Tvrdík "veršoval" o Buchovi i posile s číslem 7. Ronaldo, smáli se fanoušci | iSport.cz
10. července 2018 • 04:55

Tvrdík "veršoval" o Buchovi i posile s číslem 7. Ronaldo, smáli se fanoušci

Autor: ,
TOP VIDEA
Jágr se po roce vrátil na led a přispěl k výhře nad Havířovem. Co ukázal? Jágr se po roce vrátil na led a přispěl k výhře nad Havířovem. Co ukázal?
Dukla - Sparta: Tetteh po Hanouskově centru otáčí skóre! Letenští vedou 3:2 Dukla - Sparta: Tetteh po Hanouskově centru otáčí skóre! Letenští vedou 3:2
VŠECHNA VIDEA ZDE

Předseda představenstva Slavie Praha Jaroslav Tvrdík v pondělí opět „zaperlil“ na svém twitterovém účtu. V jednom příspěvku dokázal zareagovat na odchod dvacetiletého záložníka Pavla Buchy do Viktorie Plzeň, a zároveň požádal slávistické příznivce, aby drželi klubu palce v záležitosti příchodu nové posily, která by měla nosit sešívaný dres s číslem 7.V příspěvku, který zní doslova poeticky, vyzývá Jaroslav Tvrdík hráče, kteří nehodlají ctít červenobílé slávistické barvy a jejich hvězdu, ať si raději hledají své místo v jiném klubu. S největší pravděpodobností tím naráží na přestup Pavla Buchy, který Slavii vypověděl smlouvu a jako volný hráč podepsal čtyřletou smlouvu s Viktorií Plzeň.

Vyhrocený spor dokonce vedl k tomu, že Jaroslav Tvrdík a Slavia ukončili spolupráci s agenturou Sport Invest, která právě dvacetiletého Buchu zastupuje. V kauze je nyní na tahu Slavia, která se nejspíše obrátí na Sbor rozhodců FAČR, který rozhoduje spory mezi hráči a kluby.

V druhé části své „chvilky poezie“ předseda představenstva Slavie promlouvá k fanouškům. Prosí je, aby drželi Slavii palce v jednáních s novou posilou, která by následně oblékla sešívaný dres s číslem 7.

Vzhledem k okolnostem, které v současné době hýbou fotbalovým světem, zareagovali fanoušci po svém a někteří s nadsázkou očekávají příchod Cristiana Ronalda. Jiní jsou si téměř jistí angažováním egyptského reprezentanta, který se objevil i na mistrovství světa v Rusku, Mahmouda Trezegueta. O možném transferu už informoval deník Sport.

V tureckém klubu Kasimpasa, kde momentálně působí, totiž právě dres se sedmičkou obléká...

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud