Mantovani příliš slabou hlavičkou pokazil malou domů. Za míčem ihned sprintoval Ángel Rodríguez, ale Iván Cuéllar stačil vyběhnout a míč odkopl.
60'
Darko Brašanac si na polovině hrací plochy ukousl příliš velké sousto. Hostující záložník se otočil kolem obránce a v těžké pozici byl naštěstí faulován.
59'
Miguel Ángel Guerrero si v jednom ze soubojů narazil zápěstí. Hostující útočník se drží za levou ruku, ale jasným gestem ukazuje, že bude pokračovat.
58'
Joseba Zaldúa poslal vysokou přihrávku na polovinu Getafe. Miguel Ángel Guerrero však neuspěl v hlavičkovém souboji. Hosté přesto zůstávají u míče.
57'
Miguel Ángel Guerrero se dostal k odraženému míči, otočil se kolem Dakonama, jenže další obránce domácího celku jeho postup rázným odkopem zastavil.
56'
Ezequiel Muňoz z levé strany zahrával přímý kop hostujícího celku. Centr se mu ale vůbec nepovedl a hned první hráč v modrém dresu míč odhlavičkoval.
55'
Damián Suárez v hlavičkovém souboji trefil soupeře loktem a za odměnu vyfasoval žlutou kartu.
54'
Ángel Rodríguez se do pokutového území tlačil z pravé strany hrací plochy, jenže neustál souboj s Mantovanim a podklouzl. Míč mu tak utekl do autu.
53'
Ángel Rodríguez se na hranici pokutového území opřel do odraženého balónu, jenže technickou střelou poslal míč nad břevno soupeřovy branky.
52'
Vicente Guaita vybojoval balón na levé straně hrací plochy. Hostující fotbalista se kličkou snažil obejít El Zhara, který míč zakopl do zámezí.
51'
Martín Mantovani zůstává po hlavičkovém souboji v pokutovém území sedět na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude muset střídat.
50'
Neskutečné! Ještě jedna šance Getafe! Po rohové m kopu si Jorge Molina naskočil na odražený míč, jenže hlavou orazítkoval břevno soupeřovy branky!
49'
A další obrovská šance Getafe! Jorge Molina si naběhl na krásnou přihrávku do pokutového území, jenže levačkou nechal vyniknout Ivána Cuéllara!
48'
Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu! Vitorino Antunes zahrával přímý kop z dobré pozice, jenže levačkou orazítkoval pouze brankovou konstrukci!
47'
José Naranjo fauloval rozběhnutého soupeře v rodící se šanci a dostává žlutou kartu.
46'
Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Omar, přichází Nabil El Zhar.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka moc fotbalové zábavy nepřinesla. Na hrací ploše jsme sledovali spíše bojovný obraz hry. Na první šanci jsme čekali až do závěru prvního poločasu. Molina se dokázal otočit v pokutovém území, jenže těsně minul branku. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Miguel Ángel Guerrero si tentokrát naběhl na dlouhou přihrávku za obranu Getafe, jenže radost mu pokazil asistent rozhodčího. Ofsajd!
44'
Miguel Ángel Guerrero neuspěl v hlavičkovém souboje s Gonzálezem. Obránce domácího celku si v souboji pomohl tělem a míč propadl ke gólmanovi.
43'
Ángel Rodríguez poslal oblouček do pokutového území. Domácí útočník se srovnal a snažil se zakončit pravačkou, nicméně střela mu vůbec nesedla.
42'
Damián Suárez dostal zpětnou přihrávku na polovinu hrací plochy. Obránce Getafe poslal přihrávku na Dokanama. Getafe se v závěru první půle snaží tlačit.
41'
Konečně jsme se dočkali první nebezpečné situace! Jorge Molina dostal přihrávku do šestnáctky, otočil se kolem obránce, jenže přízemním pokusem minul zadní tyč!
40'
Vitorino Antunes vhazoval v blízkosti pokutového území soupeře. Obránce domácího celku našel Arambarriho, jenže obrana soupeře byla pozorná.
39'
Darko Brašanac na pravé straně nasadil svému strážci jesličky, jenže míč směřoval do míst, kde nebyl nikdo v zeleném dresu. Hostující hráči se na sebe zlobí.
38'
Omar dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně hrací plochy. Hostující záložník levačkou odcentroval do šestnáctky, jenže poslal moc dlouhý centr.
37'
Damián Suárez si při zpracování míče na vlastní polovině pomohl rukou. Od hráče Getafe se míč odrazil do zámezí. Leganés však bude zahrávat přímý kop.
36'
Stále sledujeme stejný obrázek hry. Bojuje se převážně na polovině hrací plochy. Ani jeden z týmů se nemůže usadit v blízkosti pokutového území soupeře.
35'
Darko Brašanac dostal na polovině Getafe prostor a čas. Hostující středopolař vyslal centr do pokutového území. Pro míč si došel brankář Vicente Guaita.
34'
Ángel Rodríguez se v blízkosti pokutového území pustil do hlavičkového souboje se Zalduou. Obránce Leganés byl v hlavičkovém souboji nedovoleně atakován.
33'
Omar Ramos znovu ostře fauloval na polovině hrací plochy. Omar už jednu žlutou kartu má a na podobné zákroky by si měl dávat pozor.
32'
Zadáci hostujícího celku nyní uklidňují hru na polovině hrací plochy. Martín Mantovani poté poslal prudkou přihrávku na pravou stranu, kde kraloval Bruno González.
31'
Fayçal Fajr spěchal za vysokou přihrávkou na polovinu hostujícího celku. Míč se po mokrém trávníku svezl do zámezí. Leganés bude vhazovat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry. Zatím sledujeme hodně bojovné utkání s velkým množstvím nepřesných přihrávek. Na první šanci stále čekáme.
29'
Djené Dakonam poslal hodně prudkou malou domů. Vicente Guaita musel přidat, aby balón dokázal udržet na hrací ploše.
28'
Bruno González dirigoval rozehrávku Getafe na vlastní polovině. Domácí stoper nakopl míč na polovinu hrací plochy, kde se Ángel Rodríguez nechal faulovat.
27'
Vitorino Antunes nakopl míč na polovinu hostujícího celku. Ángel Rodríguez si balón dokázal zpracovat, jenže dlouhou kličkou se vyhnal do zámezí.
26'
Na světě je další žlutá karta! Za faul u postranní čáry ji vyfasoval Omar Ramos.
25'
Fayçal Fajr si zpracoval odražený míč. Záložník domácího celku si chtěl pomoci přihrávkou na Pacheca, jenže hostující obránce Ezequiel Muňoz přihrávku vystihl.
24'
Vitorino Antunes si naběhl na prudkou přihrávku na polovinu soupeře. Aktivní hráč Getafe se s míčem raději otočil a vypomohl si přihrávkou na obránce.
23'
Joseba Zaldúa chtěl z pokutového území odkopnout míč do bezpečí, ale trefil hráče před sebou. Naštěstí pro Leganés se míč odrazil do rukavic Vicenteho Guaity.
22'
Joseba Zaldúa vyrazil s míčem u nohy na polovinu domácího celku. Rozběhnutý obránce hostujícího celku se patičkou zbavil obránce, ale k odcentrování se nedostal.
21'
Také domácí brankář Vicente Guaita se nyní musel zapojit do hry. Domácí gólman vyrazil na hranici pokutového území, odkud s přehledem rozehrál.
20'
Iván Cuéllar dával dobrý pozor. Hostující brankář si včas všiml odraženého míče, vyrazil z branky na malé vápno a schoval míč do rukavic.
19'
Getafe se pokusilo překvapit soupeře nacvičeným signálem. Ángel Rodríguez si naběhl na přihrávku mezi obránce, jenže balón nedohnal na hřišti.
18'
Martín Mantovani si v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy pomohl loktem. Domácí celek tak bude zahrávat přímý kop z dobré pozice.
17'
Miguel Ángel Guerrero zadovkou uvolnil rozběhnutého Erasa. Druhý jmenovaný dlouho váhal s odcentrováním a Diego Rico jej dokázal zastavit.
16'
Jorge Molina si nabíhal na přihrávku mezi stoperskou dvojici hostujícího celku. Aktivní útočník Getafe se před rychlostně dobře vybaveného Mantovaniho k míči nedostal.
15'
Jorge Molina se u rohového praporku snažil prosmýknout do pozice, z které by dokázal odcentrovat. Obránce Martín Mantovani mu míč vypíchl.
14'
Joseba Zaldúa se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku, za který viděl žlutou kartu.
13'
Ángel Rodríguez tentokrát dotíral na poněkud statickou rozehrávku hostujícího celku. Brankář Iván Cuéllar musel ven z branky a odkopl míč na tribunu.
12'
Ángel Rodríguez si dvacet metrů od branky navedl míč na pravačku a vyslal prudkou přízemní střelu. Jeho ránu obětavý obránce srazil na rohový kop.
11'
Vitorino Antunes podpořil ofenzívu domácího celku u rohového praporku. Domácí zadák svedl souboj se Zalduou, ale míč nakopl jen do autu.
10'
Damián Suárez potáhl míč na polovinu hostujícího celku, vysokou přihrávkou našel Rodrígueze, který chtěl odcentrovat, jenže trefil prvního obránce.
9'
Djené Dakonam si pohlídal přihrávku za obranu domácího celku. Domácí stoper se stačil otočit a pomohl si malou domů. Vicente Guaita balón odkopl.
8'
Ángel Rodríguez sprintoval za obranu soupeře, kam přiletěla prudká přihrávka z poloviny hrací plochy. Obránce Ezequiel Muňoz si jeho náběh s přehledem pohlídal.
7'
Iván Cuéllar tentokrát musel ven z branky. Hostující brankář vyrazil až za hranice pokutového území, kde zastavil prudkou přihrávku za obranu Leganés.
6'
Amath Ndiaye si naběhl na dlouhou přihrávku na polovinu soupeře. Domácí rychlonohý fotbalista se pokusil odcentrovat, ale Zaldua se s ním stačil vrátit.
5'
Djené Dakonam si na vlastní polovině pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Domácí celek tak bude zahrávat přímý kop z vlastní poloviny.
4'
Leganés je v úvodu utkání aktivnějším celkem. Hostující hráči si na polovině hřiště vyměnili několik přihrávek. Zaldua nakonec vybojoval jen vhazování.
3'
Djené Dakonam si na vlastní polovině neporadil se zpracováním skákavého balónu. Domácí zadák se na poslední chvíli srovnal a pomohl si malou domů.
2'
Hostující celek zahrával první přímý kop dnešního utkání. Javi Eraso odcentroval na zadní tyč, jenže brankář Vicente Guaita si došel pro míč na malé vápno.
1'
Hostující fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Leganés se ihned vydalo do útoku. Vysoký nákop na pravou stranu však pohlídal obránce Damián Suárez.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Getafe bude hrát v modrém, zatímco Leganés přijelo v zeleném.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Portillo, Fajr, Arambarri, Ndiaye – Á. Rodríguez, J. Molina.
Náhradníci: E. Martínez – Cabrera, Šibasaki, Mora, Molinero, Pacheco.

CD Leganés: Cuéllar – Zaldúa, Muňoz, Mantovani, Rico – Gumbau, Brašanac – Omar, Eraso, Naranjo – Guerrero.
Náhradníci: Champagne – Tito, N. Amrabat, El Zhar, Beauvue, R. Pérez, Siovas.

Rozhodčí: Álvarez – Barranco, Méndez.
Getafe CF

Nováček z Getafe je na tom ještě lépe. Getafe totiž také vybojovalo dvacet osm bodů, ale díky lepšímu skóre je aktuálně na devátém místě ligové tabulky. Poslední tři ligové zápasy navíc Getafe nepoznalo hořkost porážky. Naposledy dokonce remizovalo na půdě ambiciózní Sevilly.
CD Leganés

CD Leganés hraje druhou sezónu v nejvyšší soutěži. Právě druhá sezóna bývá pro nováčka nejtěžší. Leganés ve dvaceti zápasech nasbíral dvacet osm bodů a zatím mu patří dvanáctá pozice. Venku navíc podává stabilní výkony. V minulém kole doma navíc porazilo Leganés 3:2.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Primera Division. Společně se podíváme na duel mezi Getafe CF a CD Leganés. Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.