Ještě jeden roh pro AC.
90+2
Čtyři minuty nad rámec základní hrací doby ještě nastaví sudí Gervasoni.
90
Milán už chce evidentně zápas jen dohrát, kombinují s míčem ve středu hřiště a kontrolují čas.
89
AC drží míč na kopačkách a kontroluje konec zápasu.
86
AC Milán právě vstřelil branku! Tak přeci jen se Milánu daří vstřelit branku! Po centru do vápna tečoval míč Ibrahimovič, který se odrazil přesně na KEVINA PRINCE BOATENGA a ten z bezprostřední blízkosti prostřelil Freye.
83
Moretti fauloval Boatenga a dostává žlutou kartu.
81
I Janov naposledy střídá, Veloso nahrazuje Belluschiho.
80
Poslední střídání AC, Maxi Lopéz nahrazuje Antoniniho.
80
Chvilka přerušení pro ošetřování hráče Janova.
77
Gólová střela Cassana z hranice pokutového území, na níž se Frey jen díval končí těsně vedle tyče.
76
Janov střídá, Alhassan nahrazuje Sculliho.
76
Milá v posledních minutách velmi tvrdě tlačí, ale branku se jim dát stále nedaří.
74
Po rohu se dostal k míči Abate, jenž posunul míč dál na Nestu, který se dostal ke střele, ale trefil přesně v brance stojícího Freye.
72
Jankovič před pokutovým územím fauloval Abateho ze zadu a jeho faul sudí ohodnotil červenou kartou.
70
Ibrahimovič na hranici brankové čáry přihrál na druhou Nocerinovi, který ve vyložené příležitosti vůbec netrefil branku.
69
Janov střídá, Birsu nahrazuje Carvalho.
68
Boateng vstřelil branku, ale ta neplatí pro jeho postavení v ofsajdu.
66
Střelou z dálky prověřil pozornost Abbiatiho Jankovič, domácí gólman připraven.
64
V této chvíli je stav držení míče 61 - 39%.
62
Ibrahimovič sklepl míč na hranici pokutového území, kde se ke střele dostal Emanuelson a jeho rána by možná šla do brány, ale byla tečována na roh.
61
Po centru Antoniniho se mohl do zakončení dostat Boateng, ale těsně před ním odklidil míč na roh obránce Janova.
60
Jankovič jako první z hráčů hostů dostává žlutou kartu.
57
Janov si vedl velmi dobře v útoku, dlouho kombinovali, ale ve finále Palaciovi utekl míč do zámezí.
55
Janov se dvakrát dostal do velkého vápna, ale šance z toho nebyla.
53
Muntari dostává žlutou kartu za faul na soupeře.
51
Ibrahimovič se dostal ke střele, ale byl v moc velkém úhlu a Frey chytá.
50
Ve stejném čase ještě střídá van Bommel, kterého nahrazuje Boateng.
50
AC brzy střídá, El Shaarawyho nahrazuje Cassano.
47
Do druhého poločasu vstoupili oba celky tak, jak opustili poločas první.
46
Statistiky po prvním poločase: Držení míče: 59 - 41% Střely na branku: 1 - 0 Střely mimo: 3 - 1 Přímé kopy: 7 - 7 Rohy: 4 - 1 Ofsajdy: 0 - 1 Fauly: 7 - 6 ŽK: 2 - 0
Po prvním poločase je stav utkání 0:0 a Milán, který nutně potřebuje tři body zatím nepůsobí vůbec přesvědčivě. Je to také tím, že Janov zatím hraje skvěle a soupeře do ničeho vážného nepouští a naopak sami dokáží ohrožovat branku Abbiatiho. Jak bude hra vypadat ve druhém poločase se dozvíme přibližně v 19:04, kdy druhá pětačtyřiceti minutovka začne.
45+1
Hlavní sudí nastaví minutu navíc.
44
Přímý kop Janova musel vyboxovat do bezpečí Abbiati, AC opět zaútočí.
44
Yepes dostává žlutou kartu za faul na hráče Janova.
42
Hra se opět na chvíli vyrovnala, ale nyní už AC opět útočí, ale proti velkému obrannému valu Janova se nejsou schopni prosadit. Nyní zahrají roh.
37
Švédský útočník trefil jen ve vápně stojícího obránce Janova.
36
Po faulu na El Shaarawyho bude AC zahrávat přímý kop, míč si už staví Ibrahimovič.
34
Rohový kop šanci Milánu nepřinesl.
31
Až nyní se propracoval ke střele z velkého vápna El Shaarawy, ale poté co se prokličkoval k zakončení byl už v moc velkém úhlu a Frey volné místo vykryl.
30
Milán se trápí, drží se před pokutovým územím, kombinují, ale dostat se do větší šance se jim nedaří.
28
Prvním hráčem co dnes vidí žlutou kartu je Ignazio Abate.
27
V aktuálním čase je stav držení míče 57 - 43%.
26
AC se opět dostává do větší iniciativy, ale zatím bez efektu šance.
23
Roh pro AC zahraje Shaarawy.
22
AC hraje velmi rozpačitě, nedaří se jim kombinace a v útoku jsou velmi nepřesvědčiví.
18
Kuckova nepřesná rána Abbiatiho neohrozila.
17
Janov hraje nyní velmi dobře, AC do ničeho nepouští a naopak jsou to oni, kdo se dostává do šancí.
13
Abateho centr z prava v polopádu polekal Freye, jelikož se stáčel směrem do branky, ale nakonec skončil mimo.
12
Počáteční tlak Milána je ta tam a hraje se nyní hlavně ve středu hřiště.
9
Antonini centroval do vápna Janova, ale špatně seřídil mířidla a míš končí v zámezí, načež začínají diváci pískat.
8
Kucka nyní byl v mnohem lepší příležitosti, ale jeho ránu zablokoval Nesta a Abbiati už pak lehce míč chytil.
7
Také Janov to zkusil v útoku, ale Sculli se nedostal ani ke střele.
5
O pár vteřin později pálil ve vápně Emanuelson, ale branku netrefil.
4
Po přímém kopu se míč dostal k Muntarimu, který okamžitě pálil, ale jeho střelu zablokovala obrana hostů.
3
AC se ihned od začátku tlačí do útoku, první příležitost brzy přijde.
1
Milán do utkání vstoupil s tradičními červeno-černými dresy a bílými šortkami, na druhé straně Janov hraje v komplet bílém oblečení.
1
Úvodní sestavy: AC Milán: Abbiati - Abate, Nesta, Yepes, Antonini - Nocerino, Van Bommel, Muntari - Emanuelson - El Shaarawy, Ibrahimovič. Na lavičce: Amelia, Cassano, Aquilani, López, Mesbah, Gattuso, Boateng. Trenér: Massimiliano Allegri Janov CFC: Frey - Granqvist, Kaladze, Moretti - Birsa, Biondini, Belluschi, Sculli - Kucka - Jankovič, Palacio. Na lavičce: Lupatelli, Gilardino, Veloso, Zé Eduardo, Jorquera, Carvalho, Masahudu. Trenér: Luigi De Canio Rozhodčí: Gervasoni - Niccolai, Di Liberatore - Giannoccaro.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62