Nádherné góly! Gareth Bale kopíroval Ronalda a fanoušci Realu šíleli

Autor: rjm
0
SESTŘIH: Chelsea - West Ham 5:0. Souček s Coufalem u dalšího debaklu
SESTŘIH: Dallas - Vegas 2:1. Faksa rozhodl o postupu

VIDEO | Real Madrid za Cristiana Ronalda a Garetha Balea utratil miliardy korun. Když ale tihle dva fotbaloví kouzelníci začnou úřadovat na hřišti, každému je jasné, proč „Bílý balet“ utratil za hvězdy hotový poklad. Při utkání Betisu Sevilla s Realem se trefil nejdřív parádně Ronaldo, aby jej za chvíli napodobil nádhernou ranou Bale. A fanoušci madridského týmu šíleli. Real pak vyhrál vysoko 5:0 a dotáhl se na vedoucí duo Barcelona - Atlético Madrid.

Pastva pro oči, paráda, neskutečná nádhera. Cristiano Ronaldo poslal Real Madrid na půdě Betisu do vedení nádhernou ranou. Převzal přihrávku ve středu hřiště, chvíli běžel a pak práskl pravačkou do míče.

Gólman Sevilly se proměnil v solný sloup a jen zíral, jak pumelice končí za jeho zády. Pak jen bezmocně máchl rukou a šel lovit míč ze sítě. Proti ráně značky CR7 mířící pod břevno neměl nárok.

Druhou parádu si připravil na 25. minutu zápasu Gareth Bale. Ten se postavil k trestnému kopu a levačkou poslal míč přes zeď. Gólman Betisu se opět proměnil v diváka a pouze sledoval, jak se vlní síť za jeho zády. Bale parádní trefou jako by okopíroval gól portugalského držitele Zlatého míče.

Hráčí „Bílého baletu“ tentokrát celí v modrém se pro změnu hrnuli za úspěšným střelcem. Fanoušci Realu si na tribunách užívali radosti.

Ještě v prvním poločase přidal třetí trefu vítězů Benzema (byl to jeho stý zásah Benzemy za Bílý balet). Po přestávce pečetili vítězství favorita Di María a Morata.

20. Real Betis 38 6 7 25 36:78 25

Cristiano Ronaldo je po zisku Zlatého míče k neudržení. V Seville dal nádherný gól Betisu