La Liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Villarreal - 3. února 2018   16:15

Real Betis
45+2' Morón (Ruiz) • 65' Morón (Ruiz)
2:1
(1:0)
Villarreal
80' Bacca
Real Betis
Adán (C) – Mandi, Bartra (71. Javi García), Feddal (55. Camarasa) – Barragán, Ruiz, Amat, Guardado, Durmisi – Morón, Rubén Castro (64. León).
D. Giménez – León, Javi García, Camarasa, Boudebouz, Tello, Guerrero.
Alberola – Hernández, Cerdán
Estadio Benito Villamarín (Sevilla)
50 102 diváků
Villarreal
Asenjo – M. Gaspar (C), Bonera, V. Ruiz, J. Costa – Castillejo (74. Fuego), Hernández, Trigueros (64. Čeryšev) – Fornals – Ünal (36. Álvaro González), Bacca.
Barbosa – Álvaro González, Čeryšev, Antonio Rukavina, R. Martínez, Raba, Fuego.

SESTŘIH LA LIGY: Betis - Villareal 2:1

Z tohoto utkání je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Real Betis opanoval domácí utkání s Villarrealem, ve kterém týmu z přístavního města přestřihl šest zápasů dlouhou šňůru bez porážky. K vítězství 2:1 Betisu pomohlo brzké vyloučení Bonery, ten zamířil pod sprchy už po půlhodině hry. Před utkáním mírně favorizovaní hosté sice vzdorovali, ale na víc než na snížení z penalty se nezmohli.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:12.
90+5'
90+3'
"Ruka!" Vykřikl celý stadion jako jeden muž. Na útočné polovině volejbalově zahrál Hernández (Villarreal CF).
90+1'
Hosté mají na vyrovnání posledních pět minut.
90'
León zaútočil společně s Lorenem, jemuž ve vápně předložil míč. A kdyby střela mířila kamkoliv jinam než doprostřed brány, bylo by o výhře Realu Betis definitivně rozhodnuto!
88'
Takticky hrající domácí se snaží udržet balon do nejdále od své brány.
86'
Bacca (Villarreal CF) se ocitl v ofsajdu.
83'
Z tohoto mráčku nezaprší. Defenziva Betisu se připravila důkladně a všechny nabíhající soky pokryla.
82'
Po vyrovnání toužící Villarreal rozehraje rohový kop.
80'
Villarreal právě vstřelil branku!
Pokutový kop s přehledem proměnil CARLOS BACCA! Gólmana poslal na opačnou stranu a deset minut před koncem zadělal na drama.
79'
Antonio Barragán (Real Betis) dostal žlutou kartu.
79'
Barragán uvnitř pokutového území podrazil Čeryševa. Penalta pro Villarreal!
77'
Útočný faul. Spáchal ho Mandi (Real Betis).
74'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Javi Fuego.
73'
Oslabeným hostům se v žádném případě nedá upřít snaha. Faktem ale zůstává, že recept na vstřelení gólu hledají hráči Villarrealu marně.
71'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Marc Bartra, přichází Javi García.
70'
Jeho exekuci se domácí tým hravě ubránil.
69'
Bacca protáhl Adána přízemní střelou k tyči! Villarreal má výhodu rohového kopu.
67'
Villarreal hledá cestu vedoucí hlouběji do pole.
65'
Real Betis právě vstřelil branku!
Klub ze Seville zdvojnásobuje svůj náskok. Ruizův prudký centr zprava tečoval do sítě LORENZO MORÓN, který má zaděláno na hattrick. Asenjovi lze těžko něco vyčítat, změnu směru prostě nemohl očekávat.
64'
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Denis Čeryšev.
64'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Rubén Castro, přichází Sergio León.
63'
Rohovému kopu čelící defenziva Realu Betis zvládla svou úlohu s přehledem.
61'
V tuto chvíli se hra přelévá z jedné strany na druhou.
60'
Domácí se nenechali zahanbit a také zazlobili. Konkrétně Camarasa, který se marně snažil vtěsnat balon do pravého horního rohu branky.
58'
K vyrovnání scházel hostům jen kousek štěstí! Uvnitř pokutového území střílející Bacca překonal Adána a tomu musela pomoct tyč. Následná dorážka Costy pak byla nepřesná.
55'
Nucená výměna v týmu Real Betis: zraněného Zouhaira Feddala vystřídal Víctor Camarasa.
53'
V přerušené hře mají hráči trochu času na odpočinek.
52'
Po jednom z ostřejších soubojů o míč zůstal na trávníku ležet Feddal (Real Betis) a musí být ošetřen. Zranění je vážné, povolána jsou nosítka.
50'
Villarreal uklidňuje hru kombinací na svém území.
49'
Balon si na místo přestupku postavil Guardado (Real Betis) a nechybělo moc, aby jeho technický pokus z nařízeného přímáku orazítkoval pravou konstrukci brány!
48'
Standardní situace pro Real Betis.
46'
Domácí vstoupili do druhé půle nebezpečně! Morón s odhodlaným výrazem v obličeji vešel do levé části pokutového území, a kdyby mu vyběhnuvší Asenjo nespadl pod nohy, tak by z toho vznikla dobrá šance na vstřelení gólu.
46'
Vyloučením Bonery ovlivněný první poločas dopadl lépe pro Real Betis. Přesilovou hru tým ze Seville využil teprve krátce před odchodem do kabin, kdy se nádherně trefil Morón. Přestože na stadion Banita Villamarína přijel Villarreal v roli mírného favorita, zvrátit nepříznivý vývoj bude mít po změně stran obtížné.
45+2'
45+2'
Co na tom, že první střela na bránu v podání Betisu přišla až na konci poločasu, když je gólová? Ze střední vzdálenosti se do balonu opřel LORENZO MORÓN a téměř vymetl levou šibenici. Asenjo se vzduchem prolétl zbytečně.
45+1'
Nastavená doba hry činí dvě minuty.
45'
Domácím se povedlo procedit balon do šestnáctky, tam došlo ke zblokované střele.
43'
González (Villarreal CF) uvízl v postavení mimo hru.
40'
Hned poté se rozčiloval Mario Gaspar (Villarreal CF) a také on si za nesportovní chování mohl prohlédnout žlutě zbarvený kartonek.
40'
Rodrigo Hernández (Villarreal CF) se kvůli neodpískanému domnělému faulu zlobil na rozhodčího, ten ho potrestal žlutou kartou.
39'
Trigueros (Villarreal CF) si při sólo akci navedl balon k pokutovému území a před jeho hranicí vyslal přízemní střelu mířící metr od levé tyče.
36'
Výměna útočníka za obránce v týmu Villarreal CF: hrací plochu opustil Enes Ünal, posílit oslabenou obrannou řadu přišel Álvaro González.
34'
Naštěstí se nejednalo o nic vážného a Rubén Castro (Real Betis) se může znovu zapojit do hry.
33'
Hra je kvůli ošetřování Rubéna Castra přerušená.
31'
Daniele Bonera (Villarreal CF) je vyloučený už po půlhodině hry! Šikovně si ho přehodil Rubén Castro a potom inkasoval kop podrážkou někam do břicha. Červená karta je neoddiskutovatelná.
29'
Už nějakou dobu se hraje výhradně uprostřed hřiště.
26'
Tento nákop si Trigueros (Villarreal CF) za rámeček nedá, neboť dlouhý pas doplachtil až k Adánovi.
24'
Není tedy divu, že se míče zmocnili domácí. Feddal ho pak táhl podél levé lajny a to až do doby, než mu cestu přímo před nosem zavřel Gaspar.
23'
Fotbalistům Villarrealu teď činí potíže přechod zahuštěným středem hrací plochy.
21'
Tam si balon zpracoval Bartra (Real Betis) a zbytečným nákopem ho odevzdal na kopačky soupeřů.
20'
Momentálně se hraje ve středu hřiště.
18'
Hned z dalšího tažení vytěžil Villarreal roh. Castillejo ho rozehrál prostřednictvím krátké přihrávky.
16'
Hosté pak zavelali k brejku, který zakončoval Castillejo nepřesnou střelou ze střední vzdálenosti.
15'
Po levém křídle utíkající Durmisi (Real Betis) nebyl schopen obehrát Gaspara.
13'
Některý z hostujících hráčů si všiml, že Adán je daleko od brankové čáry, a proto ho chtěl středového kruhu překopnout. Myšlenka dobrá, provedení ale ne.
10'
Ofsajd a v něm Rubén Castro (Real Betis).
8'
Následný roh se Betisu vůbec nepovedl. Přetažený pas prolétl vysoko nad hlavama všech hráčů.
7'
Zaútočili také domácí. Amat napřáhl z velké dálky a jeho pumelici tečoval některý z obránců mimo tyče.
5'
Po jeho rozehrání došlo ke střele. Se slabým pokusem hlavou si Adán (Real Betis) snadno poradil.
4'
Castro proti dvojnásobné přesile neuspěl a hned nato hosté zaveleli k protiútoku, který skončil rohem.
3'
To se ovšem nepovedlo. Hned po překročení půlící čáry se hracího předmětu ujali domácí a nakopli ho útočícího Rubéna Castra.
2'
Villarreal zahájil na vlastním území kombinační souhru, aby se probojoval hlouběji do pole.
1'
Hlavní aktéři se už nacházejí na hrací ploše.

Real Betis: Adán (C) – Mandi, Bartra, Feddal – Barragán, Ruiz, Amat, Guardado, Durmisi – Morón, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – León, Javi García, Camarasa, Boudebouz, Tello, Guerrero.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar (C), Bonera, V. Ruiz, J. Costa – Castillejo, Hernández, Trigueros – Fornals – Ünal, Bacca.
Náhradníci: Barbosa – Álvaro González, Čeryšev, Antonio Rukavina, R. Martínez, Raba, Fuego.

Rozhodčí: Alberola – Hernández, Cerdán.
Do začátku zbývá přibližně půl hodiny, už zanedlouho vám představíme sestavy obou mužstev.
Vážení sportovní přátelé, ještě jednou vás vítám u sledování textové on-line reportáže z utkání 22. kola LaLigy mezi Realem Betis a Villarrealem.

Villarreal CF

Šest zápasů. Tak dlouho Villarreal nepoznal v lize přemožitele a úspěšnou šňůru hodlá co natáhnout co nejvíce. Lákadlo je velké. První čtveřice týmů získá na konci sezony vstupenku do hlavní fáze Ligy mistrů, další dva celky si pak zahrají v Evropské lize, respektive v jejím předkole. Právě Villarreal bude usilovat o to, aby byl jedním z nich. Podaří se mu to?
Real Betis

Betis zahájil nový kalendářní rok dvěma vítěznýma přestřelkama. Uspěl jak v městsném derby s FC Sevilla, tak doma proti Leganésu. Křídla Realu přistřihla až suveréní Barcelona, která svého soupeře na jeho hřišti deklasovala 5:0. Žádné body do tabulky si svěřenci Quiqueho Setiena nepřičetli ani v minulém kole, kdy po bojovném výkonu padli v poměru 2:3 ve Vigu.
Ve formě hrající Villarreal se v rámci 22. kola LaLigy vypraví do Seville, aby změřil síly s tamním Betisem. Duel pátého celku se třináctým je naplánován na 16:15 a jeho průběhem vás provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:15.