16. listopadu 2015 • 16:24

Bouřlivé oslavy, TOP zápas kariéry. Co v Češkách zanechal Fed Cup?

Autor: ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka zářil i přes čtyři inkasované góly
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Počtvrté v pěti letech získaly tenisový Fed Cup. Každý velký triumf českých reprezentantek byl zajímavým unikátem. První bitva v Rusku, dvě velké show proti Srbsku i Německu, naposledy víkendové drama s Ruskem. Jak na právě skončené finále vzpomínají samotné aktérky? Jak probíhaly oslavy? Podívejte se na rozhovory s Petrou Kvitovou, Lucií Šafářovou, Barborou Strýcovou a Karolínou Plíškovou.


REKLAMA
digi tv

Každá z hráček si z úžasného víkendu odnese jinou vzpomínku. Petra Kvitová získala důležitý první bod a do posledního dechu bojovala s Marií Šarapovovou. Lucie Šafářová prožívala lehkou bezmoc, když svým parťačkám kvůli zranění nemohla pomoct na kurtu.

Karolína Plíšková si bude určitě dlouho přehrávat nejhezčí dny sportovní kariéry. Z předpokládané pozice náhradnice nastoupila do obou dvouher i závěrečné čtyřhry a pomohla Česku ke klíčovým dvěma bodům. Barbora Strýcová si jistě vzpomene na úchvatného debla a stejně jako ostatní na následné oslavy, které trvaly až do ranních hodin.

Den po velkém triumfu se české tenistky sešly na Hradčanském náměstí, aby zapózovaly s vítěznou trofejí, Vedle toho i odpovídaly na dotazy novinářů. Podívejte se, co prozradily do kamer iSport TV.

Plíšková ve Fed Cupu odehrála nejdůležitější zápasy kariéry

Strýcová: Oslavy byly bujaré, hodně jsme tancovali

Kvitová slavila čtvrtý Fed Cup: Vždycky je to speciální

Zraněná Šafářová fandila na lavičce: Holky hrály úžasně

Český fedcupový tým s vítěznou trofejí během focení na Pražském hradě
Český fedcupový tým s vítěznou trofejí během focení na Pražském hradě

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, tenis, Fed Cup, česko, rusko
 Klasická verze
Mobilní verze