To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Ani jeden tým dnes nedokázal vstřelit gól, to znamená, že si oba týmy připíší do tabulky jeden bod. Lepší byli dnes hosté, kteří ale nedokázali své šance využít. Na vyložené gólové šance však bylo dnešní utkání skoupé, i proto je bezbranková remíza naprosto spravedlivá.
90+3
Domácí se ubránili, utkání za pár okamžiků skončí.
90+3
Everton kombinuje na polovině Cardiffu.
90+2
Rozhodčí nastavil tři minuty, do konce zápasu tak zbývá něco málo přes minutu.
90+1
Rozehrál Baines, míč se posléze dostává k Deulofeuemu, který střílí z pravé strany, Marshall musí zasahovat, míč končí v zámezí, hosté vhazují.
90+1
Po zásahu Taylora mají hosté k dispozici rohový kop z pravé strany.
90
Je tu devadesátá minuta, Jagielka zvládl obranný zákrok, hosté jsou i v závěru zápasu lepším týmem, dokáží svou převahu "přetavit" ve vedoucí gól?
89
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Jordon Mutch.
89
Žlutou kartu dostává domácí Connolly.
88
Snadný zákrok Marshalla po střele Deulofeua z pravé strany.
87
Marshall kontroluje dráhu letu míče, mířícího nad bránu Cardiffu, ani tato akce hostů nekončí gólem.
86
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Gerard Deulofeu.
85
Spolupráce Barkley – Mirallas nyní skvěle zafungovala, ale druhý jmenovaný udělal ve vápně Cardiffu o kličku navíc a ztratil míč.
84
Pienaar zachycuje přihrávku na Connollyho, dobrý obraný zákrok.
83
Fotbalistům Cardiffu často odskakují míče od nohy, domácím chybí více klidu.
82
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Bo-Kjung Kim, přichází Nicky Maynard.
82
Baines střelou ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů řádně protáhl Marshalla, to byla skvělá střela!
81
Začala poslední desetiminutovka dnešního utkání, na první branku stále čekáme.
80
Koného střela uvnitř pokutového území již byla zbytečná, dávno byl totiž signalizován ofsajd.
79
Barkley ztrácí míč na polovině soupeře, hosté se musí rychle vracet.
78
Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Craig Bellamy, přichází Don Cowie.
77
Fellaini svým malým pohybem po hřišti příliš nepodporuje útočnou aktivitu Evertonu...
76
V posledních minutách získávají hosté herní převahu.
75
Everton opět útočí, Mirallas centruje z pravé strany, obrana Cardiffu odvrací.
74
Kevin Mirallas nepostřelil obránce Cardiffu na pravé strany, hosté přesto zůstávají u míče. Leon Osman střílí z pravé strany pouze do boční sítě, odkop od branky.
73
Medel fauluje Barkleyho v blízkosti středového kruhu, na polovině Cardiffu, ani tento ostrý zákrok není potrestán kartou.
72
Míč však znovu na bližší tyči odhlavičkovává Barkley, tentokrát již směrem k půlící čáře.
71
Domácí si po hlavičce Barkleyho rohový kop z pravé strany zopakují.
70
Pienaar byl při souboji s Kimem tvrdě zasažen loktem do obličeje a musí být ošetřován, to vše před rozehráním rohového kopu Cardiffu.
70
Rohový kop pro Cardiff, domácí rozehrají z pravé strany.
69
Hostující Fellaini si v osobních soubojích počíná hodně nevybíravě, je s podivem, že zatím jeho tvrdé zákroky zůstaly bez potrestání.
69
Před Koném musí odkopává Marshall, zvládl to.
68
Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Nikica Jelavić, přichází Arouna Koné.
68
Domácí se ubránili, Everton připravuje střídání.
67
Kevin Mirallas faulován na polovině Cardiffu, hosté rozehrávají volný kop, tentokrát přibližně ze vzdálenosti třiceti metrů.
66
Sledujeme velmi dobrý fotbal, k čemuž jednoznačně přispěl zlepšený výkon Cardiffu ve druhém poločase!
65
Ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů rozehrává Barkley, ale trefuje pouze dobře postavenou "zeď".
64
Přesto Everton znovu míč vybojoval a po faulu Wittinghama na Barkleyho budou hosté rozehrávat volný kop.
64
Jelavić ztratil míč v souboji na levé straně, v blízkosti vápna soupeře.
63
Střela Mirallase z hranice pokutového území, Marshall chytá.
62
To byla dobrá akce Cardiffu, ale domácím fotbalistům zatím chybí kousek toho klidu a štěstí v koncovce!
61
Snaha Cardiffu je zbytečná, asistent na pomezí ukazuje ofsajd.
60
Baines nepřesně centruje z levé strany, přesto hosté zůstávají u míče.
59
Medel zastavil pronikajícího Barkleyho, tím útočná snaha hostů končí.
58
Fotbalisté domácího City jsou ve druhém poločase zatím aktivnější, než v tom prvním, doufejme, že se brzy dočkáme prvního gólu.
57
Na druhé straně se rozehrává od branky Cardiffu.
56
Domácí rozehrávají volný kop z levé strany, konkrétně rozehrává Bellamy, je to přímá střela, Howard chytá.
55
Obejde se to zatím bez karty, pouze s ráznou domluvou sudího. Fellaini si v souboji s domácím útočníkem počínal hodně drsně.
55
Ostrý souboj domácího Campbella s Fellianim na polovině Evertonu.
54
Connolly vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře. Kim svádí souboj u rohového praporku, ale je z toho pouze odkop od branky Evertonu.
53
Statistika držení míče: 38% : 62%.
52
Jelavić se dostává ke střele uvnitř pokutového území, míč letí nad branku, Marshall nemusel zasahovat.
51
Na druhé straně je odmáván ofsajd domácímu týmu, hosté mohou rozehrát.
50
Hosté rozehrávají z levé strany, ale Baines hlavičkuje nad branku, navíc je signalizován útočný faul.
49
Žlutou kartu dostává Matthew Connolly za faul na Bainese na vlastní polovině.
49
Hosté mají k dispozici rohový kop z levé strany, obrana Cardiffu odvrací. Everton vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
48
Po nepřesně střele Connollyho zpoza vápna následuje odkop od branky Evertonu.
47
Bellamy raději odkopává do zámezí, dobrý start Cardiffu do druhé půle.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:05 hodin.
Po prvním poločase jsme sice žádný gól nezaznamenali, přesto sledujeme velmi pohledné utkání, v němž mají více ze hry hosté. Ti se celou dobu pouze "zastřelovali", ovšem dvě hlavičky v samém závěru Jelaviće byly jednoznačně gólové a domácí tým tak za bezbrankový stav vděčí jednoznačně skvělému Marshallovi!
45+3
A další hlavička Jelaviće, další fantastický zákrok Marshalla, který nyní jednoznačně podržel svůj tým v posledních vteřinách poločasu!
45+2
Fantastický zákrok Marshalla proti hlavičce Jelaviće z hranice malého vápna!
45+2
Everton má v samém závěru poločasu velkou převahu.
45+1
Dvě minuty nastaví sudí Taylor, po nepřesné přihrávce Fellainiho mohou hrát domácí.
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta, hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
43
Statistika držení míče: 43% : 57%.
42
Barkley dostává dobrou přihrávku na pravé křídlo od Jelaviće, ale jeho střela je znovu nepřesná.
41
Medel skluzem zastavuje v pokutovém území Bainese, to byl "hraniční" zákrok, ale nikoliv penaltový, hraje se dál.
40
Leighton Baines rozehrává rohový kop z levé strany, domácí odvrací do zámezí, Baines tentokrát z levé strany vhazuje.
39
Dvakrát museli nyní domácí odehrát "malou domů", hosté napadají rozehrávku Cardiffu.
38
A zřejmě po domluvě s asistentem uděluje sudí Taylor faulujícímu Barkleymu žlutou kartu.
37
Barkley fauluje na polovině City domácího Kima.
36
Bellamy přenechává míč na Connollyho, ten však nebyl na levém křídle připraven a míč získávají hosté.
35
Mezitím hosté rozehráli volný kop z levé strany a po hlavičce Jagielky registrujeme první zákrok domácího gólmana Marshalla.
34
U Bena Turnera jsou již lékaři, je otázkou, jestli bude moci pokračovat v utkání, zranění je velmi bolestivé, dle jeho výrazu ve tváři.
33
Na hranici pokutového území domácích City zřejmě špatně došlápl domácí obránce, který se bez cizího přičinění svalil na trávník.
32
Mirallas si chtěl "vykoledovat" faul Medela na hranici šestnáctky Cardiffu, rozhodčí však nechává pokračovat ve hře.
31
Po první půl hodině zatím sledujeme bezbrankový zápas, hosté jsou sice opticky lepším týmem, ovšem jejich akce zatím nejsou gólové.
30
Mirallas hlavičkuje po centru Jelaviće z levé strany, ale gólman Cardiffu ještě dnes nemusel zasahovat, hosté se hodně "zastřelují".
29
Fotbalisté City jsou pod tlakem, zatím ale pozorně brání.
28
Nepřesný nákop hostů, domácí rozehrají od vlastní branky.
27
Pienaar nezpracoval přihrávku Fellainiho, útočná akce Evertonu končí.
26
Pienaar nepřesně centruje, ale hosté zůstávají u míče.
26
Everton postupuje po levém křídle.
25
Centr z levé strany do pokutového území, kde hlavičkuje Mirallas, ale míč letí vysoko nad branku Cardiffu.
24
Jelavić faulován Medelem na polovině Cardiffu, hosté rozehrají volný kop.
23
Dobrá šance Cardiffu, Campbell se dostal do zakončení za obranou Evertonu, ale střílí pouze nad bránu, navíc byl signalizován ofsajd.
21
Kim faulován Colemanem na levém křídle.
20
Taylor odvrací příhrávku na Jelaviće do zámezí, hosté vhazují z pravé strany.
19
Nyní se již míč dostal až na polovinu Evertonu, hosté stále drží míč.
18
Mirallas rozehrál z pravé strany "na krátko", hosté zůstávají v útoku.
18
A i Everton bude mít k dispozici rohový kop.
17
16
Dvakrát nyní musel zasahovat Howard, nejprve proti rohovému kopu Cardiffu z pravé strany, poté i po střele Kima zpoza šestnáctky.
15
První rohový kop pro Cardiff, domácí rozehrají z levé strany.
15
Postupný útok Cardiffu stále trvá.
14
Cardiff nikam zatím nespěchá, hlavně neudělat chybu v rozehrávce.
13
Barkley se znovu dostal do zakončení, tentokrát již nikoliv z tak výhodné pozice, míč letí znovu vedle branky.
12
Série osobních soubojů v prostoru před oběma střídačkami, nakonec je pískán faul domácímu týmu.
11
Fellanimu odpískán útočný faul, hosté první rohový kop nevyužili, Marshall nemusel zasahovat.
10
Barkley prošel s míčem u nohy z levé strany na střed a střílí z hranice pokutového území, střela byla tečována na roh.
9
Baines fauluje na vlastní polovině Connollyho, Cardiff má k dispozici volný kop. Rozehrává z pravé strany Kim, míč však letí nad branku, Howard nemusí zasahovat.
8
Medel místo rozehrávky dopředu volí přihrávku zpět do obrany.
7
Cardiff vyčkává na půli, co Everton předvede. Hosté jsou zatím aktivnější.
6
Ofsajd Evertonu a v něm útočník Jelavić, gólman Cardiffu rozehrává.
5
Caulker odkopává do zámezí, hosté vhazují z levé strany, na polovině Cardiffu.
4
Mirallas přeskočil v hlavičkovém souboji Taylora, ale posílá míč nad branku Cardiffu.
4
Další faul Gunnarssona, tentokrát již na polovině Cardiffu.
3
Osman se po souboji s Gunnarssonem na půli hřiště ocitá na zemi, hosté rozehrávají.
3
Z hlediště se ozývá pískot, míč mají častěji na svých kopačkách fotbalisté Evertonu.
2
Sledujeme zatím opatrný úvod dnešního zápasu.
1
-1
Utkání za malý okamžik začne.
-2
Oba týmy jsou již na hrací ploše.

Cardiff City FC: Marshall – Taylor, Turner, Caulker, Connolly – Medel, Whittingham, Gunnarsson, Bellamy, Kim – Campbell

Everton FC: Howard – Coleman, Distin, Baines, Jagielka – Pienaar, Fellaini, Barkley, Osman, Mirallas – Jelavić

Rozhodčí: Taylor – Burt, Wilkes.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola anglické Premier League, v němž domácí CARDIFF CITY FC přivítá EVERTON FC. Utkání se odehraje v Cardiff City Stadium v Cardiffu, v Caerdyddu a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Anthony Taylor a asistenti Stuart Burt a Matthew Wilkes.
CARDIFF CITY FC
Ligový nováček zazářil ve druhém ligovém kole, kdy na svém stadionu přehrál silný Manchester City 3:2! Pro Cardiff to byly první ligové body, díky nimž se aktuálně City pohybují na jedenáctém místě.
EVERTON FC
Fotbalisté Evertonu mají za sebou dvě ligová kola v nichž nasbírali dva body za dvě remízy. V novém fotbalovém ročníku vstřelili dva góly a stejný počet gólů inkasovali. V aktuálním pořadí Premier League je Everton čtvrnáctý.
20.04.2013 / 34. kolo / Sunderland – Everton 1:0
27.04.2013 / 35. kolo / Everton – Fulham 1:0
05.05.2013 / 36. kolo / Liverpool – Everton 0:0
12.05.2013 / 37. kolo / Everton – West Ham 2:0
19.05.2013 / 38. kolo / Chelsea – Everton 2:1
17.08.2013 / 1. kolo / Norwich City – Everton 2:2
24.08.20133 / 2. kolo / Everton – W. B. A. 0:0