To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý a velmi vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodla jedna jediná branka. Prosadil se Massimo Gobbi a rozhodl tak o tom, že Chievo porazilo Cagliari těsně 1:0. Řekl bych, že dnes nevyhrál lepší celek, ale šťastnější.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Fabrizio Cacciatore (Chievo Verona).
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu dostává Gianni Munari (Cagliari Calcio).
87
Hosté už zahrávali devět rohových kopů, ale ani z jednoho nic nevytěžili a stále tedy prohrávají.
87
A další roh pro hosty.
86
Rohový kop pro Cagliari.
84
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Sergio Pellissier, přichází Roberto Inglese.
82
Ke střele se dostal hostující Farias, ale ani on nedokázal trefit branku a rozehrávat tak bude Stefano Sorrentino.
80
Hosté se tlačí dopředu, ale příliš se jim nedaří a vypadá to, že všechny body dnes získá domácí Chievo, které stále vede pouze o jednu branku.
78
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází David Di Gennaro, přichází Marco Borriello.
76
Z dálky to vyzkoušel hostující Nicoló Barella, ale poslal míč jen do míst, kde byl připravený Stefano Sorrentino.
74
Ale ani z tohoto rohu nic nevymysleli a stav se tedy stále nemění. Před námi je posledních zhruba dvacet minutek.
73
Rohový kop pro hosty.
72
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Bartosz Salamon, přichází Mauricio Isla.
70
K hlavičce se dostal aktivní Lucas Castro, který byl v dobré pozici, ale z blízkosti branku nakonec trestuhodně minul!
69
Rohový kop pro Chievo.
68
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Niccolò Giannetti, přichází Federico Melchiorri.
66
Po rohu se ke střele dostal Lucas Castro, ale z hranice velkého vápna branku minul o několik metrů.
65
Na druhé straně vybojovalo Chievo rohový kop.
63
Bruno Alves to vyzkoušel z dálky a byl to hodně zajímavý pokus, po kterém míč proletěl těsně vedle pravé šibenice!
62
Žlutou kartu dostává Nicolás Spolli (Chievo Verona).
60
Je před námi posledních třicet minutek a vzhledem k tomu, že Chievo už vede 1:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58
Žlutou kartu dostává Luca Ceppitelli (Cagliari Calcio).
56
Domácí brankář měl nyní práci, ale s propagačním pokusem si v pohodě poradil a stav se nemění.
54
Chievo právě vstřelilo branku!
A je z toho úvodní branka zápasu! Po hezké kombinaci se do vápna dostal MASSIMO GOBBI, který šikovně prostřelil brankáře a Chievo jde tedy do vedení 1:0!
52
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale z jejich akce nebylo vůbec nic a u míče už jsou hráči ve žlutém, tedy domácí Chievo.
50
Z rohu ale nic nebylo a u míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají a trpělivě kombinují.
49
48
Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme v sestavách, jako na začátku utkání.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takž druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný zápas, který toho zatím příliš nenabídl a Chievo tak hraje s Cagliari stále bez branek. Viděli jsme pouze mnoho nepřesností a faulů, tak snad to bude ve druhém dějství větší podívaná.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Rozehrávat bude Marco Storari, který samozřejmě nikam nepospíchá.
43
Rohový kop i pro domácí celek.
42
Žlutou kartu dostává Ivan Radovanović (Chievo Verona).
40
Ze svého prvního rohu ale hosté nic nevytěžili a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
39
38
Nakonec se hosté dopředu přeci jen vydali, ale přihrávka do vápna nenašla adresáta a nic z toho tedy nebylo.
36
Domácí nyní dobře kombinovali, ale nakonec je opět zradila přesnost. Cagliari se tedy i tentokrát v pohodě ubránilo a nyní kombinuje na své polovině.
34
K vidění je zatím opravdu mnoho faulů. Rozhodčí to nemá lehké a je jen otázkou času, kdy začne rozdávat žluté karty.
32
Domácí Radovanović to vyzkoušel z přímého kopu, ale jeho rána byla zblokována a Marco Storari tedy zasahovat nemusel.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a zatím to žádná ofenzivní show tedy rozhodně není. Chievo hraje s Cagliari stále bez branek.
28
Žlutou kartu dostává Luca Bittante (Cagliari Calcio).
26
Nyní jsou o něco aktivnější hostující fotbalisté, ale zatím směrem dopředu nevymysleli vůbec nic.
24
Bruno Alves nyní pořádně zajel do protihráče a byl důrazně napomínám. Zatím se to obešlo bez žluté karty.
22
Domácí hráč po rychlé akci nyní dostal míč do sítě, ale jeho branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
20
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Úvodních dvacet minutek toho příliš nenabídlo.
17
Oba celky se tlačí dopředu, ale zatím je k vidění pouze mnoho nepřesností a je vidět, že se hraje o důležité body.
15
A po akci domácího celku zakončoval Gamberini, ale ani on netrefil zařízení a na první střelu na branku tak stále čekáme.
13
Na druhé straně se po centru dostal k hlavičce Niccolò Giannetti, ale měl to velmi těžké a míč skončil vysoko nad břevnem.
11
Domácí to zkusili po pravé straně, ale přihrávku do vápna Mariano Izco nezvládl a žádný z jeho spoluhráčů se tak k míči nedostal.
9
Tak domácí skutečně střídali a hned na začátku utkání musí tedy řešit menší komplikaci.
8
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Antonio Floro Flores, přichází Riccardo Meggiorini.
7
Jeden z domácích hráčů má zdravotní problémy a nevypadá to s ním dobře. Zřejmě bude muset domácí Chievo už v sedmé minutě střídat.
5
Ale nakonec se domácí borci, kteří hrají ve žlutých dresech, dokázali ubránit.
4
Hosté se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco kloudného vymyslet.
2
Hosté nic nevymysleli a dopředu hned šli domácí, ale jejich akce skončila nepovedeným centrem a od své branky bude rozehrávat Marco Storari.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Chievem a Cagliari začne za malý okamžik.

Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Gamberini, Spolli, Gobbi – Izco, Radovanović, L. Castro – de Guzmán – Floro Flores, Pellissier.
Náhradníci: Confente, Seculin – Cesar, Sardo, N. Rigoni, Parigni, Frey, Costa, Inglese, Jallow, Meggiorini.

Cagliari Calcio: Storari – Ceppitelli, Salamon, Alves, Bittante – Barella, Munari, Padoin – Di Gennaro – Farias, Giannetti.
Náhradníci: Rafael, Colombo – Isla, Melchiorri, Borriello, Sau, Pajač, Deiola, Dessena..
Poslední vzájemné zápasy

Chievo – Cagliari 1:0
Cagliari – Chievo 0:2
Cagliari – Chievo 0:1
Chievo – Cagliari 0:0
Chievo Verona má zatím na svém kontě 15 bodů a při skóre 12:14 se nachází na dvanáctém místě v tabulce. V posledních týdnech se ale Chievo trápí, protože z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrálo, pouze dvakrát remizovalo. Dnes mají tedy domácí o motivaci postaráno.

Cagliari Calcio je na tom podobně. Hosté mají o bod více a na svém kontě tak mají bodů 16 a při skóre 20:29 se nachází na jedenáctém místě. Hosté z posledních pěti zápasů také třikrát prohráli, ale k tomu přidali dvě výhry. Naposledy ale prohráli v Turíně 1:5.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Chievem a Cagliari. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62