Utkání je u konce... Juventus na svém stadionu vyhrál jasně 3:0 po gólech Lichtnsteinera z první půle. Ve druhém poločase se trefil ještě Giovinco a Pogba. Siena měla taky své šance. Hlavičku Emghary však bravůrně zlikvidovala stálice v bráně Juve Buffon. Následně Terlizzi v závěru trefil tyč. To je pro dnešek vše.
Děkujeme za pozornost!
92
Ještě poslední střídání. Della Roccu nahradil Verre.
91
2 minuty navíc přidává sudí Celi.
89
Juventus právě vstřelil branku!
PAUL POGBA napravuje své předchozí nepřesné rány, tahle mu sedla parádně! Střela z 20 metrů k pravé tyčce zapadla střela tohoto mladíka. A je rozhodnuto! 3:0.
89
Poslední minuty hry jsou tady. Výhra Juve je blízko.
87
Juventus drží míč.
84
Následně z brejku byl pouze v ofsajdu nachytán Alessandro Matri.
84
Terlizzi trefil tyčku!
83
Rubin se po levé straně protáhl kolem dvou bránících, následně jeho přihrávku vypálil Agra. Buffon byl ale opět na svém místě.
81
Juve naposledy střídá... Giovinca nahrazuje Giaccherini.
80
Pozzi z úhlu střílí vedle brány.
79
Následně hlavičkoval Matri nad.
78
Matri z protiútoku nakonec vyválčil rohový kop.
77
Chiellini se vrací po zranění do hry. Asamoah má pro dnešek dohráno.
76
Emeghara po Agrové centru hlavičkoval do brány! Buffon mu však radost kazí výboorným reflexem.
76
Tak teď to bude mít Siena hodně těžké. Při takovém průběhu jako doposud to vypadá na výhru Juve.
74
SEBASTIAN GIOVINCO si naběl na centr ze středu hřiště a následně střelou pod víko nedal Pegolovi šanci.
74
Siena střídá - odchází Rosina, na jeho místo přichází Portugalec Agra.
73
Juventus drží míč na svých kopačkách.
71
Bolzoniho rána z druhé vlny snad překopla Juventus Stadium, hodně nad.
70
Rosinův centr okopl na rohový kop Marchisio.
69
Della Rocca byl faulován ve středu hřiště.
68
Nyní se hraje hodně ve středu hřiště, ale Siena se rozhodně nezvládá, jen příležitost dostat se dopředu je dnes opravdu velmi malá. Juventus v týdnu nehrál žádný zápas Ligy Mistrů a je tedy uvolněn.
67
Pegolo odkopává míč od své brány...
65
Rubin fauloval Pogbu ve středu pole, rozhodčí však kartu netahá ze své kapsy.
65
Střídání taky na druhé straně. Valianiho nahrazuje Pozzi.
64
Juve střídá. Matri nahradí Vučiniče...
62
Pogba se rozeběhl středem hřiště a následně tvrdě vypálil. Jeho střele však zase chyběla přesnost a skončila nad bránou brány Sieny.
60
Pirlo zachytil rozehrávku Sieny a následným dloubákem málem skóroval.
58
Della Rocca ztratil míč na půlce, dopředu se poté řítil Giovinco. Jeho následný pas ale poroletěl skrz pokutové území!
56
Vučiničova kolmice skončila až za čárou. Ten se zlobí na své spoluhráče...
Pegolo se postará o odkop.
54
Marchisio spáchal útočný faul. Jeho skluz odnesl Belmonte. Siena rozehraje od své brány.
52
Giovincova individuální vložka skončila poté, co vypálil nepřesně.
51
Domácí kombinovali po pravé straně hřiště, následně ale míč ztratili v zámezí.
49
Vučinič míč odkopl a Juventus se dostal k míči, který nyní drží na kopačkách.
49
Valianiho centr byl zblokován obráncem Juve. Siena má tedy svůj rohový kop.
47
Rubin už přihrávku nestihl, takže následuje odkop od Buffona.
46
Poměrně opožděně začal druhý poločas, rozehráli Vučinič a Giovinco.
46
A máme tady konec první půle, v ní byl lepší celek ten domácí. Jediný gól padl po chybě brankáře Pegola, když následněLichtnsteiner zavěsil do prázdné brány. Hosté se do hry moc nedostávají. Uvidíme, co přinese druhá půle.
45
1 minutu navíc nastaví Domenico Celi.
45
Juventus u míče.
43
Terlizzi pouze odkopává míč dobezpečí. Siena nyní moc neví, jak se lépe dostat do hry.
41
Z následného tlaku SIeny nekončí nic jiné, než odkop od Buffonovy brány.
40
Bonucci obdržel žlutou kartu za faul na Emegharu.
38
Vučinič v ofsajdu po příhře Giovinca.
38
Siean po menší odmlce znovu u míče. Konkrétně Belmonte.
36
Felipe odkopl míč daleko do zámezí. Juventus vhazuje.
35
Pogba tvrdě vypálil z 15 metrů, Pegolo však míč chytá.
33
Marchisio se ocitl v ofsajdu. Juventus kontroluje hru...
32
Belmonteho centr lapil do svých rukavic Buffon.
30
STEPHAN LICHTSTEINER dal gól po chybě Pegola. A Juventus vede 1:0.
30
Následně Felipe odhlavičkoval míč na aut, tedy do bezpečí.. alespoň na chvíli.
29
Rubin zblokoval Pogbův centr na roh.
28
Siena je nepřesná ve svých nahrávkách, naopak Juventus hraje s poklidem. Ale už delší dobu k vidění nebyla větší šance.
26
A už se opět hraje.
25
Pirlo rozehrál centrovaný míčem, ten Pegolo lapil, ale v pádu se zranil. Na hřišti se tedy ošetřuje.
24
Della Rocca vidí žlutou kartu za faul na Giovinca.
24
Další ofsajd na straně Juve. Pegolo se postará o reozehrávku.
23
Nyní se ocitl v šanci Giovinco. Jeho ránu ale dokázal Pegolo, a poté Felipe odvrátit.
21
Siena se ubránila... Juventus je ale velmi aktivní celek, který podle očekávání určuje tempo hry.
21
Marchisiovu ránu vytěsnil Pegolo na roh. Velmi nebezpečná situace.
20
Od Pirla se míč odrazil až za čáru. Brankář Pegolo se postará o odkop.
18
Pogbova střela po rohovém kopu mířila hodně vedle. Tento mladý Francouz umí rozhodně lepší.
17
Vučiničova střela byla zblokována. Další roh pro domácí.
17
Juventus velmi dobře kombinuje a nalézá recept, jak na obranu hostů.
15
Lichtnsteiner po Vučiničově přiťuknutí vystřelil jedovatou ránu zpoza 16ky. Nicméně rána šla těsně nad.
14
Giovinco opět v ofsajdu. Pegolo odkopává.
14
Můžeme sledovat velmi akční fotbal, oba celky přišli s tím, že chtějí hrát útočně. Přestože Siena je u posledních míst v tabulce hraje velmi odvážně.
13
Juventus se ubránil.
12
Peluso nyní fauloval Rosinu. Siena tedy bude zahrávat standartku z 30-35 metrů.
11
Hosté se ubránili, leč Bíločerní mají míč stále na kopačkách a drží se na půlce soupeře.
10
Roh pro Juventus z levé strany.
9
Sebastian Giovinco z Juventusu byl nachytán pomezním sudím v ofsajdu.
8
Rubinův centr z levé strany se už dostal za čáru, takže následuje pouze odkop od Buffonovy brány.
7
Pirlo bránu překopl z 25 metrů.
6
Felipe fauloval Giovinca, ten se svojí malou postavou se ihned svalil na zem.
Míč si staví Pirlo z dobré pozice.
4
Juventus si s rohem moc dobře neporadil, když Bonucci promáchl míč a ten už odkopla obrana hostů do bezpečí.
4
Felipe odvrátil centr na roh...
2
Juventus kontroluje hru od prvních minut. Takhle to zřejmě bude probíhat i po zbytek zápasu.
1
Hosté rozehráli první výkop utkání.
1
Utkání, co nevidět začne...

Juventus FC: Buffon - Barzagli, Bonucci, Peluso - Lichtsteiner, Pogba, Pirlo, Marchisio, Asamoah - Giovinco, Vučinič

AC Siena: Pegolo - Jorge Texeira, Terlizzi, Felipe - Belmonte, Bolzoni, Della Rocca, Rubin - Rosina, Emeghara, Valiani.

Rozhodčí: Celi - Altomare, Crispo.
První zápas dopadl lépe pro Juventus, který vyhrál 1:2.
Góly Calaio - Pirlo, Marchisio.
AC Siena:

Bíločerní ze Sieny se nacházejí s 21 body na 18. příčce. Přesto se v poslední době nachází v dobré formě. Obzvlášt dobře si vedou na domácím hřišti, kde z posledních tří utkání nabrali 9 bodů. V pondělí na svém stadionu vyhráli 3:0 nad Laziem díky brankám Rosiny a dvěma trefám Emeghary. Sám Innocent Emeghara(zimní akvizice) má za 4 ukání 4 góly stejně jako Balotelli. Trenéru Iachinimu proti Juve nepomůžo pravý obránce Angelo. A na poslední chvíli z nominace vypadl rovněž kapitán a člen středové řady Sieny Simone Vergassola.
Nejlepší střelec týmu je Innocent Emeghara se 4 zásahy.
Juventus FC:

Domácí Juve jsou v tabulce první s 55 body. Pronásleduje je 2. Neapol s 51 body. Bianconeri by tak chtěli duel se Sienou jednoznačně vyhrát. Oproti minulé sezóně, kdy Stará Dáma ani jednou neprohrála, se jí to v této sezóně "podařilo" již 4x. Naposledy tomu bylo v minulém kole v Římě, kde je tamní AS porazilo díky gólu Tottiho 1:0. Tým už vypadl z It. poháru, v Lize Mistrů nicméně stále je a vede si nadmíru dobře. Trenéru Contemu nepomohou v zápase s Toskánci tito zranění: Simone Pepe, Nicolas Bendtner, Martin Caceres a De Ceglie.
Nejlepší střelec celku je Fabio Quagliarella(7).
Dobré odpoledne z Juventus Stadium, z Turína. Proti sobě nastoupí dva černobílé celky - domácí Juventus FC a hosté z Toskánska AC Siena.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62