La Liga - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Málaga : Villarreal - 1. dubna 2018   18:30

Málaga
Málaga
37' Castro
1:0
(1:0)
Málaga
Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres (C) – Success (66. Bueno), Iturra, Lacen (79. Adrián González), Castro (75. Lestienne) – En-Nesyri, Rolán.
Prieto – González, Adrián González, Bastón, Samuel, Bueno, Lestienne.
Álvarez – Barranco, Naranjo
Estadio La Rosaleda (Málaga)
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, Bonera, J. Costa – Hernández – R. Soriano, Fornals, Castillejo (61. Raba) – N. Sansone (72. R. Martínez), Bacca (53. Ünal).
Andrés Fernández – V. Ruiz, Fuego, Ünal, Antonio Rukavina, R. Martínez, Raba.

SESTŘIH LA LIGY: Malága - Villareal 1:0

Z tohoto on-line přenosu je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Villarreal překvapivě prohrál na hřišti poslední Málagy a zkomplikoval si tak situaci v boji o účast v pohárové Evropě. Navzdory tomu může být tým Javiho Calleji rád za udržení páté pozice, protože oba jeho největší konkurenti včera pouze remizovali.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:13.
90+3'
90+2'
Velice zkušeně to udělal En-Nesyri (Málaga CF). Došel s míčem až k rohovému čtvrtkruhu a tam ušetřil několik cenných vteřin.
90+1'
Bránit zuby nehty hubený náskok odhodlaná Málaga musí vydržet ještě tři minuty.
90'
Roberto (Málaga CF) musel dávat pozor až o chvíli později, k zákroku na zemi ho donutil ze střední vzdálenosti střílející Martínez.
88'
A když se hosté přeci jen dostali na dostřel Robertovy brány, tak se Raba provinil útočným faulem.
87'
Snaha domácích udržet míč co nejdále od své branky zatím velmi dobře vychází.
85'
Ofsajd. V době náběhu se v postavení mimo hru nacházel En-Nesyri (Málaga CF).
83'
Pochopitelně následoval rohový kop. Villarrealská defenziva zvládla svou práci s přehledem.
82'
Zaútočili si také domácí. En-Nesyriho ránu zevnitř vápna srazil některý z beků mimo branku.
80'
Za tohle Costa (Villarreal CF) pochválen nebude. Z uctivé vzdálenosti napřáhl ke střele, která ohrozila pouze diváky sedící v horních řadách tribuny.
79'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Mehdi Lacen, přichází Adrián González.
77'
Kapitán Miguel Torres (Málaga CF) si v osobním souboji s Martínezem nebral žádné servítky, svého soka podrazil a zpytuje svědomí se žlutou kartou.
75'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Chory Castro, přichází Maxime Lestienne.
74'
Málaga se relativně snadno ubránila přímému kopu.
72'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Roger Martínez.
69'
Poněkud klidné tempo hry rozdivočel En-Nesyri (Málaga CF). Po průnikové přihrávce upláchl obráncům do pokutového území a z jeho levé části těsně minul vzdálenější tyč! Se zakončením nemohl otálet, protože na jeho záda dýchal vracející se González.
66'
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Alberto Bueno.
66'
Rodící se protiakci utnul Mehdi Lacen (Málaga CF) zatažením za záchrannou brzdu. Všem musí být jasné, že ho neminul žlutý trest.
64'
Teď se ale bránili, Rolána se jim podařilo vystavit do ofsajdu. Nepřímý kop pro Villarreal.
62'
Hosté posilují útočnou řadu, co nejdříve musejí vyrovnat. Střelecky jim zatím není přáno.
61'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Daniel Raba.
58'
Málaga se znovu vrhla do útoku a měla k dispozici roh. Centr z něj obránci odvrátili do bezpečí.
56'
Na opačné straně pálil slepými Sansone (Villarreal CF).
55'
Rohový kop také pro Málagu. Rozehrán byl nakrátko.
53'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Carlos Bacca, přichází Enes Ünal.
52'
Hned poté čelila Málaga rohovému kopu a nechala zakončit Gaspara. Naštěstí pro bránící se celek směřoval hlavičkový pokus do středu kasy.
51'
Po zisku míče se nadechli k protiútoku, Sansone (Villarreal CF) ho zakončil střelou do obránce.
50'
Ani nepřekročili půlící čáru a ztratili míč. Kvůli nepřesnostem se hosté musejí opět bránit.
48'
Ofsajd a v něm Torres (Málaga CF).
47'
Druhá půle začala tvrdým faulem. Žlutou kartu za něj inkasoval Roberto Soriano (Villarreal CF).
46'
Hlavní aktéři se vracejí na hřiště.
Kdo by to čekal, že po úvodním dějství bude mít blíže k vítězství Málaga? Beznadějně poslední tým LaLigy přelstil Villarreal gólem z pokutového kopu a kromě toho si vytvořil ještě další šance. Hostující celek za celých pětačtyřicet minut ani nevystřelil na bránu a svou hru musí po změně stran od základu změnit.
45'
45'
Domácí mohli přidat gól do šaten! En-Nesyri se uvolnil v pokutovém území a díky tomu se dostal k nebezpečné hlavičce. Kdyby balon mířil kamkoliv jinam než doprostřed brány, asi by byl rozdíl ve skóre dvougólový.
43'
Míč momentálně rotuje kolem středového kruhu.
41'
To v žádném případě nechtěl připustit Roberto (Málaga CF), který centr z rohu hřiště ukořistil.
40'
Villarreal má díky rohovému kopu možnost vyrovnat.
37'
Málaga právě vstřelila branku!
Do role exekutora pokutového kopu se převtělil CHORY CASTRO. Vůbec si s tím nelámal hlavu, jednoduše zavřel oči a úspěšně propálil Asenja.
36'
Předtím, než bude čelit penaltě, si Sergio Asenjo (Villarreal CF) prohlédl žlutě zbarvený kartonek.
36'
Rolán (Málaga CF) prošel obranou jako nůž máslem a gólman Asenjo ho podrazil. Penalta je v tomto případě neoddiskutovatelná!
34'
Útočný faul. Spáchal ho Gaspar (Villarreal CF).
31'
Na první opravdovou šanci jsme museli čekat půl hodiny. Rolán (Málaga CF) vyslal z levé strany pokutového území technickou střelu, která o chlup minula horní růžek brány!
30'
Po jeho rozehrání zakončil Hernández (Villarreal CF), který přehlavičkoval břevno.
29'
Nakonec jsou to hosté, kteří útokem vedeným po pravém křídle získali výhodu rohového kopu.
27'
Hráči usilovně zápolí o míč, ten stále často mění svého majitele. Kdo ho uzme na delší časový úsek?
25'
V tuto chvíli se hra přelévá z jedné strany na druhou.
22'
Villerreal nezůstal pozadu. Dalekonosný pokus jednoho z jeho hráčů prolétl rovněž nad horní tyčí.
21'
Domácí dotáhli svou akci do zdárného konce. En-Nesyri si vyšplhal na centrovaný míč, který v krkolomné pozici odhlavičkoval vysoko nad břevno.
20'
Skluzující Jaume Costa (Villarreal CF) se svezl po Successových nohách a inkasoval za to žlutou kartu.
19'
Tomu se defenziva Málagy hravě ubránila.
18'
K útoku pak zavelel Sansone (Villarreal CF) a dobře udělal, když vybojoval premiérový roh.
16'
Nic na tom nezměnil ani Hernández (Villarreal CF) a jeho samostatně vedený průnik.
15'
Od začátku sledujeme velice nezáživnou pasáž hry.
13'
Hlavičkovanou před zraky rozhodčího ukončil faul. Provinivším se hráčem je Lacen (Málaga CF).
12'
Nakonec se jim to povedlo a díky tomu mohl odcentrovat Gaspar (Villarreal CF), ale nepřesně.
10'
Villarrealští hráči mají problém projít středem hřiště.
9'
Domácí zaveleli k dalšímu tažení. Cestu k vápnu si ušlapal En-Nesyri a trefil jednoho z obránců.
7'
Rozehrál ho Castro (Málaga CF). Hledal nabíhající spoluhráče, avšak ti se k centru neprotlačili.
6'
Success (Málaga CF) zahájil útok vedený podél pravé lajny a vytěžil z něj přímý volný kop.
5'
Vítězem se stal Castillejo (Villarreal CF), ale jen na chvili, protože mu míč zmizel někde v zámezí.
4'
Po výhozu brankáře hosté dovezli balon ke středovému kruhu, kde probíhají líté souboje.
3'
Centr z přímého kopu zkrotil Asenjo (Villarreal CF).
2'
Při jednom z prvních útoků se po pravém křídle rozběhl Rolán (Málaga CF) a Fornals ho zastavil faulem.
1'
Domácí odehrají zápas v modrobílých dresech, zatímco hosté si zahrají ve žlutých kompletech.
Trojice rozhodčích v čele s Alfonsem Álvarezem právě přivedla fotbalisty na travnatý porost.

Málaga CF: Roberto – Rosales, L. Hernández, Miquel, Miguel Torres (C) – Success, Iturra, Lacen, Castro – En-Nesyri, Rolán.
Náhradníci: Prieto – González, Adrián González, Bastón, Samuel, Bueno, Lestienne.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Álvaro González, Bonera, J. Costa – Hernández – R. Soriano, Fornals, Castillejo – N. Sansone, Bacca.
Náhradníci: Andrés Fernández – V. Ruiz, Fuego, Ünal, Antonio Rukavina, R. Martínez, Raba.

Rozhodčí: Álvarez – Barranco, Naranjo.
Pokud patříte mezi nedočkavce, můžete si čekání na zahajovací výkop zkrátit prohlédnutím sestav.
Přibližně půl hodiny před začátkem duelu probíhá na hřišti Estadio La Rosaleda rozcvička.

Villarreal CF

Pátý Villarreal se před svými pronásledovateli bude chtít udržet za každou cenu, jedině tak totiž postoupí přímo do základní skupiny Evropské ligy. Pomýšlet na lepší postavení asi nemůže, protože na Valencii ztrácí propastných dvanáct bodů. V Málaze musí Villarreal splnit povinnost favorita a bezpodmínečně zvítězit.
Málaga CF

Hluboko na dně tabulky topící se Málaga je smířena se sestupem, pomoct týmu José Manuela Gonzáleze může už jedině zázrak. Ve zbytku sezony bude klub z přístavního města hrát akorát o čest a zároveň o to, aby nezůstal na chvostu tabulky. Motivace to zrovna není nejlepší, ale nic víc už Málaga chtít nemůže.
Všechny fotbalové fanynky a fanoušky vítám u sledování textové on-line reportáže z utkání 30. kola LaLigy mezi beznadějně poslední Málagou a Villarrealem, hrajícím o účast v evropských pohárech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.