Příbram má Nevese ze Slavie, sejdou se tu i dvojčata Krbečkovi | iSport.cz
Jan Podroužek
15. července 2014 • 13:24

Příbram má Nevese ze Slavie, sejdou se tu i dvojčata Krbečkovi

Příbram hlásí zvučné posily
TOP VIDEA
LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček LIGOVÝ INSIDER: Škoda měl být v základu, návrat Dočkala odnese Sáček
Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2 Kometa Brno - Mountfield HK: Smoleňák prostřelil Čiliaka a vyslechl si nadávky, 0:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Všechno jinak. Příbram mění stanovisko a uvádí své nové dvě posily. Na roční hostování přichází ze Slavie obránce Fernando Neves, dvouletý kontrakt s roční opcí podepsal brankář Lukáš Krbeček, který se v mužstvu potká se svým dvojčetem Tomášem.„I když jsme před týdnem avizovali, že tihle hráči nepřijdou, civilní i fotbalový život je plný zvratů a to se teď potvrdilo,“ vysvětlil jiné rozhodnutí generální ředitel Příbrami Petr Větrovský.

Neves i Krbeček se zhruba před měsícem zapojili s klubem do přípravy. Kapverdský obránce se v klubu znovu potká s Dominikem Krautem a Tomášem Pilíkem, které zná z Baníku Ostrava.

„Mám rád takové týmy jako Příbram, agresivní, je nesmírně těžké takového soupeře porazit. Proto jsem rád, že tu můžu působit,“ těší Nevese, kterého ve Slavii nepotřebují.

 


Články odjinud


Články odjinud