Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Rozhodčí Drachta ukončil dnešní utkání, ve kterém Asteras Tripolis zvítězil nad APOELem 2:0. Oba góly padly v prvním poločase a postaral se o ně Bertoglio a Giannou. Zápas zrovna k těm atraktivním nepatřil a ve druhém poločase byl skoro na půl hodiny i přerušen. Nicméně dohrál se a Asteras si na své konto připsal důležité 3 body.
90+3
90+3
Domácí tým šel do protiútoku, na jehož konci byl Hamdani, ale ten pálil nepřesně.
90+2
Hosté zahrávali rohový kop, ale ze standardní situace vůbec nic nevytěžili.
90+2
Vander se dostal do střelecké pozice, ale balon do brány dostat nedokázal.
90
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90
Mazza se ocitl v ofsajdu a sudí musel útočnou akci Asterasu přerušit.
84
Kopačku ke střele napřáhl Fountas, ale štěstí mu nepřálo, a tak se stav skóre v 84. minutě nemění.
82
Poslední minutky na hřišti stráví také Alloco, opačným směrem odchází Giannou.
81
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Kostakis Artymatas, přichází Constantinos Charalambides.
77
Mazza se teď napřáhl ke střele a prezentoval se jedovatou ránou, avšak Waterman byl pozorný a nohou vyrazil míč do bezpečí.
75
Vystřelil také Lluy, ale ten mířl velmi nepřesně.
72
Míč na střelu si navedl Fountas, který ze své kopačky vyslal technickou ránu, ale Waterman byl připraven.
70
APOEL se s míčem dostal na útočnou polovinu, ale presink Asterasu je obrovský, a tak se hosté museli vrátit na vlastní území.
Rozhodčí přivádí hráče zpět na hřiště, zápas se tedy dohraje.
Pro divácké nepokoje a pyrotechniku na hřišti je zápas přerušen.
70
Sudí odvádí hráče do kabin.
70
Na hrací plochu byla vhozena pyrotechnika a hra byla přerušena.
67
Štilić se prodral do koncovky, ale v dobré šanci branku netrefil.
64
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Marios Antoniades, přichází Nektarios Alexandrou.
64
Dohrál také střelec první branky Bertoglio. Na hřiště přichází Hamdani.
63
Lanzarote dohrál a na trávníku ho nahradil Fountas.
62
Cavenaghi v ofsajdu, a tak sudí hru přerušuje. Bude se střídat.
62
Lanzarote zahrával volný přímý kop, kdy se mu do kombinace nabídl Panteliadis, jenž i vystřelil, ale do jeho pokusu se vložil obětavě protihráč a zablokoval ho.
61
Antoniades fauloval svého protihráče a od sudího vyfasoval žlutou kartu.
60
Iglesias fauloval Artymatasa a APOEL rychle rozehrál, avšak ze standardní situace vůbec nic nevytěžil.
58
Vander se zapomněl v ofsajdu, a tak útočná akce hostů byla předčasně přerušena.
56
Artymatas dostal přihrávku do velkého vápna, navedl si míč na střelu a zakončil, ale tento pokus skončil vysoko nad bránou, a tak zůstal domácí gólman bez zákroku.
52
K vidění byl další faul. Hra je hodně rozkouskovaná, ale Asterasu to nejspíš nevadí.
51
Standardní situaci si vzal na starost Bertoglio, který vzal vše na sebe a ze své kopačky vyslal zajímavou ránu, avšak ta se mezi tři tyče nevešla. Bertoglio branku minul asi o metr.
50
K vidění byl další faul, tentokrát se provinil Vander a Asteras bude zahrávat volný přímý kop.
49
Iglesias byl faulovaný, a tak rozhodčí hru přerušil.
48
Hostující fanoušci zapálili dýmovnice a na hrací ploše teď zrovna nejlepší viditelnost není.
46
Do druhého poločasu už nenastoupil Piątkowski, místo kterého dostal šanci Cavenaghi.
46
Míč do druhého poločasu uvedl domácí tým, který bude chtít dvoubrankový náskok udržet.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
Hlavní sudí Drachta ukončil první poločas za stavu 2:0. Asteras se do vedení dostal už ve 2. minutě a druhý zásah přidal v závěru první půle. Kromě dvou gólů toho k vidění opravdu moc nebylo, a tak doufejme, že druhý poločas bude zajímavější. APOEL je zatím nevýrazný.
45+2
45+1
Asteras právě vstřelil branku!
Mazza se dobře rozhlédl a okamžitě ze své kopačky vyslal centr ke vzdálenější tyči, kde byl nikým neobsazený APOSTOLOS GIANNOU, jenž přesnou hlavičkou dostal balon za gólmanova záda.
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
44
Současně hrané utkání Sparta – Schalke je aktuálně nerozhodné, 1:1.
44
Artymatas vyslal z pravé strany ukázkovou přihrávku na malé vápno, ale dobíhající Piątkowski míč nezasáhl.
43
Opět se nám to žlutí. Kartónek teď vyfasoval hráč APOELu Artymas.
39
Asteras z rohového kopu nic nevytěžil. Lanzarote ze své kopačky sice vyslal dobrý centr, ale nejlépe se ve vzduchu orientoval Waterman, který si míč stáhl do rukavic a nikoho k němu nepustil.
39
Giannou se snažil dostat míč před bránu, ale balon byl sražen na roh.
37
Morais se snažil posunout míč za obranu pro Vandera, ale jeden z domácích obránců přihrávku vystihl a zastavil ji.
36
Dnešní utkání k těm lepším rozhodně nepatří, ač se jedná o Evropskou ligu, tak oba týmy dnes hodně zaostávají. Hraje se převážně mezi pokutovými územími, k vidění je řada nepřesností a gólmani jsou bez práce. Možná Asterasu i APOELu pomůže poločasová přestávka.
33
Ve středovém kruhu fauloval Lanzarote a APOEL rozehrál. Nicméně hosté se s míčem příliš dlouho nepomazlili. Chtěli to zkusit přes levou stranu, ale doprovodila je řada nepřesností.
31
Faulovaný byl Mazza, a tak bude Asteras rozehrávat.
30
Iglesias si našel místečko ve vápně a dostal se k centrovanému míči, avšak jeho pokus hlavou byl nepřesný a Waterman zasahovat nemusel.
27
Zápas je zatím plný nepřeností a odehrává se převážně mezi pokutovými územími. Malinko aktivnější je domácí Asteras, ale o žádné slávě se hovořit nedá.
23
Faulovaný byl Artymatas, proti kterému se provinil Panteliadis a vyfasoval žlutou kartu.
23
Lanzarote zahrával rohový kop a centrem našel Panteliadise, který se dostal do zakončení, ale jeho rána byla protihráčem zablokována.
20
APOEL zahrával rohový kop, který si vzal na starost tradičně Štilić, ale centrem nikoho ze spoluhráčů nenašel.
18
Bertoglio si navedl míč na pravačku a poté z ní vyslal technickou ránu, která jen těsně minula levou tyč.
17
Štilić měl na kopačce vyrovnávací gól, ale v obrovské šanci trefil z dobré vzdálenosti jenom tyčku!
17
Rohový kop si vzal na starost Štilić, ale on ani jeho spoluhráči nic nevymysleli. Nicméně APOEL zůstane u míče.
16
Vyrovnat na 1:1 mohl Astiz, který se prezentoval tvrdou ránou, ale gólman Theodoropoulos si připsal úspěšný zákrok a míč vytěsnil na roh.
15
Lanzarote fauloval svého protihráče a byl potrestán žlutou kartou.
12
Dnešní zápas toho zatím moc nenabízí. K vidění sice byl gól hned ve 2. minutě a byla to krásná trefa, avšak od té doby jsme nic zajímavého neviděli. Doufejme, že se výkon obou týmů zlepší.
10
Současně se hraje také utkání Sparta – Schalke. Pražský výběr vede nad německým celkem 1:0, o gól se postaral Lafata.
8
Štilić zahrával další rohový kop, ale ani tentokrát on se svými spoluhráči nic nevymyslel.
7
Asteras chce bodovat a má nakročeno správným směrem. Nicméně do konce utkání zbývá ještě pořád hodně času a stát se může cokoliv.
7
To APOEL oblékl bílé komplety a je zaskočen golem ze 2. minuty.
6
Asteras do dnešního zápasu nastoupil ve žlutých kompletech a úvod utkání patří jednoznačně domácím.
6
Faulovaný byl Vander, kterého poslal k zemi Panteliadis.
3
Štilić zahrával rohový kop, ale Astiz se provinil faulem, a tak sudí musel hru přerušit.
2
Jeden z obránců se snažil odkopnout míč do bezpečí, ale místo toho přihrál svému protihráči. FACUNDO BERTOGLIO této situace využil a nádhernou ránou z první poslal Asteras do vedení.
1
-2
Rozhodčí Drachta přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
-8
Po rozcvičení se hráči odebrali do svých šaten.

Asteras Tripolis: Theodoropoulos – Lluy, Sankaré (C), Zisopoulos, Panteliadis – Iglesias, Kourbelis – Lanzarote, Bertoglio, Mazza – Giannou.
Náhradníci: Košický – Allocco, Dimoutsos, Fernández, Tsokanis, Hamdani, Fountas.

APOEL FC: Waterman – Sérgio, Astiz, Carlão, Antoniades – Artymatas, Morais (C), Vinicius – Štilić, Piątkowski, Vander.
Náhradníci: Kissas – Guilherme, Anastasiou, Charalambides, Alexandrou, Aloneftis, Cavenaghi.

Rozhodčí: Drachta – Brandner, Kuehr.
APOEL FC se v tabulce nachází na 3. místě a na svém kontě má 3 body. APOEL jedenkrát zvítězil a dvakrát byl poražen. Dosavadní stav skóre je 2:6.
Asteras Tripolis je v tabulce na poslední 4. příčce a na svém kontě má pouhý bod za remízu s pražskou Spartou, v ostatních dvou zápasech Asteras Tripolis vždy prohrál. Dosavadní stav skóre je 2:7.
Asteras Tripolis a APOEL FC bojují ve skupině K, kde je také AC Sparta Praha a Schalke 04.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Oliver Drachta, na čarách mu budou asistovat Roland Brandner a Stefan Kuehr. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Roland Riedel. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Manuel Schuettengruber a Dieter Muckenhammer. Všichni pánové jsou z Rakouska.
Příjemný večer, Evropská liga se po dvou týdnech vrací a dnes na sebe mimo jiné narazí také Asteras Tripolis a APOEL FC. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Theodoros Koloktronis Stadium v Tripolisu. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.