Beachvolejbaloví šampioni Alison a Bruno se před Ostravou rozešli | iSport.cz
23. května 2018 • 21:56

Beachvolejbaloví šampioni Alison a Bruno se před Ostravou rozešli

Autor:
Úřadující olympijští vítězové v beachvolejbalu Brazilci Alison a Bruno nepřijedou jako společná dvojice na turnaj Světového okruhu do Ostravy. Po čtyřech a půl letech se rozešli. Bruno se vrátil k bývalému partnerovi Pedrovi, Alison spoluhráče teprve bude hledat.


Ostravský turnaj, který začne v Dolních Vítkovicích 20. června, je nejbližší významnou akcí v kalendáři Světového okruhu. "Jak to bude, to je zatím těžké říct. Ale oba začneme od nuly. Popřemýšlím teď o budoucnosti, brzy začne olympijská kvalifikace a cílem je určitě Tokio 2020," řekl Alison pro web mezinárodní federace FIVB.

Společně s Brunem dominovali sezonám 2015 a 2016. Stali se mistry světa, vyhráli doma olympijský turnaj a dvakrát získali zlato na finále Světového okruhu. V posledních měsících se však výkonnostně trápili. Od vítězných her v Riu de Janeiro vybojovali jen dva tituly a dva bronzy.

Letos odehráli pouze tři turnaje a získali jen bronz na čtyřhvězdičkové akci v Číně. "Prožili jsme spolu skvělé roky, ale je konec. Shodli jsme se, že pro oba nastal čas hledat nové výzvy," dodal Alison.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud