Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Ludogorets - 22. února 2018   21:05

AC Milán
AC Milán
21' Borini (Cutrone)
1:0
(1:0)
Ludogorets
Ludogorets
AC Milán
An. Donnarumma – Abate (C), C. Zapata, A. Romagnoli (75. Bonucci), Ricardo Rodríguez – Kessié (57. J. Mauri), Locatelli, Montolivo – Borini, André Silva, Cutrone (57. N. Kalinić).
G. Donnarumma – N. Kalinić, J. Mauri, Çalhanoğlu, Bonucci, Bonaventura, Biglia.
Ludogorets
Broun – Natanael, Moţi, Terziev, Cicinho – Góralski, A. Abel (84. Djakov) – Wanderson, Marcelinho (C) (64. Campanharo), Misidjan (72. Lukoki) – Świerczok.
Renan – Plastun, Lukoki, Kovačev, Forster, Djakov, Campanharo.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:17.
Je konec! AC Milán poráží na domácí půdě Ludogorec Razgrad 1:0 a postupuje do osmifinále Evropské ligy! Po dvaceti minutách odcentroval Cutrone před branku a Fabio Borini otevřel skóre dnešního utkání! Na další šanci jsme museli čekat až do druhého poločasu. Bulharský celek mohl vyrovnat, jenže Misidjanovu ránu Donnarumma reflexivně vyrazil! Od té doby si už domácí celek s přehledem pohlídal svůj náskok a bez větších problémů si došel pro postup.
90+1'
90'
José Mauri se po souboji na polovině bulharského celku dožadoval odpískání nedovoleného zákroku. Rozhodčí měl souboj přímo před sebou a hru nepřerušil.
89'
Leonardo Bonucci už další hlavičkový souboj zvládl o mnoho lépe. Domácí stoper si pohlídal náběh svého soupeře a nechal míč propadnout k Donnarummovi.
88'
Exekuce přímého kopu se ujal Wanderson, který vyslal technickou střelu levačkou. Jeho pokus sice prosvištěl kolem zdi, ale minul rovněž domácí branku.
87'
Přichází první žlutá karta na straně AC! Střídající Leonardo Bonucci fauloval na hranici šestnáctky, nabídl soupeři přímý kop a vykoledoval si žlutou kartu.
86'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu. Cosmin Moţi podle fotbalistů AC zahrál rukou ale rozhodčí byl opačného názoru.
85'
Nikola Kalinić si na hranici pokutového území dělal prostor k zakončení, nicméně Cosmin Moţi se nenechal snadno rozhýbat a srazil míč do autu.
84'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Anicet Abel, přichází Světoslav Djakov.
83'
Jakub Świerczok se v pokutovém území zmocnil odraženého míče a pokoušel se o zakončení na zadní tyč. Jeho ránu zablokoval dobře postavený Leonardo Bonucci.
82'
Další útok Ludogorce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ten viděl ofsajdové postavení Campanhara. Domácí budou rozehrávat.
81'
Fabio Borini na pravé straně hrací plochy dostal dostatek prostoru, jenže jeho oblouček na hranici šestnáctky si nezpracoval nikdo v černočerveném.
80'
Hra je znovu přerušená! Gustavo Campanharo zůstává po nedovoleném zákroku ležet na trávníku a drží se za pravý kotník. Hosté mohou ještě jednou střídat.
79'
Fabio Borini jako jediný domácí hráč napadal statickou rozehrávku bulharského celku. Hostující stopeři si však pomohli malou domů na Brouna.
78'
Nikola Kalinić kouzlil s míčem na polovině Ludogorce, jenže dvojice obránců v bílých dresech k němu bleskově přistoupila a obrala jej o míč.
77'
Georgi Terziev se z levé strany prosmýkl až na hranici pokutového území, kde byl obránce Bonucci, který mu špičkou kopačky vypíchl míč od nohy.
76'
Jorge Broun se po delší době zapojil do rozehrávky Ludogorce. Hostující brankář vyslal vysoký nákop na polovinu hřiště, kde byli jen domácí fotbalisté.
75'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alessio Romagnoli, přichází Leonardo Bonucci.
74'
Gustavo Campanharo ostrým zákrokem odstavil od míče domácího fotbalistu. Ludogorec po změně stran prakticky nepouští AC do šancí.
73'
Lukoki operoval s míčem na levé straně hrací plochy. Hostující fotbalista si míč přehodil na levačku a odcentroval. Jeho pobídku s přehledem zastavil Romagnoli.
72'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Virgil Misidjan, přichází Jody Lukoki.
71'
A nyní už rozhodčí musel vytáhnout žlutou kartu! Jacek Góralski ji vyfasoval za faul na Kaliniče.
70'
Tempo hry po přestávce hodně opadlo. Ani jeden z týmů se v posledních minutách zrovna netlačí do útoku. Na hřišti navíc začíná přibývat nedovolených zákroků.
69'
Nikola Kalinić je po svém příchodu na trávník pořádným otloukánkem. Nyní si pokryl míč tělem a neohrabaný Cosmin Moţi jej ostrým faulem poslal k zemi.
68'
Domácí kapitán Ignazio Abate zariskoval při rozehrávce. Krajní obránce AC poslal pomalou malou domů a Antonio Donnarumma musel před dotírajícím soupeřem ven z branky.
67'
Ricardo Rodríguez se ujal rozehrávky přímého kopu. Domácí obránce se rozhodl pro zakončení levou nohou, ale jeho pokus zastavila čtyřčlenná zeď.
66'
Nikola Kalinić se tentokrát odhodlal k individuálnímu průniku středem hrací plochy. Domácí fotbalista prošel do blízkosti pokutového území a byl faulován.
65'
Domácí fotbalisté nyní parádně dotírali na statickou rozehrávku Ludogorce. Nikola Kalinić to v jednom ze soubojů přehnal s agresivitou a fauloval.
64'
Střídání v týmu PFC Ludogorec Razgrad: ze hřiště odchází Marcelinho, přichází Gustavo Campanharo.
63'
Natanael obdržel přihrávku do nesmírně těžké pozice, otočil se kolem obránce, jenže v pádu už nedokázal zakončit. Obrana AC opět odolala.
62'
Borini zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen dohrát dnešní utkání až do závěrečného hvizdu.
61'
Kalinić mohl střílet z hranice pokutového území, ale na poslední chvíli si míč ukopl daleko od nohy a Borini už jeho následnou přihrávku nezastihl ve hře.
60'
Domácí AC Milán si i po hodině hry drží těsné vedení a nenechává nic náhodě. Bulharský celek se sice snaží útočit, ale k postupu je opravdu daleko.
59'
Virgil Misidjan se tentokrát ocitl v roli přihrávajícího fotbalisty. Hostující hráč poslal dlouhou přihrávku za obranu AC, jenže balón propadl až do autu.
58'
Cicinho odcentroval z pravé strany do pokutového území, kde se do zakončení probil Virgil Misidjan, jehož ránu Antonio Donnarumma zneškodnil reflexivním zákrokem!
57'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Franck Kessié, přichází José Mauri.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Patrick Cutrone, přichází Nikola Kalinić.
56'
Patrick Cutrone se zapojil do bránění hostujícího výpadu na vlastní polovině. Domácí kanonýr postrčil hostujícího Marcelinha a dopustil se faulu.
55'
Natanael z levé strany centroval na malé vápno. Nikdo v bílém dresu jeho pobídku nepochopil a Antonio Donnarumma si s přehledem došel pro míč.
54'
Patrick Cutrone mohl zakončovat po Boriniho přiklepnutí, jenže střela se mu nepovedla. Míč se domácímu útočníkovi svezl po nártu a prosvištěl kolem zadní tyče.
53'
Marcelinho sprintoval za nádhernou přihrávkou do pokutového území, jenže místo zakončení podklouzl a Antonio Donnarumma jen kontroloval cestu míče do autu.
52'
Ludogorec zahrával rohový kop. Na vysoký centr si brousil zuby Natanael, jenže André Silva vyšplhal ze všech nejvýše a vyhlavičkoval míč do bezpečí.
51'
Wanderson se krásně otočil kolem Romagnoliho a táhl akci Ludogorce středem hrací plochy. Jeho postup však zastavil dobře postavený stoper Zapata.
50'
Ricardo Rodríguez podpořil útočný výpad domácího celku dlouhým sprintem po levé straně. Aktivní obránce mohl centrovat, ale raději předal míč Montolivovi.
49'
Cristián Zapata se znovu natlačil před rozběhnutého soupeře, pokryl si míč tělem a nechal se faulovat. AC Milán bude rozehrávat. Pokračuje podobný obrázek hry jako v první půli.
48'
Marcelinho operoval s míčem na polovině domácího celku, jenže klička patičkou mu vůbec nevyšla a dobře postavený obránce jej nenechal projít do střelecké pozice.
47'
Cristián Zapata si pohlídal náběh nažhaveného Wandersona, který sprintoval za dlouhou přihrávkou na levou stranu. Balón proskákal do zámezí.
46'
Ludogorec obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Bulharský celek už takřka ztratil šanci na postup, ale stále zde může uhrát dobrý výsledek.
46'
První poločas je minulostí! Ludogorec sice vstoupil do utkání velmi aktivně, jenže obrana AC jeho úvodní nástup ustála. Domácí celek poté převzal aktivitu a tlačil se do útoku. Po dvaceti minutách odcentroval Cutrone před branku a Fabio Borini otevřel skóre dnešního utkání! Od té doby už jsme se žádné vyložené šance nedočkali. AC tak před druhým poločasem pomaličku otevírá dveře do osmifinále. Ludogorec by musel vstřelit čtyři branky.
45+1'
45'
V závěru prvního poločasu zahrával domácí celek ještě jeden rohový kop. Do zakončení se tlačil Cristián Zapata, ale Jorge Broun vyrazil na malé vápno a schoval míč do rukavic.
44'
Franck Kessié prošel s míčem na polovinu soupeře, kde měl moře prostoru. Krásným centrem hledal Andrého Silvu, jež míč vrátil před odkrytou branku, ale Cosmin Moţi zachránil situaci.
43'
Anicet Abel se hnal do šestnáctky za vysokým obloučkem. Hostující fotbalista přetlačil Romagnoliho, jenže míč se od něj odrazil do zámezí.
42'
Cutrone dotíral na levé straně na Cicinha, který dlouho váhal s rozehrávkou. Právě Cutrone jej o míč málem obral, ale Cicinhovi pomohl Moti.
41'
Manuel Locatelli včasným skluzem obral o míč Wandersona a odkopl balón na polovinu soupeře. Tam si jej vzal Cutrone, který svým průnikem získal roh.
40'
Cicinho dohnal prudkou přihrávku na levou stranu hrací plochy, udržel míč na hrací ploše a pokusil se odcentrovat. Důrazný Alessio Romagnoli jeho centr srazil do autu.
39'
André Silva se při napadání rozehrávky Ludogorce dopustil zbytečného faulu a daroval hostům rozehrávku na jejich polovině. Tempo hry hodně opadlo.
38'
Další nepřesnou rozehrávku domácích stoperů vystihl Marcelinho, který se prosmýkl až do pokutového území, jenže Alessio Romagnoli mu včasným skluzem ukopl míč.
37'
Cicinho táhl další útok Ludogorce středem hrací plochy, předal míč Nathanielovi, jehož centr propadl až do zámezí. Domácí mohou uklidnit hru.
36'
Antonio Donnarumma musel snad poprvé během prvního poločasu zasahovat. Virgil Misidjan střílel levačkou z hranice pokutového území, ale Donnarumma neměl s jeho pokusem problém.
35'
Ignazio Abate dostal vysokou přihrávku na pravou stranu hrací plochy, zpracoval si míč hrudí a spěchal na polovinu Ludogorce, kde byl faulován.
34'
Cicinho se s míčem otočil v blízkosti pokutového území AC Milán, jenže hostující fotbalista dlouho otálel a nedokázal zakončit.
33'
Riccardo Montolivo zůstává po dalším souboji na polovině Ludogorce ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
32'
Do rozehrávky bulharského celku se zapojil také Jorge Broun. Hostující gólman nakopl míč na polovinu hrací plochy, ale Anicet Abel mu míč musel vrátit.
31'
Ignazio Abate táhl akci domácího celku po pravé straně, jenže domácí obránce jeho centr srazil a právě od Abateho se balón odrazil do zámezí.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a domácí AC Milán stále vede nejtěsnějším možným způsobem. Italský celek má dvojzápas skvěle rozehraný a je blízko postupu.
29'
Zadáci Ludogorce uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Fotbalisté v bílých dresech se snaží najít skulinku v defenzívě domácího velkoklubu.
28'
Marcelinho se z hranice pokutového území ve velké rychlosti opřel do odraženého míče, jenže jeho střela postrádala potřebnou přesnost a prolétla kolem branky.
27'
Zapata v posledních minutách hodně fauluje. Domácí obránce zatažením za dres poslal k zemi rozběhnutého Wandersona. Ludogorec bude rozehrávat.
26'
Další akci Ludogorce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd! Bulharský celek se sice snaží, ale nemůže najít recept na obranu.
25'
Cristián Zapata fauloval v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy. Domácí stoper si v souboji s hostujícím útočníkem pomohl loktem.
24'
Po delší době se do útoku vydal také Ludogorec. Natanael vymyslel prudkou přihrávku, za kterou sprintoval Jakub Świerczok, ale už míč nezastihl na hrací ploše.
23'
Aktivní Cutrone ustál souboj ve středovém kruhu. Domácí fotbalista se skvěle otočil kolem soupeře a rozjel akci AC Milán. Nikdo v černobílém mu ale nepomohl.
21'
AC Milán právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení! Patrick Cutrone obdržel míč na levou stranu pokutového území, počkal si na náběh spoluhráčů a vyslal prudký centr na malé vápno. Rozběhnutý FABIO BORINI se dostal před svého strážce a ve skluzu dopravil míč do sítě!
20'
AC se v posledních minutách přeci jen dostalo do blízkosti pokutového území soupeře. Manuel Locatelli střílel ze střední vzdálenosti, ale jeho rána postrádala přesnost.
19'
Riccardo Montolivo na vlastní polovině zariskoval při rozehrávce. Montolivo poslal nízký oblouček na stopera Zapatu. Na jeho přihrávku málem dosáhl Jakub Świerczok.
18'
Ricardo Rodríguez na pravé straně skvěle zakročil v souboji s rozběhnutým Natanaelem. Domácí zadák získal pro AC vhazování.
17'
Jeden z domácích fotbalistů zůstává po souboji s Anicetem ležet na hrací ploše a drží se za bolavou nohu. Uvidíme, zda bude potřebovat ošetření.
16'
Cutrone si zabíhal za přihrávkou za obranu hostujícího celku, jenže na skákavý balón nedosáhl. Obránce Moti si raději pomohl malou domů.
15'
Natanael operoval s míčem v blízkosti rohového praporku. Nakonec se dokázal uvolnit k odcentrování, ale jeho pobídku zneškodnil Ricardo Rodríguez.
14'
Riccardo Montolivo to podle hlavního rozhodčího přehnal s agresivitou v souboji na vlastní polovině hrací plochy. Hlavní arbitr nařídil přímý kop pro Ludogorec.
13'
Patrick Cutrone střílel z otočky z hranice pokutového území. Jeho přízemní střela mířila jen do míst, kde stál připravený Jorge Broun, který míč zkrotil.
12'
Antonio Donnarumma se také zapojil do rozehrávky domácího celku. AC v úvodních minutách dnešního utkání nikam nespěchá a kombinuje na své polovině.
11'
Franck Kessié upadl v souboji na polovině bulharského celku a jeho prudká přihrávka propadla až k Brounovi. Hosté mohou znovu zaútočit.
10'
Patrick Cutrone si tentokrát udělal prostor na hranici pokutového území. Jeho zakončení pravačkou na poslední chvíli dokázal zablokovat Cosmin Moţi.
9'
Patrick Cutrone se v pokutovém území dral za odraženým míčem. Cosmin Moti se stačil rychle vzpamatovat a odkopl balón ven ze šestnáctky.
8'
Patrick Cutrone se stáhl až na vlastní polovině, kde dostal prudkou přihrávku do nohy. Kanonýr domácího celku proti přesile obránců neměl šanci.
7'
Cosmin Moţi vymyslel prudkou přihrávku mezi obránce italského velkoklubu, nicméně nikdo v bílém jeho pobídku nepochopil. Balón propadl do autu.
6'
Ludogorec zahrával první rohový kop v dnešním utkání. Vysoký centr se snesl na značku pokutového kopu, jenže nikdo v bílém se nedostal k hlavičce.
5'
Georgi Terziev nakopl míč na polovinu domácího celku, nicméně obránce Alessio Romagnoli proti míči vystoupil a odhlavičkoval jej do bezpečí.
4'
Cicinho vhazoval na polovině domácího celku. Ludogorec se v úvodu snaží hodně útočit. Defenzíva favorizovaného AC má plno práce.
3'
Další akci bulharského celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal Jakub Świerczok. Ludogorec vstoupil do utkání velmi aktivně.
2'
Anicet Abel se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže střela nártem mu vůbec nesedla a míč prosvištěl vysoko nad břevnem.
1'
Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. AC se ihned vydalo do útoku, ale dlouhý nákop zastavil pozorný obránce.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. AC bude hrát v červenočerném, zatímco Ludogorec přijel do Milána v bílých dresech.

AC Milán: An. Donnarumma – Abate (C), C. Zapata, A. Romagnoli, Ricardo Rodríguez – Kessié, Locatelli, Montolivo – Borini, André Silva, Cutrone.
Náhradníci: G. Donnarumma – N. Kalinić, J. Mauri, Çalhanoğlu, Bonucci, Bonaventura, Biglia.

PFC Ludogorec Razgrad: Broun – Natanael, Moţi, Terziev, Cicinho – Góralski, A. Abel – Wanderson, Marcelinho (C), Misidjan – Świerczok.
Náhradníci: Renan – Plastun, Lukoki, Kovačev, Forster, Djakov, Campanharo..
První zápas na půdě Ludogorce

Ludogorec Razgrad – AC Milán 0:3
Branky: 45. Cutrone (Çalhanoğlu), 64. Ricardo Rodríguez (pen.), 90+2. Borini (Kessié)

Žlutá karta: 5. Abate (ACM)
Úvodní duel

Milánské AC zvládlo utkání na půdě Ludogorce a po výsledku 3:0 by pro slavný italský celek měla odveta být formalitou. V první půli se dlouho čekalo na úvodní šanci. Dvě minuty před přestávkou střílel z dobré pozice Giacomo Bonaventura, jenže vypálil nad břevno. V samotném závěru prvního poločasu se hosté dočkali! Patrick Cutrone otevřel skóre hlavou! V úvodu druhého poločasu byl Ludogorec mnohem aktivnějším celkem, ale v 64. minutě zahrávalo AC pokutový kop, který s přehledem proměnil Ricardo Rodríguez! Od té doby už hosté kontrolovali dění na hrací ploše a střídající Fabio Borini v nastavení ještě přidal třetí branku!
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi AC Milán a Ludogorcem Razgrad! Výkop je stanoven na 21:05.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.