23. srpna 2015 • 15:56

Soupeř Sparty už není poslední v lize. Thun porazil Perglův Vaduz

Nicola Sutter a Nelson Ferreira v utkání na Spartě. (archivní foto)
Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě Sestřih La Ligy: Barcelona - Real Madrid 1:1. Ramos vyrovnal v poslední minutě
Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle Brno - Karviná: Michal Škoda chtěl napodobit bráchu, ale jeho lob mířil vedle

Fotbalisté Thunu před čtvrteční odvetou čtvrtého předkola Evropské ligy s pražskou Spartou zdolali ve švýcarské lize Vaduz 1:0. O druhém vítězství Thunu v šestém kole soutěže rozhodl z penalty Gianluca Frontino.

Trenér Thunu Ciriaco Sforza nasadil sestavu: Faivre - Bigler, Schindelholz, Sulmoni, Wittwer - Hediger, Sutter (51. Zino) - Nelson Ferreira (61. Zárate), Frontino, Rojas - Buess (72. Rapp).

V dresu lichtenštejnského celku, který po utkání vystřídal Thun na poslední příčce tabulky, se na hřiště nedostal obránce Pavel Pergl, když celý zápas strávil mezi náhradníky.