To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno. Domácí mohou být spokojeni, dnes z hřiště favorita získali cenný bod, který se nečekal. Domácí předvedli dokonalé útočné trápení, na polovině Ceseny působili domácí až příliš chaoticky, byť byli po celou dobu zápasu lepší.
90+4
90+3
Hosté mají míč a snaží se ho udržet co nejdéle na svých kopačkách, což se ale nedaří.
90+1
Ještě čtyři minuty se budou muset hosté bránit, chtějí-li udržet bezbrankový stav a získat tak cenný bod.
90
Volný kop domácích v poslední minutě řádné hrací doby, žádné nebezpečí pro branku Ceseny.
89
Okaka "zlobil" na levé straně, uvnitř vápna soupeře, ale nic z toho nebylo.
88
Hosté se ubránili, ale domácí zůstávají u míče.
87
Domácí mají k dispozici rohový kop z levé strany.
84
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Luigi Giorgi, přichází Riccardo Cazzola.
84
Silvestre se nyní nedostal k míči, obránce Ceseny razantně odkopl.
83
Lavička Ceseny připravuje střídání.
82
De Silvestri byl ve vyložené šanci, z pravé strany však míjí branku Ceseny!
81
Palombo nepřesně přihrává z levé strany do vápna Ceseny, tím v podstatě "zazdil" celou akci.
80
Poslední desetiminutovka dnešního utrápeného souboje, podaří se domácím zužitkovat územní převahu?
77
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Gaby Mudingayi, přichází Zé Eduardo.
77
Žlutou kartu dostává Luka Krajnc (AC Cesena).
76
Lucchini nyní odhlavičkovává nebezpečný míč, který mířil do branky Ceseny.
75
Domácí zkouší něco vymyslet na levé straně, na útočné polovině, je z toho alespoň roh.
74
Žlutou kartu dostává Gaby Mudingayi (AC Cesena).
71
Žlutou kartu dostává Stefano Okaka (UC Sampdoria) za útočný faul na zasahujícího gólmana Agliardiho.
70
Domácí rozehrálí "na kráko", ale Eto'o nepřešel přes bránícího Perica, zbytečně se nyní rozčiluje na asistenta, ten za to rozhodně nemůže.
69
Éder vybojoval rohový kop pro Sampdorii.
68
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Carlos Joaquín Correa.
67
Eto'o se dostal ke střele zpoza vápna, ale hodně pomalá přízemní střela končí v rukavicích Agliardiho.
66
Nepřesný pas Krajnce na Brienzu, domácí mohou rozehrát.
65
Lucchini a De Silvestri musí za postranní čáru k ošetření, hned se ale vracejí zpět do hry.
64
Žádné nebezpečí pro branku Sampdorie.
63
Rohový kop mají k dispozici hosté, rozehrají ho z pravé strany.
61
Je za námi hodina hry a na první gól stále čekáme, zejména domácí se v útočné fázi až neuvěřitelně trápí.
60
Střídání v týmu AC Cesena: ze hřiště odchází Alejandro Rodríguez, přichází Grégoire Defrel.
59
Žlutou kartu dostává Matías Silvestre (UC Sampdoria) za stažení Alejandra Rodrígueze.
57
Domácí bleskově rozehráli volný kop na polovině Ceseny.
56
Chaotická kombinace Sampdorie na polovině soupeře, hosté odkopávají míč dopředu.
54
Míč směřuje z pravé strany do vápna Sampdorie, ale tam ho netrefil Lucchini.
53
Rohový kop pro hosty.
52
De Silvetri odcentroval z pravé strany, ale Giorgi odehrál míč mimo pokutové území Ceseny.
50
Lucchini centruje z levé strany, ale míč v pohodě chytá Viviano, který okamžitě rozehrává.
48
Také v úvodu druhého poločasu mají domácí jasnou převahu.
47
Viviano to měl znovu "na knap" s odkopem.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
První poločas končí bezbrankovou remízou, ovšem zejména domácí si vytvořili několik dobrých šancí. Ani z jedné neskórovali, stejně jako hosté, kteří branku Viviana ohrozili pouze jednou, do kabin tak oba týmy odchází za nerozhodného stavu 0:0.
45
45
Poslední minuta prvního poločasu, resp. řádné hrací doby, Viviano vykopává od své branky.
43
Nikoliv, rohové kopy dnes "nejdou", ani z tohoto gól nepadne.
42
Možná nyní, kdy mají domácí k dispozici rohový kop.
40
Poslední pětiminutovka, dočkáme se v první půli ještě gólu?
38
Domácí kombinují na polovině soupeře.
36
Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží udržet míč.
34
Ani z druhého rohu domácí branku neohrozili a nyní se dokonce musí bleskově vracet.
33
Rodríguez již byl s míčem za čárou, další roh.
32
Další dobrá práce Muriela, který vybojoval rohový kop pro svůj tým.
30
Žlutou kartu dostává Gabriele Perico (AC Cesena).
30
No vida, z ničeho nic se do šance dostali hosté, střelu Rodrígueze krotil Viviano až na druhý pokus!
29
Hosté nyní vhazují z pravé strany, na vlastní polovině, z níž se nemohou stále dostat.
28
Hosté jsou pod velkým tlakem, domácí si dělají doslova, co chtějí!
26
Ofsajdem končí útočná akce Sampdorie, Agliardi může rozehrávat.
24
Další dobrá střela, tentokrát z levé strany pálil Palombo, ale míč znovu zamířil mimo branku Ceseny.
22
Na druhé straně si rukou míč zpracoval Succi, sudí to postřehl.
21
Pěkná akce Sampdorie, ve vápně se ke střele dostal Muriel, ale z místa pokutového území přestřelil!
19
Pas domácích na levou stranu na Edera, bránící Volta ale obstál.
18
Ale ani tentokrát branku Ceseny neohrozili, zatím je to velké útočné trápení Sampdorie.
17
Domácí si rohový kop zopakují.
16
Rohový kop domácích, tentokrát z levé strany.
14
Ofsajdem končí útočná akce Sampdorie, míč pro Cesenu.
13
Obiang faulován Giorgim při odehrání míče, sudí faul postřehl a píská, míč pro Sampdorii.
12
Jako v předchozích případech, z rohového kopu domácí branku soupeře neohrozili.
11
Angelo Palombo pálí z nějakých pětadvaceti metrů a míč letí těsně nad branku Ceseny, Agliardi míč zasáhl, roh.
10
Viviano jen kontroluje míč, směřující mimo branku Sampdorie.
8
Okaka málem zakončil po centru Palomby ve vápně Ceseny, ale nakonec byl vyrušen bránícím Voltou.
7
Eto'o zkusil obejít protihráče při cestě k pokutovému území Ceseny, ale nepovedlo se.
6
Ani jednomu z týmů se zatím rohy vůbec nedaří.
5
Sampdoria má další roh z pravé strany.
4
Okaka faulován na polovině Ceseny, volný kop pro Sampdorii.
4
Ani jeden ze dvou centrů nenašel toho správného adresáta v pokutovém území Sampdorie.
4
Z protiútoku vybojovali rohový kop i hosté, rozehrají ho z pravé strany.
3
Byl z toho rohový kop pro Sampdorii, který ale hosté v pohodě ubránili.
2
Agliardi měl nyní trochu štěstí při rozehrávce, kdy se po "malé domů" málem dostal k míči útočící Okaka.
1
Oba týmy na hrací ploše.

UC Sampdoria: Viviano – De Silvestri, Silvestre, Romagnoli, Mesbah – Obiang, Palombo – Muriel, Eto'o, Éder – Okaka.
Náhradníci: Romero – Rizzo, Muñoz, Correa, Regini, Dordević, Bergessio, Coda, Duncan, Acquah, Wszolek, Soriano.

AC Cesena: Agliardi – Perico, Volta, Krajnc, Lucchini – Giorgi, Mudingayi, Cascione – Succi, Brienza, Rodríguez.
Náhradníci: Leali, Bressan – Mordini, Zé Eduardo, Nica, Cazzola, Moncini, Defrel, Đurić.

Rozhodčí: Giacomelli – Barbirati, Fiorito.
AC Cesena
Hosté bojují o holý život, když aktuálně již nabrali sedmibodovou ztrátu na první nesestupovou příčku! Od vítězného zápasu v domácím prosředí s Udinese (1. března – 1:0) uplynulo již hodně vody a v následujících pěti zápasech Cesena jen třikrát bodovala (pokaždé po bodu za remízu). S takovou bilancí se těžce zachraňuje a lepší výsledek se neočekává ani dnes v Janově.
US Sampdoria
Sampdoria stále živí naději na evropské poháry pro příští sezónu. Aktuálně totiž na šestém místě neztrácí ani bod na pátou Fiorentinu, která má pouze lepší skóre. Sampdoria může litovat posledních dvou ztráta, ovšem nutno dodat, že na hřištích silných soupeřů – právě s Fiorentinou prohrála na jeho hřišti 0:2, v posledním kole pak remizovala na hřišti slavného AC Milán 1:1.
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenatřicátého kola italské Serie A, v němž domácí US SAMPDORIA přivítá AC CESENU. Utkání se odehraje na Stadio Comunale Luigi Ferraris v Janově.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62