Je za námi konec zajímavého zápasu, ve kterém vítězí trochu překvapivě Bologna FC!
Bologna odehrála celý zápas zkušeně a až na dvě chyby v závěru nepřipouštěla Neapol k velkým šancím, i proto si z dnešního zápasu odnáší důležité tři body.

Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou!
90+4
90+3
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Erick Pulgar.
90+2
Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje navíc čtyři minuty.
90
Neapol právě vstřelila branku!
Hamšík přihrál krásně do běhu rozběhnutému GONZALU HIGUAÍNOVI, který dokázal prostřelit Miranteho a snížit na rozdíl jedné branky.
89
Hostům se nedaří probít se na blíže k pokutovému území Bologny. Domácí obrana pracuje opravdu zkušeně a každý centrovaný balon odkopává do bezpečí.
88
Hosté kombinují na vlastní polovině a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
87
GONZALO HIGUAIN dává naději svému týmu a snižuje stav zápasu na rozdíl dvou branek.
86
K hlavičce se dostal Higuain, který zamířil míč těsně vedle pravé tyče Miranteho branky.
85
I s tím si obrana Bologny poradila a míč odvrátila do bezpečí.
85
Hosté mají k dispozici volný přímý kop.
84
Zápas se dohrává za snahy hostů vstřelit aspoň čestnou brankou a neumožnit Mirantemu získat čisté konto.
83
Obrana Bologny nepřipouští problémy a míč odvrátila do bezpečí.
82
Střela Marka Hamšíka byla domácím obráncem zablokovaná na roh.
81
Destro se ocitl v ofsajdu a rozhodčí ukončuje nadějný útok Bologny.
80
Mertens o pár chvil později fauloval Diawaru a domácí nadále zůstanou u balonu.
79
Mertensova přihrávka skončila v autu a na hráčích Neapole je vidět velká frustrace z dnešního zápasu.
78
Mbaye vybojoval na polovině hřiště faul.
77
Domácí fanoušci se skvěle baví a vyčkávají na závěrečný hvizd dnešního zápasu!
76
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Allan, přichází David López.
75
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Luca Rizzo, přichází Ibrahima Mbaye.
74
V dobré pozici se ocitl Rizzo, který na hranici ofsajdu z malého vápna přestřelil branku Reiny.
73
Allan fauloval Mouniera a domácí hráči nadále zůstanou u balonu.
72
Do šance se dostal Mertens, který z dobré pozice poslal míč pouze do Miranteho.
72
Neapolští hráči působí odevzdaným dojmem a zřejmě jsou smíření s tím, že dnes body nevytěží.
71
Albiol centrovaný balon odvrátil do bezpečí a Bologna další branku v tento moment nepřidá.
70
Rohový kop pro Bolognu.
69
Další útok domácích je zastaven ofsajdem Destra.
68
Střílený centr Mouniera brankář Reina bez problémů chytil.
67
Ke střele se dostal na druhé straně hřiště Rizzo, který poslal míč hodně mimo branku Reiny.
66
Hosté kombinují na vlastní polovině a vůbec se jim nedaří dojít hlouběji na území Bologny.
65
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Dries Mertens.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Franco Brienza, přichází Matteo Brighi.
65
63
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Christian Maggio.
62
Insigne se dostal do zakončení, při kterém fauloval domácího Gastadella a rozhodčí píská útočný faul Neapole.
61
Neapolští se nevzdávají a pokouší se snížit stav zápasu na rozdíl dvou branek. Nyní budou mít hosté k dispozici rohový kop.
60
Bologna právě vstřelila branku!
Pokud jste dnes vsadili na Neapol, tak roztrhejte tikety! Bologna zásluhou MATTIANA DESTRA jde do tříbrankového vedení! Destro si skvěle naběhl na balon a z velkým podílem nepřesvědčivého zákroku Reiny dostal míč do branky!
59
S rohovým kopem si obrana Bologny poradila bez značných problémů a míč odkopla do bezpečné vzdálenosti.
58
Rohový kop pro Neapol.
57
Destro na druhé straně fauloval a rozhodčí ukončil útok Bologny.
56
Ke střele se dostal Insigne, který z voleje poslal míč do míste, kde stál připravený Mirante. Domácí brankář nadvakrát pochytal míč.
55
Higuain vybojoval na polovině hřiště faul a hosté budou moci zůstat u balonu.
54
Oikonomu byl faulovaný Hysajem, kterého rozhodčí potrestal žlutou kartou.
53
Míč teď často mění majitele. Po rychlém protiútoku musel Albiol odvracet balon do autu.
52
Domácím se nedaří podržet déle balon na svých kopačkách, čehož těží neapolští a ženou se do dalšího útoku.
51
Domácí se vymanili z tlaku Neapole a pomalu vyrovnávají hru.
50
Hosté se usadili na polovině Bologny a snaží se ohrozit Miranteho branku.
49
Hosté jsou v úvodu druhého poločasu aktivnější a snaží se snížit skóre na rozdíl jedné branky.
48
Do krásného sóla se dostal Allan, který dokonce zakončil. Jeho střela jen těsně minula domácí branku.
47
Na co Higuain myslel to nechává rozum stát. Higuain na malém vápně přebral krásnou přihrávku od Hamšíka a první jmenovaný z dobré pozice poslal míč vysoko nad domácí branku.
47
Hosté získali rychle zpět míč do své moci a jdou do útoku.
47
Jorginho fauloval Taidera a domácí získávají balon na vlastní polovině.
46
Druhý poločas začíná se stejnými sestavami, jako skončil ten první a my budeme sledovat určitě zajímavý druhý poločas.
46
Je za námi konec prvního poločasu, ve kterém se celkem překvapivě dostali do vedení domácí borci. První branku domácích vstřelil Destro, který dostal krásný pas za obranu a druhou branku přidal Rossettini, který využil rohový kop Bologny a navýšil tak skóre na 2:0.

Určitě zůstaňte u tohoto přenosu, jelikož druhý poločas bude hodně zajímavý. Druhá půle začne zhruba ve 13:34.
45
44
Destro byl faulovaný Hamšíkem a domácí minutu před koncem získávají balon do své moci.
43
Hostům se nedaří vystřelit, jelikož obrana Bologny pracuje velmi zkušeně a nedovoluje útočníkům Neapole zakončit.
42
Neapolští hráči se snaží do poločasu vstřelit kontaktní branku a nyní se usazují v těsné blízkosti pokutového území Bologny.
41
Rozhodčí už nalezl kartu a za další ostrý faul Destra, konečně sudí Mazzoleni vytahuje kartu.
40
Domácí hráči se snaží dohrát první poločas daleko od vlastní branky a zakončit tak první dějství s dvoubrankovým náskokem.
39
Destro tvrdě fauloval Callejona a rozhodčí podle všeho nemá u sebe karty, jelikož při opakovaném záběru na rozhodčího, bylo vidět jak nemůže na hrudi nahmatat kartu.
36
Gastadello vybojoval faul na svou osobu a domácí získávají lacino balon do své moci.
35
Hysaj nedokázal zpracovat balon do běhu a míč tak končí v autu.
34
Po střele Callejona zazvonila tyč za Miranteho zády!
33
Hamšík hlavou posunul míč na nabíhajícího Insigneho, který z dobré pozice poslal hlavičkou míč do rukavic Miranteho.
32
Destro dostal další krásný pas za obranu, který ale byl velmi rychlý a domácí útočník jej nedostihl na hrací ploše.
32
Diawara fauloval Callejona a hosté budou moc nadále zůstat u balonu.
31
Ke střele se na druhé straně dostal Destro, který zamířil vysoko nad a Reina zůstal bez práce.
30
Obrana Bologny pracuje zatím skvěle a s centry Neapole si dokáže poradit.
29
Insigne vybojoval autové vhazování v těsné blízkosti pokutového území Bologny.
28
Útok Neapole končí, jelikož Koulibaly ve snaze vyskočit na centrovaný balon fauloval a rozhodčí píská útočný faul Neapole.
28
Higuain vybojoval další rohový kop pro Neapol.
27
Destro fauloval Insigneho a hosté nadále zůstanou u balonu.
26
S rohovým kopem si obrana Bologny poradila bez problémů.
25
Na druhé straně se v šanci ocitl Higuain, kterého dobře stínoval Oikonomou. Domácí obránce včas vypíchl útočníkovi Neapole míč za brankovou čárou a následovat bude rohový kop Neapole.
24
K zakončení se dostal Brienza, který z první poslal míč vysoko nad branku Reiny.
24
Domácí mají k dispozici další rohový kop.
23
V ofsajdu se ocitl Callejon a rozhodčí ukončuje útočnou akci hostů.
22
Tak to je opravdu ledová sprcha pro Neapol. V úvodu zápasu diktovali tempo hry a nyní už prohrávají o dvě branky. Na snížení, či srovnání stavu mají neapolští hráči stále dostatek času.
21
Neuvěřitelné! Domácí se zásluhou LUCA ROSSETTINIHO, který hlavou posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!
20
Centrovaný balon Hysaj odklidil na rohový kop.
19
Další pas za obranu Taider nestihl zpracovat a balon tak skončil za brankovou čárou. Následovat bude odkop od branky Reiny.
18
Hostům se opravdu po inkasovaném gólu nedaří udržet balon na svých kopačkách, z čehož těží domácí borci.
17
Albiol se snažil odkopnout míč do bezpečí, ale kulatou věc poslal pouze do autu.
16
Neapolští hráči jsou po inkasované brance mírně zaskočeni a nedaří se jim vůbec udržet balon, ač do konce zápasu a otočení stavu je stále dostatek času.
15
Krásný pas za obranu Neapole dostal MATTIA DESTRO, který si poradil s dotírajícím Albiolem a s prostřelením Reiny si nelámal hlavu a posílá svůj tým překvapivě do vedení!
14
Hosté nadále drží balon na polovině hřiště a snaží se někudy dostat k pokutovému území domácích.
13
Centr Hamšíka našel pouze domácího obránce, který odvrátil míč do bezpečí.
12
Callejon se dostal ke střele, která nadělala problémy Mirantemu. Domácí brankář střelu s obtížemi vyrazil na rohový kop.
11
Ke střele se dostal Insigne, který zaměstnal Miranteho. Střela naštěstí pro domácí mířila vedle pravé tyče a Mirante pouze kontroloval střelu.
10
Hosté nadále kombinují na polovině Bologny a ženou se za zakončením.
9
Hamšíkův centrovaný balon obrana Bologny odvrátila bez problémů do bezpečí.
9
Hosté dostávají výhodu rohového kopu.
8
Rizzo ve snaze získat balon v pokutovém území Neapole fauloval Jorginha a rozhodčí píská útočný faul Bologny.
7
Ani rohový kop domácí hráči nevyužili a hosté se v pohodě osvobozují.
7
Reina odvrátil střelu na rohový kop.
6
Mounier vybojoval pro svůj tým přímý kop v těsné blízkosti pokutového území Neapole.
5
Domácím se podařilo usadit na polovině Neapole.
4
Domácím se podařilo získat balon a pokouší se založit postupný útok.
3
Callejon dostal míč na pravé straně hřiště a centroval na nabíhajícího Insighneho, který jen těsně nedosáhl na balon.
2
Hráči Neapole získali míč rychle zpět do své moci a kombinují na polovině domácích.
2
Insigne se se nedokázal probít přes obránce Bologny a o míč přišel.
1
Hosté vyhráli úvodní výkop.
1
Hráči již nastupují na hrací plochu a dnešní zápas za malý okamžik začne!

Bologna FC: Mirante – Rossettini, Oikonomou, Gastaldello, Masina – Taïder, Diawara, Brienza – Rizzo, Destro, Mounier.
Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Morleo, Pulgar, Crisetig, Falco, Mbaye, Giaccherini, Acquafresca, Ferrari, Donsah, Brighi.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Allan, Jorginho, Hamšík – Callejón, Higuaín, L. Insigne.
Náhradníci: Rafael Cabral, Gabriel – Strinić, Henrique, Valdifiori, Ch. Maggio, D. Mertens, David López, Dezi, Chiricheş, El Kaddouri, Chalobah.

Rozhodčí: Mazzoleni – Liberatore, Tegoni.
Poslední vzájemné zápasy

Bologna – Neapol 2:2
Neapol – Bologna 3:0
Bologna – Neapol 0:3
Neapol – Bologna 1:2
Neapol – Bologna 2:3
Bologna FC se v této sezoně trápí. Domácí mají na svém kontě jen 13 bodů a nachází se na sestupovém osmnáctém místě. Poslední zápas Bologna nezvládla, když nestačilo na Turín, tak uvidíme, jak si povede dnes, kdy by nutně potřebovala bodovat.

SSC Neapol je na tom o poznání lépe. Hosté mají bodů 31 a jsou na prvním místě. Z posledních pěti zápasů Neapol čtyřikrát vyhrála a jednou remizovala, takže forma je jasně na straně hostujícího celku. Neapol dnes nebere nic jiného, než vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62