Serie A - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Torino - 23. prosince 2017   15:00

Spal
42' Viviani  • 69' Antenucci
2:2
(1:2)
Torino
1' Falqué  (Molinaro) • 10' Falqué
Spal
A. Gomis – Salamon, Vicari, Cremonesi – Lazzari, Schiattarella (81. Mora), Viviani, Grassi, Mattiello – Antenucci (C) (86. Borriello), Floccari (66. Paloschi).
Marchegiani, Meret – Oikonomou, Bellemo, Bonazzoli, Rizzo, Schiavon, Mora, Borriello, Vitale, Felipe, Paloschi.
Valeri – Giallatini, Bindoni
Stadio Paolo Mazza (Ferrara)
Torino
Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Lyanco (47. Burdisso), Molinaro – Baselli (80. Obi), Valdifiori, Rincón – Falqué, Belotti (C), Niang (67. Berenguer).
Ichazo, V. Milinković-Savić – Acquah, Burdisso, Samuel Gustafsson, De Luca, Edera, Berenguer, Obi, A. Barreca, Moretti, Boyé.

Parádní zápas, atraktivní podívaná do poslední sekundy. Před vyrovnávacím gólem Antenucciho z penalty sudí využil videa a zase se ukázalo, jak taková pomůcka jen a jen fotbalu pomůže. Turín přišel o dvoubrankové vedení. Přitom vstoupil do dnešního mače výborně. Vedl po deseti minutách, zaskočil svého soupeře již v první minutě. Takže pro hosty je bod určitě ztrátou.
90+5'
90+5'
Video ukázalo, že míč pouze o centimetry nebyl před malou chvílí za brankovou čárou při šanci hostů.
90+5'
Mora si v levé části poloviny soupeře zahrál hlavou a Spal má ještě jednu z posledních šancí jak překonat hostujícího brankáře.
90+4'
Po Berenguerově pravačce z rohu zprava zakončoval jeden z hostů na hranici brankové čáry, domácí celek vykopával míč do bezpečí. Tohle muselo být těsné.
90+3'
Tvrdý zákrok na Moru na domácí polovině a posléze získal zprava Berenguer roh.
90+3'
Falqué se zprava neprosadil jeden na jednoho proti Mattiellovi a navíc zapsal faul, když mohl nahrávat De Silvestrimu.
90+2'
Mora dostává kartu, jelikož ve skluzu na hostující polovině zasáhl protihráče.
90+2'
Mora prodloužil zleva na nohu spoluhráče, kterému se ještě v útočné fázi nabízel Paloschi.
90+1'
Před Obim si na středu malého vápna vyskočil pro míč Gomis.
90+1'
Belotti to ještě zkusil jeden na jednoho v levé části vápna proti Salamonovi, roh.
90+1'
De Silvestri, Berenguer na pravé straně. Nakonec centr na zadní tyči nezpracoval Belotti.
90'
Křižný balon směřující zprava na druhou stranu poslal do bezpečí na hranici vápna N´Koulou a pokračuje Rincon.
90'
Obi fauloval Moru na polovině domácích a ti mají jednu z posledních možností, jak rozhodnout zápas.
89'
Domácí celek se osvobodil dlouhým balonem a kontr hostů začal od brankáře na levou stranu.
89'
Obi se chtěl prosadit po levé straně, kde měl ještě dva spoluhráče. Nakonec byl centr hostů zablokovaný.
88'
De Silvestri na pravé straně hrál před Morou hlavou a navíc útočit by měl Turín, protože je pískáno po faulu na Validifioriho.
88'
Mora faulovaný na levé straně v hlavičkovém souboji s Rinconem a hrát bude Viviani.
87'
Viviani se před Valdifiorim stáhl na vlastní polovinu, domácí tým poté dvakrát z vlastního vápna zablokoval dvě zakončení zleva.
86'
Mora hlavou v souboji s De Silvestrim na levé straně prodloužil míč a následně pro hrací předmět skončil před Paloschim ve velkém vápně Sirigu.
86'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Mirco Antenucci, přichází Marco Borriello.
85'
Falqué byl aktivní a moc nechybělo aby De Silvestri z osy hřiště ze střední vzdálenosti přeloboval Gomise, domácí brankář bude i tak vykopávat od vlastní branky.
84'
Antenucci kulhal, Turín útočil krátce po levé straně s Berenguerem až míč uklidil do bezpečí Salamon.
84'
Také Berenguer ležel na hřišti, ale domácí celek i tak hraje po pravé straně.
83'
Po souboji s Belottim ležel krátce na hrací ploše Salamon, ale už se opět hraje s jedenácti hráči domácích na trávníku.
83'
Lazzari hlavou z pravé strany vlastní poloviny hrál do zámezí a hosté vhazují při postupném útoku.
82'
Berenguer centroval zprava na střed, ale Obi nezakončil. I tak poté svedl ještě souboj jeden na jednoho Antenucci.
82'
Mora vstoupil na hřiště a hned si tvrdým zákrokem na De Silvestriho na pravé straně řekl o možnost žluté karty.
81'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Luca Mora.
81'
Rincon uháněl po levé straně, ale neměl moc šancí na úspěch a ani se nedostal k zakončení či vážnějšímu ohrožení branky soupeře.
80'
De Silvestri držel míč na polovině hřiště s Valdifiorim až spoluhráčům na pravé straně se nabízel Falqué.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Joel Obi.
79'
Jednoho z domácích hráčů vzali křeče, s velkou pravděpodobností to je Vicari.
79'
Falqué odcentroval z pravé části vápna a balon pouze proletěl šestnáctkou, k balonu se nedostal Belotti.
78'
Antenucci přihrával na hrot Paloschimu, ale ten byl hostující obranou hlídaný. Turín kontruje po levé straně přetaženým centrem na Falquého.
78'
Gomis chytil do koše centr zleva a domácí celek se vydá do útoku po rozehrávce svého brankáře.
77'
Z pravé strany z vlastní poloviny rozehrál krátký útok Gomis, ale do útoku už pospíchá hostující celek.
76'
Hostující akce po levé straně skončila ztrátou ve vápně v podání Baselliho, ale domácí celek ihned vzápětí přišel o balon.
76'
De Silvestri marně hledal autem zprava na přední tyči spoluhráče, hostující celek poté zůstal na polovině soupeře s Validifiorim.
75'
Grassi je nyní mimo hrací plochu a domácí hrají o desíti, ale za malý moment se vrátí do boje.
74'
Na hřišti zůstal zhruba na polovině hřiště po souboji s protihráčem ležet Grassi.
73'
Paloschi obdržel míč na levé straně na polovině hostů a spolupracoval s Vivianim. Nakonec se neprosadil z druhé části hřiště Schiattarella jeden na jednoho.
73'
De Silvestri vhazoval zprava pod sebe na N´Kouloua a hostující celek se poté chystal zaútočit na branku Gomise i s Rinconem.
72'
Falqué šel proti Mattiellovi zprava a ještě jednomu hráči. Turín se poté udržel na domácí polovině díky zásahu N´Kouloua.
71'
Molinaro se spoluhráčem nepustil domácího fotbalistu k zakončení. Následně byl faulovaný jeden z fotbalistů Spalu Berenquerem.
71'
Rincon dostal naloženo na polovině domácích, ale hraje se dál při útoku se Schiattarellou.
70'
Antenucci udělal chybu na levé straně po vhazování z vlastní poloviny a hraje soupeř Rinconem.
69'
Spal právě vstřelil branku!
MIRCO ANTENUCCI srovnává z penalty svojí pravačkou doprostřed branky v době, kdy Sirigu šel ze svého pohledu na pravou stranu.
68'
Penalta proti hostům. Video je prostě hodně důležité pro fotbal.
68'
Pak tam byl dohraný v levé části vápna Grassi při snaze o dorážku a zřejmě právě proto si hlavní sudí vyžádal konzultaci s videem.
67'
Parádní Sirigu proti zakončení Grassiho zleva do předního horního rohu branky, vynikající zákrok rukama.
67'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází M'Baye Niang, přichází Álex Berenguer.
66'
Mattiello to měl složité v souboji s Falquém v levé části hřiště, ten jej na polovině hřiště fauloval.
66'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Sergio Floccari, přichází Alberto Paloschi.
65'
Grassi po důrazu spoluhráče Vicariho na malém vápně vypálil balon hodně mimo tři tyče z hranice vápna.
65'
Míč si na levé straně našel Antenucci, ale hostující obrana si jej pohlídala. Posléze ještě centroval do ohně Grassi.
64'
Lazzari centr zprava byl mimo vápno odvrácen na roh.
64'
N´Koulou opět fauloval Floccariho, ale tentokráte to není zákrok na kartu. Rozehrávka pro Vivianiho.
63'
Sirigu si šel na levou stranu vápna pro balon a nepustil tím pádem do zakončení Antenucciho. Při kontru byl jeden z hostů zbrklý při souhře s Falquém.
62'
De Silvestri a Molinaro vystoupili z levé části vápna proti soupeři. Následně se hostující celek ubránil bez zásahu brankáře.
61'
N´Koulou zastavil faulem na levé straně Floccariho a dostane kartu.
61'
Turín útočil po levé straně Niangem, který byl důrazný jeden na jednoho, ale nebyl z toho ani míč do ohně před Gomise.
60'
Viviani byl v pravé části vlastní poloviny pod tlakem, následoval balon dozadu, takže se nohama do hry zapojil také Gomis.
60'
Gomis vykopával křížem na levou stranu, kde byl faulovaný N´Koulou v hlavičkovém souboji, takže míč pro hosty.
59'
Falqué kooperoval na pravé straně s De Silvestrim až centr na zadní tyč chytil bez problémů do náruče Gomis.
58'
Molinaro zkusil křižný balon zleva na pravou stranu na Falquého, ale hostující celek má alespoń aut z poloviny soupeře pro De Silvestriho.
57'
Baselli podržel hru na levé straně, následně De Silvestri využil brankáře proti presujícímu domácímu fotbalistovi.
57'
Rincon fauloval na polovině hřiště, domácí celek rozehrál rychle po pravé straně, kde v souboji s N´Koulouem pálil do boční sítě Antenucci.
56'
Na přední tyči vyskočil a hlavou odvrátil míč mimo šestnáctku jeden z hostů, Schiattarella poté narval míč razantně hodně mimo tři tyče.
56'
Hostující celek nemohl pokračovat v útoku po pravé straně, protože Rincon fauloval a stejným směrem poté postupuje soupeř na branku Turína.
55'
Vůbec první roh hostů v zápase, na přední tyči si při centru zleva seběhl Belotti a moc nechybělo, aby přidal třetí branku Turína v utkání.
54'
Domácí celek na tom byl velice dobře po ztrátě balonu, jenže Falqué si pokryl míč před Mattiellem a ještě k tomu přihrál pod sebe na nohu svého spoluhráče.
53'
Viviani nahrál zleva na střed a posléze zasáhl hlavou zprava De Silvestri před útočícím Mattiellem.
53'
N´Kolou bránil Antenucciho. Tlak pokračoval centrem zprava, který na přední tyči zlikvidoval hlavou Baselli.
52'
Falqué obešel na střed Vivianiho, ale posléze byl zdvojen. Takže reaguje po pravé straně Lazzari.
52'
Levačka Falquého odvrátil Schiattarella z jedničky na přední tyči, hostující celek má aut blízko vápna soupeře.
51'
Falqué kombinoval s Rincónem, který svedl zajímavý souboj s Mattiellem. Je pískáno proti domácím fotbalistům.
49'
De Silvestri nakopl míč z tísně po pravé straně, na který ovšem nedosáhl Belotti přes bránícího hráče.
49'
Vicari odkopl míč zprava před presujícím Niangem a je tady tím pádem aut z poloviny domácích pro hosty.
48'
Belotti zapsal zezadu faul proti Schiattarellovi a domácí celek poté pár sekund útočil po pravé straně se Salamonem.
48'
Lyanco odešel se slzami v očích, ale hra pochopitelně pokračuje útokem domácích hráčů.
47'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Lyanco, přichází Nicolás Burdisso.
46'
Lyanco ovšem leží ve vlastním vápně a s velkou pravděpodobností bude Turín muset střídat zatímco debatují Floccari a Valdifiori.
46'
Floccari na pravé straně vyhrál hlavičkový souboj s Lyancem. Jeho spoluhráč posléze centroval na přední tyč na hlavu bránícího fotbalisty.
46'
Turín vede po poločase 2:1. Spal zcela prospal začátek a inkasoval po ani ne půl minutě hry. Dvě branky zaznamenal Falqué, jednou k levé tyči zprava, podruhé dorážkou po rychlém brejku. Ke konci úvodního dějství ještě krásně z přímého kopu snížil Viviani na přední tyč. Zatím velice dobrý a atraktivní fotbal.
45+4'
45+4'
De Silvestri si nejprve lehl na zem, ale Belotti zprava ani neodcentroval.
45+3'
Turín hrál zprava dozadu na jistotu na brankáře a v kombinaci na polovině hřiště s Validiforim chce dohrát první poločas.
45+3'
Lazzari vhazoval zprava, ale Floccari a Antenucci byli na pravé straně pokrytí, takže se domácím čas krátí v prvním poločase.
45+2'
Viviani debatuje s De Silvestirm a hosté pochopitelně nikam nepospíchají při rozehrávce N´Kouloua.
45+1'
S lehčími problémy se hosté ubránili ve vlastní šestnáctce a poté Schiattarella za faul při přechodu Baselliho do útoku dostal kartu.
45+1'
Sražený střela domácích skončila zprava vedle zadní tyče, takže roh.
45+1'
Tři minuty se nastavují!
45'
Lazzari krásně střílel zprava na zadní tyč přes Molinara a míč pouze o pár centimetrů minul branku soupeře.
45'
N´Koulou pouze kontroval, jak balon míří do zámezí a zprava z vlastní poloviny bude Turín vhazovat.
44'
Mattiello vzal aut zleva zhruba z poloviny hřiště, ale ve spolupráci s Floccarim nepředvedli domácí vůbec nic, takže hraje N´Koulou.
44'
Belotti poslal míč křížem na pravou stranu, ale Falqué ani nezakončil z dobře odstartovaného brejku.
42'
Tak to tedy klobouk dolů! FEDERICO VIVIANI napálil míč zprava ze standardní situace pravačkou na přední tyč a neudělal s tím nic ani vyskakující Belotti ve zdi.
42'
Lyanco poslal k zemi Floccariho a Spal může snížit ze standardní situace z celkem dobré pozice.
41'
Lyanco nepůsobil v obraně proti dvěma soupeřům zrovna jistě a tak pro balon vyběhl a schoval jej do koše Sirigu.
41'
Rychlý brejk pokazil na hranici vápna na středu Niang a kontruje domácí celek Schiattarellou.
40'
Krásná rána Belottiho pravačkou zleva přes beka vedle zadní tyči, kdy bránícím hráčem byl Salamon, moc nechybělo, aby to bylo 3:0 z pohledu hostů.
40'
Domácí hráč zlikvidoval hlavou na přední tyči centr zprava a my čekáme na kontr Spalu.
39'
Falqué hrál před Mattiellem po pravé straně, ale nebude z toho roh pro hostující celek, nýbrž aut po zásahu Vicariho.
38'
Molinaro neodehrál dobře míč po levé straně, ale v tažení na Gomise pokračuje Lyanco a Vallidifori na vlastní polovině.
38'
Vicari fauloval zezadu Belottiho a dostal kartu.
37'
Viviani a Lazzari spolupracovali na pravé straně, ale centr druhého hráče pod sebe zachytila obrana hostů.
37'
Viviani centroval na přední tyč, kde byl Vicari a následovat bude další roh.
36'
Roh zleva poslal na tu samou standardku z druhé strany Molinaro na zadní tyči.
36'
Domácí celek napálil zeď zleva, takže snížení se nekoná.
34'
N´Kolou nejprve ubránil Floccariho, ale posléze přišel faul jeho spoluhráč na hranici vápna.
34'
Molinaro hrál zleva z jedničky a následně to hosté zkusili po druhé straně, zatím ovšem nic vážnějšího pro Gomise.
33'
Viviani na polovině hřiště odvrátil nebezpečí hlavou a domácí celek posléze do kombinace zapojil i Gomise, jenž vykopával na osu hřiště, kde fauloval N´Koulou.
32'
Schiattarella si stoupl před Baselliho a v kombinaci pokračoval jeho spoluhráč až si domácí tým nerozuměl zbrkle na pravé straně.
32'
Nepřesný útok po pravé straně v podání domácích hráčů a vše poté vyřešil balonem na polovinu hrací plochy Sirigu.
31'
Niang se nenatlačil zleva před Lazzariho a výhodu útoku mají nyní domácí fotbalisté proti Belottimu.
31'
Po rohu zprava byl na malém vápně Salamon v ofsajdu, takže útočit bude hostující celek.
30'
Lazzari zprava obešel Molinara, načež Schiattarella pálil do bližšíh horního rohu branky, jenže Sirigu vyrazil rukama balon svým parádním zákrokem.
30'
Několik hlavičkových soubojů na polovině hřiště a poté útok domácích po levé straně s Antenuccim.
29'
Niang se vrátil do obrany a byl zleva připraven zasáhnout proti Lazzarimu. I proto přišla akce po levé straně, kdy ovšem odražený míč usměrnil nad branku Baselli.
28'
Lyanco šel na vlastní polovině před Antenuccim v souboji jeden na jednoho velice ochotně na zem a sudí odpískal faul domácímu kapitánovi.
28'
Centr zprava na zadní tyč odhlavičkoval Lazzari před Niangem a poté pálil výrazně mimo tři tyče N´Koulou.
27'
Valdifiori oslovil křížem na pravé straně De Silvestriho, ale následně si hostující celek pouze nahrával na polovině soupeře.
26'
Po výkopu Gomise vyhrál hlavu na pravé straně De Silvestri zřejmě nad Antenuccimu. Hostům posléze pomohl s rozehrávkou Sirigu a Molinaro.
26'
Mattiello stojící na levé straně nenechal Turín odcentrovat. Následovala střela bez razance směřující po zemi vedle levé tyče, a to celkem výrazně.
25'
Belotti se nabízel na pravé straně, ale soupeř jej předskočil, i tak pokračuje útok hostů autem nedaleko vápna protivníka.
25'
Také Sirigu si zahrál nohama a následně hru na levé straně na vlastní polovině zklidnila dvojice Molinaro – Baselli.
24'
Domácí útok začal směrem po levé straně Gomis na obsazeného Antenucciho, takže hrál pár sekund hostující celek.
24'
Niang a Molinaro vedli útok po levé straně, ale posléze nahrával Baselli dozadu na polovinu hrací plochy k Lyancovi, čímž byl hra zpomalena.
23'
Cremonesi vyfasoval kartu za faul na Falquého ihned po ztrátě balonu.
23'
Salamon a Schiattarella vyvinuli na soupeře tlak, který skončil tím, že Lazzariho centr zprava byl zablokovaný.
22'
Centr Vivianiho byl odvrácen a následně vrátil míč zpět na levou stranu Gomis svojí nohou, kde pokračuje snaha domácích o snížení.
22'
Belotti fauloval nohama Lazzariho, standardní situace zprava.
21'
Viděli jsme domácí centr zleva z kategorie přetažených, následuje výkop hostujícího brankáře.
20'
Belotti si hlídal Vivianiho. Posléze Antenucci na levé straně vápna vybojoval proti De Silvestrimu roh.
20'
N´Koulou je otřesený, míří mimo hrací plochu, ale zřejmě se na ni opět brzo vrátí.
18'
Niang odcentroval do vápna, kde zasáhl Gomis rukama proti zakončení hlavou do pravé poloviny branky. Následně po souboji s Grassim zůstává na trávníku ležet opět N´Koulou.
18'
Lazzari nakonec fauloval Nianga, takže bude z toho standardní situace zleva proti domácím.
17'
Antenucci se snažil presovat, ale byl jediným hráčem domácích, kdo napadal rozehrávku hostů, takže u míče na levé straně Molinaro proti Lazzarimu.
17'
Domácí celek byl důrazný na polovině hřiště a posléze si Schiattarella narazil míč na hranici šestnáctky na pravé straně, hosté se ovšem ubránili bez zákroku brankáře.
16'
N´Koulou svedl úspěšný souboj s Antenuccim na levé straně vápna a navíc jeho protihráč byl v ofsajdu.
16'
Molinaro vhazoval zleva na Nianga, ale nyní bude hrát domácí celek po autu Lazzariho z vlastní poloviny.
15'
Nosítka jsou nakonec odvolána a N´Koulou by měl za malý moment pokračovat v zápase.
14'
N´Koulou leží na hrací ploše a hostující celek bude muset zřejmě udělat vynucenou změnu v sestavě.
13'
Viviani nacentroval zprava přes hráče ve zdi, po sérii zmatků ve vápně hostů nakonec střílel jeden z domácích hráčů zleva do zadní tyče svojí tvrdou ránou.
12'
Niang fauloval zezadu Schiattarellu a bude se kopat standardní situace zprava pro domácí celek, zřejmě pro Vivianiho.
12'
Lazzari na pravé straně nenapravil chybu svého spoluhráče, ale na balonu je i tak jiný fotbalista Spalu v souboji s Niangem.
11'
Niang pomohl spoluhráčům při přechodu do útoku po levé straně, ale ani tak to nebylo ideální z pohledu hostů, takže si balon snadno sáhl Gomis.
11'
Dlouhý balon chytil bezpečně do náruče Sirigu, který si zatím nepřipsal žádný těžší zákrok.
10'
FC Turín právě vstřelil branku!
Belotti svedl neúspěšný hlavičkový souboj na polovině domácích. Posléze Niang a Baselli zaútočili zleva. Baselli pálil z levé části vápna na zadní tyč. Gomis pouze vyrazil míč před sebe, načež IAGO FALQUÉ se podruhé dorážkou zapsal za necelých deset minut hry mezi střelce.
9'
Sledovali jsme rutinní zákrok pro Gomise na levé straně velkého vápna do náruče. Následně se Spal vydal směrem dopředu, ale centr zprava v podání Lazzariho byl přetažený. Vykopává Sirigu od vlastní branky.
8'
Útok Spalu měl krátké trvání, protože jej faulem ukončil Antenucci a kombinuje soupeř již na polovině modrobílých.
8'
Niangova levačka měla na levé straně celkem dost prostoru k zakončení, vsadila na razanci, ale byl z toho zákrok do koše v malém vápně pro Gomise.
7'
Mattiellovi celkem dlouho trvalo než poslal míč z autového vhazování na hranici vápna zleva a tam čekala hlava De Silvestriho, jenž v poklidu odvrátila balon mimo šestnáctku.
7'
Lazzari vhazoval zprava pod sebe na Salamona, který měl proti sobě Nianga. Hra se přesunula na levou stranu, ale zatím bez centru z hranice vápna Turína.
6'
Vivianiho pravačka centrovala zprava přes dva hráče ve zdi na střed vápna, kam sbíhalo několik domácích fotbalistů do druhé vlny, ale míč skončil mimo branku hostů.
5'
Molinaro presoval proti Lazzarimu. I tak dlouhý míč zachytil Floccari a pádil směrem na branku soupeře, jenže posléze byl Baselli důrazný v osobním souboji a znemožnil Spalu zakončení na brankáře.
4'
Lazzari na pravé straně nenašel hlavou spoluhráče, a tak hostující rozehrávku vzala trojice Molinaro – Sirigu – Lyanco.
4'
Po hlavičkovém souboji fauloval Schiattarellu na polovině hřiště Baselli a následně se fotbalistovi v domácím dresu omluvil. Tohle rozhodně nebyl zákrok na kartu.
3'
Niang dostal míč na levou stranu, ale prvním dotekem mu hrací předmět utekl před Salamonem do zámezí, takže Lazzari vhazuje z vlastní poloviny.
3'
Niang odvedl vynikající práci po ztrátě míče proti Lazzarimu, jenže na tahu je stále Spal v kombinaci s Vicarim.
2'
Sirigu kombinoval s vlastními beky a posléze vykopl balon na pravou stranu, kde se chtěla prosadit na polovině hřiště dvojice Falqué – Niang.
2'
Další křižný míč z nohy Molinara, ale tentokráte nebyl přesný směrem na pravou stranu hřiště.
1'
Fotbal se hraje prostě od začátku. Není odehráno ani půl minuty a Turín vede 1:0. Molinaro vyslal zleva křižný balon na pravou část vápna a IAGO FALQUÉ zakončil po zemi na delší tyč.
1'
Turín hrající zprava doleva proti Spalu v modrobílém měl výkop zápasu.
1'
FC Turín je spíše ofenzivním mužstvem. Dokáže klidně hrát s třemi útočníky a rozestavením 4 – 3 – 3. Jeho hlavní zbraní je španělsko – italská dvojice ve složení Falque – Belotti. Španěl nasbíral v letošní sezoně v rámci Serie A pět branek a jednu asistenci, Ital kontroval čtyřmi góly a jednou nahrávkou.

Aktuální podoba tabulky italské ligy říká, že Turín se v ní nachází na desátém místě, když získal v sedmnácti zápasech na své konto třiadvacet bodů. V posledním souboji ovšem doma nestačil na Neapol poměrem 1:3, když se z řad vítězů prosadili Koulibaly, Zielinski a Hamšík.

Ve druhém poločase pouze upravil skóre Belotti svým přesným zásahem v 63. minutě. Tak či onak – Turín je dnes mírným favoritem zápasu.
Spal je nováčkem letošního ligového ročníku a zatím to vypadá, že bude bojovat o přežití mezi elitní smetánkou italského fotbalu. Domácí mužstvo je tak dnes pasováno do role mírného předzápasového outsidera podle mínění sázkových kanceláří.

Momentálně se v tabulce Serie A nachází na osmnáctém místě, jelikož ze sedmnácti odehraných duelů vytěžil celkem čtrnáct bodů. Horší je pouze Verona a beznadějně poslední Benevento s jedním bodem.

Právě Benevento bylo soupeřem Spalu v posledním ligovém střetnutí. Spal, vedený jakožto hostující tým, zvítězil 2:1, ačkoliv prohrával, když míč dopravil do vlastní sítě Cremonesi. V 64., respektive 73. minutě se o to svými přesnými zásahy zasloužil Floccari.

Nejlepším střelcem domácího mančaftu je ovšem někdo jiný, a sice Ital Paloschi, jenž má zapsané čtyři góly a jednu asistenci.
Co se týče absencí, tak domácím by měla chybět dvojice Costa – Giovanna. Stejně tak bychom dnes neměli vidět v hostujícím dresu trojici Ansaldi – Ljajič – Umar. Přičemž otazník visí nad startem Bonifaziho.
Hezké odpoledne všem fotbalovým fanouškům! V rámci italské ligy se zaměříme textovou podobou na zápas Spal – Turín FC. Začínáme v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62