ZNÁMKOVÁNÍ po Koreji: Šural nebyl vidět, střídající Skalák rozhýbal hru

Autor: jp, pj
0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Čeští fotbalisté zakončili přípravu před EURO domácí porážkou s Jižní Koreou 1:2. Utkání svěřencům Pavla Vrby nevyšlo především v prvním poločase, kdy dvakrát inkasovali. Ve druhé časti zápasu podali Češi lepší výkon a snížili alespoň na 1:2. Na utkání nebude v dobrém vzpomínat záložník Josef Šural, kterému první poločas vůbec nevyšel. Na křídle jej proto nahradil Jiří Skalák, který byl naopak velice aktivní a rozhýbal českou hru. Podívejte se na známkování deníku Sport v galerii.

Projděte si známky jednotlivých hráčů, jak je ohodnotil deník Sport (1 - nejhorší, 10 nejlepší. Milan Škoda nebyl hodnocen, protože neodehrál potřebný počet minut):

SESTŘIH: Česko - Korea 1:2. Podívejte se na všechny góly v generálce před EURO

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.