8. prosince 2017 • 16:35

Z tělocvičny mezi hvězdy O2 areny. Drobné chyby tam byly, hodnotil Kincl

Autor: ,
TOP VIDEA
Ronaldo na MS řádí jako zamlada. Co stojí za jeho skvělou formou? Ronaldo na MS řádí jako zamlada. Co stojí za jeho skvělou formou?
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Velterová váha patří na české MMA scéně především Patriku Kinclovi. Královéhradecký bojovník potvrdil svou velkou formu v jednom z hlavních zápasů XFN 6, kde v prvním kole na technický knokaut vyřídil Brazilce Vitora Nóbregu. Po zápase ocenil především skvělou diváckou kulisu, galavečeru totiž přihlíželo sedm a půl tisíce diváků.Kincl stihl svým fanouškům udělat radost ještě před zápasem, do oktagonu jej totiž za zvuků pecky Where Is My Mind od Pixies doprovodily čtyři nemocné děti, které podporuje nadace Kapka naděje. S tou XFN nově spolupracuje. "Pořád se snažíme něco vymýšlet, pomáhat dalším. Příště se zase můžete těšit na něco jiného," nastínil osmadvacetiletý bijec s úsměvem.

Samotný boj pak byl jasnou záležitostí, Kincl Nóbregu ubil do konce prvního kola, a to i přes zranění nohy. "Spokojený jsem, až na tu rozseklou nohu, která mě teď na chvíli zabrzdí. Drobné chyby tam byly, ale jsem rád, že se mi podařilo vyhrát," prohlásil po zápase.

CELÝ FIGHT | Patrik Kincl vs. Vitor Nóbrega

CELÝ FIGHT Patrik Kincl vs. Vitor Nóbrega: Kincl nastoupil originálně, pak uspěl proti Brazilci
720p 360p

Galavečer XFN 6 sledovala nabitá O2 arena, bojovníky podpořilo sedm a půl tisíce fanoušků. "Já jsem začínal ve školních tělocvičnách a obecních domech. A teď jsem před sedmi tisíci lidmi v O2 areně. Co může být lepšího? Jsem rád, že mohu být u vývoje českého MMA, prohlásil pyšný vítěz předposledního zápasu večera.

Patrik Kincl si ještě před hlavním tahákem tipl výsledek zápasu svých dvou kamarádů, Petra "Pína" Ondruše a Karlose "Terminátora" Vémoly. "Stylově má navrch určitě Vémola," zhodnotil, a jeho tip byl nakonec správný, první čech v UFC vyhrál už na konci prvního kola na škrcení.

Kincl žasl nad diváckou kulisou. Jsem rád, že můžu být u vývoje českého MMA, hlásí
720p 360p

Témata:  sport, mma, XFN, Patrik Kincl
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze