+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. září 2016 • 04:56

De Boera naštval druhý gól od Sparty. Byli jsme jako žáčci, uznal Melo

Autor:
TOP VIDEA
Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost Sportovci o Novotné: Strašná zpráva, odešla velká osobnost
Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky Top góly 14. kola: zazářili bratři Škodové, nechybí otočka Kalabišky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prohra na Spartě, po dvou zápasech nula bodů. Největší favorit skupiny K zůstává v Evropské lize hodně za očekáváním. Trenér Interu Milán Frank de Boer byl z výkonu týmu, který přitom nedávno porazil v Serii A mistrovský Juventus, hodně rozmrzelý. Za vším po porážce 1:3 viděl především ledabylé nasazení svých hráčů. „Můžete řešit taktiku, jak chcete, ale když není správný přístup, nic nezmůžete," řekl bývalý nizozemský reprezentant.Hlavně první poločas favoritovi v Praze vůbec nevyšel. „Zejména před přestávkou jsme ukázali velice špatný přístup. Inkasované góly od nás byly dárek pro Spartu,“ hodnotil De Boer kriticky výkon Interu.

Nejvíc rozmrzelý byl ze situace před druhým gólem Václava Kadlece. Obrana při standardní situaci zcela propadla a nechala střelce Sparty zcela osamoceného před brankářem Handanovičem. „Není možné dostat takový gól. Nemělo to vůbec nic společného s profesionálním přístupem k fotbalu,“ zlobil se.

V tom mu dal za pravdu záložník Felipe Melo. „Než jsme se Spartou začali hrát, už jsme prohrávali 0:2. Při druhém gólu jsme si počínali jako žáčci. Byla to kolektivní chyba.“

Přání vyhrát v této sezoně celou Evropskou ligu, o němž mluvil De Boer na předzápasové tiskové konferenci, se nyní jeví hodně nereálně. "Musíme pochopit, že zápasy v Evropě nejsou snadné. Je nutné hrát každý zápas, jako kdyby to bylo derby s AC. A to se nám nedaří,“ shrnul Melo, co se mu se spoluhráči nedaří.

Holoubek: Zdálo se mi, že dá Kadlec hattrick, pro Dočkala mám respekt

720p 480p 360p 240p
Zápas proti Interu může být odrazový můstek k lepší budoucnosti, tvrdí Sáček

720p 480p 360p 240p
Václav Kadlec: Pomohla nám dobře zvolená taktika

 

 Klasická verze
Mobilní verze