To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je dobojováno! Tři body bere Getafe, které tak potvrzuje dobrou formu z posledních ligových kol. Naopak hosté pokračují v herní a výsledkové mizérii a znovu prohrávají. V dnešním utkání sice měli dobré pasáže, kdy byli lepší, ale jakoukoli snahu Betisu srazil gól Vázqueze, který přišel právě v době tlaku hostů.
90+4
90+4
Odkop od branky Getafe, ani poslední akce se Betisu nevyvedla.
90+3
Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (Real Betis).
90+3
Ne, vlastní nepřesností a následnou frustrací se hosté blíží porážce.
90+2
Hosté budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Real Betis dělí čtyři nastavené minuty od další porážky.
89
Je z toho nakonec střela zpoza vápna, kdy ale míč končí pouze nad brankou.
88
Rafael van der Vaart si připravují míč k rozehrání volného kopu.
87
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Pedro León, přichází Bernard Mensah.
86
Poslední střídání v zápase připravují domácí, ze hry půjde Pedro Léon.
83
Wolfswinkel fauluje loktem v hlavičkovém souboji v pokutovém území soupeře.
81
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dani Ceballos, přichází Rafael van der Vaart.
80
Při pohledu ke střídačkám vidíme svlékajícího se Rafaela van der Vaarta, který tak bude zřejmě tím posledním, kdo zasáhne v zelenobílém dresu do dnešního zápasu.
79
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Víctor, přichází Moisés Gómez.
78
Na trávníku zůstává na zádech ležet záložník Getafe Víctor.
77
Hraje se ve středu hřiště, domácí tým připravuje druhé střídání v sestavě.
75
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Petros, přichází Joaquín.
75
Autové vhazování Getafe na útočné polovině, to vše ale až po vystřídání v sestavě Realu Betis.
74
Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Álvaro Vázquez, přichází Stefan Šćepović.
73
Hosté se nyní těžko dostávají z vlastní poloviny, domácí mají převahu.
71
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Jorge Molina, přichází Ricky van Wolfswinkel.
70
Hosté se i tentokrát osvobozují, ani z tohoto rohu se domácí nedokázali prosadit.
69
Rohový kop Getafe, z levé strany rozehrává Sarabia.
68
Z rohového kopu se domácí neprosazují, míč končí v náruči Adána.
67
Pedro León vybojoval rohový kop pro Getafe.
66
Pro Real Betis je to těžká situace, vzhledem k herní nepohodě, který tým již delší dobu provází, je dosavadní vývoj hodně nepříjemný!
65
62
Žlutou kartu dostává Juan Vargas (Real Betis) za faul v souboji s útočícím Sarabiou.
61
Je za námi hodina hry a domácí vedou díky gólu Vázqueze 1:0, kdyby Getafe v dnešním zápase uspělo, byly by to velmi důležité body!
59
Z levé strany se hosté neprosazují, přesto však zůstávají na polovině soupeře.
59
Po krátké přestávce, kdy byl ošetřován Roberto Lago, se "ke slovu" dostali i hosté, Alfred N'Diaye vybojoval rohový kop.
57
Getafe právě vstřelilo branku!
Převahu v úvodu druhé půle sice měli hosté, ale gól dávají domácí! Roberto Lago dokázal odcentrovat z levé strany, mezi dvěma obránci Betisu, na zadní tyči byl nehlídaný ÁLVARO VÁZQUEZ, který nastavil nohu a poslal míč do sítě.
55
Žlutou kartu dostává Cristiano Piccini (Real Betis) za faul ve středu hřiště, kterým zastavil rychlý brejk soupeře.
54
Domácí v pohodě odvrací, rohové kopy se zatím nedaří ani hostům, ani domácím.
53
Real Betis vybojoval rohový kop a jen tak dokumentuje svou převahu v úvodu druhé půle.
52
N'Diaye si ve vápně naběhl na centr a usměrnil ho z voleje, jenže branku Getafe netrefuje.
51
Hostům se po zákroku Sarabii nabízí téměř stejná standardka, jako před chvílí.
50
Ani z této pozice hosté branku Getafe neohrožují.
49
Rubén Castro faulován a hosté tak získávají z levé strany volný kop.
48
Vargas vhazuje na polovině Getafe, z levé strany.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:17.
Sudí Álvarez právě nyní ukončil první poločas, v němž se prvních třicet minut nedělo v podstatě vůbec nic. Až v jeho závěru se jako by týmy odhodlaly něco předvést, což platí zejména pro domácí. Ti byli v závěru první půle lepší, ale branku i tak nedali a do kabin tak oba týmy odchází za nerozhodného stavu.
45+1
45
S rohovými kopy jako by se roztrhl pytel, další rozehrají z pravé strany domácí.
44
Guaita musel zasahovat, obránce Getafe odražený míč odkopává.
43
Rohový kop tentokrát získávají hosté, svůj druhý roh rozehrají z pravé strany.
42
Odkop od branky Betisu, míč ale získávají téměř okamžitě domácí.
40
Jorge Molina se neohroženě mezi dvěma obránci vrhl do zakončení ve vápně Getafe, jenže upadl, není to faul, míč letí vedle branky Getafe.
39
Ten však dopadl stejně, jako ty předchozí, míč totiž opět odvrací bránící hráč Betisu.
39
Nyní mají domácí k dispozici další rohový kop z levé strany.
38
Getafe v posledních minutách tlačí svého soupeře!
37
Sarabia rozehrál, ale sudí píská útočný faul, Adán bude moci rozehrávat od své branky.
36
Vzápětí však Sarabia vybojoval další roh z levé strany.
35
Z rohového kopu se domácí neprosazují, místo toho se musí vracet bleskově na svou polovinu.
34
Šance Getafe, Sarabia poslal míč z levé strany k brance, tam tečuje Pedro León a Adán jen skvělým reflexivním zákrokem vyráží!
32
Odpískaný ofsajd zastavuje Molinu v postupu k brance Getafe.
30
Je za námi první půl hodina hry, stav je stále bezbrankový, není se čemu divit, vyloženě gólovou šanci si zatím ani jeden z týmů nevytvořil.
28
Hosté rozehráli, jenže míč odehrál bránící hráč ve zdi, není z toho nakonec ani rohový kop, byť se ho hráči Betisu domáhali.
27
Volný kop pro Real Betis, z levé strany, u pokutového území Getafe.
26
Útočný faul Pedra Leóna v pokutovém území, v souboji s bránícím Petrosem.
25
Odkop od branky Getafe, míč směřuje až na polovinu Betisu.
24
Útočný faul přerušuje akci Getafe, míč mají opět hosté a diváci již pískají.
23
Adán odkopává z vlastní šestnáctky, míč míří až na polovinu soupeře.
22
Sarabia posílá z levé strany pas do vápna Betisu, obranným zákrokem odvrací González.
20
Je za námi úvodní dvacetiminutovka zatím nezáživného fotbalu, v němž mají mírnou převahu hosté.
18
Sarabia poslal míč přímo do náruče Adána, který rozehrává od branky.
17
Rohový kop pro Getafe, domácí rozehrají z levé strany.
16
Rohový kop Betisu, míč však získává Guaita, který nyní může vykopávat od branky.
15
Rubén Castro se dostal ke střele zpoza vápna, míč byl ztečován nad branku, ale to bylo těsné!
14
Vázquez proniká po levé straně směrem k brance soupeře, ale jeho pokus je zablokován, odkop od branky Betisu.
13
Střed hřiště ale jako by nyní vůbec neexistoval, míč směřuje vzduchem od jedné branky k druhé.
12
Guaita rozehrává z vlastního vápna.
11
Á. Vázquez v ofsajdu, i přesto ještě vypálil a nyní může být rád, že to není karta.
10
Hosté mají nyní problémy s rozehrávkou, nakonec pomáhá Adán.
9
Adán má míč ve své moci a rozehrává od své branky.
8
Rubén Castro našel na levé strany Molinu, který měl ale k míči dál, než vyběhnuvší Guaita, který zasáhl.
7
Getafe zůstává na polovině soupeře.
6
Další pokus domácích o ohrožení branky Betisu, ale defenziva Realu zapracoval na výbornou.
5
Víctor zkouší střelou z levé strany pozornost Adána, ten v pohodě chytá.
4
Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Rubén Castro, ale poslal míč pouze vedle branky Getafe.
3
Další autové vhazování hostů, tentokrát na jejich polovině.
1
Nepovedený odkop Santaga Verginiho, hosté se dostávají na polovinu Getafe, kde vhazují z levé strany.
1
Oba týmy na hrací ploše.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Cala, Vergini, Lago – Juan Rodríguez, Lacen – León, Víctor, Sarabia – Á. Vázquez.
Náhradníci: Megyeri – Velázquez, Šćepović, Vigaray, B. Mensah, Moisés Gómez, Wanderson.

Real Betis: Adán – Piccini, Bruno González, Pezzella, J. Vargas – Portillo, Petros, N'Diaye, D. Ceballos – Molina, Rubén Castro.
Náhradníci: D. Giménez – Joaquín, van Wolfswinkel, Digard, Cejudo, van der Vaart, Ruiz.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Martínez.
REAL BETIS
To hosté přijeli do Getafe v nedobrém herním rozpoložení. Mohou za to samozřejmě nezdary v posledních kolech ligy, ale i v ligovém poháru. Betis se bude v Getafe přerušit třízápasovou sérii porážek, navíc bude usilovat konečně o vstřelení gólu, což se mu již ve čtyřech mistrovských zápasech nepodařilo. Zastaví se propad Betisu v ligové tabulce již v dnešním utkání v Getafe?
GETAFE FC
V souboji dvou sousedů v tabulce půjde o hodně. Vítěz totiž získá veledůležitié body a vzdálí se týmům, bojujícím o záchranu. Getafe prožívá dobré období, po porážkách na začátku prosince loňského roku, kdy prohrál ve Vallecanu a poté v Madridu s Realem, nasbíralo ve čtyřech dalších ligových zápasech velmi slušných šest bodů! K tomu navíc Getafe uspělo i ve 4. kole ligového poháru s Vallecanem, byť domácí výhra 3:1 na postup nestačila.
08.03.2014 • Real Betis – Getafe CF 2:0
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání španělské Primera Division, v němž se v rámci 19. kola utká GETAFE CF a REAL BETIS. Utkání se odehraje na stadionu Coliseum Alfonso Perez v Getafe a provede jím trojice španělských sudích, jako hlavní Alfonso Álvarez, na čarách s asistenty José Gallegem a Javierem Martínezem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.