Ženy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Timea Bacsinszká : Barbora Strýcová - 1. září 2015   17:13

6

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou!
A je dobojováno! První sada se nesla ve znamení brejků. Bacsinszká byla dlouho ve vedení, konec prvního setu ale zvládla daleko lépe česká tenistka, která otočila vývoj utkání ze 4:5 na 7:5. To jí hodně nakoplo a ve druhém setu jednoznačně vládla, dokonce nadělila své dnešní soupeřce kanára a může se těšit na druhé kolo. Naopak Bacsinszká vypadla v prvním kole už na čtvrtém turnaji v řadě!
Konec zápasu
0:6
Česká tenistka využívá hned ten první a může se tak radovat z postupu do druhého kola!
0-40
Barbora Strýcová má hned tři mečboly při svém servisu!
0-30
Další fiftýn pro českou tenistku, ta je dva míčky od postupu!
0-15
Do důležitého gamu vstupuje lépe Strýcová.
0:5
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
0:5
Následuje přestávka a výměna stran.
0:5
Opět čistou hrou bere Strýcová své soupeřce servis a dělí jí jediný game od postupu do druhého kola!
0-40
Tři brejkboly míří na konto české tenistky!
0-30
Barbora vede při servisu Bacsinszké už 0:30!
0-15
Fiftýn pro Strýcovou.
0:4
Ten také dokázala využít a jde do vedení již 4:0!
40-A
A pro změnu má Strýcová gembol!
40-40
Strýcová dokázala smazat brejkbol a vybojovala si shodu!
40-30
Je to nakonec ta druhá možnost!
30-30
Strýcová srovnává stav čtvrté hry, přijde gembol nebo brejkbol?
30-15
A Timea získává druhý fiftýn v řadě.
15-15
Bacsinszká tuto sérii hodně rychle stopla.
0-15
Šestý fiftýn v řadě pro Strýcovou.
0:3
0:3
0:3
Čistou hrou bere Strýcové své soupeřce již podruhé v druhém setu servis a ujímá se vedení 3:0!
0-40
Strýcová má další tři brejkboly, momentálně nedává soupeřce moc šancí!
0-30
Strýcová získává při servisu soupeřky další fiftýn.
0-15
Strýcová je momentálně hodně na koni!
0:2
Druhý gembol už Strýcová využívá, potvrzuje tak brejkbol a vede 2:0!
15-40
První fiftýn si v této hře zasloužila i Bacsinszká.
0-40
Rázem jsou na světě tři gemboly pro Barboru Strýcovou.
0-30
Další fiftýn putuje na konto české tenistky.
0-15
Strýcovou čeká další těžký úkol – potvrdit brejk!
0:1
Ten druhý už ale nikoliv a to znamená jediné! Strýcová bere hned v prvním gamu druhého setu své soupeřce servis a jde do vedení 1:0!
30-40
První brejkbol Bacsinszká smazala.
15-40
Strýcová má hned zkraje druhého setu dva brejkboly!
15-30
Po delší době se ke slovu přihlásila také Bacsinszká.
0-30
Další fiftýn pro Strýcovou, která je na příjmu!
0-15
Strýcová vstupuje lépe i do druhého setu.
5:7
Dnešní první čistá hra putuje na konto české tenistky, která díky tomu získává první sadu poměrem 7:5!
0-40
Barbora Strýcová si vybojovala hned tři setboly!
0-30
Strýcová jde krůček po krůčku za svým cílem!
0-15
Strýcová může v tomto gamu ukončit první set!
5:6
5:6
5:6
Třetí brejkbol v tomto gamu již Strýcová využila a vůbec poprvé se tak dnes ujímá vedení, konkrétně 6:5!
40-A
Další brejkbolová šance pro Barboru Strýcovou!
40-40
Ten druhý už je také minulostí, je tu shoda!
30-40
Ten první dokázala Timea smazat, co ten druhý?
15-40
A vzápětí už má Strýcová dva brejkboly!
15-30
Bacsinszká udělala svou již třetí dvojchybu!
15-15
Další fiftýn si už Bacsinszká pohlídala a srovnává stav jedenácté hry.
0-15
Strýcová je zřejmě hodně nabuzená úspěchem a dále pokračuje ve své jízdě.
5:5
A to se také Barboře podařilo díky esu! Vůbec poprvé si dnes udržela servis a srovnala na 5:5!
15-40
Strýcová má dokonce dva gemboly! To je velká šance ke srovnání.
15-30
Bacsinszká se ale rozhodně nedá lacino.
0-30
Strýcová získala i druhý fiftýn tohoto gamu.
0-15
Dobrý vstup Strýcové do další hry.
5:4
5:4
5:4
Také Strýcová znovu bere své soupeřce servis a snižuje na 4:5. Zatím se oběma tenistkám daří více na příjmu, pokud ale chce česká hráčka pomýšlet na zisk první sady, bude si muset udržet po přestávce svůj servis!
15-40
Menší zápletka je znovu na světě, Strýcová má dva brejkboly!
15-30
A následně se i česká tenistka dostává do vedení.
15-15
Strýcová s ní ale srovnává krok.
15-0
Bacsinszká vstupuje do tohoto veledůležitého gamu lépe.
5:3
A znovu jí k využití stačil hned ten první, Bacsinszká vede 5:3 a půjde servírovat na vítězství v setu!
40-15
Strýcové to dnes na servisu nejde, znovu má její soupeřka dva brejkboly!
30-15
Strýcová šla do výměny až přes druhý servis a toho soupeřka využívá.
4:3
A stejně jako její soupeřka, využívá hned ten první a snižuje tím na 3:4! Série ztracených servisů tak pokračuje!
15-40
Dva brejkboly má tentokrát i Barbora Strýcová!
15-30
Bacsinszká udělala svou dnešní druhou dvojchybu!
15-15
Strýcová vyrovnává stav této hry.
15-0
Dobrý vstup Bacsinszké do sedmého gamu.
4:2
A hned ten první využívá a znovu odskakuje soupeřce do vedení o dva gamy. Strýcová si tak dnes ještě nevyhrála podání!
40-15
Bacsinszká tentokrát udělala změnu a místo stavu 30:30 si vybojovala hned dva brejkboly.
30-15
Fiftýn pro švýcarskou hráčku.
15-15
Zatím se dnes jedná o velmi vyrovnané utkání, rozhodovat budou zřejmě jen maličkosti.
0-15
Strýcová se pokusí udržet si dnes poprvé servis.
3:2
3:2
3:2
Ano, Bacsinszká předvedla dvojchybu a Barbora Strýcová tak znovu získává zpět ztracený servis!
30-40
A Strýcová si dokonce vybojovala brejkbol, využije ho?
30-30
Ještě nebyl game, ve kterém by nebyl stav 30:30, ani pátý game není výjimkou.
30-15
Timea Bacsinszká by velmi ráda odskočila své soupeřce na rozdíl tří gamů, zatím si vede dobře.
15-15
Jenže další fiftýn už zase patří Timee.
0-15
Strýcová se znovu pokusí o brejk, začala dobře.
3:1
Napodruhé to již Švýcarce vyšlo a jde do vedení 3:1. Dosud jsme viděli pouze jedno udržené podání!
A-40
Jenže Bacsinszká si vybojovala druhý brejkbol v tomto gamu, co na to česká hráčka?
40-40
Strýcová odvrací brejkbol a je tu tak dnes poprvé shoda!
40-30
Ano, Bacsinszká si vybojovala znovu brejkbol!
30-30
A znovu ten ošemetný stav, přijde znovu brejkbol?
15-30
Strýcová tentokrát při svém servisu vede.
15-15
Napodruhé už to vyšlo a Strýcová srovnává.
15-0
Strýcová je u prvního servisu stále na 100 %, tentokrát jí ale ani první servis nepomohl.
2:1
2:1
2:1
Také Strýcová proměňuje hned první brejkbol a snižuje tak na 1:2.
30-40
Tentokrát se Strýcová dostává k brejkbolu, dokáže si vzít ztracený servis zpět?
30-30
Obě tenistky mají zřejmě rády drama a proto již potřetí bude další fiftýn velmi důležitý.
30-15
Jenže Bacsinszká jí rozhodně nedá nic zadarmo.
15-15
Strýcová by velmi ráda získala své ztracené podání zpět.
15-0
Švýcarská tenistka vstoupila do US Open rozhodně lépe, než její dnešní soupeřka, uvidíme, jestli jí to vydrží.
2:0
Bacsinszká to hned napoprvé zvládla a bere své soupeřce servis. Díky tomu vede již 2:0!
40-30
Bacsinszká se ale na rozdíl od své soupeřky dostává k brejkbolu. Bude úspěšná?
30-30
To jí Barbora nechce dovolit a stejně tak jako v prvním gamu, je tu stav 30:30.
30-15
Bacsinszká ale znovu vede, uvidíme, jestli se dostane k brejkbolu.
15-15
Druhý fiftýn už patří české tenistce.
15-0
Bacsinszká vede při podání soupeřky.
1:0
První game je minulostí, získává ho hráčka na servisu, tedy Bacsinszká.
40-30
Poprvé šla do výměny Bacsinszká přes druhý servis, i tak celou situaci zvládla a má gembol.
30-30
Strýcová srovnává a bude zajímavé pozorovat, jestli přijde gembol, nebo hned brejkbol.
30-15
Bacsinszká zatím všechny tři servisy zvládla napoprvé a i to je jeden z důvodů, proč vede 30:15.
15-15
Také Timea Bacsinszká si připisuje svůj první fiftýn.
0-15
První fiftýn utkání patří Barboře Strýcové.
0:0
Obě tenistky se již rozehrávají, brzy tak bude moci utkání na kurtu číslo 9 začít.
Los rozhodl, jako první půjde na servis Timea Bacsinszká.
Vzájemná bilance – Obě tenistky spolu na okruhu sehrály dosud dva zápasy. V obou se radovala z vítězství česká tenistka a pokaždé jí na to stačili pouze dva sety. Nutno však podotknout, že se jedná o výhry z roku 2008, respektive 2010. Bookmakeři pro dnešní zápas více věří Bacsinszké.
Barbora Strýcová – O tři roky starší tenistce patří v žebříčku WTA 42. pozice. Do hlavní soutěže se Barbora dostala poosmé v kariéře. Dosud nejlepšího výsledku ale dosáhla teprve vloni, když vypadla ve třetím kole na raketě Bouchardové. Také Strýcovou jsme mohli naposledy vidět v New Havenu. Tam sice prošla v prvním kole celkem hladce přes Giorgiovou, ve druhém ale nestačila na Tsurenkovou.
Timea Bacsinszká – Šestadvacetiletá švýcarská tenistka zavítala na US Open coby 14. hráčka žebříčku WTA. V hlavní soutěži startuje již posedmé v kariéře. Dosud se nejdále podívala v roce 2008, kdy vypadla ve třetím kole. Vloni se jí osudným stalo kolo druhé. Timea Bacsinszká nemá v poslední době nějak oslnivou formu, na posledních třech turnajích vždy vypadla v prvním kole. Naposledy tomu tak bylo na raketě Garciaové v New Havenu. Uvidíme, jestli se jí dnes podaří tuto černou sérii ukončit.
Dobré odpoledne přeji všem příznivcům tenisu. Poslední grandslamový turnaj se pomalu začíná rozjíždět a my budeme dnes svědky utkání prvního kola, ve kterém na sebe narazí Timea Bacsinszká s Češkou Barborou Strýcovou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.