2. března 2016 • 19:48

Máma Soukalové prožívá závody u počítače. Jak fandí své dceři?

Autor:
720p480p360p240p
Máma Soukalové prožívá závody u počítače. Jak fandí své dceři?
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už ve čtvrtek se naplno rozjede biatlonové mistrovství světa, začíná se smíšenými štafetami. Gabriela Soukalová starší, matka nejlepší české závodnice, v rozhovoru pro iSport TV popisuje, jak fandí své dceři. Aktuální šampionát si vychutná z pohodlí domova před obrazovkou počítače.Soukalová starší, sama bývalá úspěšná závodnice na lyžích a olympijská medailistka, závody své dcery sleduje velmi pozorně. Jak vidí české šance v prvním závodě, smíšené štafetě?

"Jsou to srdcaři, dávají tomu maximum a chtějí, mají na to," věří českému týmu. Štafetový závod prožívá ještě víc, než když její dcera vyráží do individuálních bojů. "Jede za tým, člověk z toho má větší nervy. Přeji si, aby to nezkazila, neměla trestná kola. Doufám, že to dopadne dobře," přeje si Soukalová.

Gabriela Soukalová momentálně vede Světový pohár, na šampionát do Norska odletěla jako velá favoritka. "Manžel kouká na televizi, já sedím u počítače. Já řvu tam, on tady, ale doplňujeme se. Když Gábina vyhraje, dáme si skleničku šampaňského, to je všechno," prozradila Soukalová starší, jak v její domácnosti prožívají úspěchy své šikovné dcery.

Máma Soukalové prožívá závody u počítače. Jak fandí své dceři?
720p 480p 360p 240p

Více o MS v biatlonu čtěte ZDE »

 
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze