Dramatické utkání končí! Fotbalisté Leicesteru odehráli skvělý druhý poločas a díky tomu si z Birminghamu odvážejí výhru 2:3. Domácí šli po půlhodině hry do vedení gólem Josého Rondóna, ovšem po přestávce přišel velký obrat Lišek. O první dva zásahy hostů se postaral Riyad Mahrez a v 77. minutě zvyšoval dokonce na 1:3 Jamie Vardy. Hráči West Bromu ještě dokázali reagovat, z pokutového kopu snížil na rozdíl jediného gólu Rickie Lambert, ale více už toho domácí, ani přes velkou snahu, nestihli.
90+6
90+4
Rána Mahreze byla sražena na roh. Tohle hraje hostům do karet!
90+3
Brankář Kasper Schmeichel vůbec nepospíchal s výkopem a vysloužil si žlutou kartu za zdržování hry!
90+3
Domácí to zkoušejí dlouhými balóny. Jeden z nich sklepl Lambert na McManamana, který vypálil nad.
90+1
Hosté se snaží pošetřit čas a mají míč na svých kopačkách.
90
Rozhodčí Taylor zápas nastaví o pět minut!
89
Rondón byl faulován Robertem Huthem a německý stoper Leicesteru dostává žlutou kartu.
88
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Danny Drinkwater, přichází Šindži Okazaki.
87
Mohlo být vyrovnáno! Lambert hlavou sklepl míč pro Calluma McManamana, jenž zpoza šestnáctky zamířil jen těsně vedle tyče!
85
Domácí ožili! Lambert poslal do šance Rondóna, který vypálil jen do protihráče.
84
West Brom právě vstřelil branku!
RICKIE LAMBERT pokutový kop s přehledem proměnil a domácí tak dramatizují závěrečné minuty zápasu!
83
McManaman se hned zapojil do hry a vybojoval pro WBA pokutový kop! Faulu se dopustil Dyer.
82
Zraněného Chrise Brunta nahrazuje Callum McManaman.
79
Další šance! Po centru Dawsona hlavičkoval Rondón, ale Schmeichel hosty podržel.
78
Fletcher poslal do dobré příležitosti McCleana. Jeho střelu však pokryl dobře postavený Schmeichel.
77
Leicester právě vstřelil branku!
JAMIE VARDY střílí svůj jedenáctý ligový gól v sezóně a Leicester vede na Hawthorns už 1:3! Vardy si naběhl na dlouhý pas za obranu od Drinkwatera a střelou k bližší tyči překonal Myhilla potřetí.
76
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází James Morrison.
76
Střídají i domácí. Rickie Lambert nahradil Saida Berahina.
76
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Nathan Dyer.
74
Fletcher byl na půlce faulován Kantém. Zatím se to obešlo bez karty.
72
Dobrý centr poslal do šestnáctky McClean. Rondónova hlavička se však mezi tyče nevešla.
71
Domácí rychle ztratili vedení a nyní to jsou naopak oni, kdo musí dohánět výsledek. Mají na to ještě dvacet minut.
69
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Leonardo Ulloa, přichází Andy King.
68
Bruntův průnik zastavil faulem Albrighton. Domácí budou rozehrávat z lebé strany.
66
Ten zahrál Sessègnon, hosté se ubránili.
66
Domácí se snaží rychle odpovědět. Schlupp musel odehrát míč na roh.
64
Hosté otáčejí skóre! Opět se trefuje RIYAD MAHREZ. Centr Albrightona propadl až na zadní tyč k Mahrezovi, který zblízka s trochou štěstí překonal překonal Myhilla.
61
Na trávníku se ocitl Jamie Vardy. Hostující kanonýr bude potřebovat ošetřit.
59
Z ní však domácí nic nevytěžili. Útočí zase Leicester.
58
Pronikající McClean byl na levé straně faulován Kantém. Standardka pro domácí.
57
Lišky se dočkaly vyrovnání! Albrighton z hloubi pole odcentroval na zadní tyč, kam si naběhl RIYAD MAHREZ, který z voleje napálil balón za Myhillova záda – 1:1.
55
Fletcher chtěl dlouhým pasem vysunout Berahina. Ten byl ale v ofsajdu.
53
Pro roh Sessègnona si došel Kasper Schmeichel.
52
Rohový kop mají k dispozici také domácí.
50
Albrighton kopl roh dobře, ale jeho spoluhráči se nedostali k míči.
49
Po obranném zákroku Dawsona budou hosté zahrávat rohový kop.
47
McClean se dostal ke střele z dobré pozice, ale trefil jen bránícího hráče.
47
Berahino s Rondónem pěkně zakombinovali, ale jejich spolupráci ukončili Morgan a Simpson. Dvojice hostujících obránců ohrožení Schmeichela nepřipustila.
46
Mahrez byl ještě na obranné polovině Leicesteru faulován McCleanem. U míče hosté.
46
Druhý poločas rozehráli domácí. Ani jeden z manažerů zatím nesáhl ke změnám v sestavě.
46
Statistiky 1. poločasu:
Střely na bránu – 1:2
Střely mimo – 1:2
Rohové kopy – 4:2
Držení míče v % – 43:57
První půle nabídla poměrně vyrovnaný fotbal. Spokojenější však mohou odcházet do šaten domácí, kteří se ujali vedení gólem Josého Rondóna, jenž se ve 30. minutě prosadil po rohovém kopu. Foxes mohli skórovat hned na konci úvodní desetiminutovky, kdy Vardyho přízemní ránu vytěsnil na tyč Myhill.
45+2
45+1
Sessègnon ještě připravil střeleckou pozici pro McCleana, který zpoza šestnáctky netrefil bránu.
43
Ten byl ale odvrácen a vzápětí se dokonce hnal do protiútoku Albrighton, kterého musel na polovině hřiště zastavit faulem Evans.
42
McClean vybojoval v souboji s Morganem další roh pro WBA.
40
Dobrá příležitost pro hosty! Po centru Mahreze se ve vápně dostal k míči Leonardo Ulloa. Rána argentinského útočníka však směřovala blízko středu brány a Myhill ji dokázal vyrazit.
39
Domácí zahrávali roh. Brunt ho kopl velmi dobře, jeho nebezpečný centr však jen prolétl šestnáctkou, aniž by ho některý z nabíhajících hráčů Baggies zasáhl.
37
Hráči Leicesteru kombinují na své útočné polovině, soupeř je však do blízkosti pokutového území moc nepouští.
35
Albrightonův rohový kop k vyrovnání nevedl, domácí obrana zapracovala bezchybně.
34
Pokus Vardyho srazil na rohový kop Sessègnon.
32
Fotbalisté Leicesteru nyní potřebují nějak odpovědět. Uvidíme, jak zareagují na obdržený gól.
30
A je z toho první gól zápasu! Na Sessègnononův roh si naskočil JOSÉ SALOMÓN RONDÓN a hlavou míč umístil do horní části Schmeichelovy svatyně.
29
Po zákroku Drinkwatera budou domácí zahrávat další rohový kop.
27
Míč poslal do šestnáctky Sessègnon. Nic, co by stálo za zmínku, z toho ale nebylo.
26
Standardku zahrával Brunt. Jeho pokus byl sražen na roh hostující zdí.
25
Rondón byl faulován Drinkwaterem. Domácí budou mít k dispozici standardní situaci.
24
Nyní balón vybojovali domácí, kteří trochu uklidňují hru krátkými přihrávkami, jež si vyměňují kolem půlící čáry.
23
Fotbalisté Leicesteru jsou v posledních minutách častěji na míči. Pátý celek tabulky ukazuje, že je silný zejména směrem dopředu.
21
Střelou z větší vzdálenosti to zkusil Albrighton. Záložník Foxes však nenašel prostor mezi tyčemi.
20
Na dobrý centr Albrightona si v šestnáctce naskočil Ulloa. Argentinský útočník však hlavou netrefil domácí bránu.
19
Akcím WBA zatím schází přesnost. Nyní se kvalitní přihrávky nedočkal ani Berahino.
17
Yacob hledal v šestnáctce Rondóna, ale dal své přihrávce příliš velkou razanci a venezuelský forvard na míč nedosáhl.
15
Foxes začínají být velmi aktivní. Pro centr Albrightona si musel dojít brankář Myhill.
12
Další pěkná akce Leicesteru. Za nabídkou Albrightona se hnal Ulloa a moc nechybělo, aby se hostující útočník před bránou dostal k míči.
10
Hosté mohli jít do vedení! Z hranice šestnáctky pálil Vardy a rána nejlepšího střelce Premier League se po zákroku Myhilla otřela o tyč!
10
Gólovou šanci jsme zatím neviděli. V držení míče se střídají oba celky poměrně rovnoměrně.
8
Domácí se řítili do útoku, ale jejich snahu zastavil zdvižený praporek pomezního. V ofsajdu se totiž nacházel Rondón.
6
Rohový kop zahrával Albrighton, hráči WBA jeho centr odvrátili do bezpečí.
5
Je tu první roh zápasu, který budou rozehrávat Lišky.
3
U míče jsou nyní domácí, kteří se snaží dostat do pokutového území soupeře.
1
Utkání rozehráli hráči hostujícího Leicesteru.
1

West Bromwich Albion: Myhill – Dawson, McAuley, J. Evans, Brunt – Sessègnon, Yacob, D. Fletcher, McClean – Berahino, Rondón.

Náhradníci: Lindegaard – J. Olsson, Chester, J. Morrison, C. Gardner, Lambert, McManaman.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan, Huth, Schlupp – Mahrez, Drinkwater, Kanté, Albrighton – Ulloa, Vardy.

Náhradníci: Schwarzer – De Laet, King, Okazaki, Dyer, Chilwell, Inler.

Rozhodčí: A. Taylor – J. Collin, D. Cook.
V loňské sezóně se z vítězství vždy radoval hostující tým. Nejprve zvítězil 1:0 West Brom a na The Hawthorns zase loupil výsledkem 3:2 Leicester.
West Bromwich Albion (10. místo, 4 výhry, 2 remízy, 4 porážky, skóre 8:11, 14 bodů)
Fotbalisté WBA se po deseti kolech usadili přesně ve středu tabulky. Na sestupové pásmo mají v tuto chvíli už osmibodový náskok. Jedna věc však může manažera Tonyho Pulise trápit a tou je ofenziva. Jeho svěřenci totiž dosud nasázeli jen osm gólů a spolu s Watfordem jsou v tomto ohledu nejhorší v celé Premier League. I minimum vstřelených branek, konkrétně jedna na zápas, však West Bromu v posledních dvou duelech stačilo na plný počet šesti bodů. Birminghamský celek přetlačil doma Sunderland a zvítězit dokázal i na hřišti Norwiche.

Posledních pět zápasů WBA v PL:
Aston Villa – WBA 0:1
WBA – Everton 2:3
Crystal Palace – WBA 2:0
WBA – Sunderland 1:0
Norwich – WBA 0:1
Leicester City (5. místo, 5 výhry, 4 remízy, 1 porážka, skóre 20:17, 19 bodů)
Fotbalisté Leicesteru navázali v úvodu sezóny, i pod vedením manažera Claudia Ranieriho, který v létě nahradil Nigela Pearsona, na skvělý závěr loňského ročníku a z prvních deseti ligových zápasů prohráli jediný – v 7. kole doma podlehli Arsenalu 2:5. 19 získaných bodů je jen o tři méně, než nasbírala vedoucí dvojice Manchester City a Arsenal. Z posledních tří zápasů Lišky dva vyhrály a jeden skončil remízou. Naposledy doma zvítězily 2:1 nad Crystal Palace. V úterý však Ranieriho svěřenci trošku spadli z hrušky. V rámci Ligového poháru totiž padli na penalty na půdě druholigového Hullu. Leicester má ve svém středu nejlepšího střelce celé soutěže, kterým je desetigólový Jamie Vardy.

Posledních pět zápasů Leicesteru v PL:
Stoke – Leicester 2:2
Leicester – Arsenal 2:5
Norwich – Leicester 1:2
Southampton – Leicester 2:2
Leicester – Crystal Palace 1:0
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! 11. kolo anglické Premier League nabídne také utkání mezi West Bromwichem Albion a Leicesterem City. Celek WBA se v průběžné tabulce nachází na desátém místě a zdá se, že by se ho nemusely týkat starosti se záchranou. Fotbalisté Leicesteru jsou na tom ještě lépe a s jedinou porážkou se usadili na páté pozici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.