To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání skončilo sice očekávanou výhrou lídra Serie A, Juventusu, ale kdo čekal, že v samém závěru budou domácí hájit hubený jednobrankový náskok? Průběh utkání měli sice domácí jasně ve své moci, Pelizzoli a obrana Pescary byli dnes velice nepříjemnou překážkou pro domácí fotbalisty. Nebýt nařízeného pokutového kopu, který proměnil Vučinić, mohl být závěr utkání ještě zajímavější. Nakonec Vučinić přidal ještě jednu branku a i přesto, že hosté dokázali v třiaosmdesáté minutě snížit, na víc se již nezmohli. Juventus si tak připisuje další tři body a jen upevnil svou vedoucí pozici.
90+3
Dlouhý centr do pokutového území Juventusu končí v rukavicích Storariho.
90+2
Pescara se dostává k míči na polovině Juventusu, aktivita domácích již opadla, co z toho vytěží hosté?
90+1
Ještě tři minuty budou domácí fotbalisté bránit jednobrankové vedení.
90
Po faulu hostů na půlící čáře rozehrává Juventus.
90
Běží již poslední minuta dnešního utkání, rozhodčí ale nějakou tu minutu určitě nastaví.
89
Střela Sculliho z pětadvaceti metrů, Storari má plné ruce práce!
88
Modesto fauluje na polovině hřiště, dostává žlutou kartu.
88
Giaccherini to zkouší technicky zpoza šestnáctky, ale míč málo "zatočil" a ten končí mimo branku.
87
Juventus kombinuje u pokutového území soupeře, efektní nůžky "vystřihl" Fabio Quagliarella, míč obloučkem míří nad bránu Pescary, pěkný fotbalový moment!
86
Hosté se nyní snaží o překonání obrany Juventusu, ale nic z toho nebude, hrají domácí.
85
Quagliarella v těžké pozici uvnitř šestnáctky soupeře střílí, ale to je lehký míč pro Pelizzoliho.
84
Juventus tak mohl pojistit Matrim své vedení, místo toho ale překvapivě inkasoval.
83
Pescara právě vstřelila branku!
Hned z protiútoku se hosté prosazují, EMMANUEL CASCIONE skvělou individuální akcí přešel přes obránce Juventusu, vystřelil a nechytatelný míč zaplul do branky!
83
Matri se dostal do zakončení uvnitř pokutového území, posílí míč těsně vedle branky, ale gól by stejně neplatil, sudí pískají ofsajd.
82
Juventus kombinuje na polovině hřiště, domácí již nikam nespěchají.
81
Další střídání v sestavě Juventusu, ze hriště odchází Bonucci, přichází Mauricio Isla.
80
Začíná poslední desetiminutovka, zdá se, že po dvou brankách v síti Pescary je již o osudu utkání rozhodnuto.
79
A hned vzápětí opouští střelec dvou dnešních branek Vučinić hrací plochu, nahradí ho Alessandro Matri.
78
Juventus právě vstřelil branku!
Druhý gól v síti Pescary, z levé strany, uvnitř pokutového území, se technickou střelou prosazuje MIRKO VUČINIĆ, domácí vedou 2:0.
78
Další útočný faul hostů, provinil se na polovině Juventusu Sforzini, domácí rozehrávají.
77
Marrone vrací míč až ke Storarimu, hosté se nyní snaží napadat rozehrávku Juventusu.
76
Pogba byl zatažen na půlící čáře za dres, akce hostů končí, rozehrávat bude Juventus.
75
Mirko Vučinić se dostal za obranu Pescary, dává branku střelou z pravé strany, ale rozhodčí pískají ofsajd.
75
Nyní by se již domácím fotbalistům mohlo hrát o něco klidněji. Dočkáme se dalšího gólu v síti Pescary?
73
Zároveň dostává úspěšný exekutor pokutového kopu žlutou kartu za to, že svlékl dres.
73
MIRKO VUČINIĆ s jistotou proměnil pokutový kop, přesně umístěná střela k tyči, Pelizzoli sice vystihl směr, ale na dobře kopnutou penaltu prostě neměl nárok.
72
Navíc faulující Rizzo dostává rovnou červenou kartu za stažení Vidala.
71
Byla nařízena penalta po faulu Rizza v pokutovém území Pescary!
70
Hosté potřetí střídají, odchází Per Krøldrup nahradí ho Nicolas Alexis Bianchi Arce.
69
Z hlediště se ozývá "Juve, Juve", ale domácí hráči se zatím stále nemohou prosadit přes pozorně bránícího soupeře.
68
Asamoah si nyní neporozuměl s Giaccherinim, který rozehrál rohový kop "na krátko", hrát mohou hosté.
67
Po zákroku Zanona budou domácí rozehrávat rohový kop.
67
Bjarnason fauluje na své polovině a dostává za tento faul žlutou kartu.
66
Hosté podruhé střídají, hřiště opouští Gianluca Caprari, nahradí ho Emmanuel Cascione.
64
Giaccherini se dostává ke střele zpoza šestnáctky soupeře, ale Krøldrup jeho střelu zblokoval.
64
Quagliarella nepřesně přihrává na polovině soupeře, domácí se tak připravují o míč.
63
Autové vhazování Pescary končí mimo hrací plochu, rozehrávat může Storari.
62
Obrana Juventusu sice odvrací, ale hosté zůstávají u míče na polovině soupeře.
62
Rohový kop si zahrají i hosté, teprve druhý roh pro Pescaru.
61
Je za námi více než hodina hry, přesto na první branku stále čekáme, hosté drží senzační remízu na hřišti lídra.
60
Leonardo Bonucci hlavičkuje, ale je v těsném obležení obránců, míč končí vedle brány.
59
Rohový kop budou, po obranném zákroku Islanďana Bjarnasona, zahrávat domácí fotbalisté.
58
Hosté poprvé střídají, hřiště opouští Juan Quintero, nahradí ho Birkir Bjarnason.
57
Vidal se vydal s míčem u nohy k pokutovému území, střílí ze vzdálenosti zhruba dvaceti metrů, Pelizzoli chytá. Stejně jako vzápětí šanci Vučiniće z levé strany.
56
Juventus kombinuje v blízkosti půlící čáry, hosté se na chvíli dostali k míči, po nepřesné přihrávce, ale nyní již opět hrají domácí.
55
Obrana Pescary odvrací i tento rohový kop.
54
Přesto se do zakončení dostává Quagliarella, který hned z první, špičkou kopačky, vylekal Pelizzoliho. Rohový kop pro Juventus.
54
Modesto zastavil přihrávku Lichsteinera z pravé strany, obrana Pescary je zatím dobře zformovaná.
53
"Propagační" střela domácích ze střední vzdálenosti nemohla zaskočit dobře chytajícího Pelizzoliho.
52
Juventus před pokutovým územím soupeře. Centr Lichsteinera z pravé strany nepřesný, ani Asamoah na vzdálenější tyči na něho nedosáhl.
51
Rychlý protiútok hostů zastavuje na polovině nedovoleným zákrokem Bonucci a dostává za tento faul žlutou kartu.
50
Vučinić byl nyní tak zaskočený, že se k němu odrazil míč po centru z levé strany Asamoaha, že stačil jenom nastavit nohu, míč končí vedle brány.
50
Sculli nedovoleně zastavil Pogbu na vlastní polovině, Juventus rozehrává.
49
Centr z pravé strany je nepřesný, hosté se nedostali do zakončení.
48
Nepřesnost v útočné akci Juventusu, domácí se připravují o míč.
48
Již to neplatí, domácí rozehrávají.
47
Pelizzoli vykopává až na polovinu Juventusu, hosté zůstávají u míče.
46
Vypadá to, že do druhé půle nastoupili stejní hráči, kteří nastoupili od úvodu.
46
Oba týmy jsou již na hrací ploše, druhá půle může začít.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:05 hodin.
Až nyní sudí Peruzzo končí první půli, která nabídla mnoho vyložených šancí Juventusu, ovšem zatím bez gólového efektu. V brance Pescary doslova "čaruje" gólman Pelizzoli, který dokázal zneškodnit šest gólových příležitostí Juventusu a v duelu prvního s posledním tak po pětačtyřiceti minutách panuje bezbrankový stav 0:0.
45+3
Rozhodčí se stále nemá k ukončení prvního poločasu, přestože již běží třetí minuta nastavení.
45+2
Běží poslední minuta nastaveného času, sudí Peruzzo nastavil dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
45+1
Asamoah nyní tvrdě atakoval Zanona před brankou Pescary, může být rád, že sudí Peruzzo neocenil jeho zákrok žlutou kartou.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, stav je stále nerozhodný 0:0.
44
Juventus má k dispozici rohový kop z pravé strany, ale nic z toho nevytěžil, Pelizzoli může rozehrávat od brány.
44
Excelentní Pelizzoli! Asamoah potáhl po levé straně míč, přihrává na Giaccheriniho, který střílí "z první", skvělá střela, ještě lepší zákrok Pelizzoliho!
43
Modesto se snaží "rozhýbat" kombinaci hostů, ale míč se vrací zpět až k Pelizzolimu, který vykopává až na polovinu Juventusu. U míče jsou domácí.
42
Giaccherini nadvakrát centruje do pokutového území soupeře, ale sudí hru přerušují, ofsajd.
41
Juventus zahrává rohový kop z pravé strany.
40
Tak pomalu se blíží závěr prvního poločasu, který se nesl v duchu neproměněných šancí Juventusu. Kdyby Juventus vedl již 3:0, nemohl by se nikdo divit. Na kdyby se ale nehraje, hraje se na góly a na ten první stále čekáme.
39
Tyč zachránila Pescaru od prvního gólu, Fabio Quagliarella technickou střelou trefuje z pravé strany, uvnitř šestáctky, pouze vzdálenější tyč.
38
Giaccherini v pádu nedokázal zakončit v místě pokutového kopu, po dobré přihrávce Lichsteinera z pravé strany, míč končí daleko vedle brány.
37
Pelizzoli se nenechal zaskočit přízemní střelou z pravé strany, v první poločase podává gólman hostů skvělý výkon!
36
Tlak Juventusu jako by polevil, častěji se nyní dostávají do hry i hosté.
35
Caprari se nyní diví, že nebyl odpískán faul v těsné blízkosti pokutového území Juventusu, rozhodčí Peruzzo dává pokyn k pokračování ve hře.
34
Hosté mají k dispozici autové vhazování na polovině Juventusu.
33
Vidal nyní prováhal nejlepší okamžik ke střele, obrana Pescary ho obrala o míč.
32
Avizované střídání je tady, zraněného Giovinca nahradí Fabio Quagliarella.
32
Caprariho nákop do pokutového území je nepřesný, míč je v moci Storariho.
31
Pescara po delší odmlce opět na polovině Juventusu.
30
Juventus již připravuje střídání, Giovinco nebude moci pokračovat v utkání.
30
Pro střelce sedmi gólů v aktuální sezóně jsou již připravena nosítka, Giovinco není schopný se postavit na nohy.
29
Giovinco byl nepříjemně zasažen Capuanem do stojné nohy, to není dobré!
28
Obrana Pescary odkopává další míč směřující do vápna.
27
Hosté se nedokáží dostat s míčem dál, než na polovinu, pak o něho přichází, stejně jako nyní.
26
Modesto odkopává ve vápně před nabíhajícím Lichsteinerem, hosté brání v sedmi, osmi, hráčích.
25
Neskutečně, další gólovka Juventusu! Vidal si nabíhá na centr z levé strany, střílí ve výskoku, skvělý Pelizzoli chytá!
24
Vučinić se dostává za obranu Pescary, ale o zlomek vteřiny je u míče dříve včas vyběhnuvší Pelizzoli.
23
Hosté se zatím, s vypětím všech sil, dokáží bránit útokům domácích fotbalistů.
22
Lichsteiner nyní na pravé straně u pokutového území hostů zesměšnil bránícího Modesta "jesličkami", ale domácí se nedostali do zakončení.
21
Juventus rozehrává od své branky.
20
Ani po dvaceti minutách hry jsme se branky nedočkali, blíže k ní měli domácí fotbalisté, ale dva skvělé zákroky Pelizzoliho hosty zachránili.
19
Dlouhý nákop domácích končí v rukavicích Pelizzoliho, který okamžitě rozehrává.
18
Sculli přišlápl Lichsteinera na polovině hřiště, domácí hráč se těžce zvedá z trávníku, Sculli se mu omlouvá.
17
Do zakončení se dostal Giovinco, jehož střelu nártem z bezprostřední blízkosti reflexivně vyráží Pelizzoli, další gólová šance Juventusu!
16
Centr Lichsteinera z pravé strany končí v náruči Pelizzoliho.
15
Kombinace Juventusu na polovině soupeře, hosté běhají bez míče.
13
Hosté pod velkým tlakem, útok Juventusu končí přízemní střelou Pogby ze střední vzdálenosti, míč končí vedle brány.
12
Pelizzoli musí odvracet nebezpečnou situaci, kdy z pravé strany centruje Giaccherini, ve vápně v pádu míč trefuje Lichsteiner, skvělý zákrok gólmana!
12
Giaccherini přesným nákopem hledá v pokutovém území Vučiniće, obránce Pescary odvrací.
11
Asamoah přesprintoval na levé straně Zanona, ale nepovedlo se mu přihrát před branku.
10
Máme za sebou úvodní desetiminutovku, domácí od začátku diktují tempo hry, hosté nastoupili na hřišti vedoucího týmu Serie A s velkým respektem.
9
I Vučinić střílí ze střední vzdálenosti, i tato střela z levé strany končí vysoko nad bránou Pescary.
8
Paul Pogba nyní s míčem nic nevymýšlel a střílí ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, míč letí vysoko nad bránu.
8
Sculliho přihrávka z levé strany do pokutového území Juventusu nepřesná, hrají domácí.
7
Vučinić napadá rozehrávku hostů, těm zatím dělá pohyb domácích fotbalistů velké problémy.
6
I tentokrát se k míči okamžitě dostává Juventus.
6
Nepovedený odkop Storariho, míč končí v autu, Modesto vhazuje z levé strany na půlící čáře.
5
Autové vhazování Modesta na polovině hostů z levé strany, míč však získávají domácí fotbalisté.
4
Modesto se s míčem u nohy dostal po levé straně na polovinu soupeře, ale nákop Sforziniho nepřesný, vykopávat bude Storari.
3
Juventus kombinuje na polovině soupeře.
2
Nákop na Vučiniće nepřesný, míč končí u Pelizzoliho, který bude rozehrávat.
1
Sudí Peruzzo právě zahájil dnešní utkání, míč mají na kopačkách domácí.
1
Vše se již schyluje k úvodnímu hvizdu.
Oba týmy právě nastupují na trávník.

Juventus FC: Storari – Lichsteiner, Bonucci, Peluso, Vidal, Asamoah, Marrone, Giaccherini, Pogba, Vučinić, Giovinco

Delfino Pescara 1936: Pelizzoli – Krøldrup, Zanon, Capuano, Modesto, Quintero, Togni, Rizzo, Sforzini, Sculli, Caprari

Rozhodčí: Peruzzo – Petrella, Musolino.
Vítejte u online přenosu utkání jedenatřicátého kola italské Serie A, v němž domácí Juventus FC přivítá Delfino Pescara.
vzájemné ligové zápasy
10.11.2012 12. kolo Pescara – Juventus FC 1:6
Juventus FC
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice lídra italské Serie A, když ve třiceti odehraných utkáních nasbírali osmašedesát bodů, za jedenadvacet výher a pět remíz. Čtyřikrát odešli hráči Juventusu ze hřiště poraženi. Na prvním místě mají Bianconeri luxusní devítibodový náskok před druhou Neapolí a jasně tak míří za tolik ceněného "Scudetta"! Z dnešního utkání neočekává nikdo nic jiného, než tři body a potvrzení pozice nejlepšího týmu ligy.
Delfino Pescara
Hosté se nachází přesně na opačném pólu ligové tabulky, když v doposud odehraných třiceti zápasech šestkrát vyhráli a třikrát remizovali. V jedenadvaceti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali jedenadvacet bodů, což jim průběžně stačí pouze na poslední, tedy dvacáté místo. Je jasné, že Delfino si nemůže v dnešním utkání s lídrem dělat zálusk na bodový zisk, zvlášť, mají-li za sebou poslední ligovou porážku v Parmě 0:3.
25.02.2013 / 26. kolo / SS Lazio – Pescara 2:0
03.03.2013 / 27. kolo / Pescara – Udinese 0:1
10.03.2013 / 28. kolo / Bergamo – Pescara 2:1
17.03.2013 / 29. kolo / Pescara – Chievo 0:2
30.03.2013 / 30. kolo / Parma FC – Pescara 3:0