15. srpna 2008 • 19:42

Liberec kraloval na hradeckém ledě

Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Hokejisté Liberce vyhráli ve svém závěrečném vystoupení v Tipsport Cupu na ledě Hradce Králové vysoko 7:0. Bílí Tygři si v tabulce polepšili, ale naději na postup do semifinále už neměli.

Hradec Králové skončil ve skupině C bez bodu poslední.

Liberec získal v úvodní třetině dvoubrankové vedení díky Bartovičovi a Zíbovi, v druhé třetině se prosadili Krstev a Nedorost. Debakl Hradce pak v závěrečné části dovršili dvěma góly Procházka a jedním Pletka.

Severočechy nyní čeká turné ve Švýcarsku. V úterý nastoupí Liberec na ledě Bielu, potom sehraje na turnaji v Yverdonu zápasy s Eisbären Berlín, Davosem a duel o konečné umístění.

Výsledek - skupina C:
Hradec Králové - Bílí Tygři Liberec 0:7 (0:2, 0:2, 0:3)
Branky: 56. a 60. S. Procházka, 11. Bartovič, 20. Zíb, 31. Krstev, 37. V. Nedorost, 58. Pletka.