To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Neskutečně dramatický závěr mělo dnešní utkání mezi Turínem a AC Milán. Hosté prohrávali až do 88. minuty 0:2 a již to vypadalo, že si domácí FC připíše nesmírně cenné tři body. Pak však přišel gól – negól, který nejprve sudí neuznal pro domnělý ofsajd Balotelliho, po krátké chvíli ho však nakonec uznal a vypukly obrovské vášně a protesty domácích. To však nebylo nic platné a když ve třetí nastavené minutě fauloval obránce Turína ve vápně Poliho, kopali hosté pokutový kop, který o čtyři minuty později proměnil Balotelli, jehož trefa tak rozhodla o tom, že AC si z Turína odveze alespoň bod.
90+7
AC Milán právě vstřelil branku!
Hodně "mazácky" kopnutá penalta v podání rebela MARIA BALOTELLIHO, jenž se ani neraduje z vyrovnávacího gólu, který hostům zajistí bod!
90+5
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marcelo Larrondo, přichází Alexander Farnerud.
90+4
Míč si bere Balotelli, který bude zahrávat pokutový kop, předtím ještě zřejmě domácí vystřídají.
93
De Jong přenáší míč na pravou stranu, kde míč získává Poli, který dělá kličku do vápna a pozor, je faulován, to je pokutový kop!
90+1
Mají na to ještě čtyři minuty, které sudí nastaví. Zapata fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky, radost v hledišti.
90
Je tu devadesátá minuta, hosté prohrávají pouze o gól, dokáží vyrovnat?
88
Glik dostává žlutou kartu za zbytečné řeči, atmosféra v závěru zápasu houstne.
88
Střela SULLEY ALI MUNTARIHO končí v brance, ač gól nejdříve uznán nebyl pro ofsajd Balotelliho, po krátké době ale sudí mění rozhodnutí, hosté snižují!
87
Zbytečná žlutá karta, kterou dostává hostující Poli, jenž nerespektoval rozhodnutí sudího, že vhazovat budou domácí.
86
Míč končí až u Abbiatiho, domácí jsou blízko skvělému vítězství!
85
Znovu se nehraje, další faul hostů.
83
To, že se nehraje, svědčí pochopitelně více domácímu týmu.
82
Série faulů nyní rozdrobila tempo hry.
81
Balotelli "zajel" do El Kaddouriho ve středovém kruhu.
80
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Danilo D´Ambrosio, přichází Giovanni Pasquale.
78
Centr Balotelliho na Muntariho "sbírá" ze vzduchu Padelli.
76
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Alessio Cerci, přichází Marcelo Larrondo.
75
Útočný faul Matriho, tím útočná akce AC končí.
74
Balotelliho vychytal Padelli! Ostrostřelec Mario byl sám před brankou, ale jeho střelu domácí gólman chytá!
73
A domácí jsou při chuti!
71
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak to čekal málokdo! De Jong nezachytil přesný pas na ALESSIA CERCIHO, který se dostal sám před branku a z levé strany dokázal vyběhnuvšího Abbiatiho překonat, před okamžikem vystřídaný Kaká jen nevěřícně hledí na hrací plochu, to není povedená premiéra v dresu AC!
70
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Kaká, přichází Valter Birsa.
69
Lavička AC Milán připravuje střídání.
68
Kaká posílá míč pouze vysoko nad branku soupeře.
67
AC kombinuje na polovině soupeře.
65
Hostům často "utíká" míč, nervozita?
64
Žlutou kartu dostává domácí El Kaddouri, který fauluje Emanuelsona v blízkosti půlící čáry.
64
I Turín má k dispozici rohový kop z levé strany, ale El Kaddouri upadl při zpracování míče, hrají hosté.
63
Míč však končí přímo v rukavicích Padelliho.
63
Kaká spěchá rozehrát další rohový kop, tentokrát z levé strany.
62
Již se hraje, míč končí v zámezí, domácí budou vhazovat z levé strany, v blízkosti půlící čáry.
61
Kaká musí být ošetřován, po souboji s Bovem.
60
Rozehrál Kaká, ale obrana Turína odhlavičkovává do bezpečí.
59
Hosté se tlačí do šestnáctky soupeře, vytěžili rohový kop, třetí v utkání.
58
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Robinho, přichází Alessandro Matri.
56
Střela Zaccarda končí vysoko nad brankou Turína.
55
Z levé strany rozehrávají domácí volný kop, na polovině soupeře.
53
Cerci padá po souboji s bránícím Emanuelsonem, ale to nebyl faul, dobrý obranný zákrok!
52
Nepřesný centr hostů z levé strany, rozehrávat bude Padelli.
50
Balotelli leží na trávníku po souboji s Vivesem.
47
DANILO D´AMBROSIO se prosadil střelou z levé strany, uvnitř pokutového území, tam zaváhal bránící Zapata a domácí vedou!
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:48 hodin.
Po prvním poločase svítí na světelném ukazateli skóre 0:0, což je výsledek, který zcela odpovídá průběhu prvního poločasu. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit vyloženě gólovou šanci, byť byli více času aktivnější fotbalisté AC Milán. Na gól si však musíme počkat až do druhého poločasu, dočkáme se?
46
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Riccardo Montolivo, přichází Andrea Poli.
46
A Zapata musí "zatáhnout" za záchrannou brzdu a zastavit pronikajícího El Kaddouriho, za což dostává žlutou kartu!
45
Kaká vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, ale hosté ztrácí míč.
44
Montolivo má nějaké problémy, ano, špatné došlápnutí a kapitán AC opouští hrací plochu, pásku přenechává Kaká!
43
U míče stojí Robinho a Montolivo. Nakonec rozehrává Montolivo, míč hlavičkuje Zapata, ale netrefuje branku.
42
K němu však mají svěřenci Giampiera Ventury zatím dost daleko, po faulu na Balotelliho na vlastní polovině totiž nabízí hostům volný kop.
41
Z hlediště se ozývá pískot, domácí si přejí gól v síti AC Milán.
40
Je před námi závěrečná pětiminutovka, stále platí, že si na první gól musíme počkat.
38
Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
36
Darmian nepřesně centruje z pravé strany, ale posléze fauluje Robinho Brighiho, to byl ostrý zákrok Brazilce.
35
Obrana AC zatím marně hledá skulinku ve středu hřiště.
34
Abbiati uvádí míč do hry.
33
Centr z levé strany na Balotelliho, ten ale neudržel míč v souboji s obránci Turína.
32
Domácí to zkouší středem, ale Zapata získává míč a hosté kombinují.
30
Je za námi úvodní půl hodina hry, domácí v posledních minutách dokázali několikrát zahrozit, kdy padne první gól? Sledujte náš onlajn přenos!
29
Ale do protiútoku se málem dostal Kaká, byl však zastaven.
28
Od de Jonga se míč odráží na roh.
27
Hraní rukou píská sudí, to je volný kop pro Turín z pravé strany, z ostrého úhlu.
26
Darmian faulován na polovině AC, domácí budou rozehrávat.
25
Domácí se v pohodě ubránili dalšímu rohu soupeře.
24
Bovo odvrací na roh, AC bude rozehrávat z pravé strany.
23
Nepřesná přihrávka na Kaká, Padelli rozehrává.
22
Cerci ztrácí míč v blízkosti šestnáctky hostů.
21
De Jong nepřesným pasem v podstatě jen odevzdal míč.
20
Hosté rozehrávají z vlastní poloviny, ale nepřesnou přihrávkou se o míč sami připravují.
19
Abbiati si jde pro míč před z levé strany nabíhajícím Immobilem.
18
Domácí se snaží o co možná nejjednodušší fotbal, po dvou, třech, přihrávkách se dostat před pokutové území soupeře, tato taktika zatím nevychází.
17
Fotbalisté Turína se ještě nedostali k ohrožení branky AC, útoky hostů jsou mnohem nebezpečnější.
16
Immobile v ofsajdu.
16
Míč však získal Kaká, který se vydal do rychlého protiútoku, je z toho centr z levé strany na Balotelliho, ten však těžký míč nezpracoval. Akce končí nepovedenou střelou Montoliva.
15
Akce hostů končí neúspěchem, domácí zkouší zaútočit po levé straně.
14
Balotelli faulován Bovem na půlící čáře, hosté rozehrávají.
13
Pas na pravé křídlo na osamoceného Immobileho, Zapata ho dokázal zastavit.
12
V úvodu zápasu jsou hosté aktivnější, spolupráce Robinho – Kaká zafungovala, ovšem akce AC končí faulem Montoliva.
11
Montolivo střílí z pravé strany, dobrá střela, Padelli chytá.
10
Útočným faulem končí útočná akce domácího FC.
9
Abbiati rozehrává, míč však získávají domácí fotbalisté.
8
Přenesení hry na levou stranu v podání domácích fotbalistů, nepřesný centr Ambrosia z levé strany, ale nakonec se El Kaddouri dostává ke střele z nějakých dvaadvaceti metrů, míč letí zhruba dva metry vedle branky AC.
7
Hrají hosté, Mexés neposílá přesnou přihrávku, míč získává Padelli, který okamžitě rozehrává.
6
Domácí obrana v pohodě odvrací a je z toho rychlý protiútok, který končí pádem Cerciho po zákroku Emanuelsona, v blízkosti pokutového území AC, nebyl to faul, hraje se dál.
5
Kaká v první akci, jeho střela z blízkosti pokutového území je zablokována, je z toho rohový kop pro AC.
4
AC to zkouší po levém křídle, ale Muntari ztrácí míč před pokutovým územím soupeře.
3
Hosté v první šanci, Montolivo centruje z pravé strany do vápna, kde hledá Balotelliho, ale míč získávají domácí.
2
Domácí v prvním útoku, akce po pravém křídle končí ztrátou míče.
1
KAKÁ
Kaká se do AC vrátil z nepříliš povedeného působení v Realu Madrid, kam odešel v roce 2009 z AC Milán za 65 miliónů eur a stal se tak pátým nejdražším fotbalistou planety. Ve Španělsku se však, i vinou častých zranění, do základní sestavy neprosadil a proto je pro něho návrat na San Siro jistým vysvobozením.
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, pozornost se zaměřuje na Brazilce Kaká, který je dnes v základní sestavě AC Milán.

Turín FC: Padelli – Glik, Bovo, Moretti – Darmian, Brighi, Vives, El Kaddouri, D´Ambrosio – Cerci, Immobile.

Náhradníci: Gomis, Berni – Rodríguez, Maksimović, Farnerud, Basha, Bellomo, Larrondo, Meggiorini.

AC Milán: Abbiati – Zaccardo, Zapata, Mexés, Emanuelson – Montolivo, de Jong, Muntari – Balotelli, Kaká, Robinho.

Náhradníci: Amelia, Coppola – Vergara, Constant, Nocerino, Poli, Cristante, Birsa, Matri.

Rozhodčí: Massa – Bianchi, Dobosz.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola italské Serie A, v němž domácí TURÍN FC přivítá AC MILÁN. Utkání se odehraje na Stadio Olimpico di Torino a provede jím trojice rozhodčích, jako hlavní Davide Massa a asistenti Bianchi a Dobosz.
TURÍN FC
Domácí vstupují do dnešního utkání proti věhlasnému soupeři s bilancí jedné výhry a jedné prohry. Ligová premiéra v Turíně byla úspěšná, když místní FC přehrál US Sassuolo hladce 2:0. Ve druhém kole, kdy se FC představilo na hřišti Atalanty, prohrál Turín 0:2 a aktuálně jsou tak na průběžném desátém místě se ziskem tří bodů, stejně jako dalších sedm týmů.
AC MILÁN
Rossoneri by měli do dnešního utkání na půdě FC Turín představit i staronovou posilu a bývalého nejlepšího hráče světa, Brazilce Kaká. Pro AC by jeho příchod měl být potřebným impulzem, neboť vstup do nového ligového ročníku nebyl zrovna povedený. Hned v premiéře prohrál Milán na hřišti Hellas Verony 1:2 a na body si tak musel počkat do druhého kola. To hostil na San Siru Cagliari a po výhře 3:1 se milánští mohli radovat z prvních ligových bodů. Aktuálně je tak AC na průběžném šestém místě.
08.05.2013 / 36. kolo / Pescara – AC Milán 0:4
12.05.2013 / 37. kolo / AC Milán – AS Řím 0:0
19.05.2013 / 38. kolo / AC Siena – AC Milán 1:2
24.08.2013 / 1. kolo / Verona – AC Milán 2:1
01.09.2013 / 2. kolo / AC Milán – Cagliari Calcio 3:1