Vácha zůstává ve Spartě. Na Letné prodloužil smlouvu do léta 2020 | iSport.cz
10. ledna 2019 • 21:05

Vácha zůstává ve Spartě. Na Letné prodloužil smlouvu do léta 2020

SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas SESTŘIH: Slavia - Ústí n. L. 8:0. Lídr ligy nastřílel sedm gólů za druhý poločas
Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu Na Lapači to zase žije! Podívejte se, jak se Vsetín dere zpět mezi elitu

Záložník Lukáš Vácha bude i nadále působit ve Spartě. Letenský klub dnes na svých internetových stránkách informoval o tom, že s devětadvacetiletým fotbalistou a osminásobným českým reprezentantem podepsal novou smlouvu do konce června 2020.

Vácha přišel na Letnou před pěti lety po zisku titulu s Libercem. Se Spartou poté hned v následující sezoně získal double za titul a triumf v poháru. V minulém ročníku i kvůli opakovaným zdravotním problémům odehrál za Spartu jediný zápas a další tři přidal během hostování ve Slovanu. Do čtyř utkání zasáhnul ve Spartě i v podzimní části probíhajícího ročníku.

Kromě Sparty nastupoval Vácha také ve Slavii, Ostravě a Liberci, se kterým v sezoně 2011/12 získal titul. V reprezentaci nastoupil k osmi utkáním; naposledy se v národním týmu objevil v červnu 2015 při prohře 1:2 na Islandu v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy.

Hašek, Lischka i Hanousek poprvé v dresu Sparty: Jak si vedli podle kouče Horňáka?
720p 360p

SESTŘIH: Sparta - České Budějovice 3:1. Rudí nezaváhali, pálil Stanciu a mladíci
720p 360p

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2