To je dnes ode mě vše. Přeji Vám příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů se s vámi teď loučí Dominik Rejthar.
Ve druhém poločase byla nakonec k vidění báječná podívaná. Nejdříve hosté zvýšili obrátky a během deseti minut otočili průběh zápasu. V závěru ale domácí vrhli všechny své síly do útoku a vybojovali si pokutový kop, který proměnil Eder. Sampdorie tak získala doma alespoň jeden bod.
90+3
Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak to je závěr! Domácí se dočkali vyrovnání. EDER napálil míč přesně k pravé tyči a i když brankář Padelli skočil na správnou stranu, tak byl bez šance.
90+3
Balón si postavil na puntík Eder.
90+2
Obránce Glik navíc za faul na Edera uviděl žlutou kartu.
90+2
Sampodire bude zahrávat pokutový kop!
90+2
Vives akrobaticky poslal míč hlavou do bezpečí.
90+1
Sudí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90+1
Teď mohl běžet sám na branku Immobile, ale zastavilo ho ofsajdové postavení.
90+1
Domácí již hrají na riziko s pouhým jedním obráncem vzadu.
90
Dlouhý nákop brankáře Da Costy se nakonec do vápna nedostal.
89
Gólman Padelli vyskočil nejvýše a sebral znovu míč do své moci.
89
Sampdorie vrhá všechny své síly do útoku, ale obrana soupeře je zatím velmi pevná.
88
Centr Sansoneho skončil jen u brankáře Padelliho.
87
Ještě předtím ale přichází střídání. Odchází hostující D´Ambrosio, na hřiště se podívá Maksimović.
86
Domácí budou zahrávat rohový kop.
85
Na hřišti se kromě hráčů v posledních minutách usadili i místní holubi.
84
Dlouhý pas do vápna sebral do své náruče brankář Padelli.
83
Další Ederova střela skončila tentokrát vysoko nad brankou Turína.
82
Kop se ale bude opakovat, neboť Vives vystoupil brzy ze zdi, za což uviděl žlutou kartu.
82
Eder napálil jen zeď soupeře.
82
Obiang byl faulován v blízkosti vápna hostů.
81
Meggiorini se nedostal k vysokém nákopu, který nakonec sebrala obrana Sampdorie.
80
Cercfi to udělal velmi pěkně a dokázal se tak dostat ze sevření tří protihráčů.
79
Turínští ale i nadále kontrolují bezpečně hru.
78
Oživit ofenzívu Sampdorie zkusí Wszolek, který střídá Gavazziho.
77
Sansone to znovu zkusil z velké dálky, ale tentokrát jeho střela gólové parametry opravdu neměla.
76
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak to je obrat! Hosté během necelých deseti minut střílí druhou branku. ALESSIO CERCI vystřelil přesně do horní poloviny branky a nedal tak žádnou šanci brankáři Da Costovi, aby zasáhl.
75
Míč si na puntík postavil Cerci.
75
D´Amrosio byl faulován ve vápně soupeře! Pokutový kop pro Turín!
74
První změna u Sampdorie. Dohráno má Pozzi, přichází Eder.
74
Vstřelená branka hostující celek výrazně posilnila a jsou to právě oni, kteří teď tvoří hru.
73
Centr Cerciho našel přesně Morettiho, který v pádu poslal míč do břevna branky Sampdorie!
72
Hosté tlačí. Teď budou zahrávat další standardní situaci.
71
Hráči Sampdorie mohli jít do rychlého protiútoku, ale Pozzi míč velmi brzy po chybě ztratil.
70
I tentokrát obrana Sampdorie poslala míč do zámezí a následuje další rohový kop.
70
Cerci si rohový kop zopakuje znovu.
70
Rohový kop pro Turín.
69
Další velký závar ve vápně domácích nakonec vyřešila obrana domácích.
68
A Turín mohl jít do vedení! Cerci se řítil z pravé strany zcela sám na branku Sampodrie. Brankář Da Costa ale situaci skvěle ustál a nepoložil se na zem, díky tomu tak vyrazil konečky prstů Cerciho z těsné blízkosti, která by jinak šla přesně pod břevno.
67
Teď již se útočník Turína dočkal! Obiang odvrátil centr pouze přesně na nohu CIRA IMMOBILEHO, který pohodlně dopravil míč do branky soupeře a vyrovnal tak.
67
Immobileho střela byla zblokována nad branku Sampdorie.
66
hosté se snaží najít nějakou skulinku v obraně soupeře, ale zatím neúspěšně.
65
Centr Sansoneho ve vápně nikoho ze spoluhráčů nenašel.
64
Následně obránce Sampdorie chyběl vzadu, ale Obiang se dobře vrátil a zastoupil ho.
63
Mustafi prošel snad půlku hřiště s míčem na své kopačce přes několik protivníků. Ve vápně ale jeho zasekávačku soupeř nezbaštil a vypíchl mu míč.
62
Gastadello takticky pustil míč do autu a může tak vhazovat.
61
Moretti dostal tvrdý úder do stehna a jen těžce se zvedá z pažitu.
61
Centr do vápna domácích žádné starosti brankáři Da Costovi nepřidělal.
60
Cerciho tečovaná střela skončila nad brankou. Turín bude zahrávat rohový kop.
59
Prudký centr Gabbiadiniho prolétl těsně před brankářem Padellim bez povšimnutí.
58
Glik se nerozpakoval a raději odkopl míč co nejdále od své svatyně.
57
Domácí se v posledních minutách snaží vycházet především ze zabezpečené obrany.
57
Přetažený centr z pravé strany skončil až v zámezí. Vykopávat od své branky bude gólman Padelli.
56
Sansone se snažil sklepnout dlouhý balón na Pozziho, ale nepovedlo se mu to.
55
Domácí dlouho ale u míče nevydrželi a dopředu mohou tak znovu jít Turínští.
55
Skvěle zapracoval v obraně Moretti, který vystihl přihrávku soupeře.
54
Změna na straně Turína. Dohráno má již záložník El Kaddouri, na hřiště přichází další útočník Meggiorini.
53
Byl to navíc D´Ambrosio, kdo utrpěl v souboji více bolesti než jeho protivník
52
D´Ambrosio doslova skočil na Mustafiho a od sudího nemohl vidět nic jiného než žlutou kartu.
51
Brighi dobře přečetl úmysl soupeře a vypíchl mu míč od kopačky.
51
Domácí kombinují na polovině svého soka.
50
Sansoneho centr do rohového praporku našel hlavu Mustafiho, který ale zamířil hlaou vedle branky.
49
Sansone je dnes při chuti. Další jeho pěkná rána byla tentokrát zblokována těsně nad branku.
48
Pozzi byl faulován u levé strany, u míče tak nadále zůstávají domácí.
47
Brankář Da Costa dobře přečetl úmysl soupeře a byl u míče dříve než protivník.
46
Turín je hned od začátku druhé půle u balónu a snaží se prodrat k soupeřově brance.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:06.
V prvním poločase byl vidět velmi urputný fotbal. Až do čtyřicáté minuty jsme se ale vážnější šanci nedočkali. Teprve až Sansone vypálil ze slušné vzdálenosti a trefil se přesně do dolního rohu branky. V závěru vstřelil druhou branku Pozzi, ale sudí nakonec po dlouhé rozpravě s asistentem branku kvůli ofsajdu neuznal.
Tak branka nakonec uznána nebyla! Palombův centr dopravil Pozzi do branky Turína z ofsajdového postavení.
45+3
Domácí budou zahrávat standardní situaci z dobré pozice.
45+3
Darmian fauloval u vápna Sansoneho. Sudí již tak po páté v tom poločase vytahuje žlutou kartu.
45+2
Míč se dostal nakonec k Obiangovi, který v těžké pozici se ke střele nedostal.
45+2
Sansone zabojoval a získal míč u vápna soupeře pro svůj tým.
45+1
Cerci nemůže pokračovat ve hře, neboť mu byl odpískán ofsajd.
45+1
Sudí přidá v první půli dvě minutky.
45
Gabbiadini se snažil ve vápně soupeře tak urputně získat míč, až nakonec fauloval.
44
Fanoušci jsou nadšeni z vedoucí branky a hlasitě zpívají.
43
El Kaddouriho střela trefila jen zeď soupeře.
42
Hosté tak budou zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
42
Další souboj se odehrál v blízkosti vápna Sampdorie.
41
Domácí svojí převahu přetavují v úvodní branku! Gabbiadini sklepl na půli hřiště míč GIANLUCOVI SANSONEMU, který se následně během dvou sekund dostal téměř k hranici vápna a vypálil. Jeho pumelice skončila přesně v dolním levém rohu branky Turína.
40
Hra je v posledních minutách rozkouskovaná velkým množstvím nedovolených zákroků.
40
Obránce Turína se nakonec odbelhal za pomezní lajnu a hra probíhá zatím bez něj.
39
Moretti po souboji klesl k zemi, ale nakonec se velmi rychle zvedl.
38
Sampdorie diktuje v těchto okamžicích tempo hry.
37
Cerciho střela přelétla pěkně zeď, ale následně i branku soupeře.
37
Turín bude navíc zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
37
Hráči Turína se následně řítil do rychlého protiútoku, ale Sansone zatáhl za záchranou brzdu a za cenu žluté karty zastavil Cerciho.
36
Další pěkný centr letěl do vápna hostů, ale brankář Paddeli vyboxoval míč do bezpečí.
35
Sampdorie je v posledních minutách více u balónu.
34
Gabbiadiniho přihrávka v poslední nouzi byla nakonec celkem nebezpečná, ale obránce Moretti dobře odstavil Pozziho, který se tak nedostal do velké šance.
33
A je tu další žlutá karta. Pozzi zajel u lajny tvrdě do Brighiho, který skončil až v reklamních panelech.
32
Dlouhý pas z hloubi pole skončil až u gólmana Turína Padelliho.
31
Po této akci následoval rohový kop, ale obrana Sampdorie byl znovu na svém místě.
31
El Kaddouriho zastavil v rozletu obránce Gastaldello.
30
Další Pasqualův centr z levé strany skončil v rukavicích gólmana Da Costy.
29
De Silvestri se řítil následně jako vítr po pravé straně do protiútoku, ale před koncem hřiště uklouzl a přišel tak o možnost nacentrovat.
29
Centr od rohového praporku odvrátil do bezpečí hlavou Obiang.
28
Cerciho centr z pravé strany byl zblokován na rohový kop.
27
Centr do šestnáctky našel Obianga, jehož hlavička skončila daleko vedle branky soupeře.
27
Domácí zahrávali volný přímý kop z velké vzdálenosti od branky.
26
Obiangovi chybělo jen velmi málo aby se dostal k pěknému centru ze strany.
25
Pasqualeho centr nadělal veš vápně domácích velkou neplechu, ale nakonec mohl zůstat brankář Da Costa v klidu, neboť Immobile fauloval.
24
Domácí útočníci aktivně napadají rozehrávku soupeře, ale ten se zatím vždy dokáže konstruktivně poradit.
23
Brighi sundal ze zadu Sansoneho a sudí tak neměl na výběr, žlutá karta.
23
Cerci příliš dlouho zbytečně držel míč a zazdil tak slibně se rozvíjející akci hostů.
23
D´Ambrosiův dlouhý nákop nebyl vůbec přesný a míč tak skončil až v zámezí.
22
Další akce Turína začne až od polského obránce Glika.
21
Pas na Cerciho byl příliš dlouhý a hostující útočník tak nebyl schopen doběhnout míč na hrací ploše.
20
Střelu Gentsoglou zpoza vápna zblokoval jeden z obránců soupeře.
19
Gabbiadini srazil k zemi protivníka a od sudího uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
18
Cerciho centr z levé strany našel jen hlavou obránce Sampdorie Palomba, který odvrátil balón do bezpečí.
18
Brighi dobře zasáhl v obraně a dopředu mohou tak jít hosté.
17
Domácí jsou více momentálně u balónu a kombinují na polovině svého soupeře.
17
Centr od rohového praporku našel přesně Gabiaddiniho, který v těžké pozici poslal hlavou míč přibližně metr vedle branky.
16
Pěkný ťukes Sampdorie zastavil až obránce Moretti, který odvrátil centr Sansoneho do zámezí.
15
Cerciho přihrávka do vápna skončila jen u brankáře Sampdorie Da Costy.
15
Hostující dobře kombinují a postupně se přesouvají k brance soupeře.
14
Centr Sansoneho nenašel ve vápně nikoho z jeho spoluhráčů.
14
Domácí budou zahrávat standardní situaci zpoza šestnáctky.
13
Sansone vystřelil z dobré pozice, ale brankář Padelli včas vyběhl a jeho střelu bez potíží zneškodnil.
12
Centr ani nedolétl do vápna a sudí už rovnou pískl faul jednoho z útočících hráčů Turína.
12
Pasqualeho centr byl zblokován na rohový kop.
11
Akce domácích skončila neúspěšné poté, co útočník Pozzi fauloval ve vápně obránce Morettiho.
11
Pěkný centr Gavazziho prolétl celým pokutovým územím hostů bez povšimnutí.
10
Následný rohový kop odvrátila do bezpečí obrana Sampdorie.
9
Pasquale našel před brankou dobře postaveného Cerciho, jehož střelu z těsné blízkosti zblokovala na poslední chvíli obrana Sampdorie.
8
Moretti táhne další akci Turína po pravé strany.
8
Pasquale dobře zapracoval v obraně a odebral míč Gabbiadinimu.
7
Obránce Bovo nemůže pokračovat ve hře. Jeho místo na hrací ploše nahradí Paquale
6
Obě dvě mužstva hrají od začátku velmi tvrdě.
6
Gavazziho výpad po pravé straně zastavil dobrým obranným zákrokem Cerci
5
Hostující obránce byl odnesen za pomezní lajnu a hra může pokračovat.
4
Bovo po souboji špatně dopadl na zem a bude potřebovat pomoct lékaře.
3
Domácí přenesli teď hru alespoň do středu pole.
2
Turínští jsou zatím více u balónu a tlačí svého soupeře.
1
Cerci hned v první minutě vstřelil branku, ale bohužel pro hosty se nacházel v ofsajdovém postavení.
1
Úvodní výkop obstarali hráči Turína.
1
Dnešní zápas slibuje velmi pěknou podívanou. Mělo by to být dle předpokladů velmi vyrovnané utkání. Sampdorie je sice předposlední, ale v prvních kolech se utkala hned se třemi hvězdnými týmy, Turín by měl být přeci jen snesitelnějším soupeřem.
Turínu by naopak mohl pomoci tlak, který je určitě vyvíjen na trenéra Sampdorie Ramose, jenž bude chtít za každou cenu získat vítězství. Jiný výsledek by ho totiž mohl dokonce sesadit z trenérského postu.
Turín se nachází ve středu tabulky, přesně na 11. místě se ziskem 8 bodů. Turínští pravidelně v letošní sezoně střídají vítězství, remízu a prohru. Podle této posloupnosti by nyní měla přijít na řadu výhra.
Svěřenci trenéra Giamperia čekal naposledy stejně jako jejich dnešního soupeře italský gigant Juventus. Stará dáma nepředvedla v zápase svůj obvyklý hvězdný výkon a velmi se nadřela, aby si odvezla z Turína hubenou výhru 1:0.
Sampdoria neprožívá vůbec dobrý vstup do letošní sezony. Svěřenci trenéra Delio Ramose se krčí až na předposledním místě tabulky s pouhými dvěma body na kontě za dvě plichty.
Sampdoria tak stále čeká na letošní první vítězství. Nutno je ale dostat, že domácí v poslední dvou utkáních narazili na opravdové giganty. Nejdříve padli po velmi vyrovnaném utkání letos velmi rozjetému AS Řím 0:2, následně je čekal další věhlasný klub a to Inter Milán, s kterým prohrála Samdporie nejtěsnějším možným rozdílem 0:1.
Vítejte u Seire A. V rámci sedmého kole nejvyšší italské fotbalové ligy přivítá US Sampdoria na svém hřišti FC Turín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62