2. června 2017 • 16:13

Tajná zbraň Plíškové, má u kurtu dva papíry od trenéra. Co jí píše?

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka Gólparáda v podání Nicolae Stancia - učebnicový přímák i nechytatelná dělovka
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
VŠECHNA VIDEA ZDE

Před každým zápasem trenér David Kotyza sedne a krasopisně popíše dva listy papíru. Své svěřenkyni Karolíně Plíškové vymyslí k zápasu poznámky, která si tenistka podle potřeby může přečíst.


REKLAMA
digi tv

Na Roland Garros turnajová dvojka vytáhla na lavičce o pauze z tašky poznámky v obou odehraných zápasech. "A vždycky, když jsem to vytáhla, tak se mi začalo dařit. Asi to budu muset vyndávat častěji," usmála se pětadvacetiletá Plíšková.

"Jednu část má technicko-taktickou a jednu mentální," prozradil Kotyza, co hráčce na "taháky" píše. "Je to takový střípek naší spolupráce," doplnil.

V utkání je na Plíškové, jestli poznámky využije. "Když si nevím rady, podívám se. Jsou tam postřehy z tréninku o mně i o soupeřce," řekla. Trenér sestavuje na každý zápas nové listy. "Věci se opakují, ale pokaždé jsou napsané trošku jinak."

Televizní záběry odhalily, jak jsou taháky úhledně napsané. Vypadají skoro jako básničky či notový zápis. "On je pečlivý, abych to přečetla," řekla Plíšková. Stejné to bude i v sobotu při utkání třetího kola proti Němce Carině Witthöftové.

Česká tenistka Karolína Plíšková se raduje z postupu do druhého kola French Open
Česká tenistka Karolína Plíšková se raduje z postupu do druhého kola French Open

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze