Marián Šustr
6. prosince 2023 • 18:00

Lengál otevřeně o výchově synů nebo trashtalku: S Keitou jedině o titul

Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Moravec o Holmenkollenu: Mekka biatlonu. Krátký trika a už je cítit přicházející jaro
Soukalová s hvězdami. Květiny pro Wiererovou, Bö vysekl kompliment
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohrál čtyřikrát v řadě, načež předvedl kariérní obrat a stal se bojovníkem roku. Vlado Lengál v posledních dvou letech dominuje domácí bojové scéně. Na vlně dvanácti výher se stal neporaženým českým šampionem v boxu a v Oktagonu se probojoval do elitní top desítky. V podcastu Fight! pro iSport.cz promluvil o příštím soupeři, titulové šanci, výchově a trénování synů i hranicích trashtalku.Opustil svět mezi provazy a naplno se oddal boji v kleci. Neporažený boxer Vlado Lengál vybojoval v profesionálním ringu perfektní sérii dvanácti výher a titul českého šampiona. Nyní se však plně oddal MMA, kde plánuje uzmout prestižní pás Oktagonu.

V sobotu 9. prosince musí překonat Samuela Barka, aby vystřelil na špičku pérové divize. „Můj zápas je trochu zastíněn dvěma titulovými bitvami. Na druhou stranu je to příležitost vedle vyzyvatelů zazářit a ukázat, že patřím na vrchol žebříčku,“ vypráví Lengál.

Před důležitým duelem promluvil i o výchově synů, které také trénuje. „Jsem rád, že vedu tréninky dětí a mohu se tak věnovat i mým klukům. Doma jsem kamarádský, ale v tělocvičně musím být přísný a tvrdý. Už se dokonce stalo, že mi na tréninku řekli „Pane trenére“,“ směje se čtyřiatřicetiletý bijec. „Synům chci být vzorem i na jejich sportovní cestě.“

Další témata v podcastu Fight!

  • Zápas s Keitou
  • Souboje celebrit a bizarních osobností
  • Hranice trashtalku
  • Problémy a budoucnost českého boxu
  • Osobní problémy provázející sérii čtyř proher

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud