Liga mistrů - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Paris SG : Newcastle - 28. listopadu 2023   21:00

Paris SG
90+8' Mbappé
1:1
(0:1)
Newcastle
25' Isak  (Almirón)
Paris SG
Donnarumma – Hakimí, Škriniar, Danilo (85. G. Ramos), L. Hernández – F. Ruiz, Ugarte (62. Vitinha), I Kang-in (82. Asensio) – Dembélé, Kolo Muani (62. Barcola), Mbappé (C).
Letellier, Tenas – Mukiele, Soler.
Marciniak – Listkiewicz, Kupsik
Parc des Princes, Paříž
Newcastle
Dúbravka, Karius – Dummett, Hall, Parkinson, Huntley, Ndiweni.

Z mé strany je to už pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera!
Statistiky zápasu:
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 14:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:7.
Utkání tedy končí remízou 1:1. Oslabený Newcastle zvládl skvěle první poločas. V něm přestál úvodní tlak soupeře, poté se dostal do hry a ve 25. minutě se dokonce ujal vedení gólem Alexandera Isaka, který dorazil míč do brány po Almirónově střele. Po změně stran ale začal postupně sílit nápor Les Parisiens. Straky, které měly na střídačce jen mladíky a kouč Howe si tak netroufl do sestavy sáhnout, dlouho s vypětím všech sil odolávaly. Několikrát skvěle zasáhl brankář Pope, jindy si anglický celek vybral i pořádný kus štěstí. Zejména při šancích střídajícího Barcoly. To se ale už hluboko v nastaveném čase usmálo i na PSG. Poté, co si Livramento srazil hrudí míč na ruku, se totiž po intervenci VAR pískala proti hostím přísná penalta, kterou proměnil Kylian Mbappé.
Remíza 1:1 znamená, že se ve skupině F bude hrát v posledním kole o druhé postupové místo. Již jistý postup má po výhře 3:1 v Miláně Dortmund. PSG zůstává se sedmi body druhé. AC Milan i poslední Newcastle jsou na pěti bodech. Magpies hrají právě doma s italským klubem a oba celky budou muset jít za výhrou. Pařížané jedou do Dortmundu, kde budou potřebovat bodovat a nebo doufat v remízu v duelu Newcastlu s AC.
90+10'
90+9'
Ještě šance domácích, kteří mohli skóre dokonale otočit. Centr Hakimího na zadní tyči neuklidil hlavou do sítě Bradley Barcola!
90+8'
Paris Saint-Germain právě vstřelil branku!
KYLIAN MBAPPÉ pokutový kop proměňuje! Kopl to nahoru blízko středu brány. Padající Pope se natahoval pravou rukou marně.
90+7'
Livramento dostal míčem nejprve do hrudi a od ní se odrazil do ruky... Rozhodčí Marciniak ale ukazuje na značku pokutového kopu! Tak to je přísné...
90+6'
Rozhodčí se jde podívat na monitor! To je vážné.
90+5'
Domácí reklamovali ruku v šestnáctce soupeře. Provinit se měl Valentino Livramento. Rozhodčí ukazuje, že si nechá vše VARem prověřit. Gonçalo Ramos každopádně dostal žlutou za přílišné protesty.
90+5'
Všichni hostující hráči zataženi u své šestnáctky. I útočník Isak je hluboko na své polovině.
90+4'
Zámek domácích prozatím uzavřel ranou zpoza šestnáctky Vitinha. Trefil jen protihráče.
90+3'
Nyní už došla sudímu Marciakovi trpělivost s Nickem Popem. Hostující brankář dostává žlutou kartu za zdržování při odkopu od brány.
90+3'
Centr Vitinhi vypadl až mimo šestnáctku k Marcovi Asensiovi, který střílel z první nad bránu.
90+2'
Dembélé získal roh pro PSG.
90+1'
Ani tohle není gól! Hakimí z pravé strany výborně odcentroval na zadní tyč. Míč spadl na pravačku Bradleyho Barcoly, který zblízka vysoko přestřeluje!
90'
Hostující brankář Pope si samozřejmě dává načas s výkopem. Fanoušci PSG pískají, rozhodčí to zatím nechává bez trestu.
89'
Tečovanou přihrávku Dembélého se snažil stihnout na hřišti Pope, ale nepodařilo se mu to. Roh pro PSG.
87'
To je neskutečné, co domácí nepromění! Kylian Mbappé si patičkou posunul míč doprava kolem Schära a tvrdou střelu z pravé strany nasměřoval přesně do stojícího Popea. Od něho se balón odrazil zpátky k Mbappému, jehož dorážka těsně minula vzdálenější tyč!
86'
Centr Hakimího nebyl vůbec špatný. Bradley Barcola míč možná i lehce lízl, ale nezměnil jeho směr a Pope tak balón chytá.
85'
Střídání v týmu Paris Saint-Germain:
ze hřiště odchází Danilo, přichází Gonçalo Ramos.
84'
Jamaal Lascelles sebral míč Mbappému. Pak ho tvrdě dohrál Lucas Hernández a je tedy pískáno proti domácím.
83'
Almirón ještě dostal žlutou kartu zřejmě za zdržování.
83'
Zdravotní problémy hlásí Miguel Almirón. No, Eddie Howe už do toho možná bude muset sáhnout. Byť Almirón to ještě chce zkusit.
82'
ze hřiště odchází I Kang-in, přichází Marco Asensio.
82'
Ještě jednou Lucas Hernández. Ten našel přízemním centrem zleva Ousmaneho Dembélého, jenž zblízka těsně minul pravou tyči z Popeova pohledu!
82'
Lucas Hernández utekl nalevo Almirónovi. Jeho první centr přizvedl Lascelles a ani po druhém pokusu levého beka PSG se nikdo ze spoluhráčů nedostal k zakončení.
81'
Ousmane Dembélé se z pravého křídla posunul do středu útoku. Tam je společně s Kylianem Mbappém. Zdá se, že Pařížané hrají na dva hroty.
79'
Z dálky to zkoušel Fabián Ruiz, který bránu přestřelil.
79'
Přenesení hry doprava na Hakimího. Ten posílal před bránu přízemní centr, ale našel jen Schära.
78'
Domácí se stále snaží něco vymyslet. Obrana anglického celku zatím drží.
76'
Kolmice směřovala na Kyliana Mbappého. Situaci však dobře přečetl Nick Pope, který včas vyběhl a míč ještě ve své šestnáctce chytá.
75'
V ofsajdu se ocitl Bradley Barcola.
74'
Hosté se už věnují jen defenzivě. Tlak PSG začíná být drtivý. Už se asi projevuje, že Eddie Howe zatím nestřídal. Na lavičce má do ofenzivy jen mladíky, tak je otázkou, zda si do toho vůbec troufne sáhnout.
72'
Nyní se domácí dožadovali pro změnu penaltu za ruku v pokutovém území. Brankář Gianluigi Donnarumma gestikuloval tak vehementně, že mu sudí udělil žlutou kartu.
71'
Mimochodem, Dortmund vede na hřišti AC Milan 3:1. Situace ve skupině se tak ještě více zamotává.
70'
Penalta to ale nebude. Pokračuje se.
69'
Ašraf Hakimí vběhl z pravé strany do pokutového území a neustál souboj s Gordonem. Sudí Marciniak ukazoval, že to bylo čisté, ale situaci ještě kontroluje VAR!
67'
Další šance Barcoly! Domácí útočník postupoval po sérii narážeček zleva proti hostující bráně a tentokrát mířil do boční sítě!
66'
Fantastický Nick Pope, který teď doslova zachránil hostům vedení! Kylian Mbappé z pravé strany našel nabíhajícího Bradleyho Barcolu, který z hranice malého vápna nevyrovnal. Nick Pope míč nějakým způsobem vytěsnil jeho zakončení mimo bránu!
65'
Domácí se snaží. Z pravé strany centroval Ašraf Hakimí. Balón se ale odrazil k bránícímu Mileymu.
64'
Bradley Barcola si osahal míč na levém křídle. Nedokázal ale obejít dvojici hráčů Newcastlu.
62'
ze hřiště odchází Manuel Ugarte, přichází Vitinha,
ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Bradley Barcola.
62'
Z rohu nic nebude. Rozhodčí viděl útočný faul Schära na Škriniara.
61'
Přímý kop zahrával Kieran Trippier. Zkoušel to přímo a jeho střelu přizvedla zeď na rohový kop.
60'
Anthony Gordon byl v posledních desítkách sekund aktivní na levém křídle. Nejprve se dostal před Hakimího a už byl v pokutovém území, kde ho dokázal nakonec zastavit právě marocký pravý bek. Další úprk Gordona zastavil faulem za žlutou kartu Milan Škriniar.
58'
Ousmane Dembélé potrestán žlutou kartou za zákrok na Valentina Livramenta.
56'
Mohlo být srovnáno! Randal Kolo Muani šikovně protečoval přihrávku na za obranu nabíhajícího Ousmana Dembélého, kterého vychytal Nick Pope, jenž včas vyběhl a skočil domácímu křídelníkovi pod nohy. Balón se následně odrážel ke Kylianovi Mbappému, jenž byl ale nastaven tak, že to musel zkoušet akrobaticky nůžkami. Nedokázal však trefit míč dobře a neusměrnil ho na v tu chvíli odkrytou bránu Newcastlu!
55'
Fabian Schär neslyšel Nicka Popea, který si šel pro balón a těsně před svým brankářem ho odkopl do zámezí. Oba se na sebe udiveně podívali, ale není čas si něco vyčítat. Nyní už jsou Straky zformované v obranném bloku.
54'
I Kang-in převzal míč u pokutového území soupeře. Lehce mu ale odskočil a toho využil Bruno Guimarães. I pak zatáhl hostujícího záložníka za dres a vykoledoval si žlutou kartu.
54'
Milan Škriniar se pokusil vysunout Ašrafa Hakimího, který ale míč nestihl na hřišti.
52'
Domácí nyní obehrávají pokutové území soupeře. Zatím je to ale statické.
51'
Kylian Mbappé se pustil do kliček ve středu hřiště. Jednoho hráče se zbavil, mladíček Lewis Miley mu však sebral hrací předmět.
50'
Nyní se Anthony Gordon dostal do souboje se Škriniarem a na domácím stoperovi získal autové vhazování pro svůj tým.
49'
Nickovi Popeovi se nepovedla rozehrávka. Míč skončil v autu a hrát tak mohou Les Parisiens.
48'
Po zákroku I Kang-ina skončil na hřišti Almirón. K faulu došlo ve středu hřiště.
47'
Domácí měli k dispozici rohový kop. Mbappé rozehrál nakrátko pro I Kang-ina. Ten nevymyslel nebezpečnější centr.
46'
Do druhé půle ani jeden z trenérů nevystřídal.
46'
Statistiky po 1. poločase:
Držení míče – 61 % : 39 %
Střely na bránu – 3:2
Střely mimo – 5:1
Rohy – 2:1
Po prvním poločase vede Newcastle v Parku princů 1:0, což se možná tak úplně nečekalo. Oslabení hosté také museli přežít úvodní nápor Pařížanů. Ten přinesl šance Ruize, který přestřelil, a také Kyliana Mbappého. Domácí hvězda zakončovala patou po nahrávce Hakimího, ovšem skvělý reflexivní zákrok si připsal brankář Pope. Poté se už osmělily i Straky. Almirón nejprve naservíroval balón před bránu Isakovi, který zamířil nad, ve 25. minutě se však skóre už měnilo. Opět u toho byl Almirón, jehož střelu Donnarumma vyrazil jen před sebe a Alexander Isak měl s dorážkou už snadnou práci. Hráči PSG se pak vzpamatovali až v samotném závěru poločasu, kdy v nastavení přišpendlili soupeře k jeho pokutovému území. Vyrovnat ale zatím nedokázali.
45+4'
45+4'
Ousmane Dembélé si vzal také poslední slovo v první půli. Ze střední vzdálenosti vystřelil nad.
45+3'
Tohle byla šance! Přihrávka Mbappého z levé strany směřovala před bránu, kde byl Ousmane Dembélé. Ten však trefil jen hruď stopera Fabiana Schära, který tak pro Newcastle zachránil situaci!
45+2'
Domácí nyní obehrávají pokutové území soupeře. Kylian Mbappé měl míč na levé straně, ale byl zdvojen a neměl kudy vystřelit. Musel tak předat balón.
45+1'
Centroval Kieran Trippier. Jamaal Lascelles si pomohl faulem proti Ruizovi a rohový kop tak hostům nic nepřinese.
45'
Dobře to udělal Joelinton. Ten se nechal ve středu hřiště faulovat Kolem Muanim a Newcastle bude rozehrávat.
44'
Po rohu I Kang-ina hosté odvrátili míč k Fabiánovi Ruizovi. Jeho střela směřovala přesně do středu brány a skončila v Popeově koši.
44'
Z dálky to zkusil Manuel Ugarte. Do rány mu skočil Guimarães, který míč srazil vedle brány.
42'
Ousmane Dembélé centroval na zadní tyč, kam si nabíhal Kylian Mbappé. Pro balón si však došel Nick Pope.
42'
Milan Škriniar odehrál míč do autu před Anthonym Gordonem. Hosté vhazují.
41'
Randalovi Kolovi Muanimu byl odmáván ofsajd. Ten tedy musel být hodně těsný, pokud měl vůbec pomezní rozhodčí pravdu.
39'
Hosté dobře drželi míč na útočné polovině. Když už to vypadalo, že o něj přišli, vystoupil Jamaal Lascelles proti Mbappému, nenechal se obejít a pak ještě balón patičkou odehrál do autu právě o nohy francouzské hvězdy.
37'
Ousmane Dembélé se s balónem zahnal za postranní čáru. Domácí nyní působí trochu bezradně.
36'
Domácí Manuel Ugarte postavil strom do cesty Miguela Almiróna a vyfasoval za to žlutou kartu.
35'
34'
Hosté velmi dobře drželi míč i přes presink Pařížanů. Pro hosty škoda, že na finální dlouhý pas nezareagoval Alexander Isak. Švédský útočník se spoluhráčům také gestem omlouvá.
32'
Ousmane Dembélé nabral rychlost a to se už těžko zastavuje. Na hranici šestnáctky volil přízemní střelu na zadní tyč, ovšem Pope se tam vrhl a balón vyrazil!
31'
Ve druhém utkání této skupiny vede Dortmund na hřišti AC Milan 1:0. Rozehráno je to tedy velmi zajímavě.
30'
Zajímavá akce domácích. Zpětnou přihrávku Kola Muaniho přeběhl Mbappé, ovšem balón si ještě našel I Kang-in. Před něho se však stačil postavit bránící Miley, jenž střelu zablokoval.
29'
Randal Kolo Muani si počínal nedovoleně v souboji s Trippierem. Míč pro hosty.
27'
Dopředu pospíchal na pravé straně Ousmane Dembélé. Jeho přihrávka do šestnáctky však nenalezla Mbappého.
25'
Newcastle právě vstřelil branku!
Straky se ujímají možná překvapivého vedení! Dobrou práci odvedl nejprve Valentino Livramento, který si hledal prostor na hranici šestnáctky, ale cestu ke střele mu obrana PSG neposkytla. Levý bek Newcastlu to však vyřešil nakonec nejlépe, jak mohl, když nahrál doprava Miguelovi Almirónovi. Ten už na nic nečekal a vypálil levačkou na zadní tyč. Brankář Donnarumma balón vyrazil jen před sebe, kam dobíhal ALEXANDER ISAK a ten to měl při dorážce už snadné.
23'
Po standardní situaci přišel nákop I Kang-ina, který propadl až k Ousmaneovi Dembélému. Ten z pravé strany šestnáctky mířil nad břevno.
22'
Lucas Hernández vyvážel míč dopředu na levé straně. Joelinton ho fauloval a vyfasoval žlutou kartu.
21'
Hra se v posledních minutách trochu uklidnila. Nyní drží míč na kopačkách fotbalisté PSG.
20'
Mbappé v souboji o míč lehce potáhl za ruku Almiróna a tím útočná akce domácích končí.
19'
Dembélé ve středu hřiště nepřesně nahrával a míč se dostal k Joelintonovi. Ten se snažil okamžitě vysunout Alexandera Isaka. Balón ale zablokoval skluzující Milan Škriniar.
18'
Newcastle opět na balónu. Zdá se, že hosté se postupně na hřišti nacházejí a začínají být aktivní.
17'
Livramento měl míč na levé straně. Všiml si, že na pravé straně mu nabíhá Miguel Almirón, na kterého to však bylo dlouhé. Byla to ale dobrá myšlenka mladíka, jenž hraje na pozici levého beka.
15'
Hosté se osmělují a za pískotu fanoušků Les Parisiens se usazují na útočné polovině.
14'
Utkání má zatím velmi slušné tempo. V téhle skupině jsou čtyři kvalitní týmy a hraje se zde výborný fotbal.
12'
Miguel Almirón obral u postranní čáry o míč Hakimího a sám s ním doběhl až do blízkosti šestnáctky soupeře. Tam oslovil přihrávkou před bránu Alexandera Isaka, který v obrovské šanci překopl bránu! Své šance se tak dočkali i Magpies. Tenhle zápas bude zajímavý!
12'
Domácí zahrávali rohový kop. Centr I Kang-ina prošel na Ugarteho, jehož střela byla sražena obranou.
11'
Doprava si tentokrát seběhl Randal Kolo Muani. Jeho zpětná přihrávka oslovila Fabiána Ruize, jehož střela byla zablokována.
10'
Pařížané zatím ukazují svou sílu. Hrozí zejména z pravé strany a už měli dvě gólové příležitosti.
9'
Tutovka domácích! Ašraf Hakimí uprchl obraně na pravé straně a nahrával před bránu úplně volnému Kylianovi Mbappému. Ten zakončoval patičkou mezi nohy Nicka Popeho, který stihl reflexivně hrací předmět vykopnout!
7'
Poprvé se dostali do útoku hosté. Kieran Trippier nahrál do pokutového území Joelintonovi. Ten se pokoušel šikovnou patičkou uvolnit mladíčka Lewise Mileyho, jenž balón doběhl až těsně za brankovou čarou.
6'
Anglický celek se zatím brání náporu pařížského soupeře. Newcastle by neměl hrát takto pasivně. Prohrát si dnes nemůže dovolit.
4'
První šance PSG! Hakimí poslal u pravé lajny míč na Dembélého. Ten se dostal do šestnáctky, tam podklouzl, přesto dokázal pravačkou odcentrovat. Balón propadl k I Kang-inovi, který se při pokusu o volej do balónu pořádně netrefil. Obrana hostí však balón nedokázala dostat do bezpečí a ke střele se nakonec dostal Fabián Ruiz. Ten přestřelil z pozice, která nebyla vůbec špatná.
2'
Na pravém křídle se rozběhl Ousmane Dembélé. Proti bránícímu Gordonovi si ho však dal daleko od nohy a zahnal se za brankovou čáru.
1'
Úvodní tlak PSG. Hosté špatně odkopli a k míči se dostal na levém křídle Kylian Mbappé. Ten naznačil přešlapovačku, ale pak zapojil do hry I Kang-ina. Prudký nástřel Korejce před bránu odklidil bránící Bruno Guimarães.
1'
Polský sudí Marciniak zahájil jeden ze šlágrů dnešního programu. Rozehráli Pařížané.
1'
Dohrála znělka Ligy mistrů a teď už se vše chystá k samotnému zápasu. Atmosféra v Parku Princů je skvělá. Newcastle se musí vyrovnat s rozsáhlou marodkou. Kouč Howe poskládal vcelku silnou základní jedenáctku, ale na střídačce už nemá žádného zkušenějšího hráče, kterým by mohl posílit ofenzivu. Kromě obránce Paula Dummetta tam jsou jen mladíci.

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, Škriniar, Danilo, L. Hernández – F. Ruiz, Ugarte, I Kang-in – Dembélé, Kolo Muani, Mbappé (C).
Náhradníci: Letellier, Tenas – G. Ramos, Asensio, Vitinha, Mukiele, Soler, Barcola.
Trenér: Luis Enrique

Newcastle United: Pope – Trippier, Lascelles (C), Schär, Livramento – Miley, Guimarães, Joelinton – Almirón, Isak, Gordon.
Náhradníci: Dúbravka, Karius – Dummett, Hall, Parkinson, Huntley, Ndiweni.
Trenér: Eddie Howe

Rozhodčí: Marciniak – Listkiewicz, Kupsik.
Zaznělo před zápasem:

Luis Enrique (trenér PSG): Bude to rozhodující zápas. Jsem přesvědčen, že můj tým je připraven a bude konkurenceschopný. Doufám, že také od našich fanoušků uvidíme to nejlepší. Obzvláště, když víme, že tento soupeř nám dokáže způsobit problémy. Pokud jste sledovali víkendový zápas Newcastlu s Chelsea, víte, že důležitým aspektem je jejich fyzická vyspělost. Napadají až s šesti hráči nahoře a jsou schopni hrát ve velkém tempu. Očekávám stejnou intenzitu i proti nám, ale my budeme připraveni.

Vitinha (záložník PSG): Víme, že si už můžeme zajistit postup, ale teď se musíme soustředit pouze na samotný zápas. Musíme dělat to, co od nás trenér očekává a jsem přesvědčený, že odehrajeme skvělý zápas. V Newcastlu to byl těžký zápas, ale tentokrát to bude jiné.

Eddie Howe (trenér Newcastlu): Nálada v týmu je dobrá. Výhra nad Chelsea pro nás byla důležitým momentem. Chlapci odvedli skvělou práci, že hráli na tak vysoké úrovni. Ale v Lize mistrů nejsme v pozici, ve které bychom chtěli být. Je mimořádně důležité v Paříži neprohrát. Mají kvalitu na všech postech. Dávají spoustu gólů jen tak pro radost. Naše organizace a odolnost jsou ale na dobré úrovni. Musíme být tak dobří, jak víme, že můžeme být. Je to klíčový moment naší cesty v Lize mistrů a dáme to toho všechno.

Nick Pope (brankář Newcastlu): Bude to těžký zápas, ale velká výzva. Jako tým jsme se bavili o tom, co jsme museli udělat, abychom se dostali sem a mohli hrát fotbal v Lize mistrů. V prvním zápase proti Paříži jsme byli nemilosrdní a ani teď nesmíme hledat žádné výmluvy.
První zápas byl jednoznačnou záležitostí Newcastlu, který na svém hřišti zostudil Pařížany výsledkem 4:1. Straky vedly už po prvním poločase 2:0 po gólech Miguela Almiróna a Dana Burna. Když se krátce po změně stran prosadil také Sean Longstaff, bylo v podstatě jasno. Na tom už nic nezměnil ani zásah hostujícího Lucase Hernándeze. V nastavení naopak pečetil skóre domácí obránce Fabian Schär. Mbappému a spol. tak duel v St. James Parku pořádně zhořkl.
Paris Saint-Germain:
Pařížané před touto sezónou přišli o ofenzivní hvězdy Lionela Messiho a Neymara. To ale může znamenat více prostoru k vyniknutí pro
Kyliana Mbappého a také týmovější pojetí, což by nemuselo být hlavně v Evropě vůbec na škodu. Celek PSG se také po pomalejším úvodu ročníku zvedl a narůstající formu potvrdil víkendovým ligovým vítězstvím 5:2 nad Monacem. Po 13. kole tak Les Parisiens vedou tabulku Ligue 1 o bod před Nice.

V Lize mistrů je samozřejmě jasným cílem postup, ovšem ten fotbalisté PSG zdaleka jistý nemají. Doma jsou zatím stoprocentní, ale také prohráli oba venkovní duely. Na hřišti Newcastlu dokonce ostudně 1:4. Pokud by však svěřenci Luise Enriqueho v úterý anglického soupeře zdolali, už by si mohli osmifinále zajistit, nebo by se k němu alespoň výrazně přiblížili.

Newcastle United:
Newcastle se letos vrátil do hlavní fáze Ligy mistrů po 21 letech. Straky se čtyřmi body uzavírají tabulku nabušené skupiny F, ale stále drží postupové naděje. Na druhé PSG ztrácejí dva body a na vedoucí Dortmund pak tři. V úterý si ale nemohou dovolit v Paříži prohrát. Hráče anglického celku určitě mrzí především domácí prohra s Borussií. Naopak proti Pařížanům předvedli před svými fanoušky svůj nejlepší výkon a francouzského giganta přehráli 4:1.

V Premier League se Magpies nacházejí zatím na sedmém místě, což není úplně podle představ ambiciózního vedení v čele se saudskoarabskými majiteli. V sobotu však doma porazili 4:1 Chelsea především díky třem gólům ve druhém poločase.

Posledních 5 zápasů Newcastlu:
Man. Utd. – Newcastle 0:3
Newcastle – Wolfsburg 1:0
Dortmund – Newcastle 2:0 (LM)
Bournemouth – Newcastle 2:0
Newcastle – Chelsea 4:1
Vítám tu všechny milovníky kvalitního fotbalu! Na programu je 5. kolo skupinové fáze Ligy mistrů. V rámci skupiny F se odehraje velmi atraktivní duel mezi Paris Saint-Germain a Newcastlem. Ten může mnohé napovědět o postupových šancích obou velkoklůbů. PSG drží v tabulce druhé místo, Magpies jsou na poslední čtvrté pozici, ovšem oba celky od sebe dělí jen dva body. Anglický celek si každopádně nemůže dovolit prohrát, to už by pro něj znamenalo konec nadějí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.