6. června 2016 • 10:22

ZNÁMKOVÁNÍ po Koreji: Šural nebyl vidět, střídající Skalák rozhýbal hru

Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Fraňkovi se nedařilo, měl vyloučit za surovou hru ZLATÁ PÍŠŤALKA: Fraňkovi se nedařilo, měl vyloučit za surovou hru

Čeští fotbalisté zakončili přípravu před EURO domácí porážkou s Jižní Koreou 1:2. Utkání svěřencům Pavla Vrby nevyšlo především v prvním poločase, kdy dvakrát inkasovali. Ve druhé časti zápasu podali Češi lepší výkon a snížili alespoň na 1:2. Na utkání nebude v dobrém vzpomínat záložník Josef Šural, kterému první poločas vůbec nevyšel. Na křídle jej proto nahradil Jiří Skalák, který byl naopak velice aktivní a rozhýbal českou hru. Podívejte se na známkování deníku Sport v galerii.

Projděte si známky jednotlivých hráčů, jak je ohodnotil deník Sport (1 - nejhorší, 10 nejlepší. Milan Škoda nebyl hodnocen, protože neodehrál potřebný počet minut):