Wimbledon: První Ital ve finále vyzve Djokoviče. Peschkeová padla

Autor: iSport.cz, jj
0
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen

Novak Djokovič vs. Matteo Berrettini. To je složení wimbledonského finále v mužském singlu. Obhájce titulu z roku 2019 Djokovič v semifinále udolal po tuhém boji Kanaďana Denise Shapovalova 7:6 (3), 7:5 a 7:5. Berrettini se jako první Ital v historii dostal do finále Wimbledonu po výhře nad přemožitelem Rogera Federera Hubertem Hurkaczem z Polska 6:3, 6:0, 6:7 a 6:4. Před branami finále skončila Květa Peschkeová, která po boku Němce Kevina Krawietze v mixu v den svých 46. narozenin padla s britským párem Salisbury/Dartová 2:6, 6:4 a 4:6.

ONLINE PŘENOS - Wimbledon, komentovaný ONLINE
Všechny dny
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě Česká účast
Barbora Krejčíková Barbora Krejčíková Jan Jaroch, redaktor Sportu v Londýně Jan Jaroch, redaktor Sportu v Londýně Karolína Plíšková Karolína Plíšková Novak Djokovič Novak Djokovič Petra Kvitová Petra Kvitová Roger Federer Roger Federer

Novak Djokovič

Hotovo, Novak Djokovič zůstává wimbledonským šampionem!

17:50
11. 7. 2021

Novak Djokovič udělal další krok k wimbledonskému triumfu! Třetí set opět vyhrál 6:4 a vede 2:1.

17:03
11. 7. 2021

Teď už to ale Novak Djokovič zvládl a získává druhý set se skóre 6:4! Wimbledonské finále je tedy srovnané.

16:20
11. 7. 2021

Mateo Berrettini vyhrál tie-break se skóre 7:4 a získává první set wimbledonského finále!

15:10
11. 7. 2021

Finále začíná, na podání jako první Novak Djokovič, světová jednička!

14:50
11. 7. 2021

Hezký den, Wimbledon dnes čeká vrchol! Ve finále mužské dvouhry se utká Srb Novak Djokovič s Italem Mateem Berrettinim. Zápas začíná krátce po třetí hodině.

Zprávy ze dne 10. 7. 2021
17:05
10. 7. 2021
Karolína Plíšková

Karolína Plíšková prohrává i druhé grandslamové finále kariéry ve třech setech. Tentokrát s Bartyovou 3:6, 7:6, 3:6.

17:04
10. 7. 2021

A napodruhé už to zvládá - Ahleigh Bartyová je šampionkou Wimbledonu 2021.

Šťastná vítězka Wimbledonu 2021 Ashleigh Bartyová
16:27
10. 7. 2021
Jan Jaroch, redaktor Sportu v Londýně

Karolína se teď musí cítit skvěle, prohrávala 3:6, 1:3, Australanka šla i servírovat na zápas za stavu 5:6. Češka ale vydržela silná a teď musí mít psychicky navrch.

Karolíně Plíškové držel palce její tým v čele s manažerem a manželem Michalem Hrdličkou a koučem Saschou Bajinem
16:25
10. 7. 2021

Karolína Plíšková získává druhý set v tiebreaku.

Velká radost Karolíny Plíškové poté, co se dokázala vrátit do zápasu
16:18
10. 7. 2021

A nezvládá to, dělá kupu chyb - 6:6, jde se do tiebreaku!

15:38
10. 7. 2021

Konec prvního setu. Bartyová ho nad Plíškovou získala poměrem 6:3.

Zprávy ze dne 9. 7. 2021
22:56
9. 7. 2021

Květa Peschkeová si finále mixu nakonec nezahraje, spolu s Kevinem Krawietzem padli v rozhodujícím setu semifinále 4:6 s domácím párem Dartová, Salisbury.

20:40
9. 7. 2021

Novak Djokovič si zahraje sedmé finále Wimbledonu a jedna výhra ho dělí od třetího titulu v řadě! První hráč světa udolal Kanaďana Denise Shapovalova 7:6 a dvakrát 7:5.

17:20
9. 7. 2021

Italský tenista Matteo Berrettini v semifinále Wimbledonu porazil 6:3, 6:0, 6:7 a 6:4 Poláka Huberta Hurkacze a zahraje si první grandslamové finále.

Matteo Berrettini slaví svůj postup do finále Wimbledonu po výhře nad Polákem Hubertem Hurkaczem
Zprávy ze dne 8. 7. 2021
18:24
8. 7. 2021

KONEC! Karolína Plíšková je poprvé v kariéře ve finále Wimbledonu.

18:16
8. 7. 2021

4:3, nevadí. Ještě dva obhájené servisy a bude to dobré. Sabalenková měla zatím za celý zápas jediný brejkbol. VYDRŽET!

Karolína Plíšková v semifinále Wimbledonu proti Aryně Sabalenkové
18:01
8. 7. 2021

Čistý game a je to 2:0. Sabalenkové už pomalu začínají pochodovat nervy.

Karolína Plíšková se raduje ze zisku druhého setu v semifinále proti Sabalenkové
17:52
8. 7. 2021

Nádhera. Karolína se vykřesala ze stavu 0:30 a forhendovým winnerem proměnila první setbol - 6:4. I třetí vzájemný zápas těchto hráček jde do třetího setu.