Československá stopa v zápase
Jakub Nakládal (JAR) 1+0, 4 střely, čas na ledě 17:55
Domácí hokejisté celkem jednoznačně vyhrávají tento zápas poměrem 6:1. Od první do poslední minuty byly hráči Lokomotivu aktivnější, a tak zcela po zásluze vyhrávají.
59:39
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:00
Probíhá poslední minuta hry.
58:46
V poklidném tempu se dohrává třetí třetina.
57:30
Vladivostok se snaží alespoň kosmeticky upravit výsledek zápasu, zatím ale naráží na dobře organizovanou hru obrany Jaroslavle.
57:00
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.
56:19
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Poslední branku zápasu dávají domácí hokejisté, prosazuje se díky dobré individuální akci PAVEL KOLEDOV.
56:01
Alexej Murygin musel zasahovat prosti střele soupeře.
55:30
Sledujeme poklidný závěr zápasu, který je rozhodnutý, domácí celek tento duel vyhraje.
54:00
Šest minut zbývá do konce třetí třetiny.
51:20
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Krátce po polovině třetí třetiny se také první branky v zápase dočkali hokejisté hostujícího celku, domácího gólmana překonal DENIS ALEXEJEV. Asistence: Andrej Koněv a Vadim Krasnoslobodcev.
50:53
Další gól domácích zaznamenal po výborné přihrávce zakončující DANIIL APALKOV, který překonal brankáře soupeře. Asistence: Pavel Koledov.
50:27
K vidění je rychlý hokej a podstatně aktivnější hra hostujícího celku. Domácí se nyní pomohou spolehnout na brankáře.
50:01
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Následně kryje domácí brakář Alexej Murygin kotouč. Komerční přestávka.
49:36
Jaroslavl hraje zodpovědně, drží své vedení a pokračuje v takticky velmi dobře vedeném výkonu.
49:06
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
48:11
Pomalu ale jistě se dostáváme do poloviny třetí třetiny, domácí celek navýšil své vedení, a tak nyní jsou na řadě hosté, aby s výsledkem něco udělali.
46:08
Domácí přidávají čtvrtou branku, ANDREJ LOKTIONOV nahodil kotouč na brankáře soupeře, který měl mezeru v postoji, kterou se puk dostal za brankovou čáru. Lokomotiv vede již 4:0. Asistence: Alexandr Polunin.
45:34
Admiral pokračuje v aktivní hře, snaží se s nepříznivým stavem něco udělat, zhatím ale marně.
45:20
Robert Sabolič byl na malý moment volný před brankou, kotouč se k němu ale nedostal.
45:00
Vadim Krasnoslobodcev to zkoušel od modré čáry střelou z první, ale neuspěl.
44:26
Ve třetí třetině sledujeme druhou přesilovku hostujících hráčů, ale zatím si nemohou vypracovat střelecké pozice.
43:13
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., podražení).
42:47
Domácí brankář rozehrál na spoluhráče, a tak se hra nemusí přerušovat. Jaroslavl je v plném počtu.
42:38
42:12
Lokomotiv se bráni dobře, Robert Sabolič vystřelil z mezikruží, brankář Alexej Murygin jeho pokus kryl.
41:43
Přesilovou hru se snaží hrát hosté aktivně, ale nemohou se probojovat do střelecké pozice, z níž by mohli výrazněji zakončit.
40:38
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Alexandr Polunin – 2 min., sekání).
40:35
Ke střele se v přesilovce dostal jeden z domácích, ale zakončil nepřesně.
40:01
Ve druhé třetině přidali domácí hokejisté dvě branky, díky čemuž se dostávají do vedení 3:0, a tak mají k výhře v tomto zápase podstatně blíže.
40:00
39:05
V samotném závěru druhé třetiny navyšují domácí své vedení, po pěkné kombinaci se prosazuje EMIL GALIMOV střelou do horní části branky. Asistence: Vladislav Kartajev.
38:12
38:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, domácí stále hájí dvoubranková náskok.
37:14
Hostující brankář kryje střelecký pokus domácích od modré čáry. Staffan Kronwall to byl, kdo vypálil a Igor Bobkov chytá.
36:47
Domácí elitní přesilovková formace se dostala do útočného pásma, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu.
36:12
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Zemčjonok – 2 min., hákování).
36:00
Lokomotiv zlepšil svou hru, je aktivnější, domácí defenziva má plné ruce práce.
34:50
Denis Alexejev vybojoval puk ve středním pásmu, prodloužil do útočného, kde ovšem nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
34:14
Admiral Vladivostok je lepším týmem, snaží se hrát co nejaktivněji a snížit náskok domácích.
32:34
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme poklidný hokej, který nenabízí mnoho vyložených šancí.
31:55
Dmitrij Sajustov vedl další akci hostů, dostal se ke střele, s níž měl brankář velké problémy, ale podařil si.
31:26
Vadim Krasnoslobodcev, hostující útočník, se probojoval do velké střelecké pozice, ale kotouč poslal vysoko nad.
30:47
Přesilovka končí a Admiral se nedokázal probojovat do výraznější šance.
29:46
Přesilovka se nedaří podle představ hostujícího celku.
28:52
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
27:45
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
26:40
Admiral zlepšil hru v útočném pásmu, a tak má domácí obrana znatelné problémy.
26:10
Denis Mosaljov se dostal do hry ve středním pásmu, byl tísněn, a tak jeho zoufalý pokus o přihrávku na spoluhráče končí nezdarem.
25:57
Výborně nyní zapracoval domácí brankář, který si dokázal poradit s se střelou od modré i následnou dorážkou.
25:03
Petri Kontiola se prezentoval pohotovou střelou bez přípravy, kotouč vyrazil brankář Vladivostoku jen před sebe. Tam ale dobře zafungovala jeho obrana.
24:00
Z ničeho nic se mohli prosadit hosté, ale Vladimir Tkačjov nedokázal lépe trefit puk z první.
23:37
Michail Fisenko vybojoval puk v útočném pásmu, dostal se do zakončení, ale jeho rána končí mimo branku.
22:56
Domácí pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana Admiralu hraje nyní o poznání lépe.
21:52
Díky využité přesilovce se dostávají domácí do dvoubrankového vedení. Ránou od modré čáry se prosazuje JAKUB NAKLÁDAL. Asistence: Brandon Kozun.
21:40
Domácí mohou své vedení navýšit, v přesilovce se dostali do útočného pásma.
21:16
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Michail Fisenko – 2 min., krosček).
20:27
Petri Kontiola vracel hru za svou branku tak, aby jeho spoluhráči mohli v klidu založit útočnou akci.
20:10
Jako první musel zasahovat ve druhé třetině hostující brankář, následně i ten domácí.
20:01
Po první třetině jsou spokojenější domácí, kteří vedou o jednu branku. Lokomotiv byl od první minuty aktivnější, a tak zcela po právu vede.
20:00
19:21
Denis Alexejev získal útočné pásmo, ale jeho přihrávka před branku byla zablokovaná.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:23
Admiral Vladivostok se dostal při pokusu probojovat se do útočného pásma do postavení mimo hru. Vhazovat se bude v neutrální třetině.
18:07
Staffan Kronwall od modré čáry vypálil a brankář Igor Bobkov jeho pokus vyrazil vysoko nad.
17:42
V poklidném tempu se třetina dohrává, domácí jsou stále aktivnější, ale nemohou se stabilněji probojovat do útočného pásma.
16:37
Znovu hrají domácí trumpetisté v hledišti a Staffan Kronwall vypálil od modré čáry. Jeho rána vůbec nebyla špatná a nadělala velké problémy brankáři.
15:43
Alexej Murygin kryje střelecký pokus hostujícího hráče. Do dobré pozice se dostal obránce Jonathon Blum, ale trefil jen střed branky, kde byl maskovaný muž.
Pět minut zbývá do konce první třetiny, sledujeme aktivnější hru domácích. Ti jsou i díky velké podpoře fanoušků lepším týmem.
14:20
Sledujeme rychlý hokej, kterému dominují domácí hokejisté, ti se snaží přidat další branku. Dobře hraje ale obrana Admiralu, která mnoho střel zablokuje.
13:38
Daniil Apalkov se probojoval přes dva soupeře do zakončení, ale branku trefit nedokázal. Velká šance zůstala neproměněná.
12:43
Arťom Zemčjonok se z ničeho nic dostal do vyložené střelecké pozice, měl před sebou odkrytou část branky, ale neuspěl.
12:00
Andrej Loktionov se po krásné individuální akci dostal do zakončení, svou ránu však poslal vysoko nad bránu.
11:38
Mnoho šancí k vidění není, brankáři příliš práce nemají, velmi dobře hrají obránci před nimi.
10:23
Alexej Murygin kryje střelecký pokus hostujícího hráče. Sledujeme pasáž hry, v níž je mnoho nepřesností.
09:37
Michail Plotnikov vedl útočnou akci Admiralu, přes domácího obránce se však do střelecké pozice nedostal.
08:46
Domácí fanoušci jsou v hledišti doplněny o umělce s trumpetami, kteří nyní hrají Žlutou ponorku od Beatles.
08:20
Lokomotiv hraje aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím marně.
07:04
Arťom Iljenko se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře nepřekonal. Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
05:53
Dmitrij Lugin vrací hru do obranného pásma a jde střídat. Na led přichází odpočinutí domácí hráči.
05:17
Nyní se do útočného pásma dostali hosté, ale nepodařilo se jim zakončit.
04:13
Kotouč je za brankou Admiralu, domácí Denis Mosaljov se pokoušel rychle přihrát před branku, ale ke kotouči se nedostal.
02:24
Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za dalším gólem.
02:03
Jaroslavl pokračuje v aktivní hře, domácí celek je lepším v úvodu zápasu. Hosté se musí bránit.
01:04
Domácí se z kraje zápasu dostávají do vedení, prosazuje se tvrdou střelou mimo dosah brankáře ALEXANDR POLUNIN. Asistence: Arťom Iljenko, Andrej Loktionov.
00:50
Sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu mají domácí. Andrej Loktionov se dostal do zakončení.
00:01
Dnešní utkání sleduje 8 500 diváků.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Nakládal, Kronwall, Ljubuškin, D. Osipov, Pašnin, Rafikov, Koledov, Čerepanov – Kontiola, Kozun, Talbot – Polunin, Iljenko, Loktionov – Kartajev, Mosaljov, E. Galimov – Apalkov, Lugin, Averin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Volčenkov, Koněv, Zemčjonok, Kurašov – Sajustov, Sabolič, Alexejev – Alexandrov, Fisenko, M. Plotnikov – Wright, Makarenko, Žafjarov – Krasnoslobodcev, Tkačjov, Kazakov – Gorškov.

Rozhodčí: Buturlin, Olenin – Šeljanin, Sadovnikov.
Domácí tým má jistý postup do Play-off, hosté musí o účast v nadstavbě bojovat.
Lokomotiv Jaroslavl je v tabulce Západní konference na třetím místě (30-4-6-17; 104 bodů). Admiral Vladivostok je v tabulce Východní konference na sedmém místě (23-3-7-24; 82 bodů).
Lokomotiv Jaroslavl z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Ufou 3:1 a s Medvedščakem Záhřeb 7:4. Tým nestačil na Magnitogorsk 1:4, Traktor Čeljabinsk 1:3 a po nájezdech na Slovan Bratislavu 2:3.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Medveščakem Záhřeb 4:1, Slovanem Bratislava 2:1 a Omskem 3:1. Tým nestačil na Novokuzněck 2:3 po nájezdech a na Novosibirsk 1:5.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.