Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Banja Luka : Kluž - 13. července 2021   20:00

Banja Luka
Banja Luka
60' Vranješ  • 64' Moraitis
2:1
(0:0)
Kluž
Kluž
118' Chipciu
Banja Luka
Četković – Dujaković (46. Vušurović), Milojević (74. Subić), Jovanović (88. Ntchamda), Čosić – Vojnović, Begić (104. Meleg) – Čorić, Vranješ (C), Zakarić – Moraitis (99. Živković).
Schnyder – Köbeli, Zgraggen (SUI).
Gradski Stadion, Banja Luka
Kluž
Arlauskis – Cestor, Bouhenna, Camora (C) – Manea, Deac, Rodriguez, Sigurjónsson, Costache (66. Chipciu, 120. Latovlevici) – Omrani (80. Petrila, 120. Hoban), Păun (80. Debeljuh).

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 4:12. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:14.
Kluž si tak vybojovala vstupenku dále, zatímco Banjou Luku uvidíme už jen v bojích Konferenční ligy.
Bosenská pohádka se šťastného konce nedočkala. Outsider v domácí odvetě proti rumunské Kluži převedl velmi sympatický výkon, nezalekl se manka z prvního duelu a od úvodního hvizdu bojoval jako o holý život. Po bezbrankové úvodní půli v průběhu druhého dějství vymazal náskok svého soupeře a pokud by se stále hrálo dle starého systému, slavil by již dávno postup do druhého předkola. Jenže místo toho šla bitva do prodloužení a v něm už bylo dost jasné, kdo je favoritem – hosté na Borac zatlačili a svůj enormní nápor necelé dvě minuty před koncem přetavili v gól. Hrdinou večera se stal Alexandru Chipciu.
120+4'
120+3'
Neuspěl ani Živković, do jehož projektilu se obětavě položil jeden z protihráčů. Všem nadějím však stále není konec, uvidíme rohový kop domácích.
120+2'
Deac zahrál roh na nedaleko stojícího Debeljuha, jenž se pokusil balón držet v hranice hrací plochy. Moc dlouho ale souboj s dotěrným sokem neustál.
120+1'
Nastavují se čtyři minuty, Bajna Luka má ještě přeci jen nějakou naději na vyrování.
120'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Claudiu Petrila, přichází Ovidiu Hoban.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Alexandru Chipciu, přichází Iasmin Latovlevici.
118'
Kluž právě vstřelila branku!
Tak tohle je pro domácí hráče hodně, hodně hořké – hosté nakonec přeci jen přetavují svou převahu v branku a mílovým krokem se přibližují k postupu do dalšího předkola! Úspěšným střelcem je tentokrát ALEXANDRU CHIPCIU, který Četkoviče překvapil zakroucenou střelou zpoza vápna. Gólman na ní vůbec nestihl zareagovat – 2:1! Bez asistence.
117'
Kapitán domácího výběru Stojan Vranješ je po dalším souboji za potlesku tribun odvážen ze hry na golfovém vozíku. Uvidíme, jestli ještě zasáhne do hry.
116'
Camorova střela Četkoviče neohrozila, do její trajektorie se postavil protihráč. Penaltový rozstřel se pomalu ale jistě stává realitou.
115'
Z bezprostřední blízkosti zkusil štěstí Živković, jehož projektil do středu branky Arlauskis hravě lapil. Nicméně nemusel – domácí borec byl v postavení mimo hru.
114'
Dlouhý nákop jednoho z hostů nenašel původně zamýšleného adresáta, balón končí za domácí svatyní. Četković nyní čeká, až mu někdo podá nový.
113'
Jonathan Rodriguez (KLZ) poslal k zemi domácího kapitána Vranješe, žlutá ho neminula.
111'
Borac teď zachránila branková konstrukce, střela z voleje zpoza velkého vápna šla do pravé tyče! Chyběly jen centimetry!
110'
Jenže klužský útok už také zdánlivě mele z posledního a nedaří se mu pokořit obranný val domácího celku. Četković může být celkem v klidu.
109'
Banja Luka zřejmě doufá, že duel dotáhne do penalt. Rumunská jedenáctka je stále jednoznačně lepším výběrem a nepouští svého soka k míči.
107'
Hostující roh nás k rozuzlení nepřiblížil. Balón z těžké pozice pokusil za brankáře odhlavičkovat Sigurjónsson, který však minul. Z toho úhlu neměl šanci.
106'
Kluž vstoupila dobře i do další části hry a opatrně se snaží se protlačit zpět k Četkovičovi.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Hosté z Rumunska v předchozích patnácti minutách domácí obranu hodně potrápili, svou převahu však nedokázali přetavit v gól. Uvidíme, jako podívanou nabídne dění po krátké pauze.
105+1'
První poločas prodloužení skončil.
105+1'
Subić po pravé straně protáhl balón až na kraj pažitu, kvůli dotěrnému protihráči ho ale nedokázal centrovat do vápna.
105'
Bude se nastavovat jedna minuta.
104'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Amar Begić, přichází Dejan Meleg. Další střídání ze zdravotních důvodů, první jmenovaný bojiště opouští v doprovodu zdravotníka.
103'
Jenže ten nakonec zůstal nevyužit, stejně jako ten další jen pár sekund nato. Rumunský výběr v prodloužení zahodil už nespočet šancí.
102'
K vítězství svůj klub nepřiblížil ani Sigurjónsson, jehož projektil se od protihráče odrazil za zadní čáru. Kluž se tak může těšit aspoň z dalšího rohu.
101'
Chipciova střela byla zblokována, hra se zatím v prodloužení nepohnula ven z domácí poloviny.
100'
Bleskovou debatu s rozhodčím, která skončila vytaženou kartou, absolvoval také Dino Ćorič (BJL).
99'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Panagiotis Moraitis, přichází Ante Živković.
98'
Jeden ze zadáků Banje Luky se pokusil dlouhým nákopem vysunout dopředu svého spoluhráče, jenže ten jeho nabídku nezvládl zachytit.
97'
První půle prodloužení zatím jednoznačně patří Kluži, Četković si nyní musel poradit s projektilem Rodrigueze. Domácí gólman drží svůj tým ve hře.
96'
Alexandru Chipciu (BJL) zvládl odzbrojit Zakariče, jenže si při tom počínal za hranicí pravidel a přidává se do širokých řad napomenutých hráčů.
95'
Petrila roh zahrál na Debeljuha, jehož následné zakončení minulo tři tyče domácí branky.
94'
Četković vytáhl z rukávu další parádní zákrok a natáhl se po prudké ráně Deace! Roh pro Kluž.
93'
Papírový favorit z Rumunska se snaží zatlačit na Četkovičovu klec, jenže domácí obrana zatím náporu odolává a nepouští své soupeře do šestnáctky.
92'
Vranješ byl v ofsajdu, postranní sudí tak velmi rychle ukončil první útočný výpad domácího klubu.
91'
Prodloužení otevřel nepřesnou střelou hostující Debeljuh, Kluž do první půle vlétla po hlavě.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Po druhém poločase odvety je stav dvojzápasu nerozhodný – 3:3! Jelikož UEFA v průběhu léta zrušila pravidlo o venkovních gólech, o postupujícím celku rozhodne prodloužení či případné penalty.
90+6'
Konec druhého poločasu.
90+5'
Vušurovič se chtěl stát hrdinou Banje Luky, na dlouhý centr spoluhráče ale nedosáhl. Balón následně doskákal až za hranici hřiště.
90+3'
Lékář opět vyrazil na scénu, tentokrát řeší následky Zakaričova souboje s Debeljuhem. Mimo hru míří domácí borec, zatím jen dočasně.
90+2'
Druhou minutu nastavení uzavře výkop domácího gólmana, Banja Luka se bude chtít co nejrychleji vrátit zpět před svatyni Giedea Arlauskise.
90+1'
Borac tlačí a snaží se o svém postupu rozhodnout ještě teď. Vušurović to ale možná trochu přehnal a v zápalu boje fauloval Maneu.
90+1'
Bude se nastavovat pět minut.
90'
Míříme do finiše, nastavení se blíží mílovými kroky. Hraje se kolem středového kruhu.
89'
Donald Molls Ntchamda (BJL) se na pažitu neuvedl úplně nejlépe a po minutě hry si připisuje žlutou kartu za zákrok na hostujícího Deace.
88'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Marko Jovanović, přichází Donald Molls Ntchamda.
87'
Tak tohle musí Bouhennu hodně mrzet! Alžírský zadák se ocitl v kvalitní střelecké pozici a po převzetí rychlé pozemní přihrávky zkusil své štěstí, jenže svou ránu zamířil nad břevno!
86'
Jen krátce po dalším krátkém rohovém kopu byl k vidění další nepříjemný centr, se kterým si ale domácí hravě poradili. Jeden z nich ho vymetl ven z pokutového území.
85'
Standardka hostů vedla k hlavičce, která však nemířila mezi tři tyče. Kluž nicméně i nadále operuje u Četkoviče.
84'
Zakarić se pokusil posunout balón na vysunutého spoluhráče, nabídku ale vystihl jeden z borců v bílém dresu a obratem ukončil domácí tažení.
83'
Pomalý postup rumunského celku k domácí šestnáctce skončil rutinním zákrokem Četkoviče, ani jeden gólman teď moc práce nemá. Aspoň tedy té těžké ne.
82'
Hosté si nyní rychle poradili s výpadem soupeře, tohle tažení si domácí za rámeček nedají. Celé to bylo trochu bez nápadu, obrana Kluže je skutečně pevná.
81'
Kluž tentokrát zahrála roh nakrátko, ani tentokrát se mu ale nepodařilo jej přetavit ve větší šanci.
80'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Billel Omrani, přichází Claudiu Petrila.
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Constantin Păun, přichází Gabriel Debeljuh.
79'
Ošetřování domácího válečníka je u konce, hra může pokračovat dál. Míč mají ve svém držení i nadále fotbalisté Banje Luky.
77'
Sledujeme oboustranně fyzickou podívanou, faul střídá faul. Zatím posledním hráčem, se kterým si rozhodčí popovídal, byl Amur Begić.
76'
Borac má balón častěji na svých kopačkách, vůbec se jí však nedaří proniknout na soupeřovu část hřiště. Papírový favorit výrazně zahustil obranu.
75'
Okatý faul Manei ukončil klužské tažení před soupeřovu klec. Četković bude za malý moment vykopávat balón z pozice těsně vedle rohového praporku.
74'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Đorđe Milojević, přichází Aleksandar Subić. Domácí zadák rozdýchává zákrok protihráče, na střídačce se mu věnuje zdravotník.
73'
Chipciu vypálil zpoza velkého vápna, svůj projektil ale asi nemohl namířit o moc hůře. Balón letěl nejen vysoko, ale i vedle, a to dost výrazně.
72'
Omrani prokličkoval až na hranici šestnáctky a pokusil se o krátký centr, který ale zaletěl nad brankovou čáru.
70'
Na stadionu panuje skutečně famózní atmosféra, oproti tomu dění na trávníku se trochu uklidnilo. Arlauskis nyní bude vykopávat od své branky.
69'
Devětašedesátá minuta se pomalu ale jistě chýlí ke konci, domácí celek se znovu rychle přesouvá před Arlauskise. Uvidíme, co nabuzení Bosňáci předvedou.
68'
Duel konečně běží dál. Vrátit Kluž v dvojzápase do vedení se pokusil Omrani, jenž ale nemířil přesně. Četković tentokrát mohl zůstat v klidu.
66'
Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Ionuţ Costache, přichází Alexandru Chipciu.
65'
Fazónu Banje Luky teď možná trochu zmírní přestávka na občerstvení, hra se na minutu pozastaví.
64'
Banja Luka právě vstřelila branku!
Tak tohle bude ještě hodně zajímavé, Borac bleskově přetavuje ohromnou převahu v další gól a kompletně maže poslední zbytky hostujícího náskoku! Centr z levé strany Vušurović posunul přímo na PANAGIOTISE MORAITISE, který míč následně odhlavičkoval přesně pod víko – 2:0! Asistence: Milan Vušurović.
63'
Rumunská jedenáctka si musí pomáhat fauly, žlutou kartu nyní dostává Billel Omrani (KLZ).
62'
Banja Luka je na konci, v ochozech to vře. Kluž inkasovaný zásah evidentně zaskočil, hosté se snaží zpevnit svou defenzívu.
60'
Gradski Stadion je na nohou, v domácím kotli bouchá pyrotechnika a to znamená jediné – Borac se přiblížila k vyrovnání skóre dvojzápasu! Postaral se o to kapitán STOJAN VRANJEŠ, jenž za Arlauskise hlavičkoval naprosto perfektní centr Vušuroviče – 1:0! Asistence: Milan Vušurović.
59'
Prolomit bezbrankový stav se nyní pokusil domácí kapitán Vranješ, jehož střela proletěla tak dva metry vedle pravé tyče svatyně rumunského výběru.
58'
Čorić vystihl protihráčovu dlouhou vzdušnou přihrávku a hlavou míč usměrnil na Četkoviče, jenž jej následně rozehrál dopředu. Kluž se musí stáhnout.
57'
Hra se nyní drží u středu hrací plochy, dění je trochu na mrtvém bodě. Ani jednomu celku se nedaří prolomit defenzívu soupeře a vyrazit vpřed.
56'
Postranní rozhodčí nyní zachránil domácí výběr! Četković Păunovo zakončení vyrazil jen na kopačku Costacheho, jenž bez váhání balón uklidil do obrovského prázdného místa v bosenské svatyni. Jenže byl v ofsajdu!
55'
Kluž se sérii pár dlouhých přihrávek rychle dostala až před domácí šestnáctku, kterou se nyní snaží ze všech sil dobýt.
54'
Dlouhý nákop domácího bojovníka skončila hlavičkou Cestora, který balón uklidil do zámezí. Banjou Luku čeká autové vhazování z relativně slibného místa.
53'
Dění se znovu rozjelo. Litevský gólman Kluže diriguje své spoluhráče a připravuje se půdu pro výkop.
52'
V Banje Luce se znovu nehraje, zdravotníci se věnují jednomu z hostujících borců. Z ochozů se line směsice pískotu a skandování fanoušků Borace.
51'
Moraitis vybojoval přímý volný kop pro svůj výběr, který ale skončil jen zákrokem připraveného Arlauskise.
49'
Tohle Costache mohl vymyslet trochu lépe, jeho hodně nepovedený pokus Četkoviče ani neohrozil. Střela z vysokého úhlu byla ukvapená.
48'
Do druhého poločasu vstoupili lépe hostující hráči, domácí se však postupně začínají probouzet.
47'
Jeden z borců Kluže zůstal ležet v rohu hrací plochy po kontaktu s protihráčem. Dění je na malou chvíli pozastaveno, incident se obejde bez karty.
46'
Hned zkraje druhé půle se pokusil zatím stoprocentního Četkoviče ohrozit Păun, který ale svůj pokusu nenamířil přesně mezi tři tyče domácí svatyně.
46'
Střídání v týmu FK Borac Banja Luka: ze hřiště odchází Siniša Dujaković, přichází Milan Vušurović.
46'
Úvodní pětačtyřicet minut druhé bitvy mezi Banjou Lukou a Kluží je minulostí, branku jsme zatím neviděli. Domácí chtějí favorizovanému sokovi patřičně zkomplikovat postup, poměrně sympatický výkon se jim ale nedaří přetavit v góly. Oproti tomu hosté hrají přesně to, co potřebují k definitivnímu zajištění vstupenky do dalšího předkola Ligy mistrů. Remíza jim vyhovuje. Uvidíme, jak se duel bude vyvíjet dál.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:03.
45+2'
45+2'
Banja Luka se před koncem poločasu ještě snaží zatlačit na soupeřovu klec, k vytvoření nějakého výraznějšího náporu jí už ale zřejmě nezbývají síly.
45+1'
Arlauskis vyboxoval centr z pravé strany ven z pokutového území, přičemž život se mu při tom snažil opět znepříjemnit Moraitis.
45'
Budou se nastavovat dvě minuty.
44'
Hra se v závěru pětačtyřicetiminutovky drží daleko od obou branek, na balónu jsou hráči Kluže.
43'
První poločas se pomalu ale jistě chýlí ke konci, v Banje Luce jsme zatím branku neviděli. Změní se to do přestávky, nebo si budeme muset ještě chvíli počkat?
42'
Moraitis to nyní s aktivitou přehnal a při tlaku vrazil do Arlauskise, který se chystal balón vzít do svého náručí. Rozhodčí domácímu borci domlouvá.
41'
Standardky se ujal faulovaný Păun, jehož projektil připravený Četković sebevědomě vyrazil. Kluž následně pár sekund neúspěšně operovala před šestnáctkou.
39'
Žlutá karta pro Sinišu Dujakoviče (BJL). Rumuský výběr čeká přímý volný kop z pozice kousek před velkým vápnem. Stačil tak metr a byla by to penalta.
38'
Jeden z hostů balón odhlavičkoval mimo nebezpečí, Kluž dostává míč do své moci a přesouvá hru dopředu.
37'
Alžírský obránce Bouhenna si skutečně koleduje o další žlutou kartu, faulem na Moraitise nabídl soupeři standardku z velké vzdálenosti.
36'
Misky pomyslných vah se postupně překlápí na stranu favorizované Kluže, která je čím dál tím častěji na balónu. Uvidíme branku ještě před koncem půle?
34'
Costache se na malý moment zbavil dotěrného protihráče a zkusil štěstí z hodně těžkého úhlu, Četković nemusel zasahovat ani tentokrát.
33'
Kluž se i nadále drží blízko domácí šestnáctky, defenzíva soupeře ale zatím všechny pokusy o otevření skóre hatí už v zárodku.
32'
Sledujeme možná trochu sušší pasáž hry, Deacova střela přes dva obránce hodně výrazně minula branku. Balón letěl o dobrých deset metrů vedle vzdálenější tyče.
31'
Ochoz pro domácí fanoušky zdobí povedené choreo. Doufejme, že se podobná atmosféra co nejdříve vrátí i na české pažity, ideálně s co nejméně restrikcemi...
30'
Balón končí v zámezí, zpět do hry ho za chvíli vhodí jeden z hostů. Kluž má šanci se znovu vypravit před Četkoviče, využije jí?
28'
Balón znovu jen proskákal skrz klužskou šestnáctku, i další domácí rohový kop zůstává nevyužit.
27'
Borac ani tentokrát nabídnutý roh nepřetavila ve střelu. Nutno ale podotknout, že Zakarić na druhý pokus zahrál míč výrazně lépe.
26'
Moraitis svým zákrokem na Bouhennu nabídl hostům volný kop, následný výpad skončil jen dalším zásahem gólmana.
25'
Ani jeden z brankářů si nyní nemůže stěžovat na nedostatek práce. Do akce nyní musel jít zase Četković, který centr zleva lapil do svých rukou.
24'
Bleskový výpad Borace zakončil Vojnović. Arlauskis se po nepřesné ráně natahoval, na balón ale nedosáhl.
24'
Pokračujeme dál. Četković si staví balón na hranu malého vápna a chystá se jej odkopnout daleko od své branky.
22'
Mezi neúspěšné střelce se nyní zařadil Păun, jehož rána z voleje proletěla kolem vzdálenější tyče soupeřovy branky. Následuje krátká pauza na občerstvení.
20'
Ani další ofenzivní tažení Kluže nevedlo ke střele, následnému protiútoku domácích štěstěna též nešla naproti.
19'
Hra se po akcí napěchovaných úvodních minutách trochu zklidnila, sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou bez větších brankových příležitostí.
18'
Čorić byl ve výrazném postavení mimo hru, Arlauskis bude za chvilku balón odkopávat od své klece.
17'
Bouhenna si znovu počínal za hranicí pravidel, tentokrát sudí situaci řeší jen domluvou.
15'
Stačil jeden povedený nákop a Kluž rázem operovala před šestnáctkou soupeře. Dobýt jí se rumunskému týmu ale nepodařilo, Banja Luka akci rozebrala.
14'
Jeden z domácích se snažil se prosmýknout mezi dvěma zadáky soupeře, což se mu ale nepodařilo. Hráč Borace byl poměrně rychle odzbrojen.
13'
Postranní sudí nachytal Costacheho v ofsajdu, jeho zásah tak pochopitelně neplatí a hra bude pokračovat dál za bezbrankového stavu.
12'
Situace před hostující klecí vedla k zakončení Čoriče, který ale klužskou svatyni přestřelil.
11'
No, žlutá se v kapse sudího moc dlouho neohřála. Tentokrát je trestán Rachid Bouhenna (KLZ), uvidíme přímý volný kop domácích ze slibné pozice.
10'
Máme tu první žlutou kartu střetnutí, tvrdý zákrok Đorđeho Ćosiče (BJL) na Păuna se neobešel bez povšimnutí švýcarského rozhodčího.
9'
Míč nyní putuje po kopačkách klužského obranného valu, rumunský tým se k rozehrávce zatím moc nemá. Stále hledá skulinu v defenzívě soupeře.
8'
Běží osmá minuta prvního poločasu, hra se přelévá z jednoho konce na druhý. Balón často mění majitele, ani jednomu výběru se ho nedaří na delší dobu zkrotit.
6'
Z napěchovaných tribun prší na trávník pískot, skluz Jovanoviče byl sudím posouzen jako zákrok za hranicí pravidel. Hosty čeká standardka z devadesátistupňového úhlu, uvidíme, co vymyslí.
5'
Četković nyní odkopl balón hodně daleko od své branky, mičuda doskákala až do otevřeného náručí Arlauskise na druhém konci pažitu. Kluž se vydává dopředu.
4'
Moraitis byl pronásledován dvěma protihráči, přesto se však rozhodl ohrozit Arlauskisovu klec. Zbrklému projektilu však chyběla notná dávka přesnosti.
3'
První roh utkání žádnou větší šanci nenabídl, domácí Zakarić ho nezahrál ideálně. Míč šestnáctku úplně přeletěl a dopadl až pár metrů před zámezím.
2'
Bitvu dnes v Banje Luce sleduje zaplněný stadion, v ochozech panuje naprosto excelentní atmosféra. Na míči jsou hlavně hráči Borace, kteří postupují dopředu.
1'
Jdeme na to! Úvodní výkop obstarali hostující hráči, kteří dnes nastoupí v bílých dresech. Domácí zvolili modročervenou variantu.
1'
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný večer, duel mezi Banjou Lukou a Kluží začne za pár minut. Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní sestavy.

FK Borac Banja Luka: Četković – Dujaković, Milojević, Jovanović, Čosić – Vojnović, Begić – Čorić, Vranješ (C), Zakarić – Moraitis.
Náhradníci: Pavlović – Kujundžić, Molls Ntchamda, Subić, Čavić, Meleg, Kulašin, Živković, Vašurović.

CFR Kluž: Arlauskis – Cestor, Bouhenna, Camora (C) – Manea, Deac, Rodriguez, Sigurjónsson, Costache – Omrani, Păun.
Náhradníci: Pereira, Bălgrădean – Graovac, Chipciu, Ciobotariu, Latolevici, Sušić, Tahiri, Debeljuh, Petrila, Hoban, Itu.

Rozhodčí: Schnyder – Köbeli, Zgraggen (SUI).
DELEGACE

Dnešní odvetu v Banje Luce bude mít na starost švýcarský sudí Urs Schnyder, kterému budou asistovat jeho krajané Remy Zgraggen a Stefan Horisberger.
SHRNUTÍ PRVNÍHO DUELU

Banja Luka se dnes pokusí o malý zázrak. Mistr bosenské Premijer ligy v dvojzápase platí za jasného outsidera, což bylo ostatně evidentní už v úvodním střetnutí – za celých devadesát minut hry na soupeřova gólmana vyslal jen jedinou střelu. Oproti tomu favirozovaná Kluž žádnou křeč v koncovce nepociťovala a svou převahu postupně přetavila hned ve tři branky. Pokud tedy chtějí domácí zabojovat o postup, mají před sebou pořádný kus práce. Uvidíme, jak si povedou.

6. 7.: Kluž – Banja Luka 3:1 (2:1)

Branky: 12. Omrani, 28. Deac (Omrani), 60. Sigurjónsson (Deac) – 45+1. Moraitis (Ziljkić).

Neproměněná penalta: 12. Deac (KLZ), brankář Lakić zneškodnil

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 20:12.

CFR Kluž: Arlauskis – Sušić (79. Manea), Bouhenna, Cestor, Camora (C) – Sigurjónsson, Rodriguez – Costache (62. Chipciu), Deac, Paun (67. Petrila) – Omrani (67. Debeljuh).

FK Borac Banja Luka: Lakić – Ćorić, Milojević, Ćosić, Subić (69. Jovanović) – Vojnović (61. Begić), Meleg (74. Molls Ntchamda) – Zakarić, Vranjes (C), Ziljkić (74. Vušurović) – Moraitis (68. Živković).

Rozhodčí: Kamphuis – Diks, Honig (NED).
Příjemné úterý u sledování Ligy mistrů! Dnes večer jsou na programu odvetné duely prvního předkola, přičemž v tomto přenosu si posvítíme na střetnutí mezi FK Borac Banja Luka a CFR Kluž. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.