Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : Nice - 16. srpna 2017   20:45

Neapol
Neapol
13' Mertens  • 70' Jorginho
2:0
(1:0)
Nice
Nice
Neapol
Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan (85. Rog), Jorginho, Hamšík (C) (59. Zielinski) – Callejón, Mertens (70. Milik), Insigne
Sepe – Maggio, Zielinski, Chiriches, Rog, Diawara, Milik
Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (vš. POL)
Stadio San Paolo, Neapol
Nice
Cardinale – Souquet, Le Marchand, Dante (C), Sarr (60. Boscagli) – Koziello, Seri, Jallet (90+4. Burner) – Lees-Melou, Pléa, Saint-Maximin (82. Walter)
Benitez – Burner, Walter, Marcel, Makengo, Boscagli, Mahou

Devadesát minut uběhlo a zápas končí! Neapol si poveze na jih Francie nadějné vedení 2:0. Naopak Nice bude muset před vlastním publikem přidat, pokud chce ještě pomýšlet na základní skupinu Ligy mistrů!

Úvodní poločas patřil domácímu týmu. Už po třinácti minutách otevřel po přihrávce Insigneho Dries Mertens. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0 pro domácí. I ve druhém poločasu se hrálo více na branku Yoana Cardinala. Jediný zásah si ale domácí připsali z pokutového kopu. Brazilský záložník Jorginho rozvlnil síť kopem do protipohybu brankáře Nice. V osmdesáté minutě přišel další zásadní okamžik. Vincentu Koziellovi se zatmělo před očima a zcela zbytečně sestřelil Callejóna. Po právu šel po červené kartě do sprch. Hned o několik sekund později ho následoval Alassane Pléa, který si vysloužil druhou žlutou kartu za protesty. Nice tak dohrávalo posledních deset minut v devíti. Další branky už ale nepřišly a francouzský tým tak odjíždí z Neapole "jen" s dvoubrankovou ztrátou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 11:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:12.
90+5'
90+5'
Neapol měla ještě k dispozici rohový kop. Koulibaly ale ve snaze hlavičkovat fauloval a tak už se nic nestane.
90+4'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jallet, přichází Burner.
90+3'
Kdo jiný, než Lorenzo Insigne by mohl zakládat útočnou akci Neapole. Po dlouhém centru ale odhlavičkoval míč do bezpečí Dante.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Dante je nyní oporou svého týmu. Prudký centr dokázal odvrátit z vápno Nice. Neapol ale stále zůstává u míče. Po další přihrávce mohl zakončovat Insigne. U balonu byl ale dříve Cardinale.
90'
Insigne je v posledních minutách hodně aktivní. Chtěl si narazit při průniku do pokutového území se Zielinskim, ale ani tentokrát se k němu míč nevrátil.
89'
Na levé straně zapracoval s míček Insigne, následně ale jeho průniková přihrávka Milika nenašla. Lehce se tak dostal k balonu Cardinale.
88'
Posledních zhruba pět minut i s nastavením. Neapol obléhá pokutové území francouzského týmu. Jorginho zkusil vystřelit zpoza vápna, ale míč končí mimo tři tyče.
87'
Italský tým tlačí na soupeře, ale vyložená šance nepřichází. Po centru z pravé strany se dostal za obranu Callejón. Z první ještě nacházel Milika. Polský střelec ale míč vůbec nezasáhl.
85'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází Rog.
85'
Na druhé straně Nice se bude pokoušet dohrát zápas s dvoubrankovou ztrátou.
84'
Neapol bude chtít využít přesilovku a přidat třetí branku. Callejón dlouhý pas do vápna ale nezachytil.
83'
Další tvrdý faul předvedl před vlastním pokutovým územím Le Marchard. Insigne se postavil k rozehrávce, ale jeho pokus přes zeď končí mimo branku.
82'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Saint-Maximin, přichází Walter.
80'
Pléa chtěl zmírnit trest pro svého spoluhráče, vyjel po rozhodčím a byl odměněn druhou žlutou kartu a tím pádem společně s Koziellem opouští trávník.
80'
Vincent Koziello naprosto nezvládl závěr zápasu. Nesmyslně zajel do Callejóna a dostává po právu rovnou červenou kartu!
80'
Milik se uvedl na trávníku povedenou kličkou. Le Marchanda sice obešel, ale poté už si nepřišel na Danteho.
79'
Insigne kombinoval s Ghoulamem. Následný centr domácího krajního beka končí až za brankou a Cardinale si tak může na okamžik vydechnout.
78'
Stále se nemohou hosté dostat při rozehrávce z tlaku. Seri nedošel s míček ani na polovinu a už se bude muset vracet do obrany.
76'
Ani dvoubrankové vedení domácím nestačí. Neapol vytáhla napadání až téměř k vápnu Nice a vyplatilo se. Callejón vybojoval míč, poté ho předložil osamocenému Insignemu, který ale v dobré šanci pálil jen do připraveného brankáře francouzského týmu.
75'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Mertens, přichází Milik.
74'
Nice se pokouší uklidnit hru postupnou kombinací. Saint-Maximin udržel míč několik sekund u svých kopaček, poté našel dlouhým pasem Pléu, který ale jen lehkým obloučkem přestřelil branku.
72'
Domácí jsou najednou znovu v laufu. Po dalším centru se ale zapojit do hry Dante, který sklepl míč pro svého brankáře.
70'
Neapol právě vstřelila branku!
Míč si postavil na značku pokutového kopu pětadvacetiletý záložník domácího týmu JORGINHO, který se sice rozběhl pomalu, ale výborně umístil míč do levé části branky a Cardinale byl bez šance.
69'
Pokutový kop pro Neapol po faulu Jalleta!
68'
Na levé straně se rozběhl s míčem hostující Souquet. Jeho akci ale zastavil ještě před půlící lajnou Jorginho. Následně ale v souboji fauluje Boscagli a domácí budou rozehrávat.
66'
A opět to mohlo být o dvě branky. Centr na Mertense si málem vrazil do vlastní branky Le Marchand. Cardinale ještě pomohl míči alespoň na břevno. Následná dorážka Mertense šla jen mimo tři tyče.
65'
Také na druhé straně se žlutí. Pléa přišlápl ve středu pole Mertense a také je potrestán.
64'
Francouzský tým měl k dispozici také rohový kop. Na prudký centr do vápna si vyskočil Reina, který vyboxoval míč daleko do hřiště.
63'
Insigne zatáhl za dres rozběhnutého Koziella a stává se tak prvním potrestaným dnešního zápasu.
63'
Nice se pokouší uklidnit hru. Seri však zahnal přihrávkou Koziella až k postranní lajně. Nakonec se jako poslední dotkl míče Allan a hosté mohou rozehrávat.
62'
Nyní se domácí mohli podruhé radovat. Callejón našel přízemní přihrávkou v pokutovém území Mertense, který placírkou napálil míč jen vedle levé tyče.
61'
Hodina hry je za námi. Neapol si drží jednobrankový náskok, ve druhém poločase je více u balonu, ale jistící gól ne a ne přijít.
60'
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Sarr, přichází Boscagli.
59'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hamšík, přichází Zielinski.
59'
Pléa kombinoval s Koziellem. Nakonec pálil z velké dálky Saint-Maximin. Jako poslední se míče dotkl podle rozhodčího Koulibaly a Nice tak rozehrávalo rohový kop.
58'
Mizernou přihrávku nyní předvedl Seri. Marek Hamšík ihned po zisku míče sledoval své útočníky. Mertens jeho prudkou přihrávku ale nezachytil.
57'
Obrana italského týmu podržela svého brankáře a nedovolila střelu Saint-Maximinovi ani následně Pléovi.
56'
Koziello neměl komu nahrát a tak zapojit do rozehrávky kapitána Nice Danteho. Jeho dlouhý pas na rozběhnutého Pléa nebyl přesný. Reina ale zazmatkoval a nabídl francouzskému týmu pokračování akce.
55'
Dries Mertens si v souboji o míč pomohl faulem a musí tak odevzdat balon v dobré pozici soupeři.
54'
Tentokrát to vzal na sebe Lorenzo Insigne už od začátku. Jeho individuálně akce končí střelou jen do středu branky, kde byl připravený Cardinale.
53'
A už to mohlo být o dvě branky. Callejón skvěle sklepl hlavou míč na Mertense. Ten si postrčil balon na pravou nohu a vypálil na hostující branku. Cardinale jen vyrazil střelu domácího útočníka a na zadní tyči minul prázdnou branky Insigne.
52'
V útoku to již bylo horší. Lees-Melou hledal přihrávkou Pléu, který byl ale ukrytý až za posledním obráncem a k balonu se nedostal.
51'
Také do druhého poločasu vstoupila aktivněji Neapol. Po přesném vhazování byl v souboji o míč Allan. Hostující obrana nyní obstála.
50'
Callejón rozehrál jen do kombinace. K míči se nakonec dostal před vápnem Mertens, jeho dloubáček na Insigneho v pokutovém území ale nevyšel.
49'
Jorginho zastavil akci Nice ještě na polovině francouzského týmu. Dante se tak mohl znovu ujmout rozehrávky. Balon ale získal Insigne, po jeho postupu do středu trávníku tečoval jeho střelu na rohový kop Le Marchard.
48'
Dante neměl komu rozehrát a tak zapojit do hry také svého brankáře. Cardinale ale tak týmu příliš nepomohl. Sarr měl co dělat, aby míč udržel na hrací ploše.
47'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou domácí. Hned po několika sekundách se balon snesl na kopačku Insigneho, který v pádu zaměstnal Cardinaleho.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Nastavených šedesát sekund uplynulo a první dějství končí. Neapol vletěla na svého soupeře. V první dvacetiminutovce mu nedovolila vůbec nic. Tlak italského týmu ale dokázal zužitkovat jen belgický střelec Dries Mertens, který se po špatném vyběhnutí brankáře Nice a vynikající přihrávce Lorenza Insigneho dostal do jasné příležitosti, kterou proměnil. I nadále se hrálo především na polovině francouzského týmu, ale Cardinale už další míč do své sítě nepustil. Také Nice mělo několik šancí, ale ani Koziello ani následně Saint-Maximin nedonutili Reinu k zásahu.
45+1'
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase jednu minutu.
45'
Jorginho bojoval ve středu pole proti přesile, ale i tak dokázal míč získat. Po jeho přihrávce mohl útočit po pravé straně José Callejón. Hamšík poté v pokutovém území nezpracoval prudký pas od španělského ofenzivního hráče.
44'
Minutu před koncem první půle vybojoval nadějný volný přímý kop Allan. Po faulu na brazilského záložníka rozehrál Ghoulam, ale jeho střela levou nohou skončila jen nad brankou.
43'
Po rohovém kopu se mohla pískat penalta. Albiol hlavičkoval do ruky bránícího Danteho. Hlavní rozhodčí po poradě se svým asistentem odpískal útočný faul.
42'
José Callejón zamotal u pravé postranní lajny hlavu Souquetovi. Následně míč předložil do středu pole, kde byl připravený ke střele Insigne. Povedený zákrok předvedl Yoan Cardinale.
41'
Snad první rychlá akce Nice. Saint-Maximin dokázal obejít svého strážce a střelou na zadní tyč donutil Reinu k pádu. Míč ale jen proletěl kolem tyč.
40'
První poločas míří ke svému konci. Neapol chce dohrát úvodní dějství v poklidu, kombinuje ve středu pole a nepouští soupeře k balonu.
39'
Le Marchand pokračuje ve hře s obvázanou hlavou. Po dlouhém nákopu zadělal problémy Pléa domácí obraně. Hostující útočník vybojoval aktivitou autové vhazování.
38'
Po centru Hamšíka se k balonu procpal Cardinale. Při tom ale nešetrně zboural Le Marchanda, který zůstává v pokutovém území ležet na trávníku.
37'
Zničeho nic mohlo být srovnáno! Vincent Koziello se dostal po prudké přihrávce do vápna, z velkého úhlu sice vystrašil Reinu, ale španělský gólman zasahovat nemusel.
36'
Callejón tentokrát centroval od rohového čtvrtkruhu na první tyč. Mertens sice tečoval balon, ale Cardinale mohl být v klidu.
35'
Alassane Pléa zkusil projít až před pokutové území Neapole. Tam ale skvěle zakročil čistým skluzem Raúl Albiol. Na druhé straně podobně zachránil situaci Dante.
34'
Mertens si to namířil po zisku míče rovnou k brance Nice. Proti přesile ale míč neudržel. Marek Hamšík ještě získal míč v dobré pozici před vápnem, ale přesný centr nepřidal.
33'
Nice stabilizovalo hru v obraně. Dante se nyní ujal rozehrávky útoční akce. Po jeho přihrávce ale chyboval Pléa při zpracování.
32'
Dante hlavou poslal míč v nouzi na svého brankáře. Cardinale musel hodně přidat, aby alespoň v pádu zastavil míč před brankovou lajnou.
31'
Po půlhodině hry stále vedení italský tým o jednu branku. Už to vypadalo, že by se Lees-Melou mohl dostat do úniku. Před ním ale ještě zasáhl míč Callejón, který je poté faulován.
30'
Insigne dostal zpětnou nahrávku od Hamšíka. Z první hledal na zadní tyči Callejóna. Jeho volej však našel jen stojícího Le Marchanda. U balonu ale zůstávají opět domácí.
29'
Domácí ve třech překombinovali téměř celou obranu Nice. Až jako poslední hráč v poli zasáhl Dante. Mertens už se téměř mohl hnát opět sám na hostující branku.
28'
Nice mohlo uklidnit hru postupným útokem. Po dlouhé přihrávce Danteho nezastihl míč na trávníku Saint-Maximin a útočit tak mohou znovu hráči Neapole.
27'
Znovu to byl José Callejón, který našel od rohového praporku hlavu Mertense v pokutovém území. Cardinale mohl zůstat v klidu, míč se k brance ani nepřiblížil.
26'
Netrvalo to dlouho a u míče jsou znovu domácí. Insigne kombinoval na pravé straně s Hamšíkem. Slovenský tvůrce hry hledal rozběhnutého Mertense. Belgický střelec první branky vybojoval v nedobré pozici alespoň rohový kop.
25'
Seri chyboval ve středu pole, ale nyní toho nedokázali domácí využít. Jorginho měl před sebou spoustu prostoru, ale míč na Mertense nedostal.
24'
Neapolští skvěle napadají rozehrávku francouzského týmu. Insigne, Mertens, Callejón i Hamšík jsou vysunuti téměř k pokutovému území Nice.
23'
Opět se hosté nedostali dále než na třicet metrů od branky domácího gólmana. Koziello poté nepřesně přihrál a útočit tak mohou znovu hráči Neapole.
22'
Dries Mertens mohl přidat druhou dnešní branku. Po nečekaném odrazu se dostal k míči v pokutovém území. Se štěstím přešel obránce a mezi trojicí Nice vystřelil. Cardinale byl připravený a zachraňuje svůj tým.
21'
Pepe Reina stále čeká na první dotek s míčem. Neapol se usadila na polovině francouzského týmu. Hamšík opět zkoušel vykouzlit průnikovou přihrávku, ale tentokrát měl k míči Mertens daleko.
20'
Saint-Maximin po dlouhé době dostal míč také na polovinu domácího týmu. Útočník týmu z jihu Francie ale nic nevymyslel. Sám se chtěl dostat ke střele, ale jeho klička do středu trávníku byla signalizovaná na kilometry daleko a Albiol neměl v obraně žádný problém.
19'
Callejón dostihl dlouhý pas za obranu. Obrana Nice v čele s Dantem se musí mít na pozoru. Le Marchand na poslední chvíli odkopl míč od Insigneho, který měl před sebou solidní místo pro zakončení.
18'
Tentokrát to měl Mertens těžké. Po další průnikové přihrávce Hamšíka měl balon na dlouhou nohu. Navíc Cardinale skvěle vyběhl a sebral míč ze vzduchu.
17'
Nice zatím nemá co nabídnout. Po odpískaném ofsajdu se Pléa ještě opřel do míče, ale ani kdyby dostal míč do sítě, tak by branka nemohla platit.
16'
Domácí nebyli daleko od druhé branky. Hamšík založil útočnou akci, následně se o střelu pokusil Insigne. Míč se ale odrazil k Mertensovi, který v pádu vystrašil Cardinaleho.
13'
Neapolský stadion se poprvé raduje! Po parádní přihrávce za obranu se k míči dostal osamocený DRIES MERTENS. Cardinale chtěl zachránit situaci vyběhnutím až před pokutové území, ale u míče byl mnohem dříve Mertens, který si potáhl míč kolem brankáře a poté už jen jednoduše poslal míč do prázdné branky.
13'
Exmadridský fotbalista opět hledal od rohového praporku spoluhráče v pokutovém území. Nice se s přehledem ubránilo.
12'
Nice se nepokouší ani napadat. Pasivity využil Hamšík, který znovu hledal rozběhnutého Callejóna. Ten ještě centroval před branku a Dante musel v nouzi hlavičkovat na rohový kop.
11'
Znovu si vzal míč pro sebe Koziello. Zavezl míč na pravou stranu, ale neměl si s kým nahrát a tak musel zvolit cestu zpět. Po jeho nahrávce ztratil balon Seri.
10'
První desetiminutovka rozhodně patřila týmu z Itálie. Nice se nezmohlo na nic. Ani tentokrát to Nice nevyšlo v kombinaci. Na pravé straně sice dokázal přejít přes soupeře Koziello, ale jeho následná průniková přihrávka na rozběhnutého Pléa končí jen u brankáře domácích.
9'
Nice se zatím nedostalo do pořádné kombinace. A ani nyní se na polovinu domácího týmu nepodívalo. Dante navíc fauloval u středového kruhu. Po rychlé rozehrávce centroval Hamšík do pokutového území a Callejón byl v první brankové šanci. Jeho hlavička však mířila jen nad branku.
8'
Cardinale dostal velmi prudkou malou domů a musel rychle odkopávat. Míč se zastavil až za postranní lajnou a tak se mohli do útoku dostat znovu domácí. Insigne na levé straně ale soupeře nepřehrál.
7'
I druhý roh Neapole obstaral José Callejón. Prudká centr z pravé straně dokázal hlavou odstranit mimo dostřel Jallet. Následně ještě pálil z velké dálky právě exekutor rohového kopu, ale střela španělského ofenzivního hráče proletěla daleko od tyče.
6'
Mertens bojoval o míč ve středu pole, dokázal sice skluzem vypíchnout balon od kopačky Serimu, ale následně už jeho přihrávka na Callejóna nebyla přesná.
5'
Neapol vybojovala míč, ale rozehrávat musela až od stoperů. Na pravé straně se pokusil o přízemní centr Hysaj, ale míč byl zblokován na rohový kop. Callejón našel od rohového praporku na zadní tyči Jorginha, ten ještě posunul hlavičkou míč do malého vápna, ale tam je faulován Cardinale.
4'
Po zblokovaném centru z pravé strany se opřel do míče kapitán Neapole Marek Hamšík. Jeho střela bez přípravy ale končí vysoko nad brankou Nice.
3'
Francouzský celek to zkoušel podruhé v krátké době po pravé lajně. Pléa však stál v době přihrávky svého spoluhráče v jasném ofsajdu a tak raději nechal míč domácím.
2'
Fotbalisté Nice rozehráli první poločas ze středového kruhu. Ihned po rozehrávce se rozběhl po levém kraji po nakopnutém balonu Saint-Maximin, ale míč na trávníku nedostihl.
1'
Polská sestava rozhodčích již přivádí obě úvodní jedenáctky dnešního utkání. Úvodní zápas mezi Neapolí a Nice tak může za několik málo okamžiků začít.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík (C) – Callejón, Mertens, Insigne
Náhradníci: Sepe – Maggio, Zielinski, Chiriches, Rog, Diawara, Milik

OGC Nice: Cardinale – Souquet, Le Marchand, Dante (C), Sarr – Koziello, Seri, Jallet – Lees-Melou, Pléa, Saint-Maximin
Náhradníci: Benitez – Burner, Walter, Marcel, Makengo, Boscagli, Mahou

Rozhodčí: Marciniak – Sokolnicki, Listkiewicz (vš. POL).
SSC Neapol

Neapol se vrátila po čtyřleté pauze do Serie A až v roce 2007, od té doby se ale pravidelně umisťuje v úplné špičce nejvyšší italské soutěže. Týmu z přístavního města se v minulé sezoně dařilo v Lize mistrů i v domácí soutěži. V nejprestižnější klubové soutěži se Neapol dostala ze základní skupiny s Benficou, Besiktasem a Dynamem Kyjev do playoff z první pozice. Hned v osmifinále ale čekal na Neapol pozdější vítěz madridský Real a po výsledcích 3:1 a 3:1 postoupil dále tým ze Španělska. V Serii A Neapol mohutně finišovala, neprohrála ani jeden z posledních dvanácti zápasů a nakonec skončila na třetí pozici za Juventusem a AS Řím.

Nevýhodou pro Neapol může být, že ještě neodehrála ostrý zápas v letošní sezoně. Italská nejvyšší soutěž startuje až o víkendu a tak trenér Maurizio Sarri zkoušel Hamšíka, Reinu, Mertense a další jen v přípravných zápasech.

Poslední příprava Neapole před veledůležitým zápasem v předkole Ligy mistrů se odehrála 10.8. na domácím trávníku proti španělskému Espanyolu. Oba týmy míchaly ve druhém poločase se sestavou, ale Neapol nakonec vyhrála po brankách Mertense a Albiola 2:0.
OGC Nice

Nice se teprve poprvé od svého návratu do Ligue 1 v roce 2002 umístilo v minulé sezoně na medailové pozici. Tým z jihu Francie předváděl po celou sezonu skvělé výkony, především v jasní části, kdy si připsal i dvanáct zápasů bez porážky. Nice hrálo také základní skupinu Evropské ligy. V konkurenci Schalke, Krasnodaru a Salzburgu ani dvě výhry na postup do playoff nestačily. V domácí soutěži se muselo Nice sklonit jen před giganty Monakem a PSG, ze třetího místa si zajistilo právě dnešní souboj o Ligu mistrů proti Neapoli.

Ligue 1 už má za sebou dvě kola. V prvním se Nice střelecky neprosadilo a z trávníku Saint Etienne si odvezlo nejtěsnější porážku 0:1. Ani první ostrý start před domácím publikem se Nice nepovedl. Proti nováčkovi z Troyes ještě stačil po hodině hry vyrovnat z penalty Alessane Plea, ale nakonec i druhý zápas byl pro Nice bez bodu.

Třetí předkolo Ligy mistrů s Ajaxem bylo více než vyrovnané. Francouzský celek dokázal po trefě Maria Balotelliho uhrát na domácí půdě nerozhodný výsledek 1:1. V odvětě v ninozemské metropoli to dlouho vypadalo na postup Ajaxu, ale deset minut před koncem srovnal na konečných 2:2 teprve dvacetiletý Vincent Marcel a zajistil tak Nice postup díky většímu počtu vstřelených gólů na hřišti soupeře.

V prvním zápase třetího předkola Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterdam si poranil koleno italský bouřlivák Mario Balotelli a od té doby se na trávníku ještě nepředstavil.

Dnešní zápas dostal na starost šestatřicetiletý rodák z polského Plocku Szymon Marciniak. Na čarách mu budou pomáhat krajané Paweł Sokolnicki a Tomasz Listkiewicz. Polskou výpravu doplňuje také čtvrtý sudí Radosław Siejka.
Krásný středeční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Nová sezona teprve startuje, ale pro mnohé týmy přináší právě úvod fotbalového roku nejdůležitější zápasy. Neapol i Nice mají již jistou účast v podzimní části evropského poháru. Ve dvou zápasech si ale proti sobě zahrají o nejprestižnější klubovou soutěž – Ligu mistrů, na poraženého poté čeká "jen" Evropská liga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.