+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. ledna 2016 • 19:00

Beckham mi ukázal cestu, ale móda nepřebije fotbal, řekl Vácha

Autor:
TOP VIDEA
Sparta - Slovácko: To byla tutovka! Lafatu vychytal Heča Sparta - Slovácko: To byla tutovka! Lafatu vychytal Heča
RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Někdy mu fanoušci vyčítají, že ho mimofotbalové aktivity příliš rozptylují od výkonů na hřišti. Záložník Sparty Lukáš Vácha v pořadu O2 Sport Tak určitě, který vzniká ve spolupráci s webem iSport.cz, to ale popírá. „Vadí mi, že si to převedou ve smyslu: Ty podáváš špatný výkony, může za to Instagram, Twitter a Facebook,“ řekl.V Česku není žádný jiný fotbalista, který by tak zvládal svoji prezentaci před fanoušky. Vácha má vlastní módní značku a je velmi aktivní na sociálních sítích, jeho vzorem je David Beckham. Český záložník však odmítá, že by stejně jako u legendárního anglického hráče převážil showbusiness nad fotbalem. „Beckham mi ukázal nějakým způsobem cestu, i když jeho kalibru je to úplně nesrovnatelný. Lidi rádi srovnávají, což je taky chyba… Byl bych nerad, kdyby si někdo myslel, že to upřednostňuju před fotbalem – ten dělám naplno. Tyhle věci přijdou sami, když jsem ve fotbale úspěšný,“ vysvětlil svůj postoj.

Na svojí módní značce LV6 spolupracuje s návrhářem Lukášem Macháčkem. „Je to takové hipsterství, někteří lidi si to hledají a nosí to velmi rádi, další to hodně rychle odsoudí a říkají tomu pytel na brambory a tak dále,“ popsal Vácha styl, kterým se mohou oblékat i jeho fanoušci.

Vácha v TAK URČITĚ: S Jiráčkem si po krku nešlapeme

Znovu však dokládá, že ho tvorba nového oblečení v kolotoči tréninků a zápasů zásadně neomezuje. „Největší práci má Lukáš, já ne. Přijde a zeptá se mě, jestli se mi to líbí, za měsíc mi to zabere tři hodiny času.“

Velmi aktivní je také na internetu, což je jedno z témat ve sparťanské šatně. „Nebudu lhát, přetahujeme se – s Vencou Kadlecem a Pavlem Kadeřábkem jsme pořád řešili: Kolik toho máš?“ popsal vnitroklubový souboj o největší počet fanoušků na sociálních sítích. Žádné napětí však kůvli tomu v klubu nevzniká. „Někdo to má rád, někdo to má moc rád, nikomu to nevadí. Není nikdo v kabině, kdo by to odsuzoval,“ přiznal Vácha v pořadu Tak určitě.

Módeman Vácha má svou kolekci: Kluci ze Sparty už chtějí objednávat

Lukáš Vácha a Markéta Cahová k sobě dokonale pasují
Lukáš Vácha a Markéta Cahová k sobě dokonale pasují

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze