Ligue 1 - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štrasburk : Nice - 28. dubna 2024   15:00

Štrasburk
18' Bakwa
1:3
(1:1)
Nice
44' Guessand   • 52' Dante  (Boga) • 84' Sanson  (Perraud)
Štrasburk
Bellaarouch – A. Sylla, Perrin, Guilbert – Delaine (69. Sahi), A. Santos, I. Sissoko (69. Sebas), H. Diarra, Senaya – Emegha (78. Gameiro), Bakwa (78. Ali Abdallah).
Pierre – Deminguet, Doukouré, Mwanga, Saï. Sow.
Nice
Bułka – Rosario, Todibo, Dante, Bard – Búdawí (62. Sanson), Ndayishimiye (62. A. Mendy), Thuram – Cho (70. Moffi), Guessand (81. Laborde), Boga (81. Perraud).
Dupé – A. Baldé, Claude-Maurice, Lotomba.

Hostující celek díky dobrému druhému poločasu vyhrává tento zápas 3:1 a získává do tabulky body.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:14.
90+5'
90+4'
Probíhá už poslední minuta nastavení.
90+4'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Morgan Sanson).
90+2'
Romain Perraud byl hodně důrazně dohraný soupeřem, rozehrávat tak budou fotbalisté Štrasburku.
90+1'
Domácí fotbalisté se pokouší s výsledkem něco udělat, ale už nemají mnoho času.
90'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.
87'
V poklidném tempu se utkání dohrává, domácí fotbalisté se marně pokouší něco vymyslet.
85'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Melvin Bard).
84'
Nice právě vstřelilo branku!
Hostující v pohodě hrající celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se nyní dokázal prosadit střelou z osy hrají plochy k tyči MORGAN SANSON. Asistence: Romain Perraud.
83'
Marcin Bułka rozehrává od své branky, to se mu nepovedlo, jeho chyby nedokázali domácí využít.
81'
Střídání v týmu OGC Nice:
ze hřiště odchází Evann Guessand, přichází Gaëtan Laborde,
ze hřiště odchází Jérémie Boga, přichází Romain Perraud.
80'
Následovat bude další střídání, hra je nyní hodně kouskovaná.
79'
Domácí fotbalisté nyní napadají rozehrávku soupeře, ale mají velké problémy s přechodem do finální fáze.
78'
Střídání v týmu RC Štrasburk:
ze hřiště odchází Dïlane Bakwa, přichází Aboubacar Ali Abdallah,
ze hřiště odchází Emanuel Emegha, přichází Kévin Gameiro.
75'
Patnáct minut hry nás dělí od konce utkání, Nice stále vede na půdě soupeře těsně o gól.
74'
Jérémie Boga si počínal nedovoleně, a tak budou hrát domácí fotbalisté. Ti kombinují na polovině soupeře, ale vyrovnat se jim nedaří.
72'
Domácí fotbalisté jsou nyní mírně aktivnější, pokouší si vypracovat si střeleckou pozici, ale zatím čekají na vyrovnání.
70'
ze hřiště odchází Mohamed-Ali Cho, přichází Terem Moffi.
70'
Dvacet minut před koncem budou podle všeho střídat také hosté.
69'
ze hřiště odchází Thomas Delaine, přichází Moïse Sahi,
ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Jeremy Sebas.
67'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
65'
Emanuel Emegha fauloval soupeře, hrát tak budou fotbalisté Nice.
63'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Abakar Sylla).
62'
ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Morgan Sanson,
ze hřiště odchází Youssouf Ndayishimiye, přichází Antoine Mendy.
62'
Fotbalisté v modrém, tedy domácí rozehrávají od své branky. Rychle přešli střední část hrací plochy, následně se usadili před brankou soupeře.
60'
Pablo Rosario uvedl balon do hry.
60'
Mohamed-Ali Cho postupoval na útočnou polovinu, tam se dostal a následně vybojoval pro spoluhráče autové vhazování.
57'
Brankář hostujícího celku rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Jeho kolegové se do střelecké pozice dostat nedokázali.
54'
Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
52'
Centr se snesl před branku, kde se nejlépe zorientoval DANTE, jehož hlavička zapadla do branky. Asistence: Jérémie Boga.
52'
Rohový kop vybojoval hostující celek. Mohamed-Ali Cho poslal centr před branku, ale obrana si neporadila.
49'
Žlutá karta pro tým RC Štrasburk (Andrey Santos).
48'
Dïlane Bakwa se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak budou na své polovině fotbalisté Nice.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem, zdá se, že ani jeden celek neprovedl žádné střídání.
46'
45+2'
45+2'
Balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
45+2'
Habib Diarra postupoval k brance, ale Melvin Bard jej fauloval. Rozehrávat tak budou domácí fotbalisté.
45'
Začala poslední minuta prvního poločasu. Uvidíme, kolik sudí nastaví.
44'
EVANN GUESSAND srovnává stav zápasu na 1:1. Nebyla to žádná rána z rozběhu, ale technicky dobře umístěný pokus.
43'
Do hry vstupuje ještě VAR, který platnost penalty potvrdil.
42'
Pokutový kop pro hosty.
42'
Khéphren Thuram hodně důrazně ještě diskutuje se sudím, nelíbí se mu vyhodnocování nějakých momentů.
41'
Dostáváme se do finální fáze hry v poločase. Dante neměl komu přihrát, a tak vrátil hru na svou polovinu.
40'
Nice se nyní stabilněji nastěhovalo na svou útočnou část hrací plochy, těžko se dostává do zakončení.
38'
Alaa Bellaarouch si dobře počínal před vlastní brankou, odpadl směr střely a balon dokázal odehrát nohou.
36'
Nice se sice usadilo na polovině soupeře, ale k zakončení se tým neprobojoval.
35'
Evann Guessand se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus míří o malý kousek vedle branky.
34'
Žlutá karta pro tým OGC Nice (Mohamed-Ali Cho).
33'
Sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč vyhrávají střídavě domácí a hosté.
31'
Zajímavou akci hostů překazil ofsajd, přesněji špatné načasování přihrávky.
30'
Půlhodina hry je pryč, zatím jsme viděli jednu branku, dokázali se prosadit domácí.
26'
Thomas Delaine fauloval soupeře, díky čemuž hosté vybojovali volný kop. Mohamed-Ali Cho jej bude rozehrávat.
26'
Ibrahima Sissoko to zkoušel individuálně, ale jeho pokus celkem snadno zneškodnil brankář.
24'
Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do šance.
20'
Hosté vybojovali rohový kop, ale po centru před branku se nedokázal nikdo z hráčů propracovat k šanci.
19'
Jérémie Boga vybojoval volný kop na útočné polovině. Do výraznější šance se však hosté dostat nedokázali.
18'
Štrasburk právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení, s první střelou si brankář poradil, na dorážku si sice sáhl, ale balon nedokázal zastavit v cestě za brankovou čáru, prosazuje se DÏLANE BAKWA.
17'
Nice se usadilo na polovině soupeře, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
17'
Pablo Rosario se znovu propracoval do zajímavé příležitosti, nyní mu pokus o zakončení vůbec nesedl.
16'
Pablo Rosario hledal spoluhráče na polovině hrací plochy, do výraznější šance se celek nedostal.
15'
Emanuel Emegha si vypracoval po čtvrthodině hry zajímavou šanci, ale balon dokázal brankář udržet před brankovou čárou.
14'
Balon mají fotbalisté v bílých dresech, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Dante však nepřihrál přesně.
13'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších střeleckých pozic.
10'
Rohový kop, který následoval, byl hodně přetažený, k hlavičce se nikdo nedostal.
10'
Hostující celek rychle přešel přes střední části, zakončoval Mohamed-Ali Cho, ale jeho rána byla zblokovaná nad.
9'
Souboje o balon se odehrávají na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do nějaké výraznější šance.
7'
Štrasburk pokračuje v dobré hře, ale nyní se po centru před branku nikdo k hlavičce nedostal. Rozehrávat budou fotbalisté Nice od své branky.
6'
Andrey Santos byl faulovaný soupeřem, Khéphren Thuram si počínal nedovoleně. U míče tak zůstanou domácí hráči.
5'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté se pokoušeli rychle rozehrát od své branky, což se jim sice povedlo, ale k šanci se tým nedostal.
4'
Andrey Santos si vypracoval obrovskou šanci, ale jeho rána se odrazila od tyče. Brankář byl už překonaný, ale k dorážce se pak už nikdo nedostal
2'
Habib Diarra přišel v souboji o míč, hrát tak mohou fotbalisté hostujícího celku.
1'
Nice vybojovalo rozehrávku na své polovině, rychle otáčel Evann Guessand hru, ale moc daleko se s míčem nedostal.
1'
Utkání začalo, domácí hrají v modrém, hosté mají bílé dresy.
1'

RC Štrasburk: Bellaarouch – A. Sylla, Perrin, Guilbert – Delaine, A. Santos, I. Sissoko, H. Diarra, Senaya – Emegha, Bakwa.
Náhradníci: Pierre – Ali Abdallah, Deminguet, Sahi, Doukouré, Gameiro, Mwanga, Sebas, Saï. Sow.

OGC Nice: Bułka – Rosario, Todibo, Dante, Bard – Búdawí, Ndayishimiye, Thuram – Cho, Guessand, Boga.
Náhradníci: Dupé – A. Baldé, Claude-Maurice, Lotomba, Laborde, A. Mendy, Moffi, Perraud, Sanson.
Štrasburku se vůbec nedaří, je na třinácté pozici, ze 30 zápasů získal 36 bodů. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech, naposledy prohrál s Lille 0:1.
Favoritem zápasu je hostující celek, který je aktuálně v tabulce na páté pozici. Z posledních pěti zápasů bodoval ve čtyřech. Má 48 bodů z 30 zápasů. Naposledy remizoval s Marseille 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí RC Štasburk a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.