Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Hlavní rozhodčí Bastien ukončil dnešní utkání, ve kterém Neapol převálcovala Midtjylland vysoko 5:0. Na listinu střelců se zapsali tito hráči: El Kaddouri, Maggio, Callejón a dvakrát skóroval Gabbiadini. Neapol byla dnes jasným favoritem a výhodou jí bylo také domácí prostředí, všechno dnes hrálo do karet italskému týmu, který svému soupeři nic nedovolil. Midtjylland nebyl skoro vůbec u míče a do šancí se dostal asi pouze dvakrát. Neapol si připisuje tříbodový zisk a v tabulce zůstává na 1. příčce.
90+2
90+2
V závěru se do míče opřel El Kaddouri, ale jeho rána byla spíš žalostná.
90
Rozhodčí nastavuje druhý poločas o 2 minuty.
90
Fotbalisté Midtjyllandu se modlí, aby už sudí zápas ukončil, protože už toho sami mají plné zuby.
89
Zápas už se blíží do cíle a Neapol už nemá kam spěchat. Oběma týmům dochází síly a jde to znát.
88
Gabbiadini fauloval Nováka, a tak budou hráči v červeném rozehrávat.
86
Jako další se prodral do zakončení Allan, ale ani jeho pokus nebyl přesný.
84
Aktivní Gabbiadini touží po hattricku, ale teď se prezentoval pouze nepřesnou ránou.
83
David López fauloval Sparva a za svůj prohřešek vytasil žlutou kartu.
82
Sisto chtěl vstřelit alespoň jeden gól, ale nepodařilo se mu to, protože ze své kopačky vyslal jen hodně nepřesnou ránu.
80
Sisto chtěl odcentrovat balon před bránu, ale bránící protihráč byl proti. Následoval tak roh pro Midtjylland, ale Pušić centrem nikoho v červeném nenašel.
77
Neapol právě vstřelila branku!
Mirko Valdifiori ze své kopačky vyslal učebnicový centr na bližší tyč, kde se skvěle do balonu opřel hlavou JOSÉ MARÍA CALLEJÓN a přesnou trefou propálil bezmocného Andersena.
76
Po delší době podnikla Neapol útočný výlet a vytěžila rohový kop. El Kaddouri dostal přihrávku do vápna, odkud okamžitě vystřelil, ale jeho ránu protihráč tečoval na roh.
73
V posledních minutách toho k vidění už příliš moc není. Neapol je sice na míči, ale na soupeře už moc tlak nevyvíjí.
69
Oba týmy vystřídaly: za Neapol odstoupil nevýrazný Strinić a místo něj přišel Hysaj. To za Midtjylland dohrál Olsson, kterého nahradil Sisto.
69
68
Zápas tolik atraktivní není. Hraje se jen na jednu bránu a Neapol už nikam nepospíchá.
66
Z rohového kopu domácí Neapol nic nevytěžila.
66
Gabbiadini dostal přihrávku do vápna od Callejóna a poté okamžitě vystřelil, avšak jeho pokus jeden z obránců srazil na roh.
65
Ve velkém vápně se k balonu dostal úplně náhodně Royer, jenž se dostal i ke střele, ale mířil velmi nepřesně, takže Reina mohl zůstat naprosto v klidu.
62
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Paul Onuachu, přichází Martin Pušić.
59
Rohový kop si vzal na starost Valdifiori, ale centrovaným míčem nikoho ze spoluhráčů nenašel.
58
Gólman Andersen si teď připsal parádní zákrok a zabránil gólu. Technickou ránu ze své kopačky vyslal Allan, jehož pokus mířil pod břevno, ale Andersen se skvěle natáhl a míč vytěsnil na roh.
57
Odpočinout na lavičku si jde Insigne, kterého na hrací ploše nahrazuje Callejón.
57
Gabbiadini si vytvořil další ze svých šancí, ale tentokrát se střelecky neprosadil, protože mířil nepřesně.
54
CHRISTIAN MAGGIO teď vzal vše na sebe a ukázal, že to byla správná volba. MAGGIO došel s míčem do velkého vápna, kde byl pod tlakem, ale i přesto dokázal v těžké pozici vystřelit a navýšíl vedení Neapole na 4:0.
53
Dohrál kapitán Hamšík, kterého nahradil Allan.
51
Gólman Reina si připsal první zákrok v dnešním utkání a vedl si na výbornou. Šanci na gól si vytvořil Olsson, ale pozorného Reinu nepropálil. Stav skóre se v 51. minutě nemění.
48
Neapol je i na úvod druhého poločasu opět aktivní, ale Gabbiadini se teď zapomněl v ofsajdu, a tak útočná akce hráčů v modrém skončila.
47
Valdifiori odcentroval míč do vápna, kde Gabbiadini fauloval Andersena, a tak sudí hru přerušil. Rozehrávat bude Midtjylland, konkrétně faulovaný gólman Andersen.
47
Gabbiadini dostal přihrávku na malé vápno, kde se dostal do zakončení, ale jeho ránu zablokoval Novák a následuje roh pro Neapol.
46
Hosté udělali do druhého poločasu jednu změnu v sestavě: na trávníku už se neobjevil K. Hansen, kterého vystřídal Ureña.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté, kteří jistě budou chtít zlepšit svůj výkon.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Rozhodčí Bastien ukončil první poločas za stavu 3:0. Neapol jasně dominovala a vede naprosto zaslouženě. Midtjylland je hodně pasivní a k míči se skoro vůbec nedostává. Vypadá to, že o dnešním vítězi je již rozhodnuto.
45+1
45+1
V závěru ještě Neapol zahrávala standardní situaci, ale vůbec nic z ní nevytěžila. Jednalo se o poslední akci prvního poločasu.
45
Novák teď potřeboval zastavit svého protihráče, ale musel faulovat a sudí mu nedovolený zákrok okamžitě odpískal. Následuje volný přímý kop pro Neapol.
43
Neapol v pohodě kontroluje hru a pokračuje ve své aktivitě.
40
Onuachu dostal přihrávku do vápna, ale ve hře pokračovat nemohl, protože uvízl v ofsajdu.
38
V čase 37:10 jdou domácí fotbalisté do tříbrankového vedení a vypadá to, že je už před poločasem vymalováno. Neapol skvěle rozehrála aut a vytvořila si gólovou šanci, kterou bezpečně proměnila. MANOLO GABBIADINI dostal nabito od Lópeze a důraznou střelou nedal Andersenovi šanci.
36
Olsson v ofsajdu, a tak útočná akce Midtjyllandu končí.
36
Neapol dominuje jak v držení míče, tak ve střeleckých pokusech. Hosté z Dánska jen brání a k balonu se skoro vůbec nedostávají. Pokud dnes chce Midtjylland bodovat, tak bude muset pořádně zabrat.
34
Valdifiori zahrával rohový kop, ale Neapol z něj nic nevytěžila. Následovala pouze nepřesná střela hlavou.
31
Novák teď skvěle přihrál Hansenovi, ale ten neměl žádnou podporu od spoluhráčů, a tak míč vrátil Novákovi. Filip Novák se pak snažil ještě obejít dva protihráče odcentrovat míč do vápna, ale to se mu nepodařilo a vybojoval pro Midtjylland alespoň roh.
30
Hamšík si připravil míč na střelu a zkusil to zpoza vápna, avšak tento pokus byl hodně nepřesný a skončil vysoko nad brankou.
29
Neapol potvrzuje roli favorita a hraje s obrovským klidem. To Midtjylland je hodně pod tlakem a jeho výkon zrovna k těm lepším nepatří.
27
Inkasovanému gólu ve 23. minutě mohl ještě Novák zabránit, ale zdá se, že celou situaci podcenil, protože proti svému protihráči vůbec nevystoupil a poté se snažil jeho střelu ještě zablokovat, ale to se mu vůbec nepodařilo.
25
Útočná akce Midtjyllandu končí odpískaným ofsajdem, ve kterém se zapomněl Onuachu.
23
Hamšík skvěle posunul míč do vápna, kde se ke střele dostal Insigne, ale gólman Andersen výborně zareagoval a střelu zneškodnil. MANOLO GABBIADINI se dostal k odraženému balonu a přesnou trefou ho poslal za brankovou čáru.
19
Strnić byl faulovaný K. Hansenem, a tak Neapol získala výhodu volného přímého kopu, který si vzal na starost Valdifiori, jemuž se nabdíl El Kaddouri, který i vystřelil, ale jeho rána byla protihráčem zablokována.
18
Gabbiadini si ve vápně vyskočil na centrovaný míč a prezentoval se zajímavou hlavičkou, avšak tato střela branku o kousíček minula.
17
Gabbiadini teď vzal vše na sebe a zakončil, avšak jeho pokus byl nepřesný, a tak se stav skóre nemění.
16
Neapol začala utkání mnohem lépe a do vedení se dostala naprosto zaslouženě. Pokud tým z Itálie bude v tomto výkonu pokračovat, nemusí se o výsledek vůbec bát.
13
Insigne se prezentoval přesnou přihrávkou za obranu, kam si naběhl OMAR EL KADDOURI, jenž ze své levačky vyslal přízemní střelu, proti které byl Anderson bez šance.
10
Insigne dostal potřebný prostor, navedl si míč na pravačku a poté ze své kopačky vyslal technickou ránu. Nicméně tato střela nebyla přesná, a tak zůstal Andersen bez zákroku, gólman Midtjyllandu však celou situaci raději jistil.
10
V úvodních minutách je jasně lepší domácí Neapol, která je častěji u míče a na soupeře vytváří tlak. Nicméně hosté se zatím brání pozorně.
7
Z rohového kopu Neapol nic nevytěžila, protože k centrovanému balonu se dostal Novák, který svůj tým v pohodě ubránil.
6
L. Insigne se snažil přihrát do pokutového území, ale jeho přihrávka byla sražena na rohový kop.
5
Valdifiori zahrával první rohový kop dnešního utkání, ale domácí tým ze standardní situace vůbec nic nevytěžil. Nicméně Neapol zůstává u míče.
2
Parádní přihrávku do vápna obdržel El Kaddouri a ocitl se v obrovské šanci, kterou však proměnit nedokázal. El Kaddouri měl u sebe sice bránícího protihráče, ale ten mu život příliš neotravoval. Nicméně hráč Neapole svůj pokus mezi tři tyče usměrnit nedokázal.
1
Midtjylland získal míč na malou chvíli pro sebe, ale nic zázračného nepřevedvedl. Navíc rozehrávka byla velmi kostrbatá, a tak se balon přestěhoval zpět na kopačky domácích fotbalistů.
1
O úvodní výkop se postarala domácí Neapol, která se s míčem rychle přesunula na soupeřovu polovinu, ale Koulibaly zkazil přihrávku a míč se dostal do zámezí.
1
-2
Hlavní sudí Bastien přivedl dnešní aktéry na zelený pažit.
-11
Rozcvička končí a oba týmy se přesouvají do svých šaten.
-27
Na stadionu Stadio San Paolo právě probíhá rozcvička obou týmů.
-48
Slovenská i Česká republika mají v dnešním duelu své zástupce. Kapitán Hamšík hraje už dlouhou dobu za Neapol a talentovaný Novák nedávno přestoupil do Midtjyllandu.
-50
Oba týmy jsou již na stadionu a připravují se na rozcvičku.

SSC Neapol: Reina – Ch. Maggio, Chiricheş, Koulibaly, Strinić – David López, Valdifiori, Hamšík (C) – El Kaddouri, Gabbiadini, L. Insigne.
Náhradníci: Gabriel – Hysaj, Albiol, Allan, Jorginho, Callejón, Higuaín.

FC Midtjylland: Andersen – Rømer, Banggaard, Sviatchenko (C), Novák – Hansen, Sparv, J. Poulsen, Olsson – Royer – Onuachu.
Náhradníci: Raahauge – Lauridsen, Duelund, Sisto, M. Rasmussen, Pušić, Ureña.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Haquette.
V dnešním duelu je jasným favoritem domácí Neapol, která má zkušenější tým a bude mít výhodu domácího prostředí. Nicméně Midtjylland nechce chybovat a minimálně bod by si rád odvezl. Doufejme, že nás čeká zajímavé utkání.
FC Midtjylland je v tabulce na 2. pozici a na svém kontě má 6 bodů. Midtjylland dvakrát zvítězil, ani jedenkrát neremizoval a jedenkrát byl poražen. Dosavadní stav skóre je 5:5.
SSC Neapol se v tabulce nachází na 1. příčce a na svém kontě má 9 bodů. Neapol zvítězila ve všech zápasech ve skupině a dosavadní stav skóre je 11:1.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Benoit Bastien, na čarách mu budou asistovat Hicham Zakrani a Frédéric Haquette. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Nicolas Danos. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Fredy Fautrel a Amaury Delerue. Všichni pánové jsou z Francie.
Příjemný večer, mladší sestra Ligy mistů, Evropská liga, má dnes na programu další kolo skupinové fáze. Mimo jiné na sebe dnes narazí také SSC Neapol a FC Midtjylland. Veškeré dění se bude odehrávat v Itálii, v Neapoli na stadionu Stadion San Paolo. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.