Zklamání na úvod, gigant z PSG pouze remizoval v Montpellieru

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

VIDEO | Obhájce titulu ve francouzské fotbalové lize Paris St. Germain zahájil novou sezonu remízou 1:1 na hřišti Montpellieru, který triumfoval loni. Nového trenéra PSG Laurenta Blanca uchránil od porážky vyrovnáním v 60. minutě brazilský obránce Maxwell.

Montpellier vedl od 10. minuty, ale Cabellovu gólu podle všeho předcházel faul na Ibrahimovice. V závěru hráli hosté přesilovku, ale vyloučení domácího zadáka El Kaoutariho z 72. minuty k otočení skóre nevyužili.

Podívejte se na vyrovnávací trefu Brazilce Maxwella

V týmu PSG v druhé půli střídal Uruguayec Edinson Cavani, který byl v minulé sezoně v dresu Neapole nejlepším střelcem italské ligy a francouzský klub ho získal za rekordních 64 milionů eur. V prvním utkání neskóroval, jeho nebezpečnou hlavičku domácí obrana odvrátila.