Druhý poločas sice nebyl tak atraktivní jako ten první, přesto jsme se v něm dočkali dvou gólů, o které se postarali hostující fotbalisté Sassuola. Čtvrthodiny před koncem vystřelil svému týmu vítězství přesnou hlavičkou Federico Peluso , na jehož gól v závěru nastavení po akci dvou střídajících hráčů navázal Marcello Trotta. Konečný výsledek. Turín 1 Sassuolo 3.
90+4
90+4
Sassuolo právě vstřelilo branku!
MARCELLO TROTTA zakončil akci dvou střídajících hráčů a po samostatném úniku pečetí vítězství Sassuola!! Alessandro Longhi nádherným rohlíkem podél levé postranní čáry poslal do samostatného úniku Marcella Trottu, který míč zatáhl do šestnáctky a poté v tváří v tvář Danielemu Padellimu zamířil přízemní střelou k levé tyči.
90+4
Alexander Farnerud vyrazil na levém křídle do rychlého protiútoku, jenže po dlouhém sprintu už neměl dostatek sil na přesný centr a míč z jeho kopačky zamířil do zámezí.
90+3
Rozeběhly se poslední dvě minuty čtyřminutového nastavení a Turín nemůže dostat svého soupeře pod tlak.
90+2
Andrea Belotti se dožadoval na pravé straně šestnáctky odpískání rohového kopu, jenže se svým odvoláním nepustil a brankář Andrea Consigli mohl odkopávat od své brány.
90+1
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
90
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Alessandro Longhi.
89
Andrea Belotti dvě minuty před koncem předskočil na levé straně šestnáctky Šimeho Vrsaljka, Andrea Consigli si ale s jeho hlavičkou mířící do levého horního rohu brány snadno poradil.
89
Fotbalisté Turína začínají být hodně frustrovaní. Emiliano Moretti u postranní čáry zatáhl za dres střídající Mattea Politana, div mu ho neroztrhl.
88
Žlutou kartu dostává Emiliano Moretti (Turín FC).
88
Alessandro Gazzi na útočné polovině zbytečně zajel zezadu do Lorenza Pellegriniho a za ostrý skluz viděl žlutou kartu.
87
Žlutou kartu dostává Alessandro Gazzi (Turín FC).
86
Hosté se nechtějí dostat v závěru utkání zbytečně pod tlak a směrem vpřed jsou stále aktivní.
85
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Diego Falcinelli, přichází Marcello Trotta.
84
Sassuolo má na rozdíl od domácího týmu ještě dvě možnosti střídání a jedno z nich by mělo přijít již za pár sekund.
83
Turín posílal za obranu hostujících fotbalistů dlouhou kolmou přihrávku, ta ovšem mířila do ofsajdu.
82
Střídající Maxi López se okamžitě po příchodu na hřiště dostal po rozehrání standardní situace na vzdálenější levé tyči k hlavičce a dobře hlavičkoval do protipohybu hostujícího brankáře, Andrea Consigli ale dokázal zareagovat a míč na zemi ukryl ve svém náručí!
81
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Silva Gastón, přichází Maxi López.
80
Do konce utkání zbývá odehrát něco málo přes deset minut a Sassuolo vede zásluhou Federica Pelusa v Turíně 2:1!
79
Sassuolo vyrazilo po pravém křídle do rychlého protiútoku, ten ale zastavil pozorný Kamil Glik, který míč odvrátil za postranní čáru.
78
Hostující fanoušci Sassuola jsou ve varu a hlasitými chorály oslavují vedení svého týmu. Do konce utkání je však ještě spousta času.
77
Sassuolo se z ničeho nic ujalo vedení a na tahu jsou nyní domácí fotbalisté Turína, kteří prohrávají těsně 1:2.
76
Sassuolo bylo v úvodu druhého poločasu aktivnější, poté ale jeho hráči přepustili iniciativu Turínu, ten však ze žádného z náznaků šancí gól nevstřelil a na opačné straně přišel trest.
75
FEDERICO PELUSO střílí gól a čtvrthodiny před koncem strhává vedení na stranu Sassuola, které vede v Turíně z ničeho nic 2:1!! Federico Peluso na vzdálenější pravé tyči parádně předskočil jednoho z protihráčů a po pěkném centru Domenica Berardiho míč hlavou poslal vedle padajícího Danieleho Padelliho do sítě.
74
Sassuolo rozehrálo na pravé straně rohový kop a následný centr se nebezpečně stáčel pod horní tyč, Daniele Padelli byl ale připraven a konečky prstů levé ruky míč vytěsnil nad břevno!
73
Alfred Duncan rozkmital své rychlé nohy a na levé straně hřiště v blízkosti šestnáctky napřáhl levačkou ke tvrdé střele, která sice mířila pod břevno, nakonec ale zamířila pouze do rukavic Daniele Padelliho.
73
Afriyie Acquah nakonec přece jen odešel ze hřiště a místo něj vyběhl na trávník Alexander Farnerud. Na straně Turína tak došlo ke střídání post za post.
72
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Afriyie Acquah, přichází Alexander Farnerud.
72
Zajímavá situace nastala při střídání Turína. Čtvrtý rozhodčí měl na světelné tabuli nastaveno číslo 6 a ze hry tak měl být stažen Afriyie Acquah, vzápětí ale došlo k opravě a ze hřiště odešel nakonec Daniele Baselli.
71
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Marco Benassi.
70
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Matteo Politano.
70
Obě lavičky se dostaly do pohybu a oba týmy chystají dvacet minut před koncem první střídání.
69
Cesare Bovo to přehnal uprostřed útočné poloviny svého týmu s důrazem a jednoho z fotbalistů Sassuola tváří v tvář povalil na zem.
68
Turín převzal iniciativu a snaží se dobýt bránu hostujícího brankáře Andrea Consigliho, jeho spoluhráči ale dobře brání.
67
Eusebio Di Francesco, trenér Sassuola, ve čtvrtek podepsal s klubem nový kontrakt, podle něhož bude působit v klubu minimálně do roku 2019.
66
Afriyie Acquah je velmi nebezpečným záložníkem a hostující fotbalisté si na něho musí dávat pozor, stejně jako na Andreu Belottiho.
65
Afriyie Acquah situaci trochu zbytečně přihrál a po válení sudů v jeho podání domácí rozehráli standardní situaci, po které byl Andrea Belottimu uprostřed šestnáctky odpískán faul.
64
Turín po pravém křídle začíná během posledních okamžiků utkání vyrážet do nebezpečných protiútoku a po jednom z nich byl nyní faulován Afriyie Acquah, který skončil v sudech.
63
Lorenzo Pellegrini vzal odpovědnost na svá bedra a zkusil vypálit ze střední vzdálenosti. Jeho následný pokus podle toho také dopadl a zamířil daleko vedle vzdálenější pravé tyče.
62
Byla to hraniční situace, ale pomezní rozhodčí zvedl praporek nad hlavu správně. Jednalo se o milimetrový ofsajd.
61
Andrea Belotti si nabíhal na přední tyči na přízemní centr z pravého křídla, i kdyby se mu ale míč podařilo dostat do brány, tak by gól kvůli ofsajdu neplatil.
60
Ze zápasu uplynula téměř hodina hry. Turín hraje doma se Sassuolem stále 1:1, přičemž obě branky padly v úvodu utkání během pouhých sedmi minut.
59
Alfred Duncan se snažil středem hřiště proniknout po sérii narážeček se svými spoluhráči do pokutového území, jenže před ním stála dvojnásobná přesila, která ho o míč připravila.
58
Sassuolo má po přestávce velkou převahu, jenže se zatím jeho fotbalisté nedokázali dostat do žádné brankové příležitosti.
57
Hostující útočník se po krátkém ošetření postavil zpět na nohy a vypadá to, že bude v dnešním utkání na hřišti Turína pokračovat.
56
Diego Falcinelli byl v pokutovém území ostře sražen k zemi a není divu, že zůstal ležet s bolestivou grimasou ve tváří na trávníku.
55
Sassuolo po přestávce využívá především pravou stranu a právě po ní nyní hosté rozjeli pěknou akci. Francesco Magnanelli našel kolmou přihrávkou na pravé straně šestnáctky nabíhajícího Diega Falcinelliho, který už se chystal pravačkou vypálit, včas mu ale vlétl pod nohy brankář Daniele Padelli!
54
Bruno Peres v polovině 53. minuty vypálil zpoza šestnáctky, jeho přízemní střela ale byla nepřesná a míč skončil vedle pravé tyče. Vzápětí to zkoušel Afriyie Acquah, ani jeho pokus ale mezi tři tyče nezamířil.
53
Za obranu Turína se snesl krásný oblouček, škoda jen, že jeden z hostů uprostřed šestnáctky nedostal do zakončení, protože z toho mohla být velmi nebezpečná šance a zřejmě gól.
52
Hosté před pár okamžiky vymysli parádní kombinaci na jeden dotek a jeden z hráčů Sassuola se po krásném obloučku za obranu ocital na značce pokutového kopu ve velké šanci, jenže na míč nedosáhl a Daniele Padelli ho ukryl v náručí.
51
Sassuolo je po přestávce aktivnější a snaží se prodrat do šestnáctky soupeře, domácí fotbalisté Turína ale fungují jako nepropustná hráz. Hosté to mají velice těžké.
50
Andrea Belotti si se během dnešního utkání ocitl ve dvou slibných příležitostech a jednu připravil. Právě po jeho krásné kolmé přihrávce Josef Martínez orazítkoval tolikrát avizované břevno.
49
Josef Martínez mohl v závěru prvního poločasu otočit výsledek na stranu Turína, jenže ve velké příležitosti orazítkoval břevno. Pod horní tyč před několika sekundami mířil z levé strany šestnáctky také Andrea Belotti, jeho pokus ale skončil těsně nad!
48
Alfred Duncan odvedl na levém křídle dobrou práci a po dobrém pokrytí míče si vykoledoval faul, kterého se na domácí straně Turína dopustil útočník Josef Martínez.
47
Kamil Glik odvedl v obraně dobrou práci, když zastavil akci Sassuola taženou po levém křídle a odkopl míč za postranní čáru.
46
Sassuolo obstaralo výkop druhého poločasu, do kterého oba týmy vstupují ve stejném složení za nerozhodného stavu 1:1.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Sassuolo vlétlo do utkání pořádně zostra a již ve druhé minutě se ujalo vedení, když se po nádherném centru Alfreda Duncana z levého křídla prosadil ještě lepší hlavičkou Nicola Sansone . Hosté se ovšem radovali z vedení pouze pět minut. Daniele Baselli totiž založil rychlý protiútok a kolmou přihrávkou vyzval ke skórování Bruna Perese, který se krásně protáhl mezi dvěma protihráči a přízemní střelou zamířil ke vzdálenější levé tyči. Krátce před přestávkou poté mohl otočit vývoj utkání na stranu Turína útočník Josef Martínez, který po kolmé přihrávce domácího ostrostřelce Andrea Belottiho orazítkoval břevno. Skóre po prvním poločase. Turín 1 Sassuolo 1.
45+1
45+1
Turín v závěru prvního poločasu rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a Andrea Belotti byl zřejmě tím hráčem, který na vzdálenější pravé tyči hlavičkoval do náruče Andrea Consigliho.
45
Nad rámec prvního poločasu byla v Turíně nastavena 1 minuta.
44
Sassuolo se dostalo na levé straně šestnáctky ke střele, ta už ale byla zbytečná, protože již předtím byl pískán a máván ofsajd.
43
Josef Martínez mohl uštědřit hostujícímu týmu a jeho fanouškům těsně před přestávkou tvrdý úder, Sassuolo ale zachránila před pár okamžiky branková konstrukce.
42
V hledišti to jen zahučelo poté, co Josef Martínez orazítkoval břevno! Andrea Belotti nádhernou kolmou přihrávkou našel na levé straně Josefa Martíneze, který svým pohybem zmátl bránící protihráče a poté mířil pod horní tyč, jenže jeho střela místo v levém horním rohu brány skončila na břevnu.
41
Fanoušci Sassuola mohou být zatím s předváděnou hrou svého týmu spokojení, kdyby se ovšem hostujícím hráčům podařilo podruhé skórovat, byli by ještě šťastnější.
40
Blíží se závěr prvního poločasu, který nabízí atraktivní fotbal, i když je pravda, že po úvodních dvou gólech v rozmezí sedmi minut zatím na další branku zatím čekáme marně.
39
Brankář Andrea Consigli byl ovšem u své levé tyče včas a po rychlém skoku ještě stáhl nataženou ruku, aby zabránil rohového kopu.
38
Afriyie Acquah napřáhl ze střední vzdálenosti na opačné straně hřiště ke krásné táhlé přízemní střele, která z jeho pravačky zhruba o metr minula pravou tyč Consigliho brány!
37
Hosté rozehráli na levé straně hřiště rohový kop a na vzdálenější pravé tyči se v pádu snažil zakončit Alfred Duncan, jenže míč netrefil.
36
Alfred Duncan mířil střelou zpoza šestnáctky přesně k levé tyči, jeden z hráčů Turína ale jeho pokus tečoval a míč zamířil vedle levé tyče. Následovat bude rohový kop.
35
Rohový kop Turína z pravé strany žádné vzrušení nepřinesl a po následném centru byl domácím fotbalistům odpískán faul.
34
Bruno Peres se dostal na pravé straně šestnáctky k míči a poté přihrávkou před bránu vybízel ke skórování na hranici malého pokutového území jednoho ze svých spoluhráčů, před ním ale míč jeden z hostujících obránců odkopl na rohový kop.
33
Daniele Baselli byl hodně optimistický, když na levé straně hřiště zkusil vypálit ze střední vzdálenosti, jenže jeho následná střela nestála za nic a zamířila vysoko nad.
32
Oba týmy nyní svádí tuhý boj o střed hřiště a žádný z týmů se nemůže dostat do nějaké slibné brankové příležitosti. Hra se ovšem přelévá ze strany na stranu a hraje se ve vysokém tempu.
31
Afriyie Acquah ostře vlétl na útočné polovině svého týmu do souboje s Federicem Pelusem, který se těžko zvedal ze země a držel se za záda.
30
Hostující fotbalisté už to po několikáté v dnešním zápase zkusili zpoza šestnáctky, jejich střely jsou ale zatím nepřesné a nemají správně seřízena mířidla.
29
Francesco Magnanelli se nerozpakoval a zpoza šestnáctky napřáhl pravačkou k prudké střele, ta ovšem byla nepřesná a zamířila vedle pravého horního rohu brány.
28
Turín si během posledních okamžiků vytvořil převahu a začíná na krásně zeleném pažitu přebírat iniciativu.
27
Domácí hráči se po rozehrání rohového kopu z levé strany dostali na přední tyči do zakončení, následná hlavička jednoho z hráčů Turína ale byla nepřesná a zamířila nad.
26
Fotbalisté Turína se vydali na levém křídle do protiútoku, a přestože nedokázali odcentrovat, k radosti svých fanoušků alespoň vybojovali rohový kop.
25
Andrea Belotti zůstal uprostřed hřiště ležet po tvrdém osobním souboji s protihráčem na hrací ploše a musel být ošetřován.
24
V sestavě Turína byl původně psaný Joel Obi, jenže ten se během rozcvičení zranil a místo něj tak v základní sestavě domácího celku nakonec nastoupil před pár okamžiky faulovaný Afriyie Acquah.
23
Domácí měli k dispozici standardní situaci a místo centru se rozhodli pro přímou střelu na bránu, ta ale mezi tři tyče nezamířila a skončila daleko vedle pravého horního rohu.
22
Federico Peluso zezadu stáhl unikajícího Afriyieho Acquaha a jsem velice rád, že faulovaný hráč je na hřišti. Proč, k tomu se dostanu za chvíli.
21
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
20
Obrana Sassuola až na jednu výjimku, po které hosté inkasovali vyrovnávací gól, působí hodně kompaktně.
19
Josef Martínez rozjel společně se dvěma spoluhráči na pravém křídle pohlednou kombinaci na jeden dotek, cestu do pokutového území si s ní ale nevydláždili.
18
Daniele Padelli mohl vzápětí v klidu odkopávat od své brány a založit dlouhým pasem útok svého týmu.
17
Sassuolo se pokusilo zrychlit hru kolmou přihrávkou za obranu, což se mu podařilo, jeden z hostujících hráčů byl ale na levé straně šestnáctky čistě odstaven od míče a skončil na trávníku.
16
Ze zápasu uplynulo úvodních patnáct minut, po kterých hraje Turín na domácím stadionu se Sassuolem nerozhodně 1:1.
15
Domácí fotbalisté právě na pravém křídle vybojovali po sraženém centru rohový kop, po kterém si na míč na vzdálenější levé tyči naskakoval jeden z hráčů Turína, následný centr pro něj byl ale příliš vysoký a nedosáhl na něj.
14
Turín se soustředí především na obranu a po zisku míče okamžitě vyráží do rychlých protiútoků. Hodně využívané je zatím pravé křídlo domácího celku.
13
Sassuolo si začíná vytvářet územní převahu, jenže své útočné akce zbytečně brzdí zpětnými přihrávkami na vlastní polovinu hřiště nebo půlící čáru.
12
Oba týmy se prezentují pohledným ofenzivním fotbalem a snaží se přenášet hru ze strany na stranu, aby roztáhly obranu svého soupeře, což se jim během posledních okamžiků nedaří.
11
Na stadionu v Turíně panuje fantastická atmosféra, ještě aby ne, když se zde hraje nádherné utkání.
10
Turín se vydal po pravé straně do dalšího rychlého protiútoku, tentokrát se ale domácí hráči do žádné šance nedostali a brankář Andrea Consigli mohl odkopávat od své brány.
9
Parádní vstup obou týmů od utkání dává tušit, že dnes nás v Turíně čekají velké věci. Během úvodních sedmi minut padly již dva góly a další jsou zřejmě ještě před námi.
8
Turín sehrál bleskový protiútok skutečně náramně a stav utkání je po sedmi odehraných minutách rázem vyrovnaný 1:1.
7
FC Turín právě vstřelil branku!
Turín vyrazil do rychlého protiútoku a BRUNO PERES parádním způsobem vyrovnal na 1:1!! Daniele Baselli středem hřiště vyrazil do rychlého protiútoku a kolmou přihrávkou našel na hranici šestnáctky Bruna Perese, který se krásně protáhl mezi dvěma hráči Sassuola a diagonální přízemní střelou zamířil přesně ke vzdálenější levé tyči.
6
Šime Vrsaljko posílal do šestnáctky z pravé strany pěkný centr, jenže žádný z jeho spoluhráčů na něj nedosáhl.
5
Věřte nebo ne, ale před utkáním jsem chtěl vsadit, že vstřelí Nicola Sansone gól, jenže jsem tak neučinil. Chyba!
4
Andrea Belotti v první šanci utkání neuspěl a na opačné straně vzápětí přišel trest, když se hlavou prosadil Nicola Sansone.
2
NICOLA SANSONE se prosazuje nádhernou hlavičkou a posílá Sassuolo do brzkého vedení!! Nicola Sansone si naběhl do šestnáctky na parádní centr Alfreda Duncana z levého křídla a poté se krásně zavěsil do vzduchu. Útočník Sassuola nedal domácímu brankářovi žádnou šanci a parádní hlavičkou vymetl pravý horní roh brány.
2
Andrea Belotti mohl po necelé minutě potvrdit roli kanonýra, když se na hranici šestnáctky se štěstím dostal k odraženému míči a z otočky napřáhl k pohotové střele, která se snesla těsně vedle vzdálenější levé tyče!
1
Hlavní rozhodčí Michael Fabbri poprvé foukl do píšťalky a dal pokyn k výkopu zápasu, který obstarali domácí hráči Turína.
1
Fotbalisté obou týmů jsou připraveni na hrací ploše a do výkopu utkání mezi Turínem a Sassuolem zbývá jen několik málo okamžiků.

Turín FC: D. Padelli – Moretti, Bovo, Glik – Peres, Baselli, Acquah, Gazzi, S. Gastón – Josef Martínez, Belotti.
Náhradníci: Ichazo, Castellazzi – Obi, Zappacosta, Benassi, P. Jansson, Vives, Molinaro, Farnerud, Maxi López, Edera.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Acerbi, Cannavaro, Peluso – Pellegrini, Duncan, Magnanelli – D. Berardi, Falcinelli, N. Sansone.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Fontanesi, Longhi, Trotta, Politano, Broh, Adjapong, Pierini, Abelli.

Rozhodčí: Michael Fabbri. Asistenti: O. Gava, G. Stallone.
Sassuolo:

Hostující fotbalisté si v italské Serii A vybudovali velké renomé a v letošní sezóně okupují příčky v horní polovině tabulky. Sassuolo se nachází se 49 body na sedmém místě a na šestý AC Milán ztrácí pouze čtyři body. Svěřenci trenéra Giampiera Ventury zřejmě v letošním ročníku na evropské poháry nesáhnout, pozice v horní polovině tabulky ale může být dobrým odrazovým můstkem do nadcházející sezóny.
Turín:

Turín vyhrál tři ligová utkání, když postupně porazil Inter Milán, Atalantu a Bolognu, v posledním utkání ovšem přišla porážka, když jeho fotbalisté v nádherném zápase bohatém na góly podlehli těsně 3:2 AS Řím. Turín se nachází na jedenáctém místě o bod za Janovem. Domácí budou spoléhat proti Sassuolu na útočníka Andrea Belottiho, který je s jedenácti brankami nejlepším střelcem svého týmu.
Sassuolo si vybudovalo v italské Serii A poměrně slušné renomé a v neděli odpoledne ho čeká zápas na hřišti Turína, do kterého bude vzhledem k postavení obou týmů v tabulce vstupovat jako favorit a v případě vítězství se může dotáhnout na šestý AC Milán na rozdíl jednoho jediného bodu. Zajímavým utkáním 35. kola Serie A Vás s radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62