Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Balzan : Bratislava - 26. července 2018   18:00

Balzan
Balzan
17' Kaljević  • 67' Ljubomirac
2:1
(1:0)
Bratislava
Bratislava
74' Savičević
Balzan
Sultana – Božović, Johnson, Serrano, Bezzina (C) – Slivić, Lepović – Ljubomirac, Cadú (82. Camilleri), Lecão (76. Correa) – Kaljević (63. Effiong)
Montoff – Grioli, Camilleri, Ascroft, Effiong, Ficardo Correa, Cipriott
Maae – Sørensen, Hummelgaard (všichni Dánsko)
Ta' Qali National Stadium (Ta' Qali)
Bratislava
Šulla – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Nono – Holman (72. Savičević), Ibrahim (72. Dražić), Rhasalla – Čavrić, Šporar
Ružinský – Savičević, de Kamps, Dražić, Cmiljanić, Saláta, Hološko,

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:5.
Je dobojováno. Domácí přidali ve druhém poločase ještě jednu branku a měli tak dvougólový náskok. Ovšem hosté dokázali snížit na rozdíl jediné přesné trefy a díky gólu na hřišti soupeře je pro ně odveta na domácím hřišti rozhodně hratelná. Slovan dlouho hledal recept a nemohl se prosadit před domácí brankou, nakonec se mu to ale povedlo branka na hřišti soupeře může hrát v konečném součtu velkou roli.
90+5'
90+4'
Poslední střela Balzanu na branku hostů byla sražena mimo tři tyče a zřejmě po tomto projektilu hlavní sudí zápas ukončí.
90+3'
Hosté se snaží držet míč co nejdále od své branky a dostávají se do šancí před domácím brankářem. Ovšem ten je proti srovnání a drží tak stále těsný náskok.
90+1'
Šporar se dostal do dobrého zakončení, proti němu ale zasáhla obrana domácích. U míče je tak Steve Sultana, jenž odkopne balon daleko od svého zařízení.
90'
Nastavovat se budou ještě čtyři minuty navíc.
88'
Centr do pokutového území se nedostal k hráči Slovanu a míč skončil na druhé straně v autu. Blíží se konec utkání a domácí stále drží těsné vedení nad bratislavským soupeřem.
86'
Další střela hostů letěla na branku Balzanu, s tou si ale dokázal opět poradit brankář Sultana a zneškodnil tak akci soupeře.
84'
Proti jedovce Effionga byl dobře postavený Michal Šulla a ten poté vyboxoval balon mimo ohrožení branky Slovanu.
83'
Další roh vybojovali domácí hráči a po něm pak hlavičkoval jeden z nich, ovšem dobrý zákrok předvedl obránce Slovanu a zažehnal tak další nebezpečí před vlastní brankou.
82'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Cadú, přichází Camilleri.
81'
Cadú se napřáhl k nebezpečně střele před brankou Slovanu, nakonec ale pálil mimo ni.
80'
Jdeme do poslední desetiminutovky tohoto utkání. Dokáže probuzený Slovan srovnat stav a vynutit si tak nakonec lepší pozici pro odvetu v Bratislavě?
78'
Božikov zahrával volný přímý kop, z této standardní situace ale nezapršelo.
76'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Lecão, přichází Correa.
75'
Hosté ožili a hned na to se natlačili opět před domácí branku, střela Šporara ale zamířila mimo tři tyče.
74'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jen dočkali a dávají veledůležitou branku na hřišti soupeře. VUKAN SAVIČEVIĆ střílel uvnitř pokutového území a míč pak propadl za záda Sultany.
72'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Holman, přichází Savičević.
72'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Dražić.
70'
Další náznak šance na straně hostů se obešel bez gólové akce a toho využili znovu domácí hráči, kteří se přesouvají opět do útočné akce.
68'
Hosty jsou jako opaření, aby ne. Prohrávají už o dva góly a časomíra neúprosně utíká. Uvidíme, zda se jim podaří alespoň vsítit kontaktní branku, která by mohla hrát v konečném součtu velkou roli.
67'
Žlutou kartu dostává Ibrahim Rabiu (ŠK Slovan Bratislava).
67'
Tým Balzan právě vstřelil branku!
Tak to je pro hosty další rána. Ti propadli na polovině hřiště a do rychlého protiútoku se hnali domácí hráči. Alfred Effiong našel na pravé straně uvnitř pokutového území volného UROŠE LJUBOMIRACE, který tak nekompromisně prostřelil Šullu a umístil míč ke vzdálenější tyči – 2:0. Balzan tak má už dvoubrankový náskok.
66'
Poté to na druhé straně opět zkoušeli hosté, leč to bylo zase bez úspěchu. Ztrácejí balón a s ním míří do útoku znovu domácí hráči.
64'
Effiong vyslal z levé strany lob, který prosvištěl nad hlavami obránců Slovanu a míč pak skončil jen těsně nad břevnem Sultanovy branky.
64'
Effiong se hned po tom, co naskočil na hřiště, hnal za balonem a před velkým vápnem vystřelil. Jeho projektil se otřel jen o boční konstrukci hostující brány.
63'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Bojan Kaljević, přichází Alfred Effiong.
62'
Volný přímý kop zahrával také na druhé straně Serrano, ale počínal si stejně jako před malou chvílí hosté. Bez úspěchu.
60'
Na polovině Balzanu hosté vybojovali volný přímý kop, ale znovu se nedostali do výraznějšího zakončení před brankou Balzanu. Hráči Slovanu tak zatím nemohli dosáhnout na vyrovnání.
58'
Aleksandar Čavrić byl uvolněn Šporarem a prvně jmenovaný pak vyslal oblouček na branku Sultany, ale ten byl znovu na svém místě.
57'
Sultana zastavil další střelu hostů. Z levé strany a z úhlu vystřelil Andraž Šporar, domácí brankář byl ale velmi pohotový a jeho přízemní projektil zneškodnil.
55'
Do blízkosti domácího brankáře se řítil jeden z hostů, ovšem Božovič byl u míče dříve a poté ho zakopl mimo ohrožení vlastní branky. Následuje tak odkop od ní, který provede Steve Sultana.
54'
Bajrić dostal přihrávku a poté okamžitě vystřelil, branku domácích minul jen o kousek. Nicméně hráči Balzanu si přebírají balon a míří s ním znovu do útoku.
52'
Hosté jsou od úvodních minut druhého poločasu hodně aktivní, i nyní si vypracovali další šanci, ale zakončení bylo znovu hodně nepřesné.
50'
Lepovic vyslal střelu zpoza obránce Slovanu, nakonec vše hasil v pokutovém území Božikov, jenž balón ze vzduchu odkopl do bezpečí.
48'
Hned na to se také dostali do akce, ovšem dalšímu zakončení chybělo více přesnosti.
47'
Domácí se hned v úvodu druhého poločasu prezentovali dalším útokem před brankou hostů, ti dokázali odolat a mají už míč ve své moci.
46'
Střely na branku: 2 – 3
První poločas je za námi. V něm jsme viděli jedinou branku, o kterou se postarali domácí hráči. V sedmnácté minutě se přesně trefil Bojan Kaljević a poslal svůj tým do vedení. Balzan ho poté dokázal ubránit a proti favoritovi utkání tak má zápas zatím dobře rozehraný. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 19:05.
45+3'
45+2'
Na obou stranách byla k vidění série nepřesností, nyní už mají míč hosté a budou zahrávat další rohový kop.
45'
V prvním poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.
45'
Další střelu na branku vyslali domácí hráči a byl z toho další roh. Z této standardní situace ale nebylo nic a asi do poslední akce v poločase se tak mohou dostat hosté.
43'
Do Balzanu dorazila i skupina fanoušků Slovanu a ti nyní dali o sobě vědět. Svými hlasivkami hnali hosty do akce, ti je ovšem nevyslyšeli.
42'
Hráči Balzanu hrají zodpovědně v obraně a do šancí tak hosty nepouštějí. Ti se tak marně snaží o srovnání ještě v průběhu prvního poločasu.
40'
Hosté se pokusili o další střelu před brankou Balzanu, výsledkem toho ale je pouze odkop od ní, který provede Steve Sultana.
39'
Domácí se přiblížili opět brance Slovanu, ale tentokráte nevyslali žádnou střelu.
38'
Do rychlého protiútoku se vydali domácí hráči, ovšem jejich počínání také mělo pouze jepičí život. Slovan se ujímá balonu a míří do další útočné akce.
37'
Hosté budou zahrávat další rohový kop. Jejich aktivita stoupá, střely na branku také, ale je to zatím bez gólového efektu. Balzan tak stále drží svůj náskok.
35'
Suchockij poslal z levé strany vzdušnou přihrávku, na kterou se snažil naskočit jeho spoluhráč. V cestě mu však stála pozorná domácí obrana.
34'
Slovan vybojoval další rohový kop, který odehrál Nono, nikdo z jeho spoluhráčů si ale v pokutovém území na míč nenaběhl, aby mohl ohrozit domácí branku.
33'
Znovu útok Slovanu byl hodně upracovaný a střela Šporara skončila jen vedle pravé tyče domácí branky.
31'
Po krátké pauze zaviněné ošetřením dalšího domácího hráče hra pokračuje s míčem na kopačkách hráčů hostujícího Slovanu.
29'
Michal Šulla si musel povyběhnout ze své branky, aby mohl zastavit unikajícího soupeře. To se mu povedlo a dostal míč do své moci.
27'
A domácí vybojovali zase míč na svou stranu, když hosté zakopli balon do zámezí. Následuje tak další autové vhazování pro domácí fotbalisty.
26'
Hosté mají stále více ze hry, ale ke kýženému vyrovnání to zatím nevede. Nyní navíc mají balon zase domácí hráči a míří s ním už na polovinu Bratislavy.
25'
Šporar zahrával volný přímý kop po faulu na spoluhráče, ale jeho pokus o centr do pokutového území zastavila zase obrana Balzanu.
24'
Andraž Šporar vystřelil na hranici velkého vápna, jeho dělovka ale končí opět na pozorném Steveovi Sultanovi. Ten bude mít další odkop od své branky.
23'
A další roh pro Slovan. Ten tak má další šanci pokusit se srovnat nepříznivý stav z této standardní situace.
22'
Sultana zablokoval zákrokem další střelu hostů a podržel tak těsné vedení Balzanu. Ten je v tuto chvíli na koni a vydává se do další útočné akce.
20'
Další nebezpečná akce na straně Slovanu. Po ní střílel Božikov, ale střela byla umístěna znovu jen vysoko nad branku Balzanu.
18'
Hosté se snažili o okamžitou odpověď, ale ta nepřišla. Alespoň vybojovali rohový kop.
17'
A hned je z toho úvodní branka zápasu. BOJAN KALJEVIĆ si dobře naběhl před hostující branku a poté dokázal prostřelit Michala Šullu – 1:0.
16'
Po nepřesné střele na straně Balzanu se k míči dostali opět hráči Slovanu a zamířili s ním na polovinu soupeře. Nic tam ale nevymysleli a Balzan jde dopředu.
15'
Aleksandar Čavrić střílel z dobré pozice, branku Balzanu ale minul.
14'
A bylo z toho další střela, kterou v pokleku chytil do rukavic Steve Sultana a znovu notně podržel svůj tým.
13'
Na druhé straně si obrana Slovanu poradila s náběhem Cadúa, jenž šel středem hřiště. Hned na to se pak hosté vydávají zase směrem dopředu.
12'
Hosté jsou aktivnějším týmem a dostali se do dalšího zakončení, ale obrana domácích byla proti. Steve Sultana si tak už chystá míč k následnému odkopu od své branky.
11'
Jedovku vyslal z hranice velkého vápna Dávid Holman, jeho rána ovšem skončila pouze vysoko nad domácí brankou.
10'
Jeden z domácích hráčů se ocitl na hrací ploše v nefotbalové pozici a bude tak potřeba jeho ošetření. Už jsou u něho lékaři domácího týmu.
8'
Dlouhý nákop do pokutového území zachytil ze vzduchu domácí obránce Michael Johnson a poslal tak míč do bezpečí. Útočit tak jde nyní jeho celek.
7'
Aleksandar Čavrić dostal míč na levou stranu, ovšem jeho pokus o střelu skončil na obraně domácího Balzanu.
6'
Hosté byli znovu aktivní a dlouho drželi balon na polovině Balzanu, nakonec se ale ke střele vůbec nedostali. Nyní tak bude mít odkop od svého zařízení Steve Sultana.
5'
Andraž Šporar uháněl po pravé straně do útoku, ovšem soupeř srazil míč za zadní čáru. Následuje tak rohový kop pro hostující celek.
3'
Bojan Kaljević se napřáhl na hranici velkého vápna, střela ale skončila pouze vysoko nad brankou Slovanu Bratislava. Následuje tak odkop od ní, který provede Michal Šulla.
2'
Míč se dostal díky Holmanovi do zámezí a hráči Balzanu budou zahrávat autové vhazování daleko od soupeřovy branky.
2'
Hned na to se na druhé straně dokázali dostat před branku Balzanu hosté z Bratislavy, ale také oni se k pořádné střele zatím nedostali.
1'
Domácí hráči se hned po úvodním výkopu dostali na polovinu Slovanu, jejich střela ale brankáře hostů nijak zvlášť neohrozila.
1'

Balzan FC: Sultana – Božović, Johnson, Serrano, Bezzina (C) – Slivić, Lepović – Ljubomirac, Cadú, Lecão – Kaljević
Náhradníci: Montoff – Grioli, Camilleri, Ascroft, Effiong, Ficardo Correa, Cipriott

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Nono – Holman, Ibrahim, Rhasalla – Čavrić, Šporar
Náhradníci: Ružinský – Savičević, de Kamps, Dražić, Cmiljanić, Saláta, Hološko,

Rozhodčí: Maae – Sørensen, Hummelgaard (všichni Dánsko).
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se spolu ještě neutkaly a bude to tak pro ně premiéra a jedna velká neznámá.
ŠK Slovan Bratislava

I bratislavský Slovan musel hrát první předkolo Evropské ligy, kde dvakrát vyzval moldavský tým Milsami. A hráči Slovanu nejprve venku zvítězili 4:2, doma poté postup stvrdili výsledkem 5:0. Jednoznačně tak postoupili do druhého předkola a i proti maltskému týmu budou favorité. Jak si povedou dnes na hřišti Balzanu? To nám napoví až samotné utkání, které si rozhodně nenechte ujít.
Balzan FC

Maltský celek Balzan FC prošel do druhého předkola přes ázerbájdžánský tým Kešla FK. Nejprve doma hráči Balzanu zvítězili 4:1 a pro odvetu si tak vypracovali slibnou pozici. Ve druhém zápase sice Balzan prohrál s Kešlou na jejím hřišti těsně 1:2, ovšem postup jim neunikl. Nyní vyzvou slovenský bratislavský Slovan a nebudou to mít vůbec jednoduché. I hosté totiž prahnou po postupu dále a venku by pro to udělali rádi velmi důrazný krok.
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu druhé předkolo Evropské ligy a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat první utkání mezi týmy Balzan FC a ŠK Slovan Bratislava.