24. 9. • 18:00
Jablonec vs. Plzeň Jablonec vs. Plzeň Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
Jablonec
Jablonec
3:0
ONLINE
24. 9.
18:00
Plzeň
Plzeň
23. 9. • 18:00
Slavia vs. Bohemians 1905 Slavia vs. Bohemians 1905 Eden Aréna, Praha-Vršovice Eden Aréna, Praha-Vršovice
Slavia
Slavia
1:0
ONLINE
23. 9.
18:00
Bohemians 1905
Bohemians 1905
22. 9. • 19:00
Sparta vs. Liberec Sparta vs. Liberec Generali Arena, Praha-Bubeneč Generali Arena, Praha-Bubeneč
Sparta
Sparta
4:1
ONLINE
22. 9.
19:00
Liberec
Liberec
22. 9. • 15:00
Olomouc vs. Dukla Olomouc vs. Dukla Andrův stadion, Olomouc (kapacita: 12 566 míst) Andrův stadion, Olomouc (kapacita: 12 566 míst)
Olomouc
Olomouc
1:0
ONLINE
22. 9.
15:00
Dukla
Dukla
22. 9. • 17:00
Karviná vs. Příbram Karviná vs. Příbram Městský stadion Karviná, Karviná Městský stadion Karviná, Karviná
Karviná
Karviná
4:1
ONLINE
22. 9.
17:00
Příbram
Příbram
21. 9. • 18:00
Zlín vs. Ostrava Zlín vs. Ostrava Stadion Letná, Zlín Stadion Letná, Zlín
Zlín
Zlín
1:2
ONLINE
21. 9.
18:00
Ostrava
Ostrava
22. 9. • 17:00
Opava vs. Teplice Opava vs. Teplice Městský fotbalový stadion, Brno Městský fotbalový stadion, Brno
Opava
Opava
2:0
ONLINE
22. 9.
17:00
Teplice
Teplice
22. 9. • 17:00
Ml. Boleslav vs. Slovácko Ml. Boleslav vs. Slovácko Adidas Aréna, Mladá Boleslav Adidas Aréna, Mladá Boleslav
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
5:1
ONLINE
22. 9.
17:00
Slovácko
Slovácko
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 11 9 0 2 27:7 27
2.  Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3.  Sparta 11 7 2 2 19:7 23
4.  Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5.  Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6.  Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7.  Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8.  Bohemians 1905 11 4 3 4 11:12 15
9.  Ml. Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10.  Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11.  Karviná 11 3 1 7 14:21 10
12.  Opava 11 3 1 7 11:19 10
13.  Teplice 11 2 3 6 12:20 9
14.  Olomouc 11 3 0 8 10:21 9
15.  Slovácko 11 3 0 8 11:24 9
16.  Dukla 11 2 1 8 9:21 7

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 11
2.  Michael Krmenčík Plzeň 7
3.  Jean-David Beauguel Zlín 6
4.  Benjamin Tetteh Sparta 5
5.  David Vaněček Teplice 5
6.  Milan Baroš Ostrava 4
7.  Dame Diop Ostrava 4
8.  Martin Doležal Jablonec 4
9.  Guélor Kanga Sparta 4
10.  Jan Matoušek Příbram 4
11.  Roman Potočný Liberec 4
12.  Miroslav Slepička Příbram 4
13.  Miroslav Stoch Slavia 4
14.  Tomáš Wágner Karviná 4
15.  Lukáš Budínský Karviná 3
16.  Jan Chramosta Jablonec 3
17.  Antonín Fantiš Příbram 3
18.  Martin Fillo Ostrava 3
19.  Jakub Hora Teplice 3
20.  Josef Hušbauer Slavia 3
21.  Nemanja Kuzmanović Opava 3
22.  Roman Květ Příbram 3
23.  Lukáš Masopust Jablonec 3
24.  Martin Nešpor Olomouc 3
25.  Tomáš Poznar Zlín 3
26.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
27.  Ivan Schranz Dukla 3
28.  Milan Škoda Slavia 3
29.  Nicolae Stanciu Sparta 3
30.  Josef Šural Sparta 3
31.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 3
32.  Stanislav Tecl Slavia 3
33.  Michal Trávník Jablonec 3
34.  Alexandru Baluta Slavia 2
35.  Lukáš Bartošák Zlín 2
36.  Vladimír Coufal Slavia 2
37.  Vlastimil Daníček Slovácko 2
38.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
39.  David Houska Olomouc 2
40.  Jan Kuchta Slovácko 2
41.  Ondřej Kúdela Slavia 2
42.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 2
43.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
44.  Róbert Matejov Zlín 2
45.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
46.  Jakub Nečas Bohemians 1905 2
47.  Jan Pázler Liberec 2
48.  Jakub Plšek Olomouc 2
49.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 2
50.  David Puškáč Opava 2
51.  Eric Ramírez Karviná 2
52.  Jakub Řezníček Plzeň 2
53.  Tomáš Smola Opava 2
54.  Tomáš Souček Slavia 2
55.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 2
56.  Patrik Žitný Teplice 2
57.  Jaromír Zmrhal Slavia 2
58.  Emmanuel Antwi Příbram 1
59.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
60.  Frederik Bilovský Dukla 1
61.  Jan Bořil Slavia 1
62.  Aleš Čermák Plzeň 1
63.  Alexandru Chipciu Sparta 1
64.  Uroš Djuranović Dukla 1
65.  David Douděra Dukla 1
66.  Ján Ďurica Dukla 1
67.  Pavel Dvořák Olomouc 1
68.  Martin Frýdek Sparta 1
69.  Michal Frydrych Slavia 1
70.  Zoran Gajič Zlín 1
71.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
72.  Martin Hašek Bohemians 1905 1
73.  Matěj Helebrand Opava 1
74.  Tomáš Holeš Jablonec 1
75.  Lukáš Holík Dukla 1
76.  Daniel Holzer Ostrava 1
77.  Tomáš Hořava Plzeň 1
78.  Jan Hošek Teplice 1
79.  Petr Hronek Zlín 1
80.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
81.  Matěj Hybš Liberec 1
82.  Alexander Jakubov Zlín 1
83.  Václav Jemelka Olomouc 1
84.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
85.  Vladimir Jovović Jablonec 1
86.  Václav Juřena Opava 1
87.  Tomáš Jursa Opava 1
88.  Taras Kačaraba Liberec 1
89.  Joel Ngandu Kayamba Opava 1
90.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
91.  Martin Koscelník Liberec 1
92.  Filip Kubala Slovácko 1
93.  David Lischka Jablonec 1
94.  Tomáš Malinský Liberec 1
95.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
96.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
97.  Ruslan Mingazov Příbram 1
98.  Jan Moravec Karviná 1
99.  Jan Navrátil Slovácko 1
100.  Peter Olayinka Slavia 1
101.  Filip Oršula Liberec 1
102.  Filip Panák Karviná 1
103.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
104.  Jakub Považanec Jablonec 1
105.  Roman Procházka Plzeň 1
106.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
107.  Jan Rezek Příbram 1
108.  Radim Řezník Plzeň 1
109.  Lukáš Sadílek Slovácko 1
110.  Petr Ševčík Liberec 1
111.  Martin Šindelář Ostrava 1
112.  Rudolf Skácel Příbram 1
113.  Martin Sladký Olomouc 1
114.  Vojtěch Smrž Karviná 1
115.  Jan Sýkora Slavia 1
116.  Daniel Tetour Dukla 1
117.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
118.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
119.  Jan Záviška Bohemians 1905 1
120.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze