Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
Utkání končí vítězství domácího AC Milán, které poráží Veronu těsně 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 82. minutě minutě Balotelli z pokutového kopu. Clarence Seedorf si tedy hned v prvním utkáni v roli trenéra připisuje vítězství.
90+3
Balotelli se dostal z pravé strany do vápna, ale tam o míč přišel.
90+1
Žlutou kartu dostává Domenico Maietta (Hellas Verona FC).
90+2
AC Milán kombinuje s míčem na středu hřiště a snaží se kontrolovat hru.
90
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Ezequiel Cirigliano, přichází Marco Donadel.
90
Nad rámec utkání budou nastaveny 3 minuty.
89
Verona zahrávala v krátké době dva rohové kopy, ale domácí obrana dokázala oba pokusy odvrátit.
87
Verona stále kombinuje na útočné polovině. Domácí se musí bránit.
85
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alejandro González, přichází Bosko Janković.
85
Domácí dokázala rohový kop odvrátit. Hosté se ale stále drží u míče na útočné polovině.
84
Verona ze své zvýšené aktivity získala rohový kop.
83
Hosté kombinují na útočné polovině a snaží se na inkasovanou branku odpovědět.
82
AC Milán právě vstřelil branku!
AC Milán se dostává do vedení. K exekuci pokutového kopu se postavil MARIO BALOTELLI, který nedal Rafaelovi šanci.
81
AC Milán bude zahrávat pokutový kop!
79
Žlutou kartu dostává Riccardo Montolivo (AC Milán).
78
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Robinho, přichází Andrea Petagna.
77
Hosté kombinují na vlastní polovině a domácím se nedaří dostat k míči.
75
Verona se pokouší prosadit postupným útokem.
74
Kaká vyslal dlouhou přihrávku na Balotelliho, který byl ale v ofsajdu.
72
Žlutou kartu dostává Matías Silvestre (AC Milán).
71
Robinho je v posledních minutách velmi aktivní. Tentokrát se dostal ke střele z větší vzdálenosti a donutil Rafaela k zákroku.
69
Nyní se do zakončení z hranice velkého vápna dostal Balotelli, ale jeho pokus šel přesně do náruče Rafaela.
68
Největší šance zápasu zůstala neproměněna! Zpoza velkého vápna se do míče opřel Robinho, který jej s pomocí mírné teče jednoho z bránicích hráčů nasměroval do levé tyče.
66
Hosté z rohového kopu branku domácích ohrozit nedokázali.
66
Verona bude zahrávat rohový kop, když střelu Martinha vyrazil na rohový kop Abbiati.
66
Verona se pokouší prosadit kombinační hrou po zemi.
65
Balotelli se pokoušel udělat prostor pro Robinha, ale ten byl na útočné polovině o míč obrán.
63
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kejsuke Honda, přichází Valter Birsa.
62
AC Milán se nadále drží na útočné polovině.
61
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniele Cacia, přichází Raphael Martinho.
59
Domácí se po volném kopu soupeře dokázali dostat k míči.
58
Montolivo se dopustil faulu na Iturbeho. Vše se nakonec obejde bez žluté karty. Hosté budou zahrávat volný kop.
56
Z velké vzdálenosti se do míče opřel Honda, jehož pokus skončil těsně vedle pravé tyče.
54
Milánští začínají být směrem dopředu mírně nervózní, když se jim stále nedaří překonat obranu Verony.
52
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Daniele Bonera, přichází Matías Silvestre.
52
Domácí se ale stále drží na útočné polovině.
51
Balotelli se pokoušel uvolnit po pravé straně, ale nakonec vybojoval pouze autové vhazování.
49
Dlouhá přihrávka na Robinha skončila až u Rafaela.
48
Verona se usadila na útočné polovině, kde se snaží kombinovat.
46
Verona rozehrávkou zahájila druhý poločas.
46
První poločas nám žádnou branku nepřinesl. Aktivnějším týmem je jednoznačně domácí AC Milán, ale nedaří se mu prolomit obranu Verony. Ta se po většinu poločasu pouze bránila. Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45
45
Centr Hondy dokázala hostující obrana odvrátit.
45
AC Milán bude zahrávat rohový kop.
44
Milánští se pokouší prosadit kombinační hrou, ale obrana Verony je dnes velmi pozorná.
42
Kaká poslal z pravé strany míč před branku, kde nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
41
K jeho exekuci se postavil Balotelli, který tvrdou střelou prověřil Rafaela, který musel střelu vyrážet.
40
Honda byl faulován těsně před velkým vápnem. Domácí budou rozehrávat přímý kop.
38
Veroně se v posledních minutách podařilo vyrovnat hru, když se dostává častěji na útočnou polovinu.
37
Ten ale dokázala obrana domácích bez problémů odvrátit.
35
Po pravé straně se pokoušel uvolnit Iturbe, který nakonec vybojoval rohový kop.
33
Rychlý protiútok Verony se pokoušel zakončit střelou z větší vzdálenosti Rômulo, ale jeho pokus byl zablokován.
31
Domácí se stále marně snaží prolomit obranu Verony.
29
Honda se pokusil uvolnit Kaká, ale tomu se nepodařilo vystřelit zpoza velkého vápna.
28
AC Milán se žene do útoku.
26
K exekuci přímého kopu se postavil Iturbe, který tvrdou střelou branku přestřelil.
25
Verona bude zahrávat přímý kop.
24
AC Milán by si za svojí aktivitu zasloužilo vstřelit branku.
22
Milánští se opět přesunuli na útočnou polovinu.
21
Zpoza velkého vápna vystřelil Hallfreðsson, ale branku trefit nedokázal.
19
Honda poslal do vápna centr z pravé strany, ale k míči se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
18
AC Milán kombinuje na středu hřiště a postupně se dostává před branku Rafaela.
17
Domácí ale velmi kvalitním napadáním získali míč zpátky na své kopačky.
16
Po velmi dlouhé době se k míči dostali fotbalisté Verony, kteří se snaží prosadit postupným útokem.
14
Do zakončení se dostal Balotelli, který z hranice velkého vápna poslal míč vedle branky.
13
K exekuci volného kopu se postavil Honda, poslal míč vysoko nad branku.
12
Kaká byl na útočné polovině faulovaný a domácí budou zahrávat volný kop.
10
Utkání má zatím jednoznačný průběh, když AC Milán stále drží míč na svých kopačkách.
8
Z větší vzdálenosti se do míče opřel Kaká, ale jeho pokus branku minul.
6
Domácí se stále drží na útočné polovině, ale nedokáží se dostat k přímému ohrožení branky.
4
Verona se dnes ještě nedostala k míči, když se zatím pouze brání.
3
Milánští jsou na začátku utkání velmi aktivní.
3
Zpoza velkého vápna se pokusil prosadit Robinho, ale Rafael si s jeho pokusem poradil.
2
Domácí zahrávali rohový kop, po kterém branku neohrozili, ale nadále kombinují na útočné polovině.
1
Fotbalisté AC Milán se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.
1
Fotbalisté obou celků nastupují na hrací plochu.

AC Milán: Abbiati – De Sciglio, Zapata, Bonera, Emanuelson – Honda, Montolivo, Kaká (C), de Jong, Robinho – Balotelli.
Náhradníci: Coppola, Gabriel – Mexés, Silvestre, Rami, Zaccardo, Nocerino, Poli, Birsa, Cristante.

Hellas Verona FC: Rafael – González, Moras, Maietta (C), Agostini – Rômulo, Cirigliano, Hallfreðsson – Iturbe, Cacia, Juanito.
Náhradníci: Andrade, Borra – Albertazzi, Rubin, Marques, Cacciatore, Donati, Martinho, Donadel, Janković.

Rozhodčí: Bergonzi – Giallatini, Dobosz.
Přeji krásný večer u sledování italské Serie A, kde se odehraje v rámci 20. kola velmi zajímavé utkání. AC Milán dnes poprvé v roli trenéra povede Clarence Seedorf, který se se svým týmem postaví nováčkovi soutěže, kterým je Hellas Verona FC.

Začátek utkání je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68