4. listopadu 2015 • 12:56

Válka trvá. Fanoušci City vybučeli hymnu Ligy mistrů PÍSEMNĚ

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsou vynalézaví a nehodlají se vzdát. Fanoušci Manchesteru City přišli na další způsob, jak dát najevo svůj odpor vůči UEFA. Už dříve bučeli při hymně Ligy mistrů, za což však hrozí jejich klubu postih. Při úterním utkání v Seville zkusili protestovat také trochu jiným způsobem.Hodinu před výkopem, když známá znělka zazněla na stadionu poprvé, fanoušci bučeli ještě zřetelně nahlas. Když došlo na další přehrání těsně před začátkem zápasu, vytasili se s písemným bučením. V ruce drželi papíry s písmeny BOO a bučení pravděpodobně také zaznělo z jejich hlasivek. „Kvůli hlasité hudbě z reproduktorů však bylo přehlušeno,“ referoval zpravodaj listu Daily Telegraph z utkání, které skončilo vítězstvím lídra anglické Premier League 3:1.

Již před zápasem příznivce v jejich počínání podpořil i trenér Manuel Pellegrini. „Myslím, že má každý právo bučet, nebo protestovat proti různým věcem,“ řekl chilský kouč. Ještě přímější byl kapitán Vincent Kompany, který disciplinární řízení považuje za „vtip.“ „Není nic svatého na hymně Ligy mistrů,“ sdělil novinářům.

Jasno o tom, zda čeká Manchester City nějaký postih, bude za dva týdny po zasedání disciplinární komise UEFA.

Fanouškům Manchesteru City se nelíbí praktiky UEFA
Fanouškům Manchesteru City se nelíbí praktiky UEFA

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata: 
 Klasická verze
Mobilní verze