Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný večer.
Dnešní utkání končí remízou 2:2, která je remízou spravedlivou. Velmi dobrý výkon dnes podal Mario Balotelli, který vstřelil obě branky milánského celku, ale i to na vítězství nestačilo. Za Livorno se dnes střelecky prosadil Siligardi a Paulinho.
90+4
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Leandro Rinaudo.
90+3
Hosté kombinují na útočné polovině, ale nedaří se jim dostat do zakončení.
90+2
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Ibrahima Mbaye, přichází Alessandro Lambrughi.
90+1
Zpoza velkého vápna se dostal ke střele Greco, ale jeho pokus zastavil jeden z obránců.
90+1
Nastaveny budou 3 minuty.
90
Žlutou kartu dostává Philippe Mexés (AC Milán).
90
Hra se odehrává převážně na středu hřiště.
89
Dalekonosná střela Balotelliho skončila na břevně. To je pro hosty velká škoda.
88
AC Milán je aktivnějším týmem.
87
El Shaarawy s Balotellim se snažili dostat do vápna Livorna, ale o míč byli připraveni.
86
Čeká nás velmi zajímavý závěr utkání.
84
AC Milán právě vstřelil branku!
AC Milán se dočkává vyrovnání. K zahrání přímého kopu se postavil MARIO BALOTELLI a poslal míč do pravé šibenice. Bardi neměl šanci proti této střele zasáhnout.
83
Balotelli se pokusil probít do velkého vápna, ale byl faulován. Hosté budou zahrávat přímý kop.
81
Livorno hraje velmi dobře a drží míč daleko od své branky.
79
De Sciglio hledal centrem z pravé strany Balotelliho, ale ten se k míči dostat nedokázal.
78
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Andrea Poli, přichází Mattia De Sciglio.
78
Kaká našel ve vápně de Jonga, který poslal hlavou míč nad branku.
77
Mbaye poslal na trávník Nianga a dostává žlutou kartu. AC Milán bude zahrávat volný kop.
76
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Leandro Greco.
75
Paulinho se opět zapojil do hry a tentokrát úspěšně, když připravil střeleckou pozici pro Siligardiho, který vystřelil jen do míst, kde stál připravený Gabriel.
74
Paulinho mohl rozjet velmi nebezpečnou akci, ale ještě předtím mu byl odpískán ofsajd.
72
Kaká našel dlouhým pasem dopředu Nianga, který vystřelil mimo branku.
71
Livorno nenechává svého soupeře, aby si vytvořil tlak a samo hrozí z rychlých protiútoků.
70
Žlutou kartu dostává Paulinho (AS Livorno Calcio).
70
Míč však končí v rukavicích Gabriela, který hru uklidňuje.
69
Paulinho byl faulován Zapatou a Livorno bude zahrávat volný kop.
68
Oba dva jsou ošetřování mimo hrací plochu a hra může pokračovat.
67
Ve vzduchu se srazil Mbaye s Niangem. Oba leží na trávníku, ale hůře na tom je zřejmě fotbalista hostí.
66
Livorno hraje velmi dobře a drží se na útočné polovině.
64
Obrana Livorna dokázala tuto standardní situaci ubránit.
63
El Shaarawy je za postranní lajnou. AC Milán bude rozehrávat volný kop.
62
El Shaarawy má zřejmě nějaké zdravotní problémy, když zůstává sedět na trávníku.
61
Milán se usadil na útočné polovině a snaží se postupným útokem dostat k brance Bardiho.
60
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Antonio Nocerino, přichází M´Baye Niang.
58
Livorno právě vstřelilo branku!
Milánští si ve druhém poločase tak často koledovali, až přichází trest v podobě inkasované branky. PAULINHO dostal přihrávku doběhu, dostal se do vápna a tvrdou střelou k bližší tyči posílá Livorno do vedení.
58
Po rohovém kopu se domácí do zakončení nedostali.
57
Schiattarella se vydal do útoku a vybojoval rohový kop.
55
Do vedení mohlo jít milánské AC! Balotelli se dostal po rychlém protiútoku do zakončení z hranice velkého vápna, které dokázal na poslední chvíli zneškodnit Bardi.
54
Livorno má v posledních minutách více ze hry a drží se na útočné polovině. Střelou z dálky nyní neuspěl Duncan.
52
El Shaarawy se dopustil faulu na vlastní polovině a obdržel žlutou kartu.
51
Siligardi se pokusil projít po levé lajně, ale tam se dokázal k míči dostat Zapata.
49
Do zakončení se snažil dostat Paulinho, ale na velkém vápně byl o míč obrán.
48
Livorno začalo druhý poločas velmi aktivně a kombinuje na útočné polovině.
46
AC Milán rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Milánští vstoupili do utkání velmi dobře, když už v 7. minutě rozvlnil síť Balotelli. Livorno poté mírně přidalo a také se dočkalo vyrovnání. To obstaral ve 26. minutě Saligardi. Hra byla po vyrovnávající brance vyrovnaná a tak jsme se další branky v prvním poločase již nedočkali. Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
45+1
Obrana hostí dokázala rohový kop odvrátit.
45+1
Livorno bude zahrávat rohový kop.
45+1
Nastavena bude 1 minuta.
45
Milánu se směrem dopředu v posledních minutách vůbec nedaří. Livorno je aktivnějším celkem.
43
Z velké vzdálenosti se odhodlal ke střele Duncan, který však poslal míč vysoko nad branku.
41
Balotelli přihrál do vápna El Shaarawymu, jenž o míč přišel.
40
Do slibné šance se mohl dostat Siligardi, ale tomu byl nakonec odpískán ofsajd.
39
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Stephan El Shaarawy.
38
Do zakončení se dostal Duncan, který zamířil vedle branky.
37
Livorno bude zahrávat další rohový kop.
36
Livorno zahrávalo rohový kop, po kterém se dostal do zakončení Luci. Branku však jeho pokus netrefil.
35
Nocerino se pokusil najít na velkém vápně Balotelliho, ale ten nedokázal míč zpracovat.
34
Hosté mají problém se dostat do zakončení.
32
Milánští přidali po inkasované brance na své aktivitě, ale Livorno se zatím zvládá bez problémů bránit.
31
Žlutou kartu dostává Émerson (AS Livorno Calcio).
30
Balotelli si při zpracování míče pomohl rukou a celá akce hostí je tak ukončena.
29
Livorno ale velmi dobře brání a dokázalo se dostat k míči.
28
Milán se pokouší znova dostat do vedení, když kombinuje na útočné polovině.
26
Livorno se dočkává vyrovnání. Hostí mírně polevili a toho dokázal využít LUCA SILIGARDI, který se dostal s míčem k velkému vápnu, odkud poté zakončil přesně k levé tyči.
26
Tentokrát se útočného faulu dopustil Kaká.
25
Utkání se velice přitvrdilo a jsou k vidění tvrdé souboje.
23
K jeho exekuci se postavil Émerson, který se rozhodl pro přímé ohrožení branky a donutil Gabriela k zákroku, když mířil přesně k pravé tyči.
22
Volný kop bude v těchto chvílích zahrávat i Livorno.
21
Milánský celek zahrával volný kop, ale po něm se do zakončení nedostal.
20
Coda zajel tvrdě do Montoliva a dostává žlutou kartu.
18
Hosté hrají dnes ve velké pohodě a zatím mají utkání ve svých rukách.
16
Postupným útokem se pokoušejí prosadit také Milánští, ale zatím kombinují pouze na středu hřiště.
15
Po levé straně se dostal do zakončení Paulinho, ale jeho střela branku minula.
14
Luci se pokusil vyslat dopředu Paulinha, ale ten na jeho přihrávku zareagoval pozdě.
13
Livorno se začíná více zapojovat do hry.
11
Duncan našel centrem do vápna hlavu Ceccheriniho, který poslal míč nad branku.
9
Žlutou kartu dostává Marco Biagianti (AS Livorno Calcio).
9
Milánští si užívají dobrého vstupu do utkání a kombinují na středu hřiště.
7
AC Milán se dostává hned zkraje utkání do vedení. Kaká našel z levé strany před brankou volného MARIA BALOTELLIHO, který míč usměrnil do branky.
5
Obrana Livorna si s následným rohovým kopem bez problémů poradila.
4
Balotelli našel na levé straně volného Kaká, který se dostal k vápnu a vystřelil. Jeho pokus byl sražen na rohový kop.
2
Hosté kombinují zatím na vlastní polovině a připravují se k postupnému útoku.
1
Livorno se ujalo úvodního výkopu a zahájilo dnešní utkání.
1

AS Livorno Calcio: Bardi – Schiattarella, Coda, Ceccherini, Mbaye – Biagianti, Émerson, Luci (C), Duncan – Siligardi, Paulinho.
Náhradníci: Anania – Decarli, Lambrughi, Rinaudo, Valentini, Gemiti, Greco, Benassi, Belingheri, Mosquera, Emeghara, Borja.

AC Milán: Gabriel – De Sciglio, Zapata, Mexés, Emanuelson – Poli, Montolivo (C), Kaká, de Jong, Birsa – Balotelli.
Náhradníci: Coppola, Abbiati – Bonera, Zaccardo, Nocerino, Saponara, Cristante, Niang, Matri, El Shaarawy.

Rozhodčí: Guida – Iori, Paganessi.

Jako hlavní rozhodčí bude dnešní utkání řídit Marco Guida. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Daniele Iori a Giacomo Paganessi. Čtvrtým rozhodčím dnes bude Giampaolo Bianchi.
AC Milán

Milánské AC se letos trápí a nepředvádí výkony, na které byli fanoušci a i celá fotbalová veřejnost zvyklá. AC Milán se v tabulce momentálně nachází na osmé pozici se ziskem sedmnácti bodů, což je o třiadvacet bodů méně, než má na svém kontě první Juventus. AC Milán bude tedy muset hodně zabrat, aby se dostal alespoň na pozice, které zaručují účast v evropských pohárech.
AS Livorno Calcio

Livorno se v tabulce nachází těsně nad sestupovými pozicemi, přesněji na místě sedmnáctém, když má na svém kontě dvanáct bodů. Dnes by Livorno při dobrém výkonu mohlo bodovat, jelikož milánské AC nepodává v této sezóně dobré výkony.
Přeji pěkný sobotní večer a vítám Vás u sledování zápasu 15. kola Serie A. Jedná se o duel AS Livorno Calcio – AC Milán, takže o zábavu bude určitě postaráno. V dnešním utkání je mírným favoritem na vítězství hostující AC Milán.

Začátek zápasu je naplánován na 18:00. Přeji příjemný sportovní zážitek.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62