Za pozornost Vám děkuje komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek sobotního večera! Na shledanou.
Na St. Marry's Stadium je dobojováno. Domácí Southampton se dostal v 64. minutě zásluhou Schneiderlina do vedení, jenže na jeho gól dokázal o devět minut později odpovědět střídající Dyer. Southampton remizoval se Swansea nerozhodně 1:1.
90+1
Daniel Fox rozehrál rohový kop, pro který si v pohodě došel Tremmel.
89
Schneiderlin předvedl ostrý zákrok a uviděl žlutou kartu.
86
Swansea využila všechna tři střídání, Agustien nahradil de Guzmana.
83
Ramizer rozehrál rohový kop, po němž se však domácí k zakončení nedostali.
81
Rickie Lambert napřáhl ke střele, s níž si Tremmel snadno poradil.
76
Puncheon se dostal po rohovém kopu Lamberta k hlavičce, která skončila těsně vedle tyče.
74
První změna na straně Southamptonu. Fox nahradil Shawa.
73
Swansea právě vstřelila branku!
NATHAN DYER 1:1! Střídající Nathan Dyer se dostal uvnitř šestnáctky Saint k míči a přesnou střelou ho uklidil k levé tyči.
68
Swansea podnikla útok, po němž se sice dostala k zakončení, ale Tremmel si se slabou střelou v pohodě poradil.
66
Swansea sáhl k dalšímu střídání. Shechter nahradil Brittona.
64
Southampton právě vstřelil branku!
MORGAN SCHEIDERLIN 1:0! Rickie Lambert poslal krásný pas do šestnátky, na který si skvěle naběhl Schneiderlin a přesnou hlavičkou ho uklidil do sítě.
63
Kapitán Southamptonu Adam Lallana se dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.
61
Gaston Ramirez se dostal ke střele, kterou zablokoval Garry Monk.
56
Nathan Dyer přišel na místo Wayna Routledge.
55
Wayne Routledge napřáhl k velmi nebezpečné střele, která orazítkovala břevno!
51
Jose Fonte poslal do šestnáctky Swans centr, který odvrátil pozorný Garry Monk.
48
První nebezpečný pokus je na světě! Adam Lallana rozehrál volný přímý kop, něhož vypálil přímo na bránu Swansea. Gerhard Tremmel byl ale pozorný.
48
V prvním poločase jsme neviděli žádnou výraznou šanci, doufejme, že se to v tom druhém změní.
46
Vítejte zpět na St. Marry's Stadium, kde je vše připraveno k zahájení druhého poločasu.
Je tu konec prvního poločasu, během něhož jsme až na dvě žluté karty vůbec nic neviděli. Southampton hraje se Swansea po první pětačtyřicetiminutovce nerozhodně 0:0.
45
V prvním poločase není třeba nastavovat ani minutu.
44
Blíží se konec prvního poločasu a vypadá to, že na St. Marry's Stadium se nic převratného nestane.
42
Swansea rozjela nadějný útok, který bohužel pro hosty zastavil útočný faul De Guzmana.
40
Ramizes se snažil dvakrát poslat míč do šestnáctky Swansea, ani v jednom případě však neuspěl.
35
Ramirez vypálil z přiblížně 35 metrů, jeho střelecký pokus byl ale nepřesný.
34
Na druhé straně fauloval Ashley Williams pronikajícího Ramireze a hlavní rozhodčí Marriner mu ukázal žlutou kartu.
33
Schneiderlin fauloval Brittona a za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.
30
... následný rohový kop domácí nevyužili a Swansea se definitivně ubránila.
29
Lambert našel přesným pasem Schneiderlina, jehož hlavička byla sražena na rohový kop...
25
Gaston Ramirez vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale skončila mimo.
20
Jonathan de Guzman rozehrál rohový kop, který odvrátil Rickie Lambert.
18
Pablo Hernandez se mohl dostat do dobré šance, jenže o míč přišel.
17
Michu byl faulován Yoshidou a Britton mohl rozehrál volný přímý kop, který však hosté nevyužili.
16
STŘELY NA BRÁNU: Southampton 0 - Swansea 0
15
STŘELY CELKEM: Southampton 3 - Swansea 0
12
Jonathan de Guzman vypálil, jeho střelu ale Gazzaniga v pohodě chytil.
9
Gaston Ramizer rozehrál rohový kop Saints, který odvrátil pozorný Rangel.
8
Swansea rozjela první nebezpečný útok a dostala se ke střele, kterou zablokoval obětavý Lambert.
7
Volný přímý kop rozehrál sám faulovaný Michu, hosté se ale k ohrožení brány Southamptonu nedostali.
6
Puncheon fauloval Michu a Swansea bude zahrávat volný přímý kop.
2
Wayne Routledge převedl dlouhý sprint, k ohrožení brány Saint se však nedostal.
1
Southampton obstaral výkop zápasu, do něhož nastoupil v typických červených dresech, zatímco hostující Swansea v bílých.
1
Dnešní duel mezi Southamptonem a Swansea bude řídit hlavní rozhodčí Andre Marriner.
Southampton však nepředvádí hrozný fotbal, jak by se mohlo při pohledu na tabulku a počet inkasovaných gólů zdát. Svěřenci Nigela Adkinse již dokázali letos potrápit soupeře jakými jsou Manchester City nebo Manchester United.
Saints získali během letošního ročníku Premier League pouhé čtyři body, není se však čemu divit. Jen 51% všech střel Southamptonu míří na bránu.
V sestavě Swansea nechybí nebezpečný záložník Michu, který dnes nastupuje proti nejhorší obraně v lize. Southampton inkasoval během úvodních 10 zápasů rekordních 28 branek.

Southampton FC: Gazzaniga, Clye, Yoshida, Schneiderlin, Fonte, Lambert, Ramirez, Cork, Lallana (c), Shaw, Puncheon. Střídající hráči: K Davis, Hooiveld, S DAvis, Rodriguez, Fox, Ward-Prowse, Mayuka

Swansea City: Tremmel, Rangel, Williams, Monk (c), Davies, Britton, de Guzman, Ki, Hernadez, Routledge, Michu. Střídající hráči: Cornell, Tate, Tiendalli, Augustien, Dyer, Moore, Shecter.

Rozhodčí: Andre Marriner.
Příjemné sobotní odpoledne. Vítejte u sledování komentovaného přenosu ze zápasu mezi domácím Southamptonem a Swansea, která dnes zavítala na St. Marry's Stadium.
POSLEDNÍ DUELY: Southampton zavítal v minulém kole na půdu West Bromu, kterému podlehl 2:0. Swansea přivítala pro změnu na domácím stadionu londýnskou Chelsea, proti níž nakonec vybojovala bod po remíze 1:1.
To Swansea má jiné ambice. Svěřenci Michaela Laudrupa se budou chtít o tomto víkendu vyšplhat do horní poloviny tabulky. Manažer Swansea se bude snažit se svým týmem vytvořit určitou konzistentnost a stavět na pozitivním výkonu ze zápasu proti Chelsea.
Pro Nigela Adkinse a jeho svěřence je nyní nezbytně nutné, aby své výkony drasticky zlepšili, a to poměrně rychle - do Vánoc. Každý si uvědomuje, že výsledky manažera Southamptonu nejsou dobré a co nejrychleji musí dokázat vedení klubu, že je mužem na správném místě.
Adkins vedl Saints ("Svaté") již během minulé sezóny, kdy je vrátil po sedmileté pauze zpět mezi elitu, ale všechno krásné jednou končí. Southampton dokázal po návratu do Premier League vyhrát pouze jeden z úvodních deseti zápasů a na svém kontě má pouhé čtyři body. Navíc se může "pochlubit" nejhorší obranou v lize.
Poslední celek Barclays Premier League Southampton přivítá v sobotu odpoledne na svém hřišti Swansea a vše naznačuje, že se manažer "Svatých" Nigel Adkins ocitá pod tlakem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.